Sportambtenaar Hans de Ridder: KRACHTIG BELEID NODIG IN ZEEUWSE WIELERSPORT EERVOLLE TIENDE PLAATS PIET VONCK Hongaren waren met meer dan een stel belhamels.... De Roo is onjuist behandeld geef iets van Club Brugge één punt van Standard Luik étjÊÊÊÈ: ËÊSfa WieIers trijd Z.-Beveland gaat door Wildrit van Bevelanden lis UW garantie voor een fijne vakantie* STANDEN Wieier cross Middelkamp DOENE VOORZITTER VAN SPORTVRIENDEN sport Op visite met de feestdagen hij maakt er een fijn cadeau van WOENSDAG 23 DECEMBER 1970 (ADVERTENTIE) iil§§iflplilp s Hans de Ridder: „Het bestuur moet nu als een man achter zijn nieuwe voorzitter gaan staan." (Van onze sportmedewerker) EREMBODEGEM Tijdens de internationale veldloopwedstrijden, die in de Belgische plaats Erembo- degem werden gehouden op een bij zonder drassig en daardoor zeer zwaar parkoers heeft Piet Vonck van de Hulster atletiekvereniging opnieuw aangetoond ip zeer goede vorm te steken. Temidden van de elite van de Engelse en Belgische veldloners eiste hij een meer dan eervolle tiende plaats voor zich op. Er gingen bij de senioren ruim- 150 atleten van start. Dat de Engel sen de sterkste lopers hadden blijkt duidelijk uit hei' feit dal zij de eerste twee plaatsen voor zich opeis ten door middel van Bedford (le) en Steward (2e). De beide Engelsen, die goed samen yve-rktpn. vers ""aten' de sterke Anderlecht-atleet Albien van Holsbeeck, die dit seizoen reeds enkele veldloopwedstrijden, waaron der de Cross der Jongeren te Ware- gem, op zijn naam bracht. De verde re uitslag luidde: 4 Thijs (Scola Boeckhout), 5 Dobbelaer (Rac. Gent), 6 Van Nuffelen (Booischot), 7 Vaes (Booischot), 8 Ornelis (An- derlecht), 9 Hill (marathonkampioen van Engeland) en 10 Piet Vonck. Bij de junioren (70 vertrekkers) zegevierde Heyman van Dender leeuw. Arnold Schout van de atle- tiekclub Hulst werd hier zeventien' de, terwijl zijn clubgenoten Haze- voet en Kroes beslag legden op res pectievelijk een 28e en 35e plaats. De Belg Broeckx wist bij de scho lieren te zegevieren, waar 120 ver trekkers waren. De atletiekclub Hulst diende het in deze categorie zónder Jo Schout te doen, die voor lopig wegens studieredenen (ein dexamen hbs-B) afwezig is. De hoop was nu gevestigd op de andere scholieren, die het deze keer als volgt deden: 14e H. van Duysse, 22e J. Vonck, 66e v. Bunder, 71e Istvan, 78e Scheerders en 81e W. van Duys se. De Hulster atletiekclub had ook nog drie vertegenwoordigers bij de ruim 200 kadetten. Het werd voor Lernout een 38e, voor Magnus een 61e en voor Schoenmakers een 110e plaats. i (Van onze zwemmedewerker) MIDDELBURG Sportambtenaar Piet van Hese toonde zich na afloop van de in het nieuwe zwembad te Middelburg gespeelde „vriendschappelijke internationale waterpolowedstrijd" tussen de Nederlandse kampioen De Rob ben uit Hilversum en de Hongaarse nummer twee Szolnoki Doszasportkor uit Boedapest bijzonder boos over de houding van de Hongaarse ploeg die zich alles behalve gast had gedragen. Want juist deze Van Hese had onlangs op de persconferentie waarin de festiviteit ter gelegenheid van de officiële ope ning van het overdekte zwembad werden bekendgemaakt groots de komst van de Hengaren aangekondigd. Deze Hongaren waren deze maand te gast van de KNZB. Vorig jaar was de Nederlandse ploeg te gast geweest van de Hongaarse bond. Maar deze Hongaren bleken slechte verliezers te zijn. Tot nog toe waren zij tegen de Nederlandse ploegen zegevierend uit de strijd gekomen. De laat ste wedstrijd wonnen zij zelfs met 15-3 van een versterkt Deventer elftal. Maar in Middelburg troffen zij in De Robben een ploeg van een geheel ander kaliber. In de eerste speelperiode waren de ploegen aan elkaar gewaagd het geen resulteerde in de 1-1 stand. Aanvankelijk hadden de Hongaren in de tweede speeltijd een lichte vetomeerderheid wat uitgedrukt werd in een doelpunt. De Nederlandse gelijkmaker werd door de Hongaren hevig be twist, maar grensrechter Baart had duidelijk geconstateerd dat de bal ae doellijn was gepasseerd De uitstekends scheidsrechter Brokke uit Den Haag kende dit doelpunt uiteraard toe. De Robben bracht de stand zelfs op 3-2. Wat daarna gebeurde had weinig meer te maken met waterpolo. De Hon garen zetten al hun fysieke kracht in om de Nederlanders te intimideren. Ook bemoeiden zij zich met de ieiding van de scheidsrechter hetgeen deze uiteraard niet kon tolereren Dit resulteerde in een reeks uitsluitingen voor de Hongaren. En hierdoor kreeg de wedstrijd een zeer sensationeel verloop. De Nederlandse deelman Evert Kroon verrichtte enkele spectaculaire reddingen. Daar het bad aan de ene kant ondiep is, gingen de spelers gere geld staan, hetgeen niet is toegestaan. De scheidsrechter moest zijn arbitrage aanpassen aan de mogelijkheden van dit kleine bad. Dit prikkelde de Honga ren dermate dat zij nog feller op de man gingen spelen, waardoor de wed strijd ontaardde in een ware catchwedstrijd. De gevolgen bleven niet uit. De een na de andere Hongaar moest het water verlaten waarbij een der Honga ren voor ds derde keer, waardoor hij uitgesloten werd voor deelname aan de rest van de wedstrijd. Deze speler weigerde echter het water te verlaten. Het kostte de aan voerder en de coach van de Hongaarse ploeg heel wat overredingskracht om hem uit het water te krijgen Eenmaal op de kant begon hij een waar scheid- concert op de scheidsrechter die hem overigens terecht wegens een zeer zware overtreding op doelman Kroon uit het water had gestuurd. De Robben probeerden echt waterpolo te spelen. Zij maakten telkens van de nume rieke meerderheid gebruik om de score verder op te voeren. International Wim Hermsen scoorde zelfs vier maal. De eindstand van deze als demonstra tiewedstrijd bedoelde partij was een verdiende 9-3 overwinning voor de Ne derlandse kampioenen. De officials toonden zich eveneens zeer ontevreden over het vertoonde spel van de Hongaren. Henmy Ketelaar voorzitter van De Robben en voor zitter van de Nederlandse scheidsrechterscommissie vond het ergerlijk. Piet Slabber, voorzitter van de lange baancommissie van de KNZB kwalifi ceerde deze Hongaarse ploeg als een'stel ongedisciplineerde blhamels. Rob ben-aanvoerder Wim Hermsen verklaarde dat de Hongaren gewoon weiger den om waterpolo te spelen Hij was overigens van oordeel dat het bad in Middelburg absoluut ongeschikt was voor waterpolo. Na afloop weigerden, de Hongaren aan te zitten aan de koffietafel. Zij verdwenen in de bus. De begeleiders wilden in het geheel niet discussiëren zonder aanwezigheid van een tolk. Zij spraken echter wel goed Duits. De stichting spórtbelangen van de gemeente Middelburg zal een officiële klacht deponeren bij het bestuur van de KNZB. (Van onze sportmedewerker) GOES Hans de Ridder, ambtenaar voor sportzaken in Goes, heeft wel even opgekeken toen hij via de pers kennis nam van de-ver wikkelingen, die zich voordeden tijdens de jaarvergadering van de R.T.C. Theo Middelkamp, vooral wat betreft de benoeming van een nieuwe voorzitter. De Ridder, die zelf in de afgelopen weken meerdere malen is gepolst voor het vervullen van deze functie, maar door drukke werkzaamheden zijn candidatuur niet kon stel len, vindt het een onbegrijpelijke zaak dat men bij Middelkamp niet heeft geaccepteerd dat Jan van Stee nog een jaar de voorzitters hamer zou blijven hanteren. De Ridder: „Let wel, ik heb niets tegen de nieuw benoemde voor zitter Hans van de Riet, maar ik neem toch aan dat deze man een steun in de rug nodig heeft. Een ideale oplossing had ik voorts ook gevonden dat Van Stee als vice-voorzitter was gekozen. Van Riet had dan toch ook zelfstandig kunnen werken, wat hij overigens nu ook zal moeten doen. Het komt me voor dat Van Riet te weinig zelfvertrouwen heeft maar niettemin moet men hem een reële kans geven om zich waar te maken. Maar hij moet dan niet huiverig te genover deze functie staan, maar tonen van wanten te weten". Roo. Het was volgens mij van deze sponsor totaal onjuist om De Roo te laten vallén, nadat hij niet eens de kans heeft gekregen om te bewyzen wat hij als ploegleider waard is. Je zou haast aannemen dat de heer Van Turenhout in 't geheel niet weet wat er in de wielersport te koop is. Je kunt bij iedereen wel iets vinden als je negatieve- kanten zoekt. En daarvoor behoef je beslist geen wielrenner of ex-wielrenner te zijn!" „De Zeeuwse wielersport", ver volgt De Ridder, „heeft immers een krachtig beleid nodig en omdat Theo Middelkamp de grootste schakel is in dit geheel moet het bestuurlijk apparaat van deze vereniging des noods met de vuist op tafel durven slaan en unaniem achter zijn nieuwe voorzitter gaan staan. Volgens mijn bescheiden mening heeft men bij Middelkamp de laatste jaren niet genoeg aandacht aan de jeugd be steed. Hopenlijk komt hierin nu verandering. En omdat Theo Middel kamp toch, naar ik meen een Ren en Tourclub is, kan misschien in de toekomst ook het toerfietsen van de grond komen. Ook op het gebied van recreatie kan een wielerclub heel wat doen in deze provincie, al brengt dit natuurlijk wel beslomme ringen met zich mee. Men moet echter de evolutie op de voet blij ven volgen en niet tegen wat werk opzien. Ik meen dat het bestuur van heden dit ook niet doet en ik heb respect voor die bestuurders, die op hun post zijn gebleven. Minder waardering heb ik voor het drietal Jeremiasse, Hendriks en Van Oos ten, die hun club in deze moeilijke periode ip de steek lieten. Ook de pers komt, wat Theo Middelkamp betreft, dikwijls te negatief uit de bus. Interne zaken worden sensatio neel opgeschroefd. Men schept hier mee een ongezonde sfeer, waarmee de wielersport niet is gediend. Neem maar het geval De Roo, dat, naar ik aanneem, niet nader behoeft te worden toegelicht, waarom hij als ploegleider bij Trico Noble aan de kant is gezet. Behalve de pers heeft ook de heer Van Turenhout een blaam geworpen op de naam De (ADVERTENTIE) Vliegvakanties, voorzien van het KLM-tourlabel, zijn samenge steld door de vertrouwde reisorga nisaties. En worden daarom gega randeerd door de KLM. Let daar om goed op het KLM-tourl abel in reisgidsen en bij uw reisbureau. Die helemaal niet duur hoeft te zijn. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN Het is nu wel bijna zeker dat het Zeeuwse cross- kampioenschap op 9 januari in Kamperland zal worden gehouden. De organisatie berust bij de RTC Theo Middelkamp. Alleen het ver plicht aantal deelnemers per catego rie kan vooral bij de adspiranten en profs misschien nog moeilijkheden opleveren. Men hoopt echter genoeg renners voor deze titelstrijd te kun nen interesseren. Theo Middelkamp houdt op twee de kerstdag traditiegetrouw een cross voor eigen leden in Kamper land, De categorieën profs, ama teurs, nieuwelingen en adspiranten gaan om elf uur gezamenlijk van start. De afstanden zijn voor de profs en amateurs 12 kilometer, ter wijl de nieuwelingen 8 en de adspi ranten 6 kilometer moeten afleggen. (Van onze sportmedewerker) OVEZANDE Het wielercomité Inter Scaldis, dat is geformeerd uit leden van de wielercomités Middel burg, Kapelle, Kwadendamme en 's- Gravenpolder, heeft tijdens een bij eenkomst in café-bar Het Olietun neltje in Ovezande definitief beslo ten dat de reeds eerder geplande wielerevenementen op Zuid-Beve land in het komende voorjaar zullen doorgaan. Op 17 april zal de Omloop van de gewesten Borsele worden verreden voor amateurs over 100 kilometer (met merkenploegen). Tevens is er die dag een individuele omloop voor adspiraraten en een afwachtingswed- strijd voor nieuwelingen (cüobteaims) Op 24 april vilgt dam de Jaarbeursronde over Walcheren voor nieuwelingen in clubverband, ter wijl er voor amateurs en adspiran ten een individuele omloop wordt verreden. Tenslotte komen op 1 mei in Kapelle de nieuwelingen aan de start (clubteams) om de finale te betwisten in een omloop, die zich ook buiten Kapelle uitstrekt. Ook voor de adspiranten is er een open omloop gepland, die eveneens als finale geldt en waarvan een indivi dueel eindklassement zal worden opgemaakt. Tenslotte rijden ook de amateurs (individueel) hun finale in Kapelle in ®en afwaohtingswed- strijd. Voorzitter en technisch leider van het comité is Jan Moerdijk uit 's- Gravenpolder. Cees Overkleeft uit Middelburg fungeert als secretaris, terwijl het financieel beheer in han den is van Henk Kramer uit Kapel le. Verder heeft men zich van de medewerking verzekerd van Jan Franse (Kwadendamme), Theo Kloet en Frans Eversdijk (Kapelle), A. Sonke (Middelburg), M. Plat- schorre (Ellewoutsdijk), J. Huige (Kwadendamme) en P. Scheers (Middelburg). Bij alle wedstrijden, die onder auspiciën van de RTC Theo Middel kamp worden georganiseerd wil men trachten een reclame-karavaan in te schakelen. Hiervoor is men al in onderhandeling getreden met di verse zakenmensen, van wie men verwaoiit dat zij als sponsor hun medewerking willen verlenen. (gratis fraaie geschenkverpakking) (Van onze sportmedewerker) BRUSSEL Halverwege de com petitie is voetbalclub Brugge in de Belgische hoogste afdeling de ge vaarlijke belager van Standard Luik geworden. De Bruggelingen naderden tot op een punt. Hoewel Standard Luik het op bezoek zijn de St.-Truiden moeizaam met 2—1 in het zand kon doen bijten speel den de Luikenaars eigenlijk voor niets, want de Belgische voetbal bond besliste tijdens het weekend, dat Standard definitief twee pun ten in mindering zal worden ge bracht, vanwege het opstellen van vier buitenlandse spelers in de uit wedstrijd tegen Antwerpen. Dat ter wijl slechts drie buitenlanders per wedstrijd zijn toegelaten. Club Brugge greep de kans om tot op slechts een punt van de Luike naars te naderen. Het versloeg na melijk Antwerp in eigen home met 20. Na een 00 ruststand sloegen de Westvlamingen in de tweede helft genadeloos toe door doelpunten van Hinderijckx en Lambert, on danks het feit dat Antwerp zeker de helft van de inzet had verdiend omdat het gedurende de gehele eer ste helft de lakens had uitgedeeld. Verder werd de thuisploeg een ver diende strafschop onthouden toen de Zweed Axelsson de bal binnen de bewuste zone wegsloeg. Ook leider Standard heeft het op eigen terrein verre van gemakkelijk gehad tegen het bezoekende St.-Truiden. De be zoekers kwamen zelfs het eerste aan een doelpunt dank zij Polleunis in de achtste minuut. Nog voor de rust was echter de eindstand bereikt. Anderlecht verloor met 21, on danks een toegekende penalty, die Pol van Himst in een doelpunt om zette. GOES Ondanks het mistige weer meldden 58 deelnemers zich zaterdag voor de wildrit die de mo tor- en autoclub de Bevelanden or ganiseerde voor eigen leden. De uitslag van de wildrit: 1. P. Hoekman met mej. T. Hoekman 69 strafpunten, 2. T. van Overbeeke met R. Kodde 88 strafpunten, 3. A. Fraanje met E. Meijering 88 straf punten, 4. A. Hollestelle met me vrouw Hollestelle 98 strafpunten, 5. P. J. Westveer met mevrouw West- veer 105 strafpunten, 6. P. Hooftman met mevrouw Hooftman 153 strafp., 7. L. Fraanje met mevrouw Fraanje 162 strafp. 8. Kees Kloosterman met Piet Bruinooge met 176 strafp. 9. J. van der Peijl met mevr. van der Peijl 180 strafp., 10. L. Quaak met mevrouw Quaak 184 strafpunten. Want op de 35ste en 37ste minuut scoorden repectievelijk Depireux en Semmeling voor de thuisclub. Tot het laatste moment is echter de zege van Standard iin gevaar geweest, want de uitvallen van de bezoekers hielden steeds het nodige gevaar in. De grootste verliezer van de laat ste competitiezondag van dit jaar werd echter Sporting Anderlecht, dat. bij Beveren Waes op bezoek was en daar een 21 nederlaag kreeg te incasseren. De Waeslanders speelden, luid aangenoedigd door 13.000 toeschouwers, de beste wed strijd van deze competitie. Vooral voor de rust speelden de Freethiel- bewoners groots. Zij veroverden dan ook een 20 voorsprong dank zij doelpunten van De Raymaker en Janssens (via een strafschop). An derlecht kón slechts damik zij een toe gekende strafschop in de 61 ste minuut, door Van Himst omgezet, tot scoren komen. De strijd om de vierde plaats tussen Waregem en Beerschot ein digde in een 11 gelijk spel, waar door de thuisploeg iets te weinig kreeg. Na 75 minuten kon Bettens de thuisclubsupporters doen juichen toen hij met een kopbal Beerschot op achterstand zette. Twee minuten later was de balans echter weer in evenwicht toen Verheijen via de rug van Waregemspeler Middelkamps kon scoren. De wedstrijd tussen Racing White en Voetbalclub Luik had weinig om het lijf. De Luike naars speelden veel te hard en ver vielen, nadat zij reeds in de eerste minuut door een doelpunt van Darte op achterstand kwamen, in afbre kend voetbal. De score bleef verder ongewijzigd omdat de meeste Brus selaars het duel schuwden. Lierse behaalde te Charleroi een 31 overwinning, die het voor een groot deel te danken had aan een in supervorm verkerende doelman En gelen, die zelfs een strafschop wist te keren op het moment dat de Pallieters een 01 voorsprong had den. In de tweede helft speelde Lierse knap voetbal hetgeen met nog twee goede doelpunten van res pectievelijk Janssens en Ressel werd beloond. Voor de thuisclub scoorde Berten Cello tegen. In het Dudenpark te Brussel kreeg Gantoise zijn zoveelste neder laag te slikken. Het verloor van Union met 31 in een wedstrijd waarbij de thuisclub sneller speelde en zich meer kansen schiep, maar waarbij scheidsrechter Sturbois de Unionisten een helpend handje toe stak toen hij een prachtig doelpunt van aanvoerder Jurion van Jantoi- se, dat de stand op 22 gebracht zou hebben, afkeurde. Er waren toen nog slechts een vijftal minuten te spelen. Deiest heeft in eigen huis een puntje moeten afstaan aan Crossing Schaarbeek. De thuisclub deelde voor het grootste gedeelte van de wedstrijd wel de lakens uit, maar werd verrassend op een 01 achter stand gespeeld door een doelpunt van De Condé in de 52ste minuut. Gelukkig voor de thuisclub kon Geijs in de 62ste minuut de meer dan verdiende gelijkmaker scoren De rangschikking na 15 wedstrij den: 1. Standard Luik 24, 2. Club Brugge 23 3. Anderlecht 21 4. en 5 Beerschot en Waregem 17 pnt. 6. Lierse 16 7, 8 en 9 Racing White, St.-Truiden en Beveren 15 pet. 10. Antwerp 14 11, 12, 13 en 14 Union, Crossing Voetbalclub Luik en Diest 12 puniten 15 Sporting - Charleroi 8 pnt, 16 Gantoise 7 pnt. Programma voor zondag: Geen competitiewedstrijden. Wel de vol gende bekerwedstrijden: Gantoise- KV Mechelen, Turnhout - Tilleur, Anderlecht - Waregem, Beerschot - Union, St.-Truiden - Daring, Tonge ren - Standard Luik, Radinig Me chelen - Berchem en Waterschei - Zottegem. ZATERDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND Eerste klas Wolf.d. 1 13—20 H'zand 1 12—10 Veere 1 1219 Waarde 1 1210 Zaamslag 1 1116 Arnem. 2 129 's-H. A.k. 1 1315 M'burg 5 126 Wemeld. 1 1214 Bevel. 1 123 Mevo 1 1110 Tweede WIK 1 14—24 Bruse B. 1 1322 Rilland. 2 1519 Borsele 1 1518 Kruining. 1 1315 Duivel. 1 1414 klas A Col.pl. B. 1 15—13 Brouw.h. 1 1411 SKNWK 1 14—11 Yerseke 2 1511 ZSC 1 15—8 Wmeld. 2 13— 4 Tweede klas B Seroosk. 1 1218 Kloet. 2 1412 O'kapelle 1 1218 Spui 1 1411 Meeuwen 2 1318 Vliss. 7 1410 Apollo 1 14—18 SVD 1 14— 7 Sluis 1 11—14 Kapelle 2 13— 4 Tern. B. 2 13—14 Derde klas A Wolf.d. 2 1216 's-H. A.k. 2 119 Schore 1 1114 WIK 2 108 DFS 3 11—14 Kloet. 3 107 Wissenk. 2 1114 SSV 2 126 Bruse B. 2 1010 Derde klas B 11—18 Middelb. 6 11— 9 11—17 Kloet. 4 11— 8 1216 Apollo 2 96 1014 Oostkap. 2 125 11—13 Kapelle 3 12— 4 Arnem. 3 SSV 1 Nieuwd. 2 GPC 2 Hoed.k. 1 Vierde klas A MEVO 2 11—20 Col.pl. B. 2 12—11 Brouw.h. 2 1118 Bevel. 2 109 Seroosk. 2 1117 DFS 4 118 Duivel. 2 10—11 Brouw.h. 3 12— 3 SKNWK 2 11—11 WIK 3 11— 2 Vierde klas B Meeuwen 3 918 GPC 4 119 VCK 3 9—15 VCK 4 9—7 Domburg 3 1113 Vliss. 9 104 Veere 2 10—12 Veere 3 8—3 Seroosk. 4 910 Oostkap. 3 83 Seroosk. 3 1010 Borsele 2 Arnem. 4 GPC 3 Wolf.d. 3 Nieuwd. 3 Apollo 3 Kruin. 2 Krabb.d. 3 Wemeld. 3 Kloet. 6 Rillandia 3 Tern. B. 4 Krab.d. 2 Spui 3 SVD 2 Yerseke 3 Vierde klas C 1118 H'zand 2 1016 H'zand 3 1116 Nieuwl. 3 11—15 SVD 3 1215 Borsele 3 Vierde klas D 13—26 Kloet. 5 13—18 Schore 2 11—17 SSV 3 1217 Kapelle 4 14—17 Kruin. 4 13—16 Kloet. 7 Vierde klas E 11—20 Hoek 3 9—16 H'kerke 2 1012 Waarde 2 1012 Kruin. 3 1110 Apollo 4 11—13 11— 7 8— 6 11— 1 12— 1 12—12 13—11 13— 9 13— 7 13— 2 12— 0 7— 7 8— 6 9— 5 11— 5 10— 3 Vierde klas F Steen 3 11—21 Corn. B. 4 11— 6 Spui 2 1017 Tern. B. 5 105 Oostburg 3 1015 Sluis 3 93 Philipp. 3 1013 Hoek 4 91 AZVV 3 10— 9 ZONDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND Eerste klas Hoofdplaat 1522 Lewed. B Aardenb. Domburg Ria W Luctor Philippine 14—12 1420 IJzendijke 129 1318 Schoond. 139 1317 Renesse 14—15 DFS 14— 9 11— 8 1212 Hulsterloo 137 Reserve Eerste klas Terneuz. 3 1323 Corn. B. 2 1412 Axel 3 13—22 Zeel. Sp. 3 12—11 Vogelw. 2 13—19 Walcher. 2 12— 8 Vlissing. 4 1316 Noorman. 2 136 Steen 2 14—15 Oostbiirg 2 11— 5 Honten. 2 1313 Goes 3 134 Tweede klas A Graauw 1 1324 Aardenb. 2 1211 Terneuz. 4 1419 HVV 3 1311 Biervl, 2 1214 Philipp. 2 1210 Groede 1 1314 Hansw. B 2 115 Breskens 3 1212 Schoond. 2 13— 5 Sluiskil 2 13—12 Tweede Patrijzen 1 1423 Z'maire 1 1423 Cortgene 1 1222 Robur 1 1319 Zeelandia 3 1317 Dreischor 1 1413 klas B Volhard. 1 14—13 K'damme 1 158 Middelb. 4 147 Luctor 2 116 Domburg 2 124 Renesse 2 123 Axel 4 Vogelw. 3 SDO 1 Koew. 2 H'nisse 3 Derde klas A 1320 Clinge 2 1420 Corn. B. 3 13—19 Ria W 2 1418 Sluiskil 3 1317 Graauw 2 Hulsterl. 2 13—16 Vogelw. 4 14—15 14—14 13—11 14— 8 13— 4 14— 0 Derde klasB Breskens 4 13—24 RCS 4 13—12 J. Amb. 1 11—22 IJzend. 3 12— 6 Terneuz. 5 1217 Hoofdpl. 2 105 Zeel. Sp. 4 10—14 Terneuz. 6 12— 2 IJzend. 2 11—12 Groede 2 12— 2 Vlissing. 5 1212 Derde RCS 3 14—28 Lewed. B 2 1219 Goes 4 1316 Vlissing. 6 1115 Walcher. 3 13—15 Hansw. B 3 1415 klas C Partijz. 3 1415 Noorm. 3 1114 Zeerland. 4 135 Robur 3 135 Luctor 3 124 Zeel. Sp. 5 14— 3 Derde klas D Partijz. 2 1324 Volhard. 2 1110 's-H A'k 3 14—21 Dreisch. 2 13— 8 DFS 2 13—17 K'damme 2 13— 7 Zierikzee 3 13—15 SVOWK 1 12— 6 Robur 2 1212 Z'maire 2 136 (Van onze sportmedewerker) KWADENDAMME Het wieler comité Sportvrienden uit Kwaden damme heeft nadat voorzitter Steen bakker voor deze functie heeft be dankt Jaap Doene als praeses be- De plaats van Doene, die eerst als penningmeester fungeerde, wordt nu ing"r.f>rp°n door J. Boudens. J. Fran se blijft secretaris.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 7