RFWflIIIT J Een Veenman-verkoper voelt zich efficiency adviseur. Enka-Breda textiel- laborantes C3 Maanman iiiiiiiimri windkracht 9 met regen Enka-Breda is een modern en snelgroeiend bedrijf met een wereldnaam. Wij maken deTerlenka-garens, die over de hele wereld tot alle mogelijke eindprodukten worden verwerkt Voor ons laboratorium zoeken wij rormidabele Underwood schrijfmachine voor 149.50 L. Maandag 29 maart 1971 Renault 16 L fl. 9.865,— Renault 16 TS Super Automaat fl. 15.536,— doet hier en daar een pan van het dak waaien. Auto's zwieren als schaatsenrijders over de weg. Veel auto's tenminste. Sommige auto's blijven mooie rechte sporen maken Auto's met voorwielaandrijving. Renaults. Ms het altijd windstil was in Nederland en de wegen rooit eens nat waren had u een goed excuus om geen Renault met voorwielaandrijving te kopen. Maar er is soms wind en het regent af en toe. U zult een ander excuus moeten bedenken. Elke Renault is reeds op de fabriek tegen roest beschermd met TECTYL-ML Voor creatieve mensen is dat een kolfje naar hun hand. Praten en denken over bedrijfs-welzijn samen met de decision-makers in Nederland. Met een Veenman als achtergrond; dynamische onderneming,, sterk expansief op het gebied van kantoor- efficiency en administratieve automatisering. Het werk In dit groeizame milieu is plaats voor jonge mensen, die als topverkoper voor een van de volgende produktgroepen (naar keuze) in een eigen rayon heel wat meer dan hun brood kunnen verdienen. Zo tussen de 16 en 20 mille bijvoorbeeld. Het gaat hier om de verkoopgroepen: - tekstverwerking: Rols dicteerautomaten (met uniek dictaat-naar-maat principe) en SCM elektrische schrijfmachines (ongeveer vooi de prijs van een 'spierkracht'- machine). - rekenen: Toshiba en SCM elektronische tafelrekenapparatuur (met de meest geavanceerde en uitgebreide modellenreeks). - kopiëren: SCM Coronastat en Veenman Kopie-service (excellente kopiekwaliteit en Keus uit uitgekiende gebruiksvoorwaarden). Veenman kantoormachines n.v, Goudsesingel 108, Rotterdam, telefoon 010-134980. De man Wij vragen reële mensen met] een middelbare opleiding, die weten goede contact eigenschappen te bezitten. En die er plezier in scheppen op intelligente wijze hun vakkennis (daarvoor zorgt de Veenman-opleiding) te gebruiken. Als leeftijdsgrens willen wij ongeveer 30 jaar aanhouden. Neem contact met de heer J. Blaauw, hoofd personeelsbeleid, die graag informatie zal verschaffen over de specifieke -< mogelijkheden, zoals rayon, salaris en de secundaire voorzieningen (waarmee een modern geleide onderneming als Veenman niet kinderachtig is). Telefoon (010) 13 49 80 Zij krijgen interessant werk op het gebied van de produkt-controle om de kwaliteit van onze garens te kunnen garanderen. Om dit werk goed te doen, is het nodig dat zij enkele jaren MULO of MAVO hebben gevolgd. Het einddiploma is echter niet vereist. Enka-Breda biedt deze medewerksters afwisselend en zelfstandig werk een goed salaris 3V2 tot 4 weken vakantie per jaar (afhankelijk van de leeftijd) 6% vakantietoeslag per jaar kerstgratificatie een extra uitkering, afhankelijk van de bedrijfsresultaten Heeft u belangstelling voor een baan met goede toe komstmogelijkheden, vraag dan nadere inlichtirigen via telefoonnummer (01600) 22011 - of stuur een sollicitatiebrief aan Enka-Breda Afdeling Personeelszaken, Lunetstraat 150, Breda Ettka N.V. maakt deel uit van de AKZO-groep, die de activiteiten van een groot aantal ondernemingen in binnen- en buitenland bundelt. Deze fabriceren chemische vezels en andere chemische produkten, kunst stoffen, synthetisch leer, farma ceutische produkten, cosmetica, levensmiddelen, vervenlakken, was- en reinigingsmiddelen. TOPPER Gewoon tè gek. Een superslanke portable schrijfmachine met een mooi ronde letter, een stevige metalen ombouw, rood/zwart- stenóilinstelling. En twee kantlijnstoppen. En 44 toetsen. En een vederlichte aanslag. Hij weegt bovendien maar 4 kg en kan in dat mooie, stevig kunststoffen etui overal mee naartoe. Nogmaals gewoon tè gek, van Vroom Dreesmann. Wèl snel bij zijn natuurlijk!

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 14