PHILIPS leerling - verpleeg kund igen Arnhem is een geweldige stad voor jonge mensen met MULO- of MAV0-4- diploma! M.0.»akI923' de rijksoverheid vraagt AGENTSCHAP dit is misschien aide zevenentwintig ste advertentie die je ziet! N.V. Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Vlissingen RIJN -SCH El L D E - IJZERWERKERSBAAS LASSERSBAAS BANKWERKERSBAZEN BANKWERKERSBAAS WERKTUIGBOUWKUNDIG H.T.S.'er of SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGE-B BEDRIJFSASSISTENT PERSONEELSMANAGER Louis Seize 4-ziztsbank en twee fauteuils BOEKHOUDEN betontechnicus ZATERDAG 16 JANUARI 1971 Meisjes jongens mannen Bij Philips Breda slaat de deur wijd voor u open. Ons bedrijf maakt diverse soorten produkten - camera's voor kleuren-tv, versterkers, microfoons, personenoproepapparatuur; weliswaar voor een deel automatisch, maar de mensenhand en -hulp kunnen we niet missen. We komen door de toenemende vraag steeds weer handen te kort. Daarom lijn meisjes, jongens en mannen met vaardige vingers bij ons steeds van harte welkom. Het is plezierig hebt montagewerk in een heldere omgeving, waar ieder geheel zelfstandig mee bezig is. Géén lopende band, dat is ouderwets. Speciale opleiding is niet nodig, alleen handigheid en nauwkeurigheid rijn vereist. De rest leert u gemakkelijk in het bedrijf. Wilt u er meer van weten? Kijken hoe het er werkelijk is? Praten over wat nu wel precies kunt verdienen? Dat kan zonder enige verplichtingen. Kom gerust eens binnenlopen bij Personeelzaken: elke avond van 7-8 uur, elke maandagmiddag van 3-5 uur, elke vrijdagmiddag van 3-5 uur. Philips Personeelzaken, Kapitteiweg. 10, Breda, Tel. 01600 - 25655. Voor inlichtingen of aanmelding kunt u ook terecht op elke donderdagavond van 19.30-20.30 uur in "Neerlandsch Koffyhuis" - Markt 23 - Etten-Leur. Voor vervoer van en naar het bedrijf kunt u gebruik maken van cmze bedrijfsbus. N.V. Philips' Gtoeskrffipenfabriekea, Breda. Namens de DVrectte van een moderne, expansieve industrie gevestigd ia Noord-Brabant, weken vrij contact met een van plm. 27-30 jaar, voor bet vervullen van de functie van Zijn taak zal bestaan uit het organiseren en leiden van een of meer dere produktie-lijnen, ter assistentie van de bedrijfsleider. De benodigde specialistische kennis zal tijdens een inwerkperiode worden bijgebracht. De functie stelt hoge eisen aan mentale instelling, doorzettings vermogen, praktische zin, inventiviteit en contactuele eigenschap pen. Men dient bereid te zijn in ploegendienst te werken. Aangeboden wordt een interessante en gevarieerde werkkring in een jong dynamisch bedrijf, met aantrekkelijke perspectieven. Een woning kan indien nodig beschikbaar worden gesteld. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, welke met dis cretie zullen worden behandeld, worden ingewacht onder no. 3045 bij het Psychologisch Adviesbureau Dr j. Stikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. In opdracht van een middelgrote industriële onderneming gevestigd in Noord-Brabant, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie va* Deze medewerker zal, ais belangrijk staffunctionaris, de directie gaan adviseren bij het te voeren personeelsbeleid en dit in het uitvoerende vlak gaan realiseren. Daarbij zullen In het bijzonder de werving, selectie, introductie en begeleiding van het personeel onder zijn verantwoording ressorteren, evenals de redactie van het personeelsorgaan. De man die wij zoeken heeft op dit gebied een uitgebreide ervaring opgedaan in een of meer modern geleide industriële bedrijven, en daarin zijn managerskwaliteiten ontwikkeld. Hoewel deze praktijk ervaring hoger wordt aangeslagen dan theoretische kennis, strekt een opleiding op het niveau van Sociale Academie of H.S.A. tot aan beveling. Voorts wordt stylistische vaardigheid vereist alsook een redelijke kennis van de Engelse taal. Aangeboden wordt: een positie met grote zelfstandigheid in een sterk expansief bedrijf (momenteel ca. 350 werknemers); uiteraard tegen een honorering, die hiermee in overeenstemming is. Zij, die menen aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen, kunnen rekenen op discretie, wanneer zij een oriënterende bespreking aanvragen dan wel meteen schriftelijk solliciteren onder no. 4436 bij het Psychologisch Advteebureau Dr J. BMhhoor Pr'msen Bolwerk 5, Haarlem. Zeer chique en stijlvol slechts 8 maanden oud. Moet weg wegens plaatsgebrek. Nieuwprijs 4800, Vraagprijs 3500, Te bezichtigen 's avonds na 6 uur K.L.M.laan 28A Hoogerheide. Met f 5.500,— eigen kapitaal kunt U zeer ruime inkomsten verwerven, door in Uw vrije tijd voor de aflevering van onze veel gevraagde verbruiksartikelen zorg te dragen. Gaarne Uw brief met opgave van Uw telefoon nummer richten aan het bureau van dit blad, met vermelding op de enveloppe: nr.S»ig;.ïg| Ja, er wordt hard getrokken aan JONGENS EN MEISJES.met MULO, MAVO of HAVO-opleiding, want binnenkort beginnen vrijwel overal nieuwe kursussen voor óók in St. Bavo en Sancta Maria. Waarom psychiatrische verpleging? Da psychiatrisch verpleegkundigen staan eigenlijk middenin de maatschappij staan elke dag tegenover de problemen van de maatschappij;staan ook voor de mensen die niet meekunnen in die maat schappij. De verpleegkundigen begeleiden de pa- tienten en rapporteren aan artsen en specialisten op velerlei terrein. Tezamen werken zij aan de resocialisering van de patiënten en aan hun terugkeer in de normale woon- en werkomgeving. Kom óók werken in Noordwijkerhout De twee psychiatrische ziekenhuizen psychiatrisch centrum st. bavo noordwijkerhout St. Bavo en Sancta Maria, pal naast elkaar in Noordwijkerhout, hebben in 1970 hun opleiding gekómbineerd en... met succes l De leerling-verpleegkundigen - momen teel ruim 200 jóngens en meisjes - krijgen een veelzijdiger opleiding, lopen stage in twee ziekenhuizen en maken kennis niet de verschillen in werksituatie bij de ver pleging van mannen en vrouwen. Bovendien genieten zij van de rustige en natuurrijke omgeving van Noordwijker hout met bollenvelden, zee, strand en duinen, terwijl de grote steden als Leiden en Haarlem fijn dichtbij zijn. Zij hebben een goede huisvesting (in- of extern), verdienen een redelijk salaris (f. 612,61 in het eerste jaar), krijgen 6% èS vakantietoeslag, reiskostenvergoeding en een toeslag van 20-45% voor onregel matige diensten. De volgende kursus start begin maart! Als je een opleiding hebt genoten op het niveau van minstens Mulo/Mavo en je bent 17 jaar, vraag dan per briefkaart inlichtingen en een (vrijblijvend) sollici tatieformulier. Schrijf op die briefkaart naam, adres, leef tijd, opleiding, eventuele werkkring. Adresseer: Hoofd opleidingen Sint Bavo Sancta Maria, postbus 2, Noordwijker hout. Voor telefonische informaties: 02523- 3041 of 3141, afd. personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis "sancta maria" noordwijkerhout Arnhemwaarschijnlijk de mooist gelegen stad van Nederland een jong en levend cultureel centrum. En in hartje Arnhem staat het mooiste kantoorgebouw van Gelderland, het Girokantoor. Royaal en modern opgezetmet een jeugdige personeelsbezetting. Dat Girokantoor in Arnhem heeft nog méér jongeren nodig met MULO of MAVO-4. Iets voor u? Wat gaat u verdienen op b.v. 20-jarige leeftijd? U krijgt dan een salaris van f 562,- bruto per maand en een pensiontoelage van f 125,-. Hiervan houdt u netto f 552,88 over. De reiskosten voor gezinsbezoek worden tot 18 jaar 1 x per week vergoed, van 18 t/m 23 jaar 1 x per 2 weken en op 24- en 25-jarige leeftijd 1x per 4 weken. En er zijn nog meer voordelen. Wilt u alles weten? Schrijf dan aan de afdeling Personeelszaken van het Girokantoor, Velperweg 45, Arnhem (geen postzegel). Of bel 085-43 0811, toestel 2146 of 2162. GIROKANTOOR ARNHEM 710104# LID VAN DE RIJN-SCHELDE GROEP vraagt voor haar afdeling Reparatie Scheepsbouw een en een afdeling Reparatie Scheepsmachinebouw enkele afdeling Scheepsnieuwbouw Machinebouw een Naast een theoretische vakkennis (Bemetel-niveau) is een ruime praktische ervaring op het betreffende vakgebied vereist. Aktiviteiten op het gebied van werkvoorbereiding en calculatie strekken tot aanbeveling. Het accent van de werkzaamheden zal liggen op het goed organiseren van en het toezicht houden op de uit te voeren werkzaamheden, waarbij - uiteraard leidinggevende capaciteiten onmisbaar zijn. Leeftijd tót plm. 40 jaar. Woningen beschikbaar. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken, Glacisstraat 165 te Vlissingen. L In februari 1971 aanvang nieuwe en herhalings cursussen voor: Prospectus en inlichtingen bij: M.B.A. - S.P.D. BOEKHOUDEN M.O. HANDELSWETENSCHAPPEN M.O. te Rotcerdam, 's-Gravenhage en Tilburg. K. J. A. v. d Broek. Jonker Fransstr'aat 67c. R'dam, Tel. 137526 b.g.g. 01807-2930 Mevr. R. v. Berkel. Theresiaplein 5. T.lburg, Tel. 04250-21719 B. A. de Reyer, Delbcrgen 24. Breda, Tel. 01600-51774 lo voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Bouwbureau Schelde-Rijnverbmdmg van de Deltadienst van de Rijkswaterstaat Taak: houden van toezicht op de uitvoerina van water bouwkundige betonwerken. Vereist: diploma MTS (weg- en walerbouw} of hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Standplaats: Bergen op Zoom. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tof max. f 1377,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vacaturenummer 0-6885/0057 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering h

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 17