olivetti operators idk ziekenhuis JONG MEDEWERKER uitdaging voor een echte verkoper 1 6 P PTT leerling verpleegkundigen produktie personeel HERCULES NV St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg direktie-sekretaresse Aanmeldingsplicht voor bestaande of in aanleg zijnde Gemeenschappelijke Antenne-inrichtingen Een baan waar pit in zit! dordrecht kj PECHINEY NEDERLAND N.VJ Publikatie van de PTT Aanmeldingsbon (met blokletters invullen s.v.p.) anesthesie-verpleegkundigen opleiding tot anesthesie-verpleegkundige De Geïllustreerde Pers N.V. ZATERDAG 16 JANUARI 1971 junior salesman Olivetti levert data-transmissie apparatuur voor vrijwel alle bedrijlssectoren. Elektronische en mechanische boekhoud- en systeem machines, randapparatuur, elektrische schrljlmachlnes en alles daartussenin. Om welk apparaat het ook gaat, Olivetti heefttBéter door dacht. Talloze bedrijven over de hele wereld schrijven, calculeren, administreren en programmeren met Olivetti. Oók Nederland, waar Olivetti met haar 15 kantoren tot de grootste op dit gebied kan worden gerekend. Verkopen is bij Olivetti méér dan orders noteren. Daar zijn mensen van niveau voor nodig. Dynamische jonge mannen, zo'n 21-25 jaar. Middelbare opleiding. Representatie Snelle denkers met een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid. Dat alles is overigens nog niet genoeg om als Oiivetti-representant te kunnen optreden. Daar komt in eerste instantie 4 weken college bij. Om bekend te raken met de modernste verkooptechnieken. En met de apparatuur uiteraard. Pas daarna begint hun carrière. Met de verkoop van kantoormachines, zoals boekingsmachines, elektrische schrijfmachines, elektronische reken machines en reprografie-apparatuur. Blijken ze dit goed aan te kunnen, dan volgen aansluitende opleidingen en promoties elkaar in goed tempo op. Totdat ze uiteindelijk met de verkoop van informatieverwerkende en computerapparatuur worden belast, of doorgroeien naar een organisatorische functie binnen het bedrijf. Het hangt voor het grootste deel van de man zelf af Net als het inkomen. Interesse in een carrière in de apparatuur van de toekomst? In gratis opleidingen? En in alle kans? Bel of schrijf naar Olivetti, afdeling personeelszaken, Lange Voorhout 86, Den Haag. 070-18.52.70. Hercules NV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules NV, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.S^., is in Den Haag gevestigd. Produkliebedtijven bevinden zich in Middelburg, waar DMT - grondstof voor polyestervezels en films - wordt geproduceerd, en in Zwijndrecht, waar de fabrikage van kunstharsen, cefluloseprodukten en papierchemicalién plaatsvindt. Voor- verantwoordelijke bedieningsfunkties in het produktieproces van onze DMT-fabriek in Middelburg zoeken wij met een voor deze funktie passende opleiding (b.v. LTS, MTS, Scheeps-Wtk VD of A, landmachinist, Mavo of Mulo met technische praktijk) en bij voorkeur enige ervaring in de chemische of procesindustrie. HERCULES De werkzaamheden geschieden in volcontinu-dienst. Wij bieden aantrekkelijk werk in een schoon bedrijf, uitstekende arbeidsvoorwaarden en goede promotiekansen. Indien gewenst verlenen wij bemiddeling bij het vinden van huisvesting. Belangstellenden nodigen wij uit een korte sollicitatie brief te richten aanHercules NV, Postbus 81, Middelburg. Telefoon 01180-7551. Ingevolge de Ministeriële Beschikking d.d. 27 juli 1S70, Staatscourant nr. 144, moeten de bestaande dan wel de ten tijde van de publikatie van deze beschikking in aanleg zijnde gemeenschappelijke antenne-inrichtingen vóór 1 februari 1971 worden aangemeld. De aanmelding dient te geschieden door de eigenaar, of dooi degene die opdracht heeft gegeven tot de aanleg, dan wel door degene die belast is met het beheer; dit kan zowel een natuurlijke als een rechtspersoon zijn. De meldingsplicht betreft alle inrichtingen, dus ook de inrichtingen waarvoor de PTT in het verleden, ten behoeve van de aanleg, een verklaring van 'geen bezwaar' heeft afgegeven. Indien een inrichting vóór 1 februari 1971 niet is aangemeld, valt hij op grond van de Ministeriële Beschikking onder de categorie van de gemeenschappelijke antenne-inrichtingen waarvoor een individuele machtiging is vereist. Dat betekent dat de bestaande inrichting dan moet voldoen aan alle technische eisen die aan nieuwe inrichtingen gesteld worden. Dit kan zeer belangrijke financiële gevolgen hebben. Ter voldoening aan de meldingsplicht kan men desgewenst de onderstaande bon invullen en in gesloten envelop ongefrankeerd opzenden aan de Centrale Directie der PTT, Antwoordnummer 37, Den Haag. Na ontvangst zullen de nodige bescheiden (waaronder de veiligheidseisen waaraan de inrichting conform de bovengenoemde Ministeriële Beschikking ten minste moet voldoen) worden toegezonden. 51F-006-06 Zend mij de nodige bescheiden voor(aantal) gemeenschappelijke antenne-inrichtingen. NAAM: ADRES: WOONPLAATS:TEL. Door de uitbreiding van het aantal operatie-kamers hebben wij plaatsingsmogelijkheden in het narco- seteam voor Voor opgeleide krachten geschiedt aanstelling in de rang van eerste verpleegkundige. Een gunstige beschikbaarheidsregeling is van toe passing. Oók bestaat de gelegenheid om de twee-jarige in ons ziekenhuis te volgen. Hiervoor is vereist dat men in het bezit is van het diploma Ziekenverple ging A en belangstelling heeft voor dit specia listische werk. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mej. J. C. M. Johannesma, hoofd Verplegingsdienst, tel. (04250) 383333, toestel 373. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Jan van Beverwijckstraat 2a. Werken in een gezellig leef- en woonklimaat. Je bewust zijn, dat je pasbehaalde diploma een hoop kan betekenen. Begin maart starten wij van het R.K. Ziekenhuis met de nieuwe kursus voor Bij ons wil dat zeggendagelijks gekonfronteerd worden met je medemene waarbij het aksent ligt op hulpverlening en menselijk kontakt. Kortommet allebei je benen in het leven staan. .srgUïï- Ons ziekenhuis ligt pal in het centrum van Dordrecht. Dat biedt ontelbare mogelijkheden voor ontspanning. Zeilen op het Hollandsch Diep, wandelen in de Biesbosch of gewoon even een bioskoopje pakken in de stad. Voel je wat voor dit werk Bel of schrijf dan snel voor nadere inlichtingen of een afspraak naar onze Adjunkt-Direktrice. Houttuinen 10, telefoon 01850-40044 uitgeefster van Margriet, Nieuwe Revu, Avenue, Knip, Donald Duck en Pep zoekt voor haar bijkantoor te BREDA een voor eenvoudige administratieve- en lichte magazijnwerkzaamheden. Leeftijd 16-18 jaar. Wij bieden hem afwisselend werk op een klein kantoor met goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken, Stadhouderskade 85 te Amsterdam of telefonisch kontakt op te nemen met d® chef van het kantoor, de heel Zalmstra, voor het maken van een afspraak, telt 01600-5 22 50. dab o.dijkstra's aannemersbedrijf iw breda Ons aannemingsbedrijf beweegt zich op het gebied van de wegenbouw, betonbouw, lichte waterbouw en utiliteitsbouw in Zuid-Nederland en België. Wij zullen gaarne in kontakt komen met een all-rotmd Naast haar taak als direktie-sekretaresse laat zij het sekretariaat zelfstandig funktioneren. Zij is meer dan zomaar een goede sekretaresse. De kandidate weet zelf welke eisen gesteld worden aan bijvoorbeeld de uitgaande korrespondentie van het bedrijf. Bovendien zal zij moeten kunnen werken voor enkele direktieleden. Van de kandidate verwachten wij, dat zij een afgeronde middelbare schoolopleiding (havo) en tenminste diploma's steno en typen heeft. Beheersing van de Franse taal (België) strekt tot aanbeveling. Haar minimum leeftijd zal 25 jaar zijn. Wij bieden haar een goede baan en een salaris dat er zijn mag. O. Dijkstra's Aannemersbedrijf N.V., Steenenhoofd 36, Breda. werkmaatschappij van nederhorst united Ziet u de verkoop als een vak Wilt u graag gewaardeerd worden als een deskundig adviseur Ziet u niet op tegen een werkdag van 10 uur Bent u bovendien tussen 22 en 32 jaar Heeft u een goede algemene ontwikkeling Beschikt u over een rijbewijs B-E Als u deze vragen met ja kunt beantwoorden ligt hier uw kans. Wij zijn een dynamisch bedrijf. Uitgevers van de veel geraadpleegde telefoon-beroepengids „De Gouden Gids". Na een intensieve opleiding (voor onze rekening) zal u taak bestaan uit het deskundig adviseren van onze kliënten bij het opstellen van hun publiciteit. Uw verdiensten heeft u zelf in de hand. Auto, alsmede auto- en onkosten vergoeding zijn vanzelfsprekend. Promotiekansen zijn ruimschoots aanwezig. Ben» u geïnteresseerd 1 Neem kontakt op met „De Gouden Gids", tel. 020-92 35 45, toestel 229 voor het maken van een afspraak. GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfsbriak aan da Slothavan tt Vffaahtgan-1 Oost: voor de diverse afdelingen. In dagdienst en twee ploegendienst, te zijner tijd is plaatsing in volcontinudienst mogelijk. Leeftijd: 20-50 jaar. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeds enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, maar ook ongeschoolden komen in aanmerking. Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, dan zien wij'gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F4, afdeling Perso neelszaken. U kunt zich eveneens dagelijks van 9-12 uur en 14-16 uur persoonlijk aanmelden op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. U

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 11