verpleegkundige afdelingshoofd Zanussi is een wereldmerk. Wat hebt u daaraan? paviljoenshoofd <vrl °f ziekenverzorgsters leerlinge De Zeven Zekerheden van Zanussi wasautomaten. BREJAART AUTOMOBIELBEDRIJF TE TILBURG CHEF- WERKPLAATS ASSISTANT CONTROLLER OUDTBURGH Eling Visser N.V. OUDTBURGH WINTER- SPORT- artikelen verpleegtehuis en reactiveringsinrichting molenweidtje 1-bergen (n-h) veipleegtehuis en reactiveringsinrichting molenweidtje 1-bergen (n-h) U kunt kiezen uit vijf verschillende Zanussi-wasautomaten van f836,-tot f 1.052,-, HUIZE LIEVENSHOVE mnl.) DONDERDAG 24 DECEMBER 1970 Voor u is er plaatsingsmogelijkheid als Aan u zal de leiding worden toevertrouwd van een van de drie afdelingen met 39 langdurig zieken. In „Oudtburgh", drie jaar geleden gebouwd, worden somatisch zieken verpleegd en gereactiveerd. Indien u intern wilt zijn, hebben wij een ruime, gezellig# kamer voor u vrij. Om te ontspannen is Bergen (NH) een bij uitstek geschikte plaats, met bos, duinen en zee in de direkte omgeving. Als deze funktie u aantrekt en u in het bezit bent van minstens diploma A, dan verzoeken wij u een brief te richten aan de direktie. Een goede honorering, vakantiegeld en onregelmatig heidstoeslag, volgens landelijke richtlijnen, worden u in het vooruitzicht gesteld. De direktrice, telefonisch bereikbaar onder nr. 02208- 4041, verstrekt u gaarne inlichtingen. -n v,'.» Dameskonfektiebedrijven Afdeling Financiële Administratie Steenbergen vraagt die de financieel direkteur zal assisteren bij werk zaamheden betreffende maandelijkse rapporte ring, afsluiting jaarstukken, budgettering, voor- en nakalkulatiemethoden (direct costing) en be waking van de rentabiliteit van onze bedrijven. Opleiding S.P.D. of opleiding welke daarmee ge lijk is te stellen; goede kennis van Engels en Duits gewenst. Gunstige salaris- en pensioenregeling. Voor huisvesting in Steenbergen of omgeving zal bemiddeling worden verleend. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van op leiding en ervaring te richten aan de financieel direkteur van Eling Visser N.V., Graaf Hendrik straat 3, Steenbergen (telefoon 01670 - 36 50). Voor de nieuwe opleiding welke start in maart 1971, vragen wij •Wij verlangen een minimum leeftijd van 17 jear bij de aanvang van van de opleiding 3 jaar voortgezet onderwijs een volledige inzet voor je medemens Wij bieden een opleiding waar je ook later wat aan hebt een aanvangssalaris van 7 553.17 per maand 6% vakantiegeld per jaar toeslag op het salaris voor onregelmatige dienst een gratis uniformuitzet een reiskostenvergoeding voor bezoek aan ouderlijk huis vijfdaagse werkweek van 424 uur een gemeubileerd kamertje met kost en bewassing voor 7147.50 per maand De mogelijkheid bestaat, reeds vóór maart a.s. in dienst te treden, als aspirant leerling-ziekenverzorgster. Wil je solliciteren, stuur dan een brief aan de direktie. Telefonische inlichtingen worden je gaarne door de direktrice verstrekt onder nr. 02208-4041. :.;W- k ii een bovenstebeste wasautomaat aan 1 tienvoudige O X* bediening m Eenmaal ingeschakeld werkt de Zanussi een heel wasprogramma af, van voorwassen tot en met centrifugeren. Hij houdt daarbij rekening met al uw wensen. Het enige wat u te doen hebt is met één enkele knop, één van de tien tot zestien wasprogramma's instellen. Het speciaal uitschuifbare zeepbakje (Zanussi-patent) zit aan de voorzijde. Absolute i* veiligheid De frontdeur is voorzien van een slot, zodat kinderen deze niet kunnen openen. Gebeurt dat toch, dan slaat de machine direct af. Zit er geen water in de kuip dan gaat de verwarming met aan. Als een van de weinige merken is elke Zanussi bovendien voorzien van een door de waterleidingbedrijven verplichte ontluchter. O Schonere O* was Zanussi wasautomaten hebben een speciaal geconstrueerde roest vrij stalen wastrommel met liefst 2040 gaatjes, waardoor het wasresul- taat verhoogd wordt. Een sterke pomp voert het sop zo snel af dat zeepresten zich niet x aan het wasgoed kunnen hechten. Resultaat: helder schone was. 4 Vooralle weefsels Een Zanussi heeft aparte wasprogramma's voor alle soorten weefsels - ook de teerste. En een pro gramma voor babywas! Zanussi wasautomaten zijn zeer geschikt voor alle biologische voorwas- en totaalwasmiddelen. 5 Lange levensduur Alles wat met water in aanraking komt is absoluut roestvrij. De kuip is zwaar geëmailleerd. De mantel is van sterk plaat staal. De lak is zelfs bestand tegen langdurige onderdom peling in zoilt oplossingen. Bovendien: uw Zanussi werkt praktisch geruisloos. 6 Internationale reputatie Zanussi is een der grootste fabrieken van wasautomaten, centrifuges, afwas- automaten, diepvriezers en koelkasten in Europa. De controle op de produkten is zeer streng. Dat moet ook wel als in meer dan honderd landen een geweldige reputatie moet worden hooggehouden. 7 Service en garantie Alleen de beste dealers ih elke plaats verkopen Zanussi. Op hen kunt u zonder meer rekenen. Daarnaast heeft Zanussi vele eigen service-stations, overal in Nederland. Mocht er ooit eens' iets haperen, dan bent u altijd van prompte service direct aan huis verzekerd. Dit is de nieuwe Zanussi DL 4, een-superautomaat voor 5 kg droge was. De 12 wasprogramma's (waaronder een programma voor de babywas!) zijn met één enkele knop instelbaar. Speciaal 4-delig uitschuifbaar zeepbakje Zanussi -patent) aan de voorzijde: voor biologisch voorwasmiddel wasmiddel hoofdwas apprêteermiddel zaehtmaker. Frontfilter met aftapslang. Hoogtoerige centrifuge. Verwarming: 2700 watt. Afin.: hoog 85 cm, breed 60 cm, diep 49 cm. De Zanussi DL4 koet 934,(inkl. 12% BTW) ZANUSSI NV VERKOOPMAATSCHAPPIJ ZANUSSI - HANDELSWEG - POSTBUS 120 - ALPHEN A/D RIJN- TELEFOON 01720 6444' (12 LIJNEN) Doordachte Bij aankoop ter waarde van f 100,- een fles rode wijn gratis SPORTHUIS BREDA VEEMARKTSTRAAT TEL 30 e' 33 9 7 5 A I Orthopedagogisch internaat (behandelingsinstituut voor 99 jongens en meisjes in de leeftijd van 7-17 jaar), Bredaseweg 140 te Oosterhout (N. Br.) roept sollicitanten op voor de funktie van Met twee kollega's werkt deze funktionaris, onder meer in het kader van stafbesprekingen, samen met de orthopedagoog, de psychiater, de maatschappelijke werkers, de kinderarts en de psycholoog. TAAK: leiding geven aan een drietal groepen (elke groep bestaat uit 12 kinderen, waarin 4 groepsleid(st)ers werkzaam zijn); zorgdragen voor de uitvoering van het pedagogisch werk; begeleiden van de groepsleiding; leiden van teambesprekingen, verzorgen van interne rapportage, onderhouden van kontakten met scholen, deelnemen aan staf vergaderingen; behartigen van organisatorische werkzaamheden. VEREISTEN diploma Sociale Academie, bij voorkeur afdeling inrichtingswerk, of gelijkwaardige opleiding; organisatorische en_ kontaktuele kwaliteiten; leeftijd tenminste 25 jaar. De gemeente Oosterhout (ruim 30.000 inwoners) is een dynamische plaats, gelegen in een prachtig gebied van de provincie Noord-Brabant. Huisvestingsmogelijkheden op korte termijn zijn in deze gemeente reëel aanwezig. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan het bestuur. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur, drs. G. P. H. van de Loo. wenst op korte termijn in contact te treden met gegadigden voor de functie van Onze gedachten gaan uit naar een kracht die reeds ervaring in een soortgelijke funktie in de automobielbranche heeft opgedaan. Ook zij die als assistent werkzaam zijn, kunnen voor deze funktie in aanmerking komen. Behalve een goede technische ondergrond, achten wij het zeer zeker even belangrijk dat de gegadigden goede contacteigenschappen hebben om op prettige wijze met onze relaties te kunnen omgaan, en anderzijds in grote mate verantwoordelijk zijn voor de „werksfeer" in de werkplaats. Gezien de eisen die wij voor deze functie stellen menen wij dat een minimum leeftijd van 30 jaar gewenst is. Geboden wordt een zeer zelfstandige, interessante en goed gehono reerde functie. Met de hand geschreven sollicitaties gelieve li te richten onder nr. 36305 van dit bleef.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 11