25 voor 1.75 In Alblasserdam is werk voor u. En zekerheid. Wereldberoemde kwaliteit, internationaal gewaardeerd. mentrix VROOM DREESMANN HUIZE "DE STERRE" TE SLUISKIL (Z.-VL.) H.H. Verkopers PERSONEN Dynamics Nederland N.V. Dat scheelt eventjes 40.- gulden iTTZ^lU Woensdag 24 maart 1971 Camel Filten De smaak ran succes. 4c is een moderne inrichting voor de verpleging, behandeling en opvoe ding van geestelijk gehandicapten, met een huidige capaciteit van 125 bedden, terwijl nieuwbouwplannen tot een uitbreiding van 250 bedden in voorbereiding zijn. Voor ons verplegend personeel zoe ken wij een Ofschoon een opleiding als mentrix of een daarmee gelijk te stellen op leiding op prijs zal worden gesteld* zal toch meer waarde worden ge hecht aan iemand met de juiste in stelling voor deze funktie. De mentrix is uitwonend. Er zijn ruime huisvestingsmogelijkheden in de omgeving. Voor onze 25 interne leerling- verpleegsters is een goede inwo nende huishoudelijke kracht aan wezig. Belangstellenden voor deze funktie kunnen verdere inlichtingen ver krijgen bij de geneesheer-directeur aan wie zij ook hun sollicitatie kun nen richten. Tel. (01157) 651. Wij zijn een jonge franchising maatschappij. Wij gaan enkele nieuwe producten op de Nederlandse markt introduceren (geen cosmetica) en zoeken met enige verkoopervaring, die geïnteresseerd zijn in een dealer-schap. Het betreft de verkoop aan particulieren d.m.v. het bezoeken van voorgeslecteerde adressen. Wij steunen U met een grootscheepse reclame-actie. Zowel geschikt voor full-time als part-time baan. Voor actieve personen, hoog inkomen mogelijk. Benodigd kapitaal voor investering 2.000, Geen risico. Bij eventueel beëindiging dealer schap nemen wij de restant voorraad contractueel terug. Serieuze reacties uitsluitend schriftelijk gaarne omgaand aan Postbus 224, Ede. \bordeze\kndomatk zigzagnaaimachine betaalt E3 u nu maar 319.- klospen spoelwinder Dit is het moment om uw nieuwe naaimachine te kiezen. Want nti kost de Vendomatic zigzagnaaimachine type P-1 geen 359.-maar 319.-. Voor dat geld krijgt u een makkelijk draagbare machine (lichtgewicht: 8 kg), die op tafel weinig plaats inneemt135 x 335 mm. En waarmee u zonder moeite kuntblindzomen, knopen aanzetten, appliquerénf ritssluitingen inzetten en noem maar op. De machine biedt bovendien I zoveel verschillende mogelijk heden van naaldstanden, steeklengtes enz. dat elk weefsel makkelijk te verwerken is. Ook de moderne syntetische elastische en andere „moeilijke" stoffen. Het Vendomatic merk zegt u alles over de garantiemaar liefst 3 jaar op de machine en 1 jaar op het elektrische gedeelte. En ook voor de service staat Vroom Dreesmann garant Vendomatic betekent kwaliteit kritische selektie, technisch vakmanschap. Uw warenhuis staat er helepiaal achter hefboom voor vooruit of achteruit naaien klapdeksel beweegbare persvoet - t Bij NKF STAAL Een moderne fabriek waar staal wordt gemaakt Een fabriek die groeit. Waardoor er meer en meer werknemers nodig zijn. Geschikte werknemers. Mannen die niet alleen met hun handen, maar vooral met hun hersens kunnen werken. Want staal maken is vakwerk. Voor mensen die vakman willen worden. Smelter of kraandrijver. Gieter. Walser. Gloeier. Patenteerden En noem maar op. Er zit ook een interessante baan voor bij. Ook voor bankwerkers, lassers, elektro- monteurs e.d. zijn er goede mogelijkheden. Kom luisteren en vragen Interesse? En bent u niet ouder dan 35 jaar? Kom eens kijken, luisteren en vragen op onze voorlichtingsbijeenkomst Aan de hand van dia's en films zullen wij u ver tellen oVer het werk bij NKF STAAL. En mannen uit de praktijk beantwoorden daar uw vragen. De bijeenkomst wordt gehouden op donderdag 25 maart a.s. in Café 't Centrum, Markt 56, Oudenbosch, 's Avonds om 7 uur. Als u verhinderd bent, stuur dan even de coupon in. Antwoordnummer 26, Alblasser dam. Geen postzegel plakken. Over een paar dagen ligt er een enveloppe in uw brievenbus. Met alles over NKF STAAL. N K Naam Adres. Woonplaats Verzoekt «lichtingen over hel werk bij NKF STAAL. «Ik ■Z-

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 6