Coupon voor een jonge kerel die snapt hoe belangrijk een vakdiploma is. 3 Interessante kansen... in Oosterhout voor mannen die méér in hun mars hebben. neetbondfbbriek Oo/terhout twee technische ambtenaren Niet opzienbarend... wel belangrijk! montage medewerkers St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg secretaresse kinderafdelingen verpleegkundigen PHILIPS Informatiecoupon. Technisch Specialist bij de Landmacht. De Magneetbandfabriek Oosterhout maakt geluids banden, bestemd zowel voor uw bandrecorder thuis als voor ingewikkelde studio-apparatuur. In de vrij korte tijd dat we nu in Oosterhout zijn, maakten we al een stapel die vele malen hoger reikt dan de Utrechtse Domtoren en van lengte die vele keren de wereld zou kunnen omspannen. En het gaat maar door en de vraag stijgt nog. We hebben daarom dringend de hulp nodig van accurate medewerkers in wisselende dienst voor de *lakbereiding, *coating- afdeling, *snij-afdeling. 1. de Iakbereiding: daar wordt de lak gemaakt die in een laagje op een folie aangebracht, geluid moet opnemen, vasthouden en weergeven. 2. de coatingafdeling: waar de lak zeer secuur op de folie wordt aangebracht. 3. de snij-afdeling: hier worden de banden uit de grote rollen plastic folie gesneden. U ziet: 3 uitstekende en interessante kansen, die eisen stellen aan de medewerkers, die dan natuurlijk ook goed worden betaald. Echt iets voor mannen, die iets meer willen en kunnen. Iets voor u? Kom er eens met ons over praten. Want in een persoonlijk gesprek kunnen wij het u toch beter uitleggen en dan spreken we ook eveir over de véle voordelige extra's die aaii het salaris vastzitten. We zijn tenslotte niet voor niets een dochter onderneming van Philips. Loopt u gerustKinnen bij Personéelzaken. Óf schrijf een briefje of bel om een afspraak te maken voor een tijd die n het beste uitkomt. Ons adres: Molenstraat 37, Oosterhout. Tel. (01620) 3901. Gemeente Roosendaal en Nispen VERKOPER-ETALEUR VERKOOPSTER Van Dalen Schoenen N.V. V V ZATERDAG 19 DECEMBER 1970 Gaarne ontvang ik - geheel vrijblijvend - nadere inlichtingen tijdens een huisbezoek, naam:.. adres: geb. datum: schoolopl. Als brief zonder postzegel zenden aan Technisch Specialisten, Antwoordnr. 35, Den Haag. VA Als je verder kijkt dan je neus lang is, wéét je datje diploma's nodig hebt om vooruit te komen. Om straks goed te verdienen in een vak waar je plezier in hebt. Maar jaje wilt liefst ook nii al een goed salaris hebben. Dan doe je er goed aan eens inlichtingen te vragen over een verbintenis als Technisch Specialist bij de Landmacht. Zo'n verbintenis duurt minimaal vier jaar. Je studeert voor een erkend vakdiploma. Je krijgt direct aardig wat „schoon in het handje" En als je diensttijd erop zit, krij g je nog een premie van vele duizenden guldens mee naar huis Kortomals je tussen de 16 en 26 jaar bent en van je diensttijd een goede springplank voor later wilt maken, vul dan nu de coupon in. Afhankelijk van genoten onderwijs wordt de TS in dienst opgeleid voor een burger-vakdiploma, by.: In een technisch beroep: automonteur (VAM), monteur wegenbouwmach. (SBW), radio-, sterkstroom- of bedrijfselektronikamonteur (VEV), lasser (SMECOMA); voor een bedieninastoctiechauffeur (CCV), rij-instructeur(VAMOR), machinist grond-, water- en wegenb.bedr.; in de landbouwsectorvakman gemechaniseerde landbouw; in een handelsrichting dipl. magazijnmeester, kantoorassistent, handels correspondentie. boekhouden. Bij het gemeentelijk energie- en waterleiding bedrijf kunnen worden tewerkgesteld die onderscheidenlijk tot taak zullen krijgen A. a. het geven van voorlichting en adviezeri' op het gebied van aardgastoepassingen o.a. aan klein-verbruikers voor wat be treft centrale verwarming, aan groot verbruikers en aan installateurs: b. de inspecties van installaties voor gas- grootverbruikers c. acquisitie gasverbruik. B. a. werkzaamheden met betrekking tot het bestaande centrale-antennesysteem, ver dere uitbouw daarvan, het plannen van de gehele opbouw van een C.A.l.-net, alsmede het maken van berekeningen en tekeningen hiervoor: b. -de opzet en controle van een signale- ringsnet voor afstandseontrole van gas- en elektriciteitsstations. Afhankelijk van de eigenschappen en opleiding zal een aangepaste werkverdeling worden ge maakt voor wat betreft de zuivere technische werkzaamheden. Vereistbij voorkeur het diploma H.T.S. (elec- tro-techniek) of een gelijkwaardige opleiding en ervaring in een van be doelde taken strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van technisch •Ambtenaar of technisch ambtenaar-A (salaris- grenzen minimum f 1.039,-, maximum f 1.577,-) De premie AOW/AWW komt voor rekening •an de gemeente. De gemeente kent gunstige regelingen terzake tegemoetkoming verplaatsingskosten, ziektekos ten, studiekosten, etc., benevens opneming in een waardevaste-pensioenvoorziening. Sollicitaties binnen veertien dagen na het ver schijnen van dit blad in te dienen bij het hoofd van de afdeling personeelszaken en organisatie van de secretarie (Markt 54) te Roosendaal. GEVRAAGD: 18 - 22 jaar. 20 jaar of ouder. Be boden wordt een goede werkkring en een goed salaris. U kunt uw sollicitatie zenden, of inlichtingen vragen aan BR. TURFMARKT 87 - DELFT TEL. 30066 Op de afdeling personeelzaken van ons zieken huis bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor een ervaren Onze gedachten gaan uit naar een kracht met een middelbare vooropleiding en een secretaresse- opleiding. Verwacht wordt dat zij met een zekere zelfstandig heid de correspondentie kan verzorgen en bereid is in teamverband te werken. Sollicitaties te richten aan het hoofd afdeling Personeelzaken, Jan van Beverwijckstraat 2a, Tilburg. Door de intensivering van de werkzaamheden op onze (180-190 bedden) willen wij het kader uitbreiden met die belangstelling hebben voor het verplegen van zieke kinderen Zij die in het bezit zijn van de aantekening Kinder verpleging worden aangesteld in de rang van verpleegkundige A. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wen den tot het hoofd afdeling Personeelzaken, Jan van Beverwijckstraat 2a, (tel. 04250-38333, toe stel 282). N.V. Wiitips' Gloeilampenfabrieken, Breda. De produkten die Philrpe Breda vervaardigt, zijn niet zo bekend dat iedereen onmiddeBtjk »a«h... eri oooh roept. Toch zijn de apparaten die wij (naken onmisbaar in veel bedrijven. Produkten zoele microfoons, versterkers, personenoproepapparatuur, TV-camera's, worden verzonden naar bijna alle delen van de wereld. Wij zoeken versterking 'm onze produktte en hebben plaats voor Leeftijd ongeveer 18 jaar en ouder. W)j vragen geen diploma's, alleen handigheid, accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel. Het werk leren wij u in bedrijfstijd Natuurlijk betalen wij 'n goed salaris, maar bovendien kunt u rekenen op veel extra's. Om er eens een paar te noemen: winstuitkering (over 1969 was dit 6>/2%) spaarregeling reiskostenvergoeding gunstige pensioenregeling hulp bij studiekosten ook van de kinderen. Wilt u er eens over komen praten? Graag. U bent welkom op maandag- en vrijdagmiddag tussen 3 en 5 uur, elke avond van 7 tot 8 uur en bovendien op zaterdagmorgen tussen 10.30 en 11.30 uur op onze afdeling Personeelzaken, Kapittelweg 10, Breda Ook kunt u schrijven of bellen, tel. (01600) - 25655, om een afspraak fa maken voor een tijd die u het beste uitkomt.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 8