CALCULATOR HOFNAR Roos hoeft niet sebbix De eerste ace^ van het tennisseizoen is voorVfoom Dreesmann 5) Ballen Rackets Kleding F t •J vrachtwagenchauffeurs Daar zaten tien fameuze Bouquets in. Samengesteld met de zorgvuldigheid van een voorbije tijd. Kenners laten zich door deze bolknak al tientallen jaren geurig onthalen. Groot gelijk... d JULIANA ZIEKENHUIS TERNEUZEN verpleegkundige STEDELIJK GYMNASIUM Aanmelding van nieuwe leerlingen Nieuwe stijl Oude stijl KOK of KOOKSTER VROUWELIJKE HULP vrouwelijk personeel of een echtpaar Transportbedr. A. C. Mulders N.V. Aannemersbedrijf v.h. P. A. van Wijnen hulp - vertegenwoordiger Dinsdag 23 maart 1971 Wij zoeken een die het nachthoofd kan aflossen, gedu rende 7 nachten om de 14 dagen en tijdens vakanties. Tevens zou deze verpleegkundige kun nen mee-rouleren in het rooster van het hoofd-late-dienst. Huisvesting naar keuze intern of extern. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten tot de direktrice, zr. W. M. A. Q. Kouwer, van Steenvefgenlaan 25a, Terneuzen, tel. (01150) 2851. Nassausinge! 7 - Breda - Tel. 35342 voor de brugklas en hogere klassen kan ge schieden door inlevering van een aanmeldings formulier bij het gymnasium of bij de hoofden van de basisscholen. De school omvat gedurende de cursus 1971-1972 de volgende klassen: de brugklas (le klas) Gymnasium 5e en Gymnasium 2e t/m 4e klas 6e klas De rector van het Gymnasium Dr. B. J. de Jonge. STATIONSRESTAURATIE ROOSENDAAL voor afwaskeuken. Voor schoonmaakwerkzaamheden in de avonduren Aanmelden dagelijks ook 's avonds 01650 - 40384. LANGENOORDSTR. 73 ZEVENBERGEN Tel. 01680-3886 vraagt wegens uitbreiding AANNEMERSBEDRIJF Dordrecht - Den Haag - Arnhem - Den Helder - Uithuizermeeden (Gr.) Voor ons rayonkantoor te Dordrecht vragen wij een Opleiding op HTS-niveau of gelijkwaardig, alsmede ervaring in het begroten van utiliteitswerken strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de rayon-directeur, Singel 271, Dordrecht. 100% puur tabak Wordt Verdien tot 10,— p. u. bijverdienste. Dit is een serieus aanbod. Geen bezorging. Vele vacante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Schrijf brief met adres, leeftijd en beroep. Snel antwoord. Brieven onder nr. SG 51228E bur. v. d. blad. Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuiverde koolteerfraoties maken een eind aan roos en de ontsmettende stof hexachlorofeen gaat nieuwe roosvorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos ver dwijnt! En roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw haar wast met werk zame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. t terug alsuvoortaan elke garantie bij elke flacon Een goed geslagen ace ontlokt kreten van verruk king, en doet het hart zwellen van trots. Vroom Dreesmann's tenniskollektie heeft veel van een ace. Ieder vindt er de haarscherpe voltreffers in die hij of zij zoekt. En van schoen tot bal is alles van onbetwistbare kwaliteit, zonder dat het aan de prijzen te merken is. En daar is Vroom Dreesmann echt wel een beetje trots op. ace - voor de tegenstander onbereikbare, binnen de lijn geplaatste bal. Moeten goed zijn. Een slechte bal kan het tennisplezier danig vergallen. De goede bal is zeer slijtvast en behoudt lang zijn spanning. Vendex Sport. Een Engelse bal die voldoet aan de door de LTA gestelde wedstrijdeisen. Nylon/wol coating. Per stuk 1.95 Sprinter. Een oefenbal die voor zijn lage prijs opmerkelijk veel kwaliteit geeft. Per 3 stuks 3.75 Vendex Sport .„Score". De lood zware ernst is van de tennisattributen af en een professioneel racket hoeft er niet meer zo professioneel uit te zien. Vroom Dreesmann brengt rackets in verschillende uitvoeringen, maten en gewichten onder eigen merk. Vendex,Sport Junior. Uitstekend racket in de lichte klasse, bestemd voor de serieus beginnende jeugd. 16.90 Het Vendex Sport „Score" racket volgt deze ontwikkeling en is dan ook zorgeloos maar fraai beschil derd. Maar onder dat onschuldige uiterlijk gaat een geducht wapen schuil, zoals het hoort vervaardigd van esse- en beukehout. De balans is perfekt, de nylon bespanning tegen alles bestand. 28.90 Sprinter. Een iets voordeliger racket, dat echter wel tegen teisterende drives bestand is. Professioneel uitgevoerd met versterkingen waar nodig. Ligt goed in de hand, mits u het juiste gewicht neemt. 22.90 Dunlop, Siazenger's, Vroom Dreesmann heeft ze allemaal, met elke gewenste bespanning. Ook het aan populariteit 'winnende stalen racket is vertegenwoordigd. Drive-lange slag met forehand of backhand geslagen, die de tegenstander op de baseline vastnagelt. Ervaren spelers slaan hem vaak met topspin. Topspin - meedraaiend effekt, waardoor de bal bij het opkomen hoger opspringt dan normaal. Topspin wordt verkregen door bij het slaan - het racket in opwaartse richting te bewegen. Als vanzelf houdt ieder zihh aan de traditie om goed gekleed, met veel wit, op de rode of groene baan te verschijnen. De tennissport ontleent daar veel van haar aantrekkelijkheid aan. Vroom Dreesmann helpt daarbij. Meisjes/dames. Nella. Tennisjurkje voor tennismeisjes. Gemakke lijk te wassen Trevira. Zigzaggarnering in marineblauw. 18.90 Tenniskleding is vaak zó modieus, dat al gauw vergeten wordt dat het in feite sportkleding is. En dat het dus ook aan de eisen van sportkleding moet voldoen. Dat wil zeggen dat het voldoende ruim moet zitten om springende knopen en naden te voorkomen. En natuurlijk moet het gemakkelijk te wassen en te drogen zijn. y Veronica. Tennisjurk voor tennisdames. Met de in opmars zijnde veterslui- ting in kontrasterend rood. 29.90 Bijbehorend kanten slipje om op Maria Bueno te ljjken. 9.75 Vera. Rok met verlaagde taille en vetergarnering. 22.90 Bijbehorend shirt in cotton- piqué met gebreide kraag en boord. Vanaf 8.90 Jongens/heren. Jongenstennisshort „Frans". Klein, stevig broekje van zeer praktisch Diolen-katoen. 16.90 Daarbij hoort het jongens- tennisshirt „Bram", gemaakt van absorberend cotton- piqué dat in de praktijk zo uitstekend blijkt te voldoen. Vanaf 7.90 Herenshort „Olaf", gemaakt van Terlenka. De zakken zijn grbot genoeg voor 1 of twee tennisballen. 21.90 Bijbehorend shirt van cotton- piqué. Vanaf 9.90 Tennissokken moeten van zodanige struktuur en samen stelling zijn dat zweetvoeten uitgesloten zijn. De zool moet zeer duurzaam zijn en zich niet verharden naarmate het seizoen vordert. De met blauw en rood afgebiesde Vendex sportsokken voldoen aan die eisen. Voor senior kosten ze 3.75, voor junior 3,15 Raeket-press. Hoeft u niet mee naar de baan te nemen, mits u uw racket er inzet zodra u weer thuis bent. Dat komt de levensduur en de konditie van uw racket zeer ten goede, vooral in de over wintering. Een beukehouten pers met nikkelen stel- schroeven kost 3.25 Tennisschoenen hebben jhet meest te lijden van alles, vooral op gravelbanen. Vroom Dreesmann's Sprinter schoenen gaan lang mee, wat een hele prestatie mag heten. Maar ze zijn dan ook van sterk kanvas en hebben een versterkte rubberneus. Verende binnenzool; ventileert uitstekend. Vanaf 7.50 Van rackethoezen wordt vaak extra dankbaar gebruik gemaakt. Er zijn namelijk losse hoezen te koop met de meest indruk wekkende merknamen erop. Snode spelers vervoeren in zo'n hoes vaak een niet al te indrukwekkend racket. Mensen die wars zijn van deze vorm van snobisme kunnen bij Vroom Dreesmann praktische hoezen kopen, in ruiten of uni kleuren, vanaf 3.25 De eerste ace van het tennisseizoen was voor Vroom Dreesmann. De tweede is aan u. Met de bovengenoemde uitrusting zal het u best lukken, dachten we zo.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12