EEN AMANUENSIS een onderwijzer(es) Adjunct-Leidster docente Wandelen...? Rijden! 15* 13* Snel scherpe, schone kopieën maken. - Van getypte vellen tot desnoods hele boeken. Voor prijzen van 11 tot leent per kopie. Zonder dat u een technische knobbel nodig hebt. Die mogelijkheid biedt u Océ-van der Grinten. Q tr MEUWSEN MODElooper In Etten-Leur prachthuizen vanaf f 51.620; Nationaal Grondbezit N.Y 04250-3.64.30 DE HERBERGIERSTER VROOM DREESMANN Aan de Newman Scholengemeenschap DE NOBELAER staalimex ASSISTENT GARAGEBOX Océ-van der Grinten N.V. Kopieën van11 totl cent. DINSDAG 16 MAART 1971 le BREDA wordt met ingang van l-8-'7I gevraagd Minimaal vereist: diploma l.t.s. (elektro-techniek of instrument maker) In verband met de talenpraktica strekt belangstelling voor electronica tot aan beveling. Salaris volgens rijksregeling. Brieven aan de Rector, Korte Raam straat 2, Breda. ETTEN-LEUR. TEL. 01608-4350. Donderdag 18 maart 20.00 uur Blijspel door Toneelgroep „Amsterdam". Voorverkoop vanaf maandag 15 maart. Toegangsprijzen f 3,00; f 4,00; f 5,00. GEVRAAGD zo mogelijk per 1 mei a.s. voor katholiek basis-onderwijs te Zwijndrecht. Sollicitaties aan het Bestuur van de Stich ting Katholiek Onderwijs „Zwijndrecht" te Zwijndrecht, p/a Narcisstraat 39 te Zwijn drecht. Staalimex HandelsMij. N.V. Groothandel in Industriële en technische produkten. vraagt voor indiensttreding per 1 april a.s. of eerder, in haar ma gazijn voor de expeditie, leeftijd 20-22 jr. Zijn werk bestaat uit het kontro- leren, verpakken en verzendge- reedmaken van de bestellingen. Ambitie en werklust stellen wij boven magazijn en branche-erva ring. Sollicitaties aan Konijnenberg 43 Breda. Of mondeling na telefoni sche afspraak. Tel. nr. 01600-22351. Het Bestuur van de Provinciale Noordbrabantse Bond van het Wit- Gele Kruis, Gasthuisring 37 te Tilburg roept sollicitanten op voor de functie van bij de kraamcentra Bergen op Zoom, Oosterhout, Roosendaal en Waalwijk, Voor deze functie komen in aanmerking 1. Verpleegsters met de aantekening kraam- en wijkverpleging (salaris twee extra periodieke verhogingen boven het susidiabele salaris van wijkverpleegster) 2. Verpleegsters met de aantekening kraamver- pleging (salaris twee extra periodieke verho gingen boven het subsidiabele salaris van ver pleegster in de wijk). Auto-rijbewijs vereist. Enige wijk- dan wel wijkkraamervaring strekt tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid (mits volledig bevoegd) voorkeur bij benoeming tot leidster-docente bij eventuele vacature. Informaties omtrent taak en inhoud van deze functie kunnen worden ingewonnen bij de resp leidsters-docenten t.w. Mej. Zr. Luijsterburg Bergen op Zoom, Keldermanslaan 15. (tel. 01640 - 34876) Mej. Zr. J. Spoorenberg Oosterhout, Statenlaan 2a (tel. 01620 - 3233) Mej. Zr. A. Tak Roosendaal, Pastoor van Akenstraal 1 (tel. 01650 - 33826) Mej. Zr. S. Scheffers Waalwijk, Vredesplein 6. (tel. 04160 -32023) Schriftelijke sollicitaties worden, onder overleg ging van een recente pasfoto, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze omroep ingewacht bij het bestuur van genoemde bond. Postbus 220, te Tilburg. TE HUUR aangeboden Paulusstraat te Breda. InL Makelaarskantoor „De Koepel" N.V. Wilhebninaefcraat 3, Breda, Tel! 01600-22511. Wie praat daar over wandelen Als klein, klein kleutertje wil je toch zeker veel liever gereden wordenHelemaal als 't in zo'n sjieke wagen van Vroom Dreesmann is. Gauw kijken, pa en ma, naar die grote kollektie glimmend-nieuwe wandelwagens, kompleet met alle accessoires. Kinder- en wandelwagen in één, is dat even praktischDoor een paar eenvoudige handelingen verandert de luxueuze kinderwagen in een leuke wandelwagen. Het onderstel is verchroomd, de afneembare wielen hebben een rem en de vering bestaat uit nylon Losse inzet om van deze kinder wagen een wandelwagen te maken. - 4z~ Stevige Terlenka wandelwagenzak in de kleuren rood en marine met bandgarnering. Wandelwagenzak van cortina popeline in de kleuren rood en marine met kontrasterende garnering. 29* Bijpassende parasol Ook van Diolen hebben we wandel wagen- zakken in diverse uitvoeringen. Los hoofdkussentje. De kleuren zijn o.m. bleu en rose geruit, marine appliqué en bedrukt linnen. 34* De hoed maakt een grootse come-back, heren. Dankzij de film Borsalïno? De nosfalgia-trend dertiger jaren? Wie weet. In elk geval: Meuwsen is paraat. Met de opnieuw modieuze breedgerande hoed, van Stetson bijvoorbeeld. Met de beroemde Borsalino's natuurlijk. Maar ook met sportieve lichtgewicht hoedjes var»'draion'. s terug! De Britse bolhoed zelfs! Maar wij hebben ook'vrijetijdskleding. Pittige ribcordbroeken. Sporfshirts van MacGregor. Lekkere suède jasjes. Niet overdreven kostbaar. Wel onlzettend mooi! eens binnen! Eïndsfraaf 19, Breda b Verkoopkantoren: Amsterdam (020 - 441088), Den Haag (070-514661), Eindhoven (040 - 69825), Hengelo (05400-10569), Rotterdam (010 -145066). Océ en van der Grinten zijn handelsmerken. Kosteloos Op 11 maart 1971 is door mij, ondergetekende deur waarder, uitgebracht een exploit ten verzoeke van Adrianus Matheus Antoni- us van Tillo, wonende te Lepelstraat, gem. Halste ren, te dezer zake onder meer woonplaats kiezende te Bergen op Zoom, aan de Stationsstraat nr. 24, ten kantore van de advocaat en procureur, Mr. P. W. H. M. Haans, bij welk exploit Mathilda van der Schoor, wettelijk wonende te Ber gen op Zoom, thans zonder bekende woon- of verblijf plaats in het Koninkrijk en zonder bekende woonplaats elders, is gedagvaard om op dinsdag 18 mei 1971, des voormiddags om 10 uur, niet in persoon, doch vertegenwoordigd dooreen procureur, ter verschijnen ter openbare civiele te rechtzitting van de Arron dissementsrechtbank te Breda, gehouden wordende in het Gerechtsgebouw, aan de Kloosterlaan nr 46 te Breda. De vordering strekt tot echtscheiding van partijen, subsidiair scheiding van tafel en bed, met neven- vorderingen. M. H. Pielei's, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Bosehstraat nr. 26 te Breda. Komt u kijken naar de modelwoning aan de Vlaanderenstraat 93, ingericht door Goosen Meubelen te Tilburg en Bergen op Zoom. Geopend: zaterdag en zondag van 14 tot 17 uur, dinsdag- en donderdagavond van 19 tot 21 uur. Bel voor een afspraak op andere tijden of voor een nader gesprek: Ringbaan Oost 108, Tilburg, Postbus 433. V

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 8