kunt doen met een doos Vehhcdk bonbons? wat u allemaal verkoopster caissière inpakster medewerker slager Duned B B 1 I B B B B B I Gevraagd: CU albert heijn uitzendburo Meenemen voor de gastvrouw, als smaakvol gebaar. Uw man erop tracteren, als hij er niet op tracteert. Bewaren tot de dag waarop de ponden eraf zijn. Het hart van uw schoonmoeder ermee winnen. Een vriendin ermee bedanken voor haar hulp bij het naaien van een jurk. Ruzietje mee bijleggen tussen u weet zelf wel wie. Enzovoort, enzovoort. Al met al redenen genoeg om gauw zo'n royale doos vol met de lekkerste bonbons in huis te halen! Oma ermee verwennen voor al het passen op de kinderen Industrial 1 WOENSDAG 17 MAART 1971 verkade verkade handhaaft kwaliteit Binnenkort openen wij een nieuwe SuperMart te Etten-Leur. In verband met de opleidings- en inwerkperiode kunt u nu reeds solliciteren naar de functie van: op de afdeling gebak of fijne vleeswaren op de groenteafdeling of in de slagerij op de kruidenierswaren- of de groente-afdeling Wij nodigen u uit voor een informatie! gesprek op donderdag 18 maart 1971 in Neerlands Koffiehuis, Markt 23 (tel. 01608-2509) Etten-Leur, met onze regio nale personeelschef de heer J. J. G. de Groot, van 16—20 uur. Oftewel: hoe u in een handomdraai geschoold personeel inschakelt dat u pas later in dienst hoeft te nemen. Steeds meer bedrijven gaan er toe over niet alleen voor tijdelijk werk, tijdelijke werkkrachten van Duned Industrial in te schakelen. Dat scheelt om te beginnen personeelswerving. Dat scheelt selektie, want die heeft Duned al voor u verricht. En tenslotte kunt u op uw gemak beoordelen of een bepaalde man al of niet voor uw bedrijf geschikt is. En of uw bedrijf voor die man geschikt is. In dat geval kan hij, na overleg, bij u in vaste dienst treden. Duned Industrial levert u tijdelijk alle mogelijke geschoolde en ongeschoolde werkkrachten. Kan dat ook doen, door het unieke stelsel van gunstige voorwaarden dat aan de uitzendkrachten van Duned geboden wordt. (Gemiddeld loonniveau wordt niet overschreden). Het inlenen van Duned-krachten biedt meer voordelen. Ten eerste staat Duned zelf garant voor een perfekte selektie. Bevalt iemand niet, dan zorgt Duned voor vervanging. Bevalt iemand wel, dan kan die - na overleg - bij u in vaste dienst treden. Ten tweede rekent Duned uniforme tarieven door heel het land. Eventuele reistijd en reiskosten'komen voor rekening van Duned. U betaalt alleen de effektief gewerkte uren. En tenslotte is Duned het grootste uitzendburo van industriële werkkrachten in Nederland. Heeft dus altijd mensen tot uw beschikking. En heeft een naam te verliezen. Duned is gevestigd in: Amsterdam, Arnhem, Bergen op Zoom, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Heerlen, Leeuwarden, Rotterdam, Sappemeer, Utrecht, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Keulen, Antwerpen. Voorbeelden: Afbramer Alg. Fabrieksarbeider Argon Are Lasser Assemblage monteur Autogeen brander Autogeen lasser Autogeen lasser (röntgen) Automatenbediener Automonteur Bedradingsmonteur Benzinepompbedienda Bestelwagenchauffeur CO2 lasser Corveeër/schoonmaker Dieselmonteur Draaier/freser Elektricien/monteur Elektrisch lasser Elektrisch lasser (röntgen) Enquetrice (teur) Expeditie bediende Fabrieksarbeider (ongesch.) Fabr. mach. bediende Gas- en waterfitter Gereedschapmaker Hulpmonteur Hulp elektromonteur inpakster interieurverzorgster Kamermeisje Kapster (per) Kelner Ketei/apparatenbouwer Keukenpersoneel Knipper/snijder (konf.) Koffie kantine bediende Kok Konstruktie bankwerker Konstruktiewerker Kraanmachinist Krasseur/afschrijver Laborant Linnenjuffrouw Machinebankwerker Machine bediende Machinestikster Magazijnbediende Modi nette Monteuse Plaatwerker Portier Puntlasser Pijpfitter Reparatie bankwerker Samensteller (serie werk) Schilder/spuiter Schoonmaakster Serveerster Service/storingsmonteur Staalgritstraler Transporteur Verwarmingsmonteur Vorkheftruckchauffeur Vrachtwagenchauffeur Wat net allersnelste gaat: Bellen naar ons kantoor Bergen op Zoom. (0 16 40) - 3 74 58 Naam: Adres: Plaats: T.a.v.: In envelop zonder postzegel zenden aan Duned, Antwoordnummer 525, Amsterdam. VUL IN! KNIP UIT! STUUR OP! Ik zou graag veel meer willen weten over wat Duned mij allemaal bieden kan. O Stuur tarieven en kondities. O Laat de manager van het kantoor in mijn buurt me even opbellen.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 8