redenen om in december aan uw linnenkast te denken i: 1.- m 14.- 12.- 10.- 10.- 9.- TWEE STUKS VOORDEEL 4».° 15.- I®.- v: 4Ï a EXTRA LAAG GEPRIJSD R. J. M. Smet t t t t gemeente dordreeht J vakkundige timmerlieden en metselaars Assistente door amerikaanse overproduktie nu voor minder dan de helft van de prijs VROOM DRUSBSJUtN Afwezig Adverteren •toet Verkopen f Nieuwjaarsreceptie b. en w. van Hontenisse Tandarts Klinkert Gemeente Sas van Gent BESTEMMINGSPLAN 6. MAANDAG 28 DECEMBER 1970 Op donderdag '24 december 1970 is geboren ons kindje DANIELLE JOHANNA CORNELIA Roosendaal, Nieuwstr. 31 Jos en Jeanne Mangnus-Broos FYSIOTHERAPEUT van 28 dec. t/m 3 jan. '71 Kloosterzande - Terneuzen Harry Wiskerke en Co bi Seghers hopen in het huwelijk te treden 30 decem ber a.s. De huwelijks-inzegening zal plaatshebben in de parochiekerk van O. L. Vrouw Hemelvaart te Philippine om 15.00 uur. Receptie in „De Fijnproever" van 17.30—1930 uur. Philippine, Visserslaan 1. Heden ontvingen wij het droevig bericht dat ten gevolge van een noodlottig ongeval in Zuid-Afri- ka van ons is heen gegaan op de leeftijd van 43 jaar, onze zoon, broer en oom, de heer J. F. VAN RUN Harmeien C. J. van Rijn Beek (Geld.) B. van Rijn J. van Rijn-Huygens en kinderen Chandigaeh (India) M. van de Hoff-van Rijn N. van de Hoff en kinderen Utrecht A. van Rijn Schotenhof (B.) Zr. Deocara OSB (W. van Rijn) Rotterdam T. van Rijn Zundert E. Kessel-van Rijn H. Kessel en kinderen Sydney (Austr.) J. van Rijn B. van Rijn-Menon en kinderen Londen (Eng.) Zr. Beatrix OSB (A. van Rijn) Rotterdam Th. Wierda- van Rijn R. Wierda Blerick E. Nuy-van Rijn Ter nagedachtenis aan hem zal op woensdag 30 december a.s. om 15.00 uur in de kapel van Huize „Gaza", Dorpsstraat 70 te Harmeien een Eucharis tieviering worden gehouden, waarna gelegenheid tot condoleren zal zijn. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst in de ou mdom van bijna 75 jaar, na een langdurige ziekte, nog voorzien van de H. Sacramenten der zieken, mijn lieve man, onze lieve vader, de heer RENé EDMOND AMELIANUS VERMANDEL echtgenoot van mevrouw Justina Maria Buys Wij vragen uw gebed voor onze dierbare over ledene. St. Jansteen: J. M. Vermandel-Buys O. A. P. M. Vermandei A. E. M Vermandei de familie Vermandei de familie Buys St. Jansteen, 27 december 1970 Brouwerijstraat 21 De plechtige uitvaartdienst, waarbij Ued. be leefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 december om 10.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Joannes de Doper te St.- Jansteen, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Dinsdagavond om 7 uur H. Eucharistieviering voor de zielerust van de overledene, in boven genoemde parochiekerk. Bijeenkomst aan de kerk om 10.20 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Heden overleed, vrij onverwachts, nog voorzien van het Sacrament der zieken, mijn geliefde man en onze lieve vader, behuwd-, groot- en over grootvader, broer, zwager en oom, de heer FREDERIK JOHANNES PIETER KEGELS echtgenoot van mevrouw Emma de Windt op de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: E. Kegels-de Windt Sas van Gent: M. Hemelsoet-Kegels G. Hemelsoet Kinderen en kleinkinderen Terneuzen: J. Kegels-de Roo Kinderen en kleinkinderen F. Kegels J. Kegels-de Mul Kinderen en kleinkinderen A. Kegels E. Kegels-de Bruijn Kinderen en kleinkinderen P. Kegels M. Kegels—Smet A. Loof-Kegels P. Loof en kinderen A. Kegels A. Kegels M. Kegels-Verbist en kinderen Familie Kegels Familie De Windt Terneuzen, 23 december 1970 Tholensstraat 66 De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben he den, maandag 28 december, om 10.00 uur in de Triniteitskerk te Terneuzen. Samenkomst bij de kerk. (Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In plaats van kaarten GETROUWD W. H. M. COLSEN en M. E. CAMMAERT Finland, Kunnarla. 25 december 1970. Sas van Gent, Plataanstraat 4. Gelegenheid tot feli citeren 9 januari 1971 van 16.00 - 17.30 uur, Hotel Royal, Gentse- str. 12, Sas van Gent. DANKBETUIGING Diep getroffen door de vele blijken van medeleven ondervonden bij het overlijden van onze onvergetelijke man en vader, betuig ik ook namens mijn kinderen en wederzijdse familie, mijn oprechte dank M. de Kort-de Smil Sas van Gent, december 1970. Enige en algemene kennisgeving 4- Bedroefd, maar toch dankbaar, dat we haar zo lang hebben mogen houden, is he den van ons heenge gaan mijn dierbare echtgenote, onze zorg zame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoe der CORNELIA RIJK echtgenote van Pieter de Jonge op de leeftijd van bijna 83 jaar. Ovezande: P. de Jonge Goes: J. de Jonge C. de Jonge-Simonse Kinderen en kleinkind Rozendaal: Zr. Albertina J. de Jonge Heinkenszand: C. Driedijk-de Jonge H. Driedijk Rozendaal: Zr. Corona M. de Jonge Ovezande: W. de Jonge H. d. Jonge-de Winter en kinderen Terneuzen: A. de Jonge M. de Jonge-Schrieks en kinderen Ovezande, 26 dec. 1970 Korte Noordweg 7 Maandagavond 28 de cember om 8 uur H. Mis Dinsdag 29 december plechtige uitvaartdienst om 10.00 uur in de pa rochiekerk te 's-Hee- renhoek, waarbij U be leefd wordt uitgenodigd De Griffier der Arrondis sementsrechtbank te Breda brengt ter kennis van be- 'anghebbenden, dat het rapport van de deskundi gen in de onteigeningspro cedure van Antonius Alex ander Oderkerk, ten deze handelende en optredende in zijn hoedanigheid van burgemeester en hoofd van het bestuur der gemeente Etten-Leur, en als zodanig deze gemeente vertegen woordigende, wonende te Etten-Leur, tegen: A. L. van der Kloot, wo nende te Etten-Leur, Roo- sendaalseweg 123, ter grif fie van gemelde Rechtbank is gedeponeerd op 22 de cember 1970, teneinde al daar gedurende 14 dagen ter inzage van partijen en belanghebbenden te liggen. Breda, 22 dec. 1970, De Griffier der Rechtbank voornoemd, Mr. A. H. Bosscher. Enige en algemene kennisgeveing Op 2e Kerstdag werd plotseling van ons wegge nomen mijn lieve man en onze vader en opa, de heer JOHANNES WILHELMUS DE RAAFF echtgenoot van Mevrouw Elisabeth van Koolwijk op de leeftijd van 70 jaar. Breda: E. de Raaff-van Koolwijk Breda: J. Smolders-de Raaff Th. Smolders en kinderen Souburg: J. de Raaff C. de Raaff-Horsthuis en kinderen Terneuzen: A. Sprangers-de Raaff G. Sprangers en kinderen Eindhoven: A. de Raaff G. de Raaff-Janssens en kinderen Terneuzen: H. Franken-de Raaff J. Franken en kinderen Breda, 26 december 1970. Epelenberg 69. De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 29 december a.s. om 14.00 uur in de kerk van Dnze Lieve Vrouw van Goede Raad, Teteringse- dijk te Breda. Hierna gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare echtgenoot, vader, behuwd- vader, opa, behuwdbroeder, oom en neef de heer CYRILLUS MECHELINCK echtgenoot van Maria Braeckman geboren te Westdorpe, 27 februari 1901, en over leden te Sluiskil, 27 december 1970, voorzien van de H. Sacramenten. Westdorpe: M. D. Mechelinck-Braeckman Breda: A. P. N. Mechelinck A. E. Mechelinck-Notschaele Ronald Westdorpe: R. L, J. Mechelinck A. M, Mechelinck-de Bakker Anja Familie Mechelinck Familie Braeckman Westdorpe, 27 december 1970. Graaf Jansdijk B 133. De gezongen uitvaartdienst gevolgd door de ter aardebestelling, waartoe u beleefd wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden in de parochiekerk van Westdorpe op woensdag 30 december a.s. om 10.00 ur. Rozenkransgebed dinsdagavond om 7.00 uur in de kerk te Westdorpe. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen geven wij kennis van het plotse ling overlijden van de Heer FRANCISCUS DE KLERK Gezamenlijk Personeel van de Reinigingsdienst van de gemeente Terneuzen. Op vrijdag 1 januari a.s. zullen Burgemeester en Wethouders van Hontenisse recipiëren in de raadzaal van het Gemeentehuis te Klooster zande. Deze nieuwjaarsreceptie wordt gehouden van 11.30 uur tot 12.30 uur. Bij het gemeentelijk woningbedrijf (ca. 8500 woningen) kunnen worden geplaatst voor de afdeling onderhoud Geboden wordt afwisselend werk; maandsalaris volgens leeftijd in de loongroepen IV (max. 804,71) of V (max. ƒ856,08), excl. de ver hoging met ca. 8% per 1 januari 1971. rijwielvergoeding; gereedschapvergoeding voor timmerlieden; bedrijfskleding en -schoeisel; vakantietoelage 6%; premie A.O.W. en A.W.W. komt voor rekening van de gemeente; bij gebleken geschiktheid opneming in pensioen- 'mds en aanstelling in vaste dienst. Sollicitaties te richten aan de directeur van het gemeentelijk wo ningbedrijf, Krispijnseweg 63 te Dordrecht. Voor persoonlijke aanmelding of inlichtingen wende men zich tot de adjunct-directeur, kantoor Krispijnseweg 63 te Dordrecht (tele foon 01850-3 24 77). Tot onze droefheid is heden van ons heengegaan onze geliefde man, vader, behuwdvader, opa, behuwdbroeder en oom, de Heer JANNIS DE PUTTER echtgenoot van D. A. de Jonge op de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: D. A. de Putter-de Jonge Hoek: M. de Putter A. de Putter-Pladdet Ineke en Addie Terneuzen: J. de Putter C. M. A, de Putter-Kouijzei Hans P. M. de Putter A, de Putter Terneuzen, 24 december 1970. Jac, van Lennepstraat 95. De teraardebestelling zal plaatshebben heden f maandag 28 december des n.m. 2.30 uur na voor afgaande rouwdienst in „Bachten Dieke", aan vang 1.45 uur. Turfkade 15 Goes VRAAGT Alléén schriftelijke solli citaties. Kosteloos Het faillissement van Leo- nardus Adrianus Huberdi- na van Campenliout, wo nende te Breda, Kasterlee- straat 272 is op 11 decem ber 1970 opgeheven wegens gebrek aan baten. De curator Mr. M. E. H, Vorfeld, Baronielaan 133, Breda Artikel 28, lid 6 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Gedeputeerde Staten hebben goedgekeurd het bestemmings plan vastgesteld door de raad dezer gemeente in zijn openbare vergadering van 23 juni 1970, nr. 24, en aange duid als „Philippine Noord II met uitzondering van artikel 14 en artikel 15, lid 2, letter b, van de voorschriften, waar aan goedkeuring is onthouden Vanaf 4 januari 1971 ligt het goedkeuringsbesluit en het plan met bijbehorende toelichting ter gemeentesecretarie gedurende één maand voor een ieder ter inzage. Beroep tegen het goedkeuringsbesluit kan gedurende bo vengenoemde termijn schriftelijk worden ingesteld door ien die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeente- aad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend. Gelijke >evoegdheid komt toe aan hen die bezwaren hebben tegen jnthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten aan ^ovengenoemde gedeelten van de voorschriften. i)e beroepschriften moeten worden gericht aan Hare Ma jesteit de Koningin en worden ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's-Gravenhage. Sas van Gent, 22 december 1970 De burgemeester van Sas van Gent A. C. De Beleir, waarnemend. Lakens Springmaid. Percal 100% gekamde katoenen garens. Fantasie streep en druk bloem dessins op wit en gekleurd fond. Keuze uit verschillende kleuren. Maat: 180x260 220x260 160x260 St. Marys baddoeken van King Size formaat Heerlijk zachte baddoeken van 100% katoen. Kom- binatie mogelijkheid van effen- streep of jacquard dessin. Kleurenkerry - fraise - bleu - olijf. Effen en strepen, 60 x 110 jacquard. 55 x 110 per stuk £$vU Geborduurde lakenset Extra lang en van een goede kwaliteit katoen. In de tinten rose en bleu. 2 persoons IA 1 persoons d A 180x250+2 150x250+1 J Badlaken Uitgevoerd in vrolijke moderne dessins. Kleuren oranje/linde - tomaat/lila - r? /"vl blauw/groen. 90 x 150 cm. Hoeslaken Door elastiek in de hoeken, blijft het altijd glad liggen. 100 ka toen, krimpvrij door Sanfor. Mt. 1 persoons 90x190 1 persoons 80 x 190 2 slopen 60x68 50 Gladde lakens en slopen 100% katoen. Extra lange maat. Mt. 150x250 180x250 2 stuks 2 stuks Herenzakdoeken In verschillende dessins. 100% katoen. 41 x 41 cm. Nu 2 stuks Dameszakdoeken Egyptisch katoen met ajourzoom. Leuke pasteltinten of ruitdessins. 2 stuks Theedoeken 100% soepele katoen. In ruitdessins geweven met kontrasterende rand. 65 x 65 cm. ^95 Kleuren :rose - blauw geel - groen. 2 stuks Badstofkeukendoeken Geweven van de beste katoenen garens. In de- koratieve jacquard dessins. 55 x 55 cm. 95 In de tinten oranje - geel- groen - rooc). A 45 2 stuks iwever In de-

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 4