BURGERLIJKE STAND it Je gaat toch trouwen, waarom zou je dan leren verwarming rtEI FA. STOFFELS-RISSEEUW administratief medewerker vertegenwoordiger 4 GEGLACEERDE CH0C. SLAGROOMTOMPOEZEN voor 1.98 250 gram ROOMBOTER KOEKJES mooie sortering 1.95 Morgen moeten we wijzer zijn. Intern. Transportbedrijf N.V. TRACTO ERVAREN CHAUFFEURS GEMEENTE DOMBURG Adverteren doet verkopen BEKENDMAKING Gemeente Reimerswaal OPENBARE AANBESTEDING Het aanbrengen van een asphalf- verharding op een gedeelte van Het Baskensburgplein met bijkomende werkzaamheden, in de gemeente Vlissingen volgens bestek nr. 231. GEMEENTE TERNEUZEN Grote Antiekbeurs paasweekend in de Brabanthallen N.V. CARIS Dienst Gemeentewerken Borsele EEN STRATENMAKER Nu keuze uit ERKEND INSTALLATEUR modellen Noordstraat 74 Terneuzen Tel. 2595 VRIJDAG 2 APRIL 1971 GEBOREN: Ingrild Jeanine, doch ter van: de Witte, Gerhard Adriaan (onderhoudsmonteur) en van: de Kubber, Julienne Francine won. te Terneuren Larixstraat 82; Petra An nie, dochter van: Van Hulle, Wiliy Francisous (tiimmerman) en van: Van Loo, Francine won. te Sas van Gent, Vier Ambachtenstraat 25; Fer- dinandus Meeuwis, zoon van: De Jonge, Ferdinandus Meeuwis (land bouwer) en van: Neeteson, Cornelis Johanna won. te Terneuzen, Wijk B.7 Hoek; Agnes Christiane Micheli- ne, dochter van: Verwilghen, Jose- phus Fredericus Jacobus Marie (ver- warmingstechnicus) en van: Robe sin, Erleij ne Margaretha won. te Terneuzen, Sohuberthof 108; Telli, dochter van; Kurudere, Mustafa (o- venarbeider) en van: Kurudere, Du- du won. te Axel, Julianastraat 29; Lydia Adriana, dochter van: De Put ter, Meeuwis (landbouwer) en van: Boone, Maatje Lidiiia won. te Axel, Beoostenblijsestraat 18a; Jacobus Jo hannes, zoon van: Maas, Jan (chauf feur) en van: Den Hamer, Pieternel- la Cornelia won. te Terneuzen, Vi- sarstraat 16 Sik; Jan, zoon van: Montijn, Cornelis Jan (monteur) en van: Kenters, Jozijntje Adriaantje won. te Sas van Gent, Oostdam 50; Jacobus, zoon van: Hamelink, Jan Frangois (operator) van: Van den Broeke, Dina won. te Terneuzen, Veerstraat 5, Zaamslag; Miranda dochter van: Van de Kreeke, Antho- nie (chef tekenaar) en van: Van Liere, Jacoba Geertruida won. te Terneuzen, Erasmusstraat 14; Marco Jan, zoon van: Meertens, Jan (con structeur-werktuigkundige) en van: Lijbaart, Milja Marie won. te Ter neuzen, Vondelstraat 51; Pieter Her- manus, zoon van: Pijpelink, Pieter (kantoorbediende) en van: De Jon ge, Jacomina Jacoba Adriana won. te Terneuzen, Nic. Beetsstraat 13; Marcel Pieter, zoon van: Claassens, Robertus René Maria (operator) en van: De Koeijer, Elisabeth Catharina won. te Axel, Beatrixstraat 18; Ca tharina Cornelia, dochter van: Ha melink, Jan (bankwerker) en van: Duerink, Janna won. te Terneuzen, Koepoortstraat 41 Zaamslag; Wendy Simone, dochter van: Huijser, Leen- dert Hendrik (onderwijzer) en van: Duinkerken, Berendina Gezina won. te Terneuzen, Swaimmerdamstraat 10; Jorien Johanna Maria, dochter van: Dees, Cornelis (boekhouder) en van: IJsebaert, Maria Jacomina won. te Terneuzen, Nartisstraat 13; Zden- ka, dochter van: Boksic, Drago (monteur) en van: Gelderland, Mar garetha Vera Johanna won. te Ter neuzen, Merelstraat 10 Sik.; Yguer- na Chawila Sifra, dochter van: Maartense, Jan Paulus (journalist) en van: Glaser, Willy Petronella won. te Terneuzen, Rozenlaan 7 Hoek; Colinda, dochter van: Hel mendag, Gijsbregt (meet- en regel- technious) en van: Den Engelsman, Catharina won. te Terneuzen, Larix straat 60; Monica Helena Pieternella, dochter van: Van Dixhoorn, Lourus Aarnout kantoorbediende) en van: Maas, Anna Elizabeth won. te Ter neuzen, Chopinlaan 16. ONDERTROUWD: Boelens, René André 36 jr RK chauffeur won. te Terneuzen, Bosjesweg 44 Sik. en: Buijsse, Juliette Amelia 39 jr RK zonder beroep won. te Terneuzen, Bosjesweg 44 Sik. toekomstig adres: Terneuzen, Bosjesweg 44 Sik.; De Back, Cornelis Johannes 17 jr Geen, matroos won. te Terneuzen, Johan nes Vermeerstraat 19 en: Van Pienbroek, Adriana Antonetta Krjj- nie 18 jr. RK verkoopster won. te Terneuzen, Johannes Vermeerstraat 27. Toekomstig adres: Terneuzen, Johannes Vermeerstraat 27 GETROUWD: Van Remortel, Ron- ny Maria René 24 jr RK opticien won. te Hulst, Gentsestraat 24 en: Bottemanne, Cornelia Wilheimina Josephina 22 jr RK lerares huis houdschool won. te Terneuzen, Rem- brandtlaan 26 Toekomstig adres: Sas van Gent, Westkade 76.; Den Deur waarder, Simon Cornelis 22 jr Chr Ger timmerman won. te Terneuzen, Val 16 Zaamslag en: Neyt, Bernar- dette Edmonda Paulina 19 jr RK leerling verpleegster won. te Terneu zen, Coegorsstraat 9 Sik. Toekomstig adres: Terneuzen, Bachlaan 20.; Du- mont, Adrianus Nicolaas 23 jr geen chemisch technicus won. te Terneu zen, Edvard Grieghof 99 en: Meijer, Maria Jacoba 23 jr Geen secretares se won. te Hoogezand-Sappemeer, Brederolaan 6 Toekomstig adres: Terneuzen, Edvard Grieghof 99.;Van Tongelen, Lucien Amedée Victorine 22 jr RK matroos won. te Halle Be., Vogelpers 143 en: De Boos, Theodo ra Huiberdina 18 jr RK zonder be roep won. te Terneuzen, Midden straat 89 Sik. Toekomstig adres: Terneuzen Middenstraat 89 Sik.; Klijn, Jacobus Johannes 24 jr RK tractorchauffeur won. te Terneuzen Pijnboomstraat 84 en: Obrie, Rosita Angelina Maria 17 jr RK verkoop ster won. te Terneuzen, Pijnboom straat 84. Toekomstig adres: Terneu zen, Pijnboomstraat 84. OVERLEDEN: Baert, Martina Elisabeth 4 jul 10 e.v. Audenaerd J.R.A. won. te Ter neuzen, Olmenstraat 19; Dubbeldam, Mario 15 mrt 1971 ongeh. won. te Terneuzen, Merelstraat 3 Sik.; De Back, Jacob 12 okt 88 geh won. te Terneuzen, Koninginnelaan 2; De Jonge Jacomina 1 jun 01 ongeh. won. te Terneuzen, Terneuzense- straat 8 Zslg.; De Witte, Willem 30 jul 25 geh won. te Goes; Van Aren- thals, Johanna Jacomina 21 jan 93 ev Jansen J won. te Terneuzen, Ruezenhoek 17 Zaamslag. INGEKOMEN PERSONEN, J. J. K. van Eek Anemonenlaan 14 Hoek Vlissingen, D.R.M. de Jaeger Ka- naalzicht 25 Sik Aardenburg, A. Ivanic-Markovic Klaassenstraat 14 Emmen, P. Saiverda Wijk P. 4a Goes, S. J. Dieleman, Kruisweg 3 Axel Oostburg, H. van Zutphen Die- penbrockstraat 133 Capelle a.d. IJs- J.F.M. van Gijzen Schuberthof 104 Roosendaal Ca, D.G.M. Scharff Die- penbrockstraat 13 3Capelle a.d. IJs- sel, M.M.N. Verheul-Grootscholten Edvard Grieghof 5 Wateringen, M.C.R. Kaas-Schdlfaut Dwarsstraat 2 Sik Sas van Gent, J.G.C. Koolen- Paulissen Trompetstraat 13 Eindho ven, A.I.M. Buijsrogge-Swartelé Ed vard Grieghof 21 Oostburg, A.H.M. Claassens-de Haan Larixstraat 68 's- Hertogenbosch, A. v. d. Heuvel, He rautstraat 4 Sik Njjmegen, D. J. van Vuuren Plein 46 Zaamslag Doorn spijk, B.P. de Schoolmeester Jac. van Beierenstraat 7 Bvlt. Oost burg. VERTROKKEN PERSONEN: W. Smilde Leeuwenlaan 50 Eindhoven, T. Smilde Leeuwenlaan 50 Eindho ven, J.C. Kerkvliet Nieuwe Kerk straat 17 Sik Velthoven, E.J.M. Ver- straeten Nieuwe Kerkstraat 17 Sik Sas van Gent, F.A. Hansen Konin ginnelaan 17 Tessenderloo Be, A. van Kerkhoven Aagje Dekenstraat 25 Brussel Be, R.W.I. Rijnders Die- penbrockstraat 26 Vlaardingen, JA.L. van Dongen Diepenbrock- straat 209 Breda, E.E. Goethals- Schelfaut Nieuwe Kerkstraat 10 Sik Axel, R.H. van Gorsel Hondiusstraat 4 Borsele, J.M. Fiegen-Dekker Nieu- wediepstraat 46, Oostburg. Gentsevaart 20-22, KAPELLEBRUG Tel. 01140-2112 of 3007 vraagt Aanmelden: MONDELING OF TELEFONISCH. Burgemeester en wethouders van Domburg roepen sollicitanten op voor de betrekking van IN DE RANG VAN ADJUNCT-COMMIES OF COMMIES Functie omschrijving Vereisten De te benoemen kracht zal in de eerste plaats belast worden met de werkzaamheden tot uitvoering van de verordening op de heffing van toeristenbelasting in de gemeente Domburg, omvattende de kernen Dom burg en Oostkapelle. Voor zover mogelijk zal hij ingeschakeld kunnen wor den bij andere werkzaamheden op de afdeling finan ciën. Geschiktheid tot het verrichten van eenvoudig ad ministratieve werkzaamheden; diploma u.l.o. of ver der gaande opleiding strekt tot aanbeveling. Gemakkelijke omgangsvormen; in staat zijn tot zelf standig werken. Adjunct-commies 1.030,tot 1.238,per maand, Commies 1.203,tot 1.414,per maand, exclusief vakantietoelage ad 6% per jaar. Benoeming geschiedt in tijdelijke dienst. Bij gebleken geschiktheid is omzetting in vaste dienst mogelijk. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Gegadigden moeten bereid zijn, zich aan een psycho-technisch onder zoek te onderwerpen. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan de burgemeester van Domburg, worden bfimen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht. Salaris Dienstverband Met ingang van vrijdag 2 april 1971 zal de apotheek te Souburg opgenomen worden in het rooster van de weekend-diensten van de Vlissingse apotheken. Dit rooster wordt, zoals gebruikelijk, opgeno men in de bekende nieuws- en advertentie bladen. Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat de dienstdoende apotheek uitsluitend is geopend voor spoedgevallen. Alle recepten en herhalingsrecepten die niet dringend zijn dienen BUITEN de weekend-dienst aangeboden te worden. DE APOTHEKERS VAN VLISSINGEN EN SOUBURG. De burgemeester van Reimerswaal maakt be kend, dat vanaf 6 april 1971 gedurende een maand voor een ieder ter secretarie ter inzage ligt het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland d.d. 9 maart 1971, no. 1634/71/71/202, waarbij gedeeltelijk goedkeuring is verleend aan het raadsbesluit d.d. 28 augustus 1970, tot uit breiding van de bebouwingsvoorschriften van de hierna te noemen bestemmingsplannen met een aantal aanvullende bepalingen. Voormalige gemeente Krabbendijke: herziening 1960 van het uitbreidingsplan in hoofdzaak dei- gemeente Krabbendijke, partiële herziening 1962 van het uitbreidingsplan in hoofdzaak der ge meente Krabbendijke, plan Centrum en West, plan Zuid-Oost, partiële herziening 1962 van het plan Zuid-Oost. plan Oostdijk: voormalige gemeente Kruiningen: plan in hoofd zaak 1956 der gemeente Kruiningen, partiële wijziging van het plan in hoofdzaak 1956, plan in onderde.en Hansweert 1951, herbouwplan kom Kruiningen 1954 Hansweert-West, herbouw plan kom Oostdijk 1954, plan m onderdelen kom Hansweert 1954, plan in onderdelen kom Hans- weert 1956, plan in onderdelen kom Kruiningen 1957, le partiële wijziging van het plan in on derdelen 1957, 2e partiële wijziging van het plan in onderdelen 1957, 3e partiële wijziging van het plan in onderdelen 1957, partiële wijziging van het plan in onderdelen kom Hansweert 1956. plan in onderdelen Hansweert 1965; voormalige gemeente Rilland-Bath: uitbreidings plan in hoofdzaak 1956 der gemeente Rilland- Bath, plan in onderdelen kom Rilland 1956, plan in onderdelen buurt station 1956, plan in onder delen kom Rilland 1960, plan in onderdelen kom Bath 1963, plan in onderdelen kom Rilland 1964; voormalige gemeente Waarde: uitbreidingsplan in hoofdzaak 1946, bestemmingsplan Oost, bestem mingsplan Kom; voormalige gemeente Yerseke: uitbreidingsplan in hoofdzaak 1948, uitbreidingsplan in onderde len 1948, partiële herziening 1954 van het uit breidingsplan in onderdelen 1948, partiële her ziening 1955 van het uitbreidingsplan in onder delen 1948, partiële herziening 1956 van het uit breidingsplan in onderdelen 1948, uitbreidings plan in onderdelen herziening 1962, partiële her ziening 1964 Van het uitbreidingsplan in onder delen herziening 1962. Gedurende bovengenoemde termijn van een maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, schriftelijk beroep in stellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan hen die be zwaren hebben tegen de onthouding van goed keuring door Gedeputeerde Staten aan artikel 1 sub f van het raadsbesluit. De beroepschriften moeten worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend bij de minister van Volkshuisvesting en Ruimte lijke Ordening te 's-Gravenhage. Kruiningen, 2 april 1971. De burgemeester voornoemd, Mr. C. PIJL HOGEWEG. De direkteur van gemeentewerken zal namens burge meester en wethouders van Vlissingen op 16 april 1971, des voormiddags om 11.30 uur in het kantoor van ge meentewerken, kamer 227 van het gemeentehuis, Stad huisplein 2 te Vlissingen trachten aan te besteden Bestek en tekening zijn verkrijgbaar ten kantore van gemeentewerken van Vlissingen, kamer 203 in het Stadhuis, tegen betaling van 15,per stel, per post door storting van f 16. Inschrijver moet bestekhouder zijn en de inschrijving dient te geschieden op het bij het bestek gevoegde in schrijvingsbiljet met gelijktijdig inleveren van de in gevulde en ondertekende staat van hoeveelheden. Ter inlichting diene, dat de werkzaamheden o.a. be staan uit het schonen, na-egaliseren en afwalsen van 2900 m2 puinverharding, benevens aanbrengen van 200 ton hoogovenslakken, 2900 m2 asphaltbeton dikte 12 cm in 3 lagen. De burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt, ingevolge het bepaalde in artikel 22, twee de lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de Raad dier gemeente bij zijn be sluit van 25 maart 1971, no. 16, heeft verklaard dat het bestemmingsplan „Oud-Vlissingen", woon kern Hoek, wordt voorbereid. Vorenbedoeld raadsbesluit ligt met bijbehorende kaart, met ingang van 12 april 1971 op de ge meentesecretarie, Afd. Planologie, Kersstraat 5, voor een ieder ter inzage. Terneuzen, 26 maart 1971. De burgemeester voornoemd, J. C. ASCHOFF. DE ZATERDAG-AANBIEDING VAN DE FIJNE BANKETBAKKER 's-HERTOGENBOSCH NOG ENIGE PLAATSEN BESCHIKBAAR TELEFOON 010 - 700885 B.g.g. 01614-2929 Bekende Belgische fabrikant en importeur van automaterialen en gereedschappen zoekt met spoed voor het rayon Zeeland een ac tieve Zij die reeds als zodanig werkzaam zijn geweest genieten de voorkeur. Wij bieden: hoog salaris, auto vrij en goede sociale voorzieningen. Uitvoerig schrijven aan: De Vriesstraat 38a - Eindhoven. x Bij die dienst gemeentewerken Borsele kan op korte termijn worden geplaatst voor het uitvoeren van alle voorkomende werk zaamheden aan wegen en straten. Salariëring volgens loongroep 5 (max. 949,89 per maand) doch na gebleken geschiktheid is aanstelling in loongroep 6 (max. 1.021,97 per maand) niet uitgesloten. De gebruikelijke gemeentelijke regelingen van vergoeding van verplaatsingskosten en ziektekos ten zijn van toepassing. In voorbereiding is een regeling voor toelage Lv.m. slijtage aspekt f 39, per maand. Aan de toewijzing van woonruimte zal medewerking wor den verleend. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de dienst gemeentewerken van Borsele te Heinkens- :and, tel. 01106 - 1475. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van Borsele, Stenevate 10 te Hein- ïenszand. Nietwaar: Het is toch voldoende datje kunt stofzuigen, Precies de belangrijke taken waarvoor je in de wieg bent gelegd. Nietwaar? Omdat je nu eenmaal een vrouw bent Nietwaar? En voorbestemd om huisvrouw te worden. Applaus? Van ons krijgt iemand die dat denkt geen hand op mekaar. En van niemand die een beetje nadenkt over de toekomst. Want die toekomst zal in een heleboel dingei sterk verschillen van de werkelijkheid van nu. Zal andere eisen aan jou stellen. Nieuwe eisen. Ms ie over tien jaar huisvrouw bent, wil je bijvoorbeeld over nog meer hulpmiddelen beschikken dan nu. Je zult meer vrije tijd krijgen. Net als iedereen om je heen. Vrije tijd, die je op de een of andere manier moet vullen. En moet delen met je gezin, je man. Bereid jezelf er in vredesnaam op voor. Stop niet met Ieren na de lagere schooL Kijk verder in je leven. In onze maatschappij neemt het onderwijs een zeer belangrijke plaats in. Belangrijker dan ooit tevoren Goed en zoveel mogelijk onderwijs kan geen kind meer missen. Mag geen jong meisje missen. Jij ook niet En als jij het niet begrijpt, vraag het dan aan je ouders, die moéten het wel begrijpen. Met het oog op jouw toekomst AS

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 17