Burgerlijke stand van Terneuzen ranstmta masseegoes 61* De V.V.D. is anders! Liberale politiek t t VLOEREN DIRIGENT Een zelfstandige en ambulante werkkring ADVERTEREN DOET VERKOPEN VVD Volkspartij voor Vrijheid en Democratie Anders dan anderen makjan UW SPECIAALADRES VOOR in marmer en andere natuursteensoorten in elke gewenste afmeting LUCIEN VAN DEN MOOTER POLIKLINIEK GEMEENTE TERNEUZEN Spreekuur burgemeester GEMEENTE TERNEUZEN Hinderwet Harmonie „Scheldegalm' DINSDAG 30 MAART 1971 MIDDELBURG City Theater - 20.00 uur: Fanto- mas slaat weer toe a.l. OOSTBURG Ledel Theater - 20.00 uur: In de holte van je arim. ROTTERDAM Luxor Theater - 20.00 uur: Toon Hermans' One Man Show. De Doe len - grote zaal: 20.15 uur: Rudolf Fiflkusny: piano, kleine zaal: 20.15 uur: Stichting Kunst van de Jeugd: leerlingen-uitvoering. TERNEUZEN Luxor Theater - 20.00 uur: De Non van Monza 18 jr. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera - 20.00 uur: Frederika. Geboren: Wilheimina Sara, doch ter van: de Looft, Jan Jacob (sleep bootkapitein) en van: de Groote, Sara Piebernella won. te Terneuzen, Hendrikstraat 1, Hoek Alexanider- zoon van: Oppeneer, F-rederik Marti- nus (transportarbeider) en van: de Koeijer, Janna Elisabeth won. te Terneuzen, Peter v. Anrooylaan 278. Miehelila, dloohter van: de Bruijn, Miöhiel (kapitein sleepdienst) en van: Riemens, Janna Maatje Willy won. te Terneuzen, Tulpstraat 9. Cornelia Maria, dochter van: van Caldsand, Iza-a-k Antheunds (landbou wer) en van: van der Maas, Aartje Paulina won. te Terneuzen, Schout- straat 5, Sik. Mardska Gemma Maria, dochter van: van Vugt, Thomas (vertegenwoordiger) en .van: Mul- laiert, Gemma Maria Clara won. te Terneuzen, Hendrikstraat 3 Hoek, Daniël Johannes Pieter, 20on van: die Bat, Jan Pieter groothandelaar in land- en tuinbouwprod.) en van: TdMenaar, Adriana Maria won. te Terneuzen, Mauvestraat 7. Moesirah Laura Gentrudo, diocihter van: Sint roip, Frans (eflec. lasser) en van Jacobs, Mecheüne Anna Josepha Paulina won. te Terneuzen, Mascaig- nistraat 16. Martina Chermijn Hen- driika, dochter van: Antonissen, Hen- rious Marinus Maria (teehn. ambte n-aar) en van: Ud'o, Hendr-ilca Jantje Jaoo-ba won. te Terneuzen, Peter van Anrooylaan 136. Dirk Jan, zoon van: Lukasse, Dignus Jan (steiger bouwer) en van: van Alten, Pieter- nella .won. te Terneuzen, Kerkhof- laiam 26. Patricia Renate, dochter van: Weidigraaf, Willem Di-ele Jaco bus (stoomwerktuigkundige) en van: Dicou, Annigje won. te Terneu zen, Rossiinistraat 12. Lenno Theo Irma, zoon van: Bra-cke, Walter Ca- miQus (bedieningsvakman) en van: van Opdorp, Jozephiina Emma won. te Terneuzen, Bosjesweg 56 Sik. Marina Johanna, dochter van: Ze- gers, Jan (constr.bankwerker) en van: die Maillie, Johanna won. te Terneuzen, Griete 13 Zaaimslag. Pe- tronella, dochter van: Overbeek, An- tonius Johannes (ambt. Gewest. Ar beidsbureau) en van: Franse, Mar- garetha Helena Maria won. te Ter neuzen, Ferd. Bolstraat 5, Misja, zoon van: Acke, Petrus Augustinus Maria (instrumentmaker) en van: Moeliker, Cornelia won, te Terneu zen, Diepenbrocikstraat 71. Pedro Fiillipo Antonio, zoon van: Silvius, Comelis (fabrieksarbeider) en van: Ernst, Louisa Catharina Johanna won. te Sas van Gent, Wilhelmina- straat 29 Westdorpe. Paul Jacobus Johannes, zoon van: van Kampen, Jacobus Johannes ((Leraar) en van: Overdijk, Elisabeth Marianne won. te Terneuzen, Diepenbrockstra-at 333. Arie, zoon van: Roeland, Arie (ondercommandant brandweer) en van: Thonnhauser, Petronella Johan na won. te Terneuzen, Bachlaian 132. Mare, zoon van: d'e Weirdt, Caimdiel Oscar Yvonne (metaalbewerker) en van: Riemens, Aagje Pieternelia won. te Sas van Gent, Julianasfraat 42. Marianne Suzanne, dóchter van: Jungk, Karllieinz Eduard (isoleer- der) en van: Dijk, Theodora Johan na Suzainna won. te Terneuzen, Burg. Maarleveldstraat 13 Biervliet Richard Franciscus, zoon van: Maas, Walthar Josephus (matroos) en van: Michelis, Lydia Hendrika won. te Axel, van MiddieQhovenstraat 50. Jacqueline, dochter van: Breepoel, Leonardus (tegelzetter) en van: Cla rissen, Levina Suzanna won. te Ter neuzen, Tulpstraat 21 Hoek. Joianda Adbrina Johannes, dochter van: van Pudjvelde, Joseph Petrus (machine bankwerker) en van: d'Hondt, Maria Maithiddie won. te Terneuzen, van Cantfortstraat 32. Alex, zoon van: Zegens, Cornels (voorman) en van: Goossen, Vera Colieta Maria won. te Terneuzen, Zuidlandstraat 60. Jo hannes Martinus, zoon van: van de Wege, Jan (gemeentebode) en van: Moens, Willemina Elena won. te Terneuzen, Schubertstraat 11. Catha rina Romanie Margreitha, dochter van: de Fouw, Pieter Izaak (metse laar) en van: van Limmen, Theodo ra Margaretha won. te Sas van Gent, Markiezenstraat 27, Philippine. Sas- kia Anna Kamiel, dochter van: de Bock, August Joseph Petrus Fran- cies (postbesteller) en van: Bo-uters, Rosa Leonie Theofiel won. te Axel, de Ruyterstraat 18. Erik, zoon van: Rouw Gelein (chauffeur) en van: Ykellenstaim, Alida Maria Theresia won. te Terneuzen, Bachlaan 50. An ke, doahter van: de Feijter, Abra ham Willem (automonteur) en van: Serrarens, Angela Therésia won. te Terneuzen, Schuberthof 70. Jantine, dochter van Braveniboer, Jan Arie (betonconstructeur) en van: Prooi, Jannette Fennegina won. te Terneu zen, Wijk B. 6a Hoek. Manfred, zoon van: H-ameliink, Krijn (timmerman) en van: Visser, Maria Anna Geer- truida won. te Axel, Handelstraat 17 Mario, zoon van: Dubbeldam, Jan Jacob (betonafwerker) en van: Ryckoert, Pieternelia Johanna won. te Terneuzen, Merelstraat 3 Sik. Mo nica, dochter van: Allonsius, Willam (chauffeur) en van: Meijer, Cornelia Johanna won. te Sas van Gent, Reedijkstraat 34, Westdorpe. Ilse, dochter vanMaas Paul Cyrille (schipper) en van: Klerks, Elasabeth Theodora Maria won. te Terneuzen, de Blokken la-b. Monda Gerdy, dochter van: van Eijl, Ahazuérus Theodorus (scheikundig ingenieur) en van: de Rooij, Martha Angelina Maria won. te Terneuzen. Vincent van Goghstraat 42. Ondertrouwd: van de Sande, Jan Piet 25 jr geen, bankemployé won. te Terneuzen, Waignerhof 50 en: van Gelderen, Jeanette Marianne Louise 26 jr. NH verkoopster won. te Ter neuzen, Stnoüdorpe 61 Sik. Toekom stig adres: Terneuzen, Marisstra-at 12. Klijn, Jacobus Johannes 24 jr R K tractorchauffeur won. te Ter neuzen, Pijnboomsbraat 84 en: Obrie, Rosita Angelina Maria 17 jr RK verkoopster won. te Terneuzen, Pij n boomstraat 84. Toekomstig adres: Terneuzen, Pijnboonistraat 84. van Hese, Jan CanrüUius 20 jr NH kelner won. te Axel, Olivierstraat 9 en: Timmers, Cornelia Maria 19 jr R.-K, fabrieksarbeidster won. te Ter neuzen, Diepenhrockstraat 315. Toe komstig adres: Axel, Olivierstraat 9. de Feytei, Arnoud Leendert 24 jr NH landbouwer won. te Hontenisse, Lange Nieuwstraat 7 Kloosterzande en :de Regt, Catharina Maria 19 jr NH factuniste won. te Terneuzen, Reuzenhoeksedijk 10 Zaamslag. Toe komstig adres: Hontenisse, Klooster straat 39a, Kloosterzande. Getrouwd: van Diiermen, Pieter Arthur Maria 24 jr. R.-K. bankwerker won, te Terneuzen, Wijk P.52 en: Kiel, Levina Sara 18 jr NH bejaar denhelpster won. te Terneuzen, Bachlaian 124 Toekomstig adres: Terneuzen, Alvarezlaan 31. Poppe, Klaas 26 jr NH chauffeur-oudrne- taalverwerker won. te Terneuzen, Pijnboomstraat 86 en: Verplanke, Elizabeth Tannetje 21 jr NH zonder beroep won. te Terneuzen, Zeven Triniteitsstraa-t 5. Toekomstig adres: Terneuzen, Lairdxstraait 64. de Jonge, Michael Cliristiaan 21 jr NH bouw kundig tekenaar won. Terneuzen, Oranjestraat 24a en: de Waal, Pie ternelia Maria 21 jr RK assistente schooltandverzorging won. te Ter neuzen, Breiitnerstraat 121. Toeikom- stig adres: Terneuzen, BerOdozhof 53, de Schoolmeester, Benjamin Paudus 22 jr RK chauffeur won. te Oost- burg, P C Boutensstraiat 1 Water- iamdlkerikje en: Wiilsoe, Johanna 22 jr NH typiste won. te Terneuzen, Burg. Verplankeplein 12 Biervliet Toekomstig adres: Terneuzen, Jaco- ba van Beèezenstraat 7 Biervliet. Gruisen, Edward Ch'arloltte Theo 24 jr. RK aiss. beheerder won. te Terneu zen, Joh. Vermeerstraat 15 en: Boer- jan, Marijke Maria Unbanie 25 jr R.-K. kantine-juffrouw won. te Ter neuzen, Edvard Grieghof 61. Toe komstig adres: Terneuzen, Edvard Grieghof 61. van der Klooster, God fried Johannes 22 jr RK sleepboot kapitein won. te Terneuzen, Pieter de Hooghstraat 28 en: van der Voort, Catharina Maria Cornelia 19 jr RK bejaardenhelpster won. te Terneuzen, Bnaakmanlaan 10a Bier vliet. Toekomstig adres: Terneuzen. Thoiensstraat 85. Overleden: Kiaassen, Catharina Jacomina 28 okt 83 geh gew met: de Bruijne K. won. te Terneuzen, Wijk F.4 Hoek. tollenaar, Gerard 6 jun 96 geh gew won. te Terneuzen, Iris- straat 34 Hoek. Riemens, Francoise 11 dec 82 geh gew met: Pijpelink J won. te Terneuzen, Langestraait 52 Hoek. Boerjan, Petrus Johannes 12 jun 02 geh won. te Terneuzen, Braakmanlaan 8 Biervliet. Mobach, Dominicus Hendrikus 30 apr 23 geh won. te Terneuzen, Vergaertstraat 6 Sluiskil. Kalle, Emeric Maurice 28 feb 97 geh won. te Sas van Gent. Janssens, Pieter 18 aug 83 geh won. te Sas van Gent. Overdulve, Maria 16 sep 23 e.v. Oppeneer D won. te Axel. Christiaans, Johan Daniël 10 mei 09 geh won. te Vlissingen. de Feijter, Adriana 26 jan 87 e.v. Ze- gers J won. te Terneuzen, Wijk O.20. Janse, Johannes Adriaan 25 mrt 13 geh won. te Terneuzen, Tho iensstraat 30. Goor, Betsij Johanna Sana 8 aug 95 oogeh won. te Ter neuzen, Irisstraat 30 Hoek. Servaas, Needtje 31 juil 29 e.v. Hofman D won. te Terneuzen, Thoiensstraat 13. Bonte, Joseph Emanuel Mamie 12 sep 96 geh gew won, te Terneuzen, Burg. GeiMsfraat 36. Bedet, Oathoni- na Francina 1 mei 94 ongeh won. te Terneuzen, Konanginnelaan 2. Ingekomen personen W. van Ge stel Noordstraat 40 Hoek uit Oir- schot A. M. Temnaerman-Faes Mar grietstraat 3 Hoek uit Oostbung. F M van Eekelen Koepoortstraat 49 Zslg uit Valburg. J G van Delden van Steenbergenlaan 25a uiit Bussum. P J Moerman Masoagnistraat 40 uit Kapelle A. J. Zandee Schuberthof 128 uit Kapelle. A. L. Meras Schu berthof 122 uit Tilburg J. P. M. Gooissens Willem Andriessenlaan 9 uit Sas van Gent. M. N. A. De Smet- Martens Diepenbrockstraat 91 uit Sas van Gent. J. C. SaheeJe Boven- weg 68 Sik uit Sas van Gent. AP Nonnekens Beethovenstraat 28 uit Eibergen. B Erades Trompstraat 15 uit Tilburg. M Haulez Leeuwenlaan 56 uit Hulst. P. T. de Maat - Neve Vogelsehorstraat 20 Sik uit Honte nisse. S. Gaunie Wijk C 49 Hoek uit Lyon Fr. J. P. Verschoor Nieuwstraat 41 udt-'s-Gravenhage. I.E.F.M. Lauret Nieuwe Kerkstraat 17 Sik uit Til burg. P Buitenhuis Pijnboomstraat 1 uit Utrecht. RA Boelens Bosjesweg 44 Slik uit Sas van Gent. J A Buiijsse Bosjesweg 44 Sik uit Sas v. Gent. M. P. Siereveld Wilhelmina- plantsoen 2 uit Vlissingen. R. J. E. de Bruijn Schubertnof 2 uit Hulst. B J. Krap Wijk O. 10 uit Amsterdam. C. van der Laan Schubertstraat 5 uit Vlissingen S. M. D. Ulveling Mascag- nistraat 36 uit Lisse. W Bakker kastanjelaan 1 uit Oostburg. J Zwart Bellamystraat 1 uit Hontenisse. P.G. M Steenbakker Aoaciastraat 2 uit Borsele. F Roijers Peter van An rooylaan 282 uit Schiedam. Vertrokken personen: L.P.Y. Doré Breiitnerstraat 52 naar Sas van Gent. HER Coleen Staringstraat 15 naar Nijmegen. W J M v d Velpen Beet- hovenhof 56 naar Hontenisse. J A van Wijck Alvarezlaan 101 naar Reimerswaal. EM van Troost-V d Vijver Hondiusstraat 11 naar Sluis. M M Samson van Steenbergenlaan 25a naar Alphen aan den Rijn. J C L. Meeusen Walstraat 3 naar Middel burg. I R van Kerkhoven-Herrewey- ers Zonnebloemstraat 3 naar Hulst. A C Spaeter Debussyhof 45 naar Vlissingen. G.M.Thjjssen Nieuwstraat 41 naar Ede. R. O. A. Ingels K Karelstraat 6 Biervliet naar Rotter dam. PH Dieleman Beethovenstraat 26 naar Vlissingen C. C. van Sant berghen Beethovenstraat 26 naar Vlissingen. S.L M.T. Coene Nieuwe Kerkstraat 17 Sik naar Sas van Gent. R. G. de Roode Begoniastr. 3 naar Roermond Verkoop- en service-organisatie in het financieel-sociale vlak ten dienste van het onderwijs, heeft een vacature in het rayon Midden- en Oostbrabant en Limburg met als standplaats Eindhoven. Geboden wordt .- Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstem ming met het belang van deze functie; de beschikking over een automobiel en verder de mogelijkheid tot het betrek ken van een fraaie dienstwoning in de stad Eindhoven. Vereisten zijn Leeftijd tot 45 jaar; actieve instelling en geschiktheid en ervaring in het leggen en onderhouden van goede persoonlijke contacten. Zij die voor deze verantwoordelijke functie in aanmerking willen komen en die bereid zijn zich aan een psychotech nische keuring te onderwerpen worden in de gelegenheid gesteld hun sollicitatie hiertoe in te dienen onder no. SG52927E. Bur. van dit blad. ANDERS DAN ANDEREN. Anders dan anderen u willen doen denken. Niet zo conservatief. Maar wel LIBERAAL. Nu krijgt u de kans om te horen, hoe de VVD werkelijk is. DONDERDAG 1 APRIL 1971, om 20.00 uur „KONING VAN ENGELAND", Houtmarkt, HULST Mr. W. J. GEERTSEMA, VVD-fractievoorzitter in de Tweede Kamer spreekt over Enige en algemene kennisgeving Hierbij delen wij U mede, dat door een noodlot tig ongeval van ons is heengegaan onze lieve in de leeftijd van 29 jaar. Vught H, J. A. Melis Rotterdam T. den Elt-Melis P. den Elt Helmond M. Palmen-Melis F. Palmen en kinderen Amstelveen H. Melis en kinderen G. Melis-Vogelaar Leighton-Buzzard (Engeland) P. Melis en kinderen C. Melis-Muijser Bakel D. Melis F. v. d. Zanden Valkenswaard Dick van Puffelen Valkenswaard, 26 maart 1971. De uitvaart zal plaatshebben op woensdag 31 maart a.s. te 14.00 uur in de parochiekerk H. Maria te Valkenswaard, waarvoor U beleefd wordt uitgenodigd. Samenkomst in huize Taxandria, v. d. Venstraat 3 te Valkenswaard om 13.30 uur, alwaar gelegen heid tot condoleren. Voor haar zielerust zal dinsdagavond 30 maart a.s. om 19.15 uur in genoemde parochiekerk een H. Mis worden opgedragen. De dierbare overledene is opgebaard in de rouw kamer van het St.-Elisabethziekenhuis te Tilburg. Bezoekuren dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur en woensdag van 11.00 tot 12.00 uur. Correspondentieadres Grotelse Heide 13, Bakel. Heden overleed in het St.-Liduinaziekenhuis te Huist nog voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, tot onze diepe droefheid, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, tante en nicht mevrouw PAULINA HEIJ weduwe van Jacobus v. d. Poel in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam, E, de Keijzer, Hulsterweg 156, Terhole. De begrafenis, waarbij U beleefd wordt uitgeno digd zal plaatsvinden woensdag 31 maart 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gerardus Ma- jella te eTrhole. Eucharistieviering dinsdag 30 maart om 19.00 uur in voornoemde kerk. Samenkomst woensdag 31 maart om 10.00 uur bij de ziekenhuisingang, Tabakstraat, Hulst. Zij die bij vergetelheid geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieven deze als zodanig te beschou wen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U ken nis te geven van het overlijden van onze geachte medewerker en collega, door een noodlottig on geval, BENNIE PIELAAT Door zijn toegewijde ijver en vriendschap zal hij steeds in onze herinnering blijven. Vlasbedrijf Buijsse en personeel. IJzendijke, 29 maart 1971. NATUURSTEENHANDEL ABSDAALSEWEG 52 - HULST Telefoon 01140-2590 JULIANA ZIEKENHUIS TERNEUZEN Op 9 april 1971 - goede vrijdag 12 april 1971 - tweede paasdag 30 april 1971 - koninginnedag 20 mei 1971 - hemelvaartsdag 31 mei 1971 - tweede pinksterdag zal er op de polikliniek dienst zijn als op zondagen. De Direktie. De burgemeester houdt heden dinsdag 30 maart GEEN SPREEKUUR Voor dringende zaken kunnen incidentele af spraken gemaakt worden met de gemeentesecre tarie. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijla gen van de Nederlandse Stikstof Maatschappij N.V., Industrieweg 10, Sluiskil, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden van een chemische fabriek met een 2e koelwaternet, op het perceel plaatselijk bekend Industrieweg 10, Sluiskil, kadastraal bekend gemeente Axel, sectie A no. 1149. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het ver lenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op woensdag, 14 april 1971, des voormiddags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit be treft volstaan met het tijdig indienen van schrif telijke bezwaren. Terneuzen, 29 maart 1971. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. te HANSWEERT zoekt een vlotte Sollicitaties te richten aan de voorzitter, de heer J. L. de Pauw, Kanaalstraat 2, Hans- weert. Telefonisch bereikbaar na 18.00 uur tel. 01130 1380. GROSSIER VOOR ZUID-WEST NEDERLAND Ze vroegen een jongen van l& ze namen mij. „Medewerker (zk 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend. Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van mijn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. Püblikatie aanjgeuoaea uuui mu utau» ux aoxueuw uj&o uu &uuiLLUg iueeie Keel ara q

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 4