Hermine van Wieringen HEMA Duned Gevraagd: een van de vele En natuurlijk lekker voordelig inuwHema. uitzendburo Man. administratieve kracht DANSVAKOPLEIDING van het KONINKLIJK CONSERVATORIUM VOOR MUZIEK modellen broekpakken van de toonaangevende huizen, beschaafd, elegant, in diverse kleuren. Heerlijk draagbaar zowel in wol als wasbaar materiaal. Exclusieve Knitwear Wilhelminastraat 8 - Breda - Tel. 3 24 59 Roland 'style'. Uni acryl pullover. Hippe ribpullover. Diölen pantalon Roland 'modern'. hulp-vertegenwoordiger Industrial 4 DINSDAG 6 APRIL 1971 Zowel in kleur als stijl afgestemd op de nieuwe mode Makkelijk mannelijk. Trevira stropdas^ met pochette. Zijde- glanzend. Dessin bizonder orgineel. Zelfstrijkend overhemd. 50% katoen, 50% synthetisch. 2 mouw lengtes. Exclusief gedessineerd. In verschillende fijne kleuren. Maten 36-43. Voor sportieve vrije tijd. Keus genoeg: roest, lila, groen, geel, heige, wit. Maten m j 48-56. 1455 Orlon® linnen. Mode kwaliteit van nü. Modieuze kleuren: geel, oranje, mm steenrood, écru. *W dwC Maten48-54. Stropdas met pochette. In exclusieve, bedrukte dessins. Met linnenstructuur. In heige- bruin- groen- bleu. Aikfoa Maten 48-56. Zelfstrijkend overhemd. 100% katoen. 6 goeie kleuren o.a. lila en rose. Maten 36-43. 1 Wordt Verdien tot 10,p.u. Bijverdienste. Dit is een serieus aanbod. Geen bezorging. Vele vacante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Schrijf brief met adres, leeftijd en beroep. Snel antwoord. Brieven onder nr. SG 58524 E bur. v. d. blad 34 jaar, Belgische nationaliteit, zeer goede ken nis van de Nederlandse taal, perfekte kennis Franse taal, zoekt goede baan in Zuid-Nederland als zelfstandige vertegenwoordiger en/of kan toorwerk. In bezit van wagen. Antwoord onder no. OG 58850 E bureel blad. artistieke leiding Richard Gibson Korte Beestenmarkt 7, Korte Lombardstraat 11, 's-Gravenhage 's-Gravenhage Tel. 070-639925 Tel. 070-631433 AUDITIES VOOR HET SCHOOLJAAR BEGINNEND OP 31 APRIL A.S. Het conservatorium biedt een volledige opleiding voor klassiek en modern ballet en daarbij be horende nevenvakken voor meisjes en jongens vanaf de leeftijd van 10 jaar. Aan het Conservatorium is tevens een school voor basisonderwijs (5e en 6e leerjaar) en een Mavoschool verbonden, zodat de leerlingen naast een voorbereidende beroepsopleiding tevens ba sis en algemeen vormend onderwijs kunnen volgen. De audities worden gehouden op 21 april a.s. van 14.00 tot 15.30 uur van 16.00-17.00 uur (leeftijdsgroep: 10-12 (leeftijdsgroep: 13 jaar jaar) en ouder). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Richard Gibson, na telefonische afspraak. (070-631433 tussen 10 en 11,30 uur). Aanmeldingen kunnen geschieden: schriftelijk aan het Koninklijk Conservatorium Tel.: onder nr. 070- voor Muziek, Korte 631433, dagelijks van Beestenmarkt 7, 10-11.30 uur. 's-Gravenhage. aangeboden: tijdelijke hulp! Oftewel: hoe usnel en efficiënt vakatures vervult, zonder uw bezetting overmatig zwaai te maken. Of het nu gaat om extra hulp bij piek-produktie, of om tijdelijke vakatures door ziekte of vakantie, of om aanvulling bij kontinu-diensten, u kunt ieder probleem in een handomdraai oplossen door het inschakelen van een machtige arbeids reserve: de tijdelijke werkkrachten van uitzend- buro Duned Industrial. Duned Industrial levert u tijdelijk alle mogelijke geschoolde en ongeschoolde werkkrachten. Kan dat ook doen, door het unieke stelsel van gunstige voorwaarden dat aan de uitzendkrachten van Duned geboden wordt. (Gemiddeld loonniveau wordt niet overschreden). Het inlenen van Duned-krachten bledt-meer voordelen.Ten eerste staat Duned zelf garant voor een perfekte selektie. Bevalt iemand niet, dan zorgt Duned voor vervanging. Bevalt iemand wel, dan kan die - na overleg - bij u in vaste dienst treden. Ten tweede rekent Duned uniforme tarieven door heel het land. Eventuele reistijd en reiskosten komen voor rekening van Duned. U betaalt alleen de effektief gewerkte uren. En tenslotte is Duned het grootste uitzendburo van industriële werkkrachten in Nederland. Heeft dus altijd mensen tot uw beschikking. En heeft een naam te verliezen. Voorbeelden: Afbramer Alg. Fabrieksarbeider Argon Are Lasser Assemblage monteur Autogeen brander Autogeen lasser Autogeen lasser (röntgen) Aulomatenbediener Automonteur Bedradingsmonteur Benzinepompbediende Besteiwagenchauffeur CO2 lasser Corveeër/schoonmaker Dieselmonteur Draaier/freser Elektricien/monteur Elektrisch lasser Elektrisch lasser (röntgen) Enquetrlce (teur) Expeditie bediende Fabrieksarbeider (ongesch.) Fabr. mach. bediende Gas- en waterfitter Gereedschapmaker Hulpmonteur Hulp elektromonteur Inpakster Interieurverzorgster Kamermeisje Kapster (per) Kelner Kelel/apparatenbouwer Keukenpersoneel Knipper/snijder (konf.) Koffie kantine bediende Kok Konstruktie bankwerker Konstruktiewerker Kraanmachinist Krasseur/afschrijver Laborant Linnenjuffrouw Machinebankwerker Machine bediende Machinestikster Magazijnbediende Modinette Monteuse Plaatwerker Portier Puntlasser Pijpfitter Reparatie bankwerker Samensteller (serie werk) Schilder/spuiter Schoonmaakster Serveerster Service/storingsmonteur Staalgritstraler Transporteur Verwarmingsmonteur Vorkheftruckchauffeur Vrachtwagenchauffeur Duned is gevestigd in: Amsterdam, Arnhem, Bergen op Zoom, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Heerlen, Leeuwarden, Rotterdam, Sappemeer, Utrecht, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Keulen, Antwerpen. Wat het allersnelste gaat: Bellen naar ons kantoor Bergen op Zoom. (016 40) -3 74 58 Ik zou graag veel meer willen weten over wat Duned mij allemaal bieden kan. O Stuur tarieven en kondities. D Laat de manager van het kantoor in mijn buurt me even opbellen. Naam: Adres: Piaats: T.a.v.: In envelop zonder postzegel zenden aan Duned, Antwoordnummer 525, Amsterdam. VUL IN! KNIP UIT! STUUR OP!

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12