neem vaker n bloemetje mee AUTOMATENÏESZORGERS Klopt men u op de schouder omdat u aardgas gebruikt? Verwacht t maar niet lO de rijksoverheid vraagt MOCCOMAT NEDERLAND N.V. ADVERTEREN doet VERKOPEN Doet u wel genoeg met aardgas? magazijnbedienden vac. nr. 5-0243/0083 Een greintje waardering zou best op z'n plaats zijn. Per slotvan rekening: wie aardgas gebruikt, doet iets in 't belang van de hele samenleving. Aardgasgebruik betekent een serieuze bijdrage aan de strijd tegen de luchtvervuiling. Want aardgas is nu eenmaal een schone brandstof. En omdat alle medemensen daar plezier van hebben, zou u van hen toch wel iets terug mogen verwachten, nietwaar. Al was 't af en toe maar eens een waarderend schouderklopje. Maar kom, laten we de tegenslag even vergeten. En kijken naar de meevallers die aardgasgebruikers kunnen verwachten. Van hun aardgas-c.v. of kamer-voor-kamer-verwarming mogen zij in een knopomdraai aangenaam warme kamers verwachten. Onbeperkt warm water van hun aardgasboiier of geiser. En onbezorgd kokkerellen op hun gemakkelijk regelbare aardgasfornuis. En dit alles met weinig kopzorg en tegen weinig kosten. zou dit wel kunnen waarderen, zegt u? Dan willen wij u bij deze vragen: WOENSDAG 24 FEBRUARI 1971 Importeur van automaten op elk gebied Specialist in apparatuur voor koffie en frisdranken Leverancier van diepvrieskoffie vraagt in Vlissingen enkele die belast zullen worden met het vullen en het onderhoud van een aantal automaten bij één van onze afnemers. Voor deze functie achten wij enig technisch inzicht vereist. Minimum leeftijd 25 |aar. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij goede sociale voor zieningen, o.a. bij 25-jarige leeftijd opname in ons premievrije pensioenfonds, alsmede aantrekkelijke spaarregelingen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Moccomat Nederland N.V., Strijkviertel 23 te De Meern (Utr.). voor het Ministerie van Defensie t.b.v. het Munitie Grondstoffen- en Doorvoermagazijn (Zuid) te Bergen op Zoom Gevraagd: ervaring in magazijn- en sorteerwerkzaamheden. Salaris: voor 25-jarigen en ouderen, f885,- per maand. Reiskostenvergoeding volgens Rijksregeling. Inlichtingen worden verstrekt op donderdag 25 februari a.s. 's avonds tussen 7.00 en 8.00 uur aan het Gewestelijk Arbeidsbureau te Bergen op Zoom, Engelsestraat 33. Schriftelijke sollicitaties zenden aan het hoofd van de sectie burgerpersoneel I van de Territoriaal Bevelhebber Zuid, Fellenoordstraat 93, Breda. Tel: (01600) - 239 tl, tst. 2212. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie- uitkering Met aardgas is nog veel meer te doen: verwarmen van winkels, kantoren, fabriekshallen, garages, buitenterrassen koelen van kantoren en bedrijfsruimten drogen van gras bakken van brood verlichten van terrassen/verbranden van vuil in ziekenhuizen en instellingen/ verwarmen van kassen voorde groente- en bloementeelt snijden van ijzer verwarmen van zwembaden enzovoorts, enzovoorts. Gasunie

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 12