Wielerclub Zeeuwsch-Vlaanderen HULDIGING KAMPIOENEN IN HEIKANT Fortuinlijke zege Olympus-heren tegen sterk SOA Ondo in vorm Z aid wester s-team bij SJAAK VAN DER HOOFT ZEER GOED OP DREEF Geen succes voor St.-Aloysius-team I7Ï] EERSTE HOLLANDSCHE m ITAIIANO Beslissing blijft uit Persoonlijke aandacht Waterpolo-toeriiooi Oriëntatierit Scheldegouwen sport voor elke polishouder Tafeltennis die eaudy drop de candy drop DINSDAG 30 MAART 1971 (Van onze sportmedewerker) HEIKANT. De clubkampioenen 1971 van de wielervereniging Zeeuwsch- l||||§i Vlaanderen, en de eerste tien renners van het klassement zijn gehuldigd in §11111 het verenigingsgebouw in Heikant. Het verenigingsgebouw was tot de laatste §|f¥* plaats bezet met vele wielerenthousiasten waaronder de heer C. Venus, bedrijfsleider en initatiefnemer van de wielerploeg ADZ, de heer J. L. van de Voorde, de heer A. de Doelder, en de heer P. Vos, bestuursleden van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. „Ik ben blij," aldus voorzitter Wee- maes, „dat u met zovelen bent gekomen, dit niet alleen om de onderlinge vriendschapsbanden te verstevigen, maar tevens is het goed voor onze club kas, om zo dit jaar weer een wielerkoers te kunnen organiseren." Vervolgens gaf hij bet wooaid aan de beer J. Burm, voorzitter van het wielercomité Hulst, en tevens voor zitter van het Vlaainderen-iklasse- ment. Hij deelde de aanwezigen me de dat drilt Vlaamderen-klassemerat georganiseerd is door alle wielereo- mités van geheel Oost-Zeeuwsch- Vlaandieren. Hij maakte tevens de uitslag bekend. 1. Wim van Steends Hoog-Blokland) 2. Peten- Godde (Hulst) 3. Th. van Poeeke (Koe- Wacht) 4. Kees Bal (Kwadiendam- me) 5. Wim Everfse (Zieriikzee) 6. Jan Zoons (Voorschoten) 7. Kees van Dongen (Oud-Gastel) 8. Grant Thomas (Philippine) 9. Cees Priem (Goes) en 10. Henny Gijsel (Hei kant). Nadat voorzitter Bum Wim Steenrils, Peter Godde, Kees van Dongen era Henny Gijsel had gefeli citeerd met hun behaald resultaat (de 'andere renners waren afwezig) wenste hij hiun nog veel succes to» voor de toekomst. Hierna werden ze door een lieftallige jongedame in de bloemetjes gezet, waarna ieder een geschenk in ontvangst mocht ne men. Vervolgens kwamen de clubkam pioenen van de vorige week in Zaamslag ven-reden clubkampioen- schappen van het Wielercomité Zeeuwsch-Vlaanderen aan de beurt. In zijn toespraak tot hen zei voorzit ter Burm: „Ik ben trots op de wie lervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Deze vereniging stimuleert de ren ners tot betere sportprestaties". Hij spoorde de aanwezigen dan ook aan - al is het niet in de wedstrijdwie lersport - zijn gezondheid en condi tie op peil te houden door deel te namen aan de toar-ritten van de Zeeuwsch-Vlaamse wielervereni ging. Bij de aspiranten, werd Octaaf Picavet uit Hulst gehuldigd. Voor zitter Burm: „Ik vind het een ge wel'dige prestatie van je om in je eerste koers bij de aspiranten tevens clubkampioen ie worden. Verwonde ren doet het mie niet want je komt uiteindelijk uit een oud wielerge- zin". John Verbeke uit IJzendijke viel de eer te beurt bij de nieuwe lingen, terwijl Dirk Aardoom uit Hulst het bij de amateurs was. Nadat zij ook door voorzitter Burm wanen gefeliciteerd met hun behaalde titel werd hen nog veel succes toegewenst voor de toekomst en wea-den die kampioenen in de bloemetjes gezet. De grote afwezige was hier He- leen Boeije uit Groede die clubkam pioen geworden was bij de dames. Piet de Vos, tweede voorzitter van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen, reikte ais laatste aan Dirk Ardoom de beker uit. In zijn toespraak tot de kampioen zei hij onder andere: „Dirk, ik hoop dat je deze beker driemaal achter elkaar mag winnen, om het zo voorgoed in je bezit te krijgen". Huldiging van de clubkampioenen in Heikant. Van links naar rechts: Pi- caret (aspiranten), Verbeke (nieu welingen), de heer J. Burm, voorzit- van het wielercomité Hulst en Dick Aardoom (amateurs). (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de Zeeuwse korfbalcompetitie heeft een niet in zijn beste vorm ver kerend Zuidwesters voor de tweede maal een veer moeten laten. Lange tijd heeft het er naar uitgezien, dat de spanning bovenaan zou terugke ren, maar op het laatste nippertje haalde het Ondo toch nog in. Ondo speelde een stevig partijtje korfbal, waar Zuidwesters niet goed raad mee wist. De eerste helft werd dan ook afgesloten met een 12 voorsprong voor de ploeg uit St. Laurens. Na rust werd het al gauw I3. Ondo bleef het spel beheersen, maar toen het 14 werd kwam de ommekeer. Zuidwesters ging toen vrijer spelen en bracht in de nog resterende tijd op een vrij gemakkelijke manier de 44 stand op het scorebord. Onder aan leverde Swift 3 een prima presta tie. In eigen huis greep het zijn laat ste kans tegen All Ready. Met 53 hielden de Middelburgse hekkesiuiters de winst in eigen han den. Met de wedstrijden tegen Ani mo 2, Luctor 1' en Togo 1 nog voor de boeg zit er zeker nog een redelijke ontsnappinigskans in. Tjoba 2 besliste (ADVERTENTIE) •MP I H VAN DEM BOSCH 4 CO - POSTBUS 80S-J-A'DAM de wedstrijd tegen Animo 2 reeds in de eerste helft. Toen nam het een 50 voorsprong. Na rust deed Tjoba het kalmer aan en streek de winst op met 82. Weer bleek, dat er na de winterpauze van Animo weinig meer is overgebleven. Stand: Zuidwesters 1 1222, Ondo 1 1218, Blauw Wit 1 1215, Tjoba 2 11—12, Animo 2 11—8, Togo 1 10—7, Luctor 1' 10—7, All Ready 1 11—7, Swift 3 11—4. In de tweede klas liet Stormvogels er tegen BKC geen twijfel over be staan wie er nu de sterkste was. Op eigen veld had de Breskense ploeg geen verweer tegen het stukken be ter spelende Stormvogels, dat vrij wel zeker zijn rentree gaat maken in de eerste klas, na een aifwezigheid van één jaar. Met niet minder dan 29 werd de Breskense hoop de bo dem ingeslagen. Togo 2 legde in Goes Seolto het vuur na aan de schenen. De Vlissingers, die in het begin een goede gooi naar het kampioenschap dachten te doen kwamen niet los en wonnen slechts met 23. Stand: Stormvogels 1 916, BKC 10—13, Seolto 1 10—12, Atlas 1 8—11, Togo 2 109, Zuidwesters 2 86, Blauw Wit 2 85, Animo 3 90. In de derde klas A zorgde Atlas 2 voor een grote verrassing. Het ver sloeg Ondo 2 met het minieme ver schil van 23, waarmee het Animo 4 alleen op de laatste plaats liet staan. Stand: Olympia 1 816, All Ready 2 89, Ondo 2 109, Seolto 2 66, Atlas 2 64, Stormvogels 2 64. Animo 4 62. In de derde klas B liet Volharding eindelijk weer eens wat vuurwerk zien. Het was echter slechts tegen de zeer zwakke ploeg Olympia 2, zodat het ook weer niet zoveel te beteke nen heeft. Met 103 haalde het de dubbele cijfers. Stand: NOAD 10—15, Tjoba 3 8— 14, TOP 9—10, Volharding 10—9, Zaamslag 72, Olympia 2 82. Bjj de junioren redde Swift 2 het in de tweede klas maar net tegen het laaggeplaatste Stormvogels 2. In een spannende wedstrijd werd het 12, waarmee het zijn ongeslagen record handhaafde. De voorsprong is echter zo groot, dat een nederlaag nog niets te betekenen zou hebben gehad. Stand: Swift 2 918, Tjoba 912, Blauw Wit 2 76, Luctor 86, Storm vogels 2 73, Seolto 61. (Van onze sportmedewerker) MIDDELBURG - Sjaak van der Hooft uit Terneuzen geloofde zater dagavond in het zwembad te Middel burg niet zo erg in een overwinning op zijn vlinderslag-rivaal, de Middel burger Theo Gullit. Guliit had immers in de training reeds tijden gezwom men van rond de 1.13 maar Sjaak wist waar hij hem kon pakken. En dat zou dan moeten gebeuren op de laat ste 25 meter. Hij moest er alleen maar voor zorgen dat Gullit niet te ver zou uitlopen. En zo gebeurde het dan ook. Met machtige slagen zag v. d. Hooft kans om Gullit bij te blijven. En na het laatste keerpunt schoot Van den Hooft plotseling weg. En wat Gullit ook probeerde, liij kon Van der Hooft niet meer bereiken. Zelfs werd Gullit nog hevig belaagd door clubgenoot Rudie Manui. Dat bij eein dergelijk gevecht een nieuw record niet kon uitblijven bleek wel uit hun tijd1.14.8. Im en kele weken is het record reeds drie keer verbeterd. Het is nu terugge bracht van 1.17,5 naar de nieuwe re cordtijd van 1.14.8. Na deze sensatio nele race zouden er nog vele volgen. Martha Wolff van de Stormvogels uit Viissiragem moest het op de 100 meter vrije slag opnemen tegen haar zus Els en de talentvolle Joke de Wilde uit Goes. De bijzonder nerveuze Martha Wolff heeft alles moeten ge ven om haar reputatie ais snelste zwemster van Zeeland te verdedigen. Direct na de start ging ze bijzonder hard weg. Na 50 meter keerde ze in 31.5 waardoor alle factoren aanwezig waren voor 'n Zeeuwse toptijd. Toen echter baar derde keerpunt volkomen mislukte geloofde niemand meer in een recordtijd. Zij moest op die laat ste vijf meters veel geven om de fu rieus sprintende Poke de Wilde voor te blijven. Met haar tijd 1.09.8 door brak zij de 1.10-barri.ère voor dames. Commentaoar van Martha „Jammer van het laatste keerpunt, ik kwam niet zo goed uit en toen durfde ik het snelle duikelkeerpunt niet meer te nemen". En hiermede bevestigde ze eigenlijk dat ze nog en snellere tijd had kun nen maken als haar derde keerpunt wel was gelukt. Een verrassing van cle eerste orde leverde Coby van de Linden uit Ter- neuzen door de 100 meter rugslag meisjes te winnen in de uitstekende tijd van 1.27.3. Zij versloeg hierbij de Stormvogel-favorieten Els Wolff (1.27.7) en Eila de Jonge (1.28.4) Laatstgenoemde meisjes moesten ech ter worden gediskwalificeerd wegens liet verkeerd nemen van 't keerpunt. Wim de Kan van De Stormvogel won de 100 meter schoolslag in de snelste tijd (1.21.1) sedert jaren. Hij naderde met deze tijd het Zeeuwse record (1.18.0) van Kees de Ruike (Luctor). Dit record is reeds in 1954 gevestigd. De tijid van De Kam bete kende wet een nieuw adspiranten- record. Maar aan de recordregem kwam nog geen einde. De herenp-loeg wan Luctor verbeterde het Zeeuwse record op de vijf maal 50 meter vrije slag estafette dat met een tij'd van 2.30.9 op naam stond van een ploeg van De Schelde uit Terneuzen. De Luctorpioeg bracht het au op 2.26.2. Ze hadden ijuime voorsprong op de Stormvogel-heren. Veel meer span ning zat er op dit nummer bij de dames. De ploegen van De Ganzen uit Goes en de Stormvogel uit Vlis- sinigen goiven elkaar niets toe. Met een Meine voorsprong begon het Gan- ze-meisje Joke de Wilde aan de laat ste 50 meter, maar ze moest het hoofd buigen voor een snel sprintende Mar tha Wolff die De Stormvogel-ploeg naar een ndeuiwe toptijd van 2.50.1 bracht. Ze verbeterde het oude record van SZV met ruim 11 seconden. Op de overige nummers leverde Petra Fraantje (De Schelde) en Carla Wdiïlems (De Stormvogel) een fel gevecht cxm de zege op de 100 meter vrije slag meisjes onder de 12 jaar, Petra won het met handslag. Guus van den Este (De Schelde) bij de jongens en Eis Wolff (De Stormvogel) bij de meisjes waren de sterksten op de 100 meter vinderslag. Na deze wedstrijden heeft De Stormvogel uit Vlissingen de leidende positie in de Zeeuwse zwemcoimpetitie weer ver sterkt. De stand luidt nu 1. De Storm vogel VUdssimgen 1267 pnt. 2. De Schelde Terneuzen 987 pnt. 3. De Braakman Hoek, 813 pnt. 4. De Gan zen uit Goes 737 pnt. (Van onze tafeltennismedewer- ker). AXEL De zo belangrijke uit wedstrijd voor bepaling van de pro motie naar de promotie-ereklasse heeft St.-Aloysius I geen succes op geleverd. De Zeeuwen moesten in Volendam tegen Victorie '55 op de volle winst beslag leggen, maar het pakte anders uit. Victorie '55 startte succesvol en nam een 2-0 voor sprong. Kees Baumgarte verkleinde in de volgende partij de achterstand tot 2-1 waarna de Volendaminers de stand op regelmatige wijze op 5-1 (ADVERTENTIE) U U LEVENSVERZEKERINGS-BANK NV Keizersgracht 174-182, Amsterdam-C, (020) 2217 70 Bijkantoor: Breda, Sophiastraat 20, 01600 - 38 78 3 brachten. Wilfried Duinez won de volgende partij (5-2) waarna de gastheren de twee belangrijke pun ten grepen. Frans van Waterschoot, deze keer niet in topvorm, won daarna ook zijn partij, zodat de eindstand 7-3 werd. Voldoende voor Victorie '55 om te promoveren. Te weinig voor St.-Aloysius I om nog een kans over te houden, want Phoenix I wist door Wilskracht I met 10-0 te verplette ren de Zeeuwen te passeren en de vierde plaats te grijpen. St.-Aloysius heeft nog een zeer kleine kans om hogerop te komen maar moet dan zaterdag aanstaande het inmiddels kampioen geworden TSF I bedwin gen. TSF klopte ook nu Tempo- Team H (7-3), bleef ongeslagen on geslagen en mocht de welverdiende bloemen in ontvangst nemen. De nederlaag die St.-Aloysius II bij Wi- bats IH leed was niet meer van belang maar ook De Treffers II in zijn laatste wedstrijd door Wils kracht ii werd geklopt (3-7), waar door De Treffers III definitief de gradeert naar de afdelingsklasse. St.-Aloysius II heeft daardoor ook zijn plaats in de overgangsklasse veilig gesteld. Tilburg II, reeds vori ge week kampioen, verloor in zijn laatste wedstrijd het eerste wed- strijdpunt via een gelijk spel tegen TSF IIL MIDDELBURG In de eerste klas der Zeeuwse afdelingscompeti tie is de strijd nog steeds niet be slist. De afgebroken wedstrijd tus sen Wilno 2 en St. Aloysius 3 werd bij een 34 stand voortgezet waar bij Henny van Hengst eerst via de Bakker gelijk maakte. Matthijssen sliaiagde er voorts in Bouff te kloppen. In de laatste par tij echter slaagde De Bakker er niet in Bouff tot een overgave te dwin gen waardoor de eindstand 55 werd. Vrijdag zal in Graiauw nu definitief die beslissing vallen bij de return tussen deze beidie teaims. Goes 1 wist in de tweedie klas op die valreep baas te blijven over Wilno 3 (64) terwijl Zand 1 met 100 PZEM 2 aan de zege hielp. Het kampioenschap vier de klas werd na een spannende wedstrijd gewonnen door St. Aloysi us 5 dat thuis tegen Goes 3 een 0—3 achterstand wist om te zetten in een 64 zege. De bloemen kwamen zo doende terecht bij Jeanne de Waal, Jose de Burger, en veteraan Duimez. Zand 3 werd winnaar van de B- groep door een kleine 46 zege op Apollo 1. W.T.T.V. kan ondanks de zege op Big Smash 6 van 20, Zand 3 niiet meer bereiken. (Van onze handbalmedewerker) BREDA. De dames van E.B.1I.V. hebben in de landelijke eerste klas handbal de theoretische kans op de bovenste plaats behouden. In een goed gespeelde wedstrijd werd het Amsterdamse D.W.S., dat de tweede plaats bezet, verslagen met 72. Daarmee hebben de Bredase dames nog slechts één punt achterstand op D.W.S. De heren van het Vlissingse Olympus zegevierden in de landelij ke tweede klas op het nippertje over hekkesluiter S.O.A. met 87. S.O.A. dat eerst een voorsprong had genomen vain 51 moest deze voor sprong prijsgeven. De rust ging in (Van onze sportmedewerker). VALKENISSE De heer en me vrouw Deegens zijn winnaar gewor den van de oriëntatierit die de mo ter en autoclub „Scheldegouwen" op Walcheren hield. Aan deze tweede kampioensrit namen 42 equipes deel die allen werden geklasseerd. Het traject dat voerde over wegen die allen tot de gemeente Valkenisse behoorden was uitgezet door de twee jongste leden van „Scheidegou wen" Benny van Bossum en Rob Vos die na afloop diverse compli mentjes kregen. De uitslag was: 1. A. Deegens- mevrouw Deegens (Scheldegouwen) 6 strafpunten; 2. M. Baert-P. Poel man (Scheldegouwen) 37 p; 3. A. Wirtz-mevrouw Wirtz (De Zeeu wen) 40 p.; 4. J. Kupers - mevrouw Kupers (De Zeeuwen) 40 p.; 5. C, Bode-mej. Bom (Scheldegouwen) p.; 6. A. Holestelle-mevrouw Holle stelle (Scheldegouwen) 49 p.: 7. L. De Nooyer-mevrouw de Nooyer (Scheldegouwen) 62 p; 8. H. J. Min naar-mevrouw Minnaar (De Zeeu wen) 65 p; 9. J. J. M. Schuitema-J, Thiel (Scheldegouwen) 74 p; 10. M, de Kam-mevrouw de Kam, (Schelde gouwen) 75 p; 11. M. Sandijck-J. Jobse (De Zeeuwen) 76 p; 12. P. van Keulen-mevrouw van Keulen (De Zeeuwen) 77 p; 13. J. van Hijfte-mevrouw van Hijfte (Schel degouwen) 85 p; 14. A. J. Fraanje- C. Meijerinck (De Bevelanden) 98 p; 15. I. op 't Hof-C. de Blaaij (De Zeeuwen) 103 strafpunten. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De zwem- polo-clubs Luctor uit Middelburg en De Ganze unit Goes organiseren za terdag een waterpotooernooi in het overdekte zwembad Poelendaele te Middelburg. Het is voor de eerste maal in Zeeland dat een dergelijk toernooi in een overdekt bad wordt gehou den. Behalve de genoemd© vereni gingen Luctor en De Ganze zullen ook Stormvogels (VMsaingen) en De Schelde (Terneuzen) toit de deelne mers behoren. Het toernooi begint om 18.00 uur. (ADVERTENTIE) 't is een lekkertje! met de gelijke stand van 55. Na de hervatting trok Olympus aan het langste eind. De dames wan E.B.H.V. zijn er in de landelijke eerste klas in geslaagd het sterke D.W.S., dat de tweede plaats bezet, te verslaan. E.B.H.V. speelde verdedigend zeer sterk. Ook het midenveld was goed bezet zodat de aanvallen zeer snel konden wor den opgezet. Reeds in de zesde mi nuut schoot Lies Borburgh onhoud baar in na een combinatie met Coky Teunissen. In de tiende minuut werd de vrijstaande Helma Dirkse aangespeeld door Jet van Berkel en knalde de bal in de uiterste rechter hoek. E.B.H.V. bleef in het offensief en voor de rust inging zorgde Dimph Maas er voor dat E.B.H.V. leidde met 30. Ook na de hervatting gaf E.B.H.V. de toon aan. Een lage schuiver van Lies Borburgh en een hard schot van Dimph Maas brachten de voor sprong voor de Bredase dames op 50 alvorens D.W.S. het eerste te gendoelpunt liet aantekenen. Uit een «oio wist Annie Buitendijk (D.W.S.) de stand te brengen op 51. E.B.H.V. had echter zijn antwoord zeer snel klaar. Een listige boogbal van Jet van Berken en een harde treffer van Lies Borburgh brachten de voor sprong voor E.B.H.V. op 71. In de allerlaatste minuut zag Coby Roo senboom nog eenmaal kans te scoren voor D.W.S. waardoor de overwin ning bleef bij E.B.H.Vmet 72. De heren van het Vlissingse Olympus zijn in de landelijke twee de klas tegen S.O.A. werkelijk door het oog van een naald gekropen. De score werd geopend door een straf- worp ingeschoten door Jan Maas zodat S.O.A. leidde met 1—0. Feike de Haam bracht binnen vijf minuten de balans in evenwicht door van grote afstand in te schieten. Dit was blijkbaar het sein voor S.O.A. Bin nen vijftien minuten namen de Bre dase groen-witten de leiding met 5i door doelpunten van Jan Kuij- er (2x), Dick Jas en Noud Leijten, Olympus ging echter niet bij de pakken neerzitten en met doelpun ten van Rinus Burgers (3x) en Fei ke de Haan wees het scorebord met de rust 55 aan. Direct na de hervatting nam Olympus het initiatief wat resulteer de in doelpunten van Johan Meesen en Ronnie Cazand. Toch kwam S.O.- A. weer terug. Piet Verheijen, de schakelspeler wan S.O.A., forceerde een break ouit en bracht de achter stand op 67. Olympus zette een tegenaanval in welke door Simon Copoolse werd afgerond met een doelpunt. De nog resterende tien minuten ging S.O.A. in het offensief. Het lukte echter Jan Kuijer maar een maal het Vlissingse doel te doorboren. Een zege, van 87 ging daardoor mee naar Vlissingen. Hoofdklas dames: Velo - Swift 2 7, Hellas - Hygiëa 8—2, Walcheren - Verburch 44, Zeeburg - DES '57 0—5. Heren: Atilla - Sittardia 1410, Hellas AHC '31 3—11, Aalsmeer - ESCA 14—12, Swift - Olympia 12— 6. Landelijke le klas dames A: VZV - De Blinkert 4—8, SEW '68 - Ath- leta 65, Athene - De Schutters 7 5, EBHV - DWS 7—2. Heren B: De Meeuwen - UDI 11 8, Dongen - Eindhoven 166, V en L - Athomic 87. Posterholt - Her mes 57. Landelijke 2e klas heren: Volt - GSC 119, Walcheren - EBHV 14 6, SOA - Olympus 78. Landelijke 3e klas dames: SOA - Break Out 10—5, Boemerang - Ra pid 4—3, EBHV 2 - Were Di 2—7. Heren: Tachos - Internos 1514, Dongen 2 - Volt 2 1213, Boeme rang - Rapid 2 182, EBHV 2 - Were Di 8—24. Afdeling West-Noord-Brabant da mes le klas: Tachos - Terheijden 176, Dongen - Gilze 103. Desk - SOA 2 18—7, DVS - VCW 6—4. Heren le klas: GHV - Break Out 713, Taxandria - Avanti 106. Desk - Heerle 88. Dames 2e klas A: Be Fair - Heer le 4—6, BVC - SVM 9—1, Rapid 2 - Internos 35. Dames 2e klas B: Taxandria - Gilze 2 93, Were Di 2 - Riel 0 11. Heren 2e klas A: EW - Break Out 2 1312, Groene Ster - Gilze afgelast, Rapid 3 - Volt 3 106. Heren 2e klas B: Blauw Wit 2 - Desk 2 4—10. Dames 3e klas A: Tornado - Break- Out 2 16—1, Dongen 2 - EBHV 3 0—7. Dames 3e klas B: Volt 2 - Uno Animo 60. Heren 3e klas A: Tornado - Break Out 3 177, EBHV 3 - Stokhasselt 15—10. Heren 3e klas B: Tachos 2 - Uno Animo 2 18—4, BVC - Dongen 3 33o. Afdeling Zeeland: dames le klas: Walcheren 2 - GSC 4—3, Marathon - Zeeland Sport 49. Dames 2e klas A: Sluiskil - EMM 5—0. Walcheren 3 - Olympus 2 3— 6. Dames 2e klas B: Delta Sport - Schelde Sport 161, Olympus 3 - GSC 2 13. Delta Sport 2 - Zeeland Sport 2 28. Heren le klas: Fortuna- Olympus 2 17-8, EMM 2 - GSC 2 12—21. Heren 2e klas: Fortuna 2 - Olym pus 3 15—3, Delta Sport - GSC g loZ?4 Walcheren 2 - Haringman Heren 3e klas: Fortuna 3 - Vol harding 2 144, Marathon 2 - SIOS 5—6, Delta Sport 2 - Schelde Sport

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 5