Teraeiizenaar wil twee popgroepen gaan filmen Ambulo behaalde titel bij de heren Veel bouwactiviteiten in Sas van Gent RAAD OOSTBURG Raadhuis Breskens wordt bankgebouw BEDRIJFSVOLLEYB AL PETER PLOEGAERT (19) ZOEKT ACHTERGRONDEN Raad moet dinsdag beslissen Verlichting kerstbomen vernield in Kloosterzande stad streek Westdorpe KERSTVIERING AXE1 SE BETA ARDEN Kerstfeest PW A school in Terneuzen Be jaar denwoningen Bejaarden in Breskens vierden kerstfeest Wafel actie voor Sasse carnaval Continental Uptight Band in Terneuzen Vui loph aal d i ensten in Terneuzen WEEKENDDIENST VAN TANDARTSEN INGESTELD IN W.-Z.-VLAANDEREN BEKENDMAKING WASSERIJ „DE DAGERAAD" BINNEN 1 WEEK Zwemwedstrijden voor rowans Schoorsteenbrandj e in Terneuzen Tweede klasse medische diensten hoogwater .,Tee~set" in [kloosterzande saai vanavond niet door ZATERDAG 19 DECEMBER 1970 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Als het alle maal lukt zou ik graag, in samen werking met anderen, een soort filmproduktiemaatschappij oprich ten. Op dit moment zijn wij druk bezig met plannen te maken voor een film over het wel en wee van twee popgroepen: „World" en „Gallery" uit Amsterdam. De kos ten voor de film, een paar duizend gulden, moeten wij zelf bij elkaar zien te krijgen. Misschien lukt het ook de groep Brainbox voor de plannen te interesseren. De finan ciering zou dan ook wat gemakke lijker zijn", aldus de 19-jarige Terneuzenaar Peter Ploegaert. Hoewel hij geen opleiding heeft in de filmische richting (drie jaar ulo en toen naar de lts) ziet hij meer heil in een lucratieve toe-, komst, dan een onderdeel te zijn' van de „normale pr'oduktieproces- sen". In de afgelopen zomer werd zijn eerste werkstuk op filmgebied vertoond. Zelf karakteriseert hij zijn debuut als half geslaagd. „Van de fouten heb ik veel geleerd", zegt Peter Ploegaert. Die film werd gemaakt met een groep leer lingen van de levensschool in Sluiskil, waar Peter zelf enige tijd een halve dag per week kwam, omdat hij hij in die periode nog bij Dow werkte. „Op die school werden veel voorlichtingsfilms gedraaid. Echt wel boeiend, maar ik vond het veel prettiger iets zelf te maken. Ik daagde de andere leerlingen uit iets te doen waar wij allemaal plezier in zouden hebben. Op de levensschool is een 8 mm-camera aanwezig. Eerst moest ik een hoop theorie doornemen. Niemand had nl. ooit gefilmd. Het onderwerp is natuurlijk erg belangrijk voor een film. Ik schreef veel en het scena rio entte ik een beetje op mijn levensomstandigheden, daarbij het generatieconflict centraal stellend. We wilden duidelijk laten zien, dat ouders een grote invloed op hun kinderen kunnen hebben. Vooral vroeger was het helemaal erg: je moest doen wat er werd gezegd, zonder dat men zich af vroeg of de jonge mens er wel vrede mee had. Het verhaal (we werkten zonder geluid) is simpel. Drie broers verliezen plotseling hun ouders. Twee van de drie gaan de weg op die door de ouders van tevoren was bepaald. De derde heeft met die lotsbepaling geen vrede en probeert zijn eigen boontjes te doppen. Hij kan echter met niemand praten, zelfs met zijn broers en vrienden niet. Dit alles P. PLOEGAERT kwam er niet zo erg uit. We moesten te gebrekkig wer- ,ken. Erg leuk bij de opnamen, die drie maanden duurden, was de medewerking van de Sluiskilse be jaarden. Zij hielpen ons bij een scène op het kerkhof, alleen snap ten zij later niet veel van de film", aldus Peter Ploegaert. Als straks zijn Amsterdamse plannen doorgaan, hoopt hij een goede cameraman te vinden. In ieder geval iemand die met een 16 mm-apparaat overweg kan. Daar naast rekent Peter op de steun van een aantal deskundige vrienden. Het 1 onderwerp van zijn „echte film" de achtergronden van het werken en leven van een popgroep trekt hem aan. „Bijna niemand weet wat er voor komt kijken om jn zo'n groep te zitten, de groep te runnen en de weg naar succes te bewandelen. Het moet een goede promotionfilm worden", aldus Pe ter Ploegaert". Ceciliafeest De leden van het parochie-dameskoor werden door pastoor F. Dierick uitgenodigd voor een gezellig samenzijn op de pasto rie. Zoals bekend verzorgen de le den van dit dameskoor de muziek tijdens uitvaartdiensten en huwe lijksmissen. De traetatie die aan de zangeressen, organist en dirigent werd aangeboden werd zeer op prijs gesteld. Kerstversiering Evenals vorig: jaar zal ook nu weer een kerstver-' siering worden aangebracht. De le den van de Rowangroep zullen bij de kerk weer een mooie verlichte kerstboom plaatsen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Maandag wordt voor de bejaarden van Axel in het bejaar- dendienstencentrum 't Trefpunt in Axel onder auspiciën van de activi teitencommissie een kerstbijeen- komst gehouden Na een kerstcantate van me vrouw Verheul volgt een gezamen lijke maaltijd. De bejaarden die slecht ter beer zijn of geen eigen vervoer hebber kunnen een beroep doen op de „autodienst" van het bejaardrn h mrrr, rum. Ze moe ten zich daarvoor aan 't Trefpunt opgeven. (Van onze correspondente) TERNEUZEN In de aula van de christelijke lagere school Prins Willem Alexander aan de Edward Griegschool te Terneuzen heerste een echte kerstsfeer Rond een prachtige kerstboom vierden daar de leerlingen tesamen met ouders en leerkrachten het kerstfeest Het pro gramma bestond uit het vertellen van het kerstverhaal door de leer lingen zelf. fluitspel en zang. (Van onze correspondente) SAS VAN GENT De gemeente raad van Sas van Gent zal in de vergadering van dinsdag a.s. de bouw van een openbare lagere school in het plan Noord-West be spreken. Mocht de raad akkoord gaan met het voorstel van b. en w. dan is altijd nog eerst de goedkeu ring var. Gedeputeerde Staten nodig, omdat het aantal openbare scholen in de gemeente toeneemt. Ook moe ten G.S. op de hoogte gesteld wor den van de plaats waar de school zou moeten komen. Gebleken is dat nog steeds niets gedaan is met betrekking tot de overdracht aan de regionale Zeeuwsch-Vlaamse Woningbouwver eniging van negen woningwetwonin gen aan de Lindelaan in Westdorpe. Deze huizen zijn nog altijd van de gemeente. De overdracht kan alsnog geschieden, als de woningbouwvere niging de gemeente f 25.026.09 be taalt. Onder voorbehoud van toezegging van de door de gemeente van het rijk te ontvangen jaarlijkse bijdra ge, stellen b. en w. de raad voor de Regionale Zeeuwsch-Vlaamse Wo ningbouwvereniging een bijdrage te verstrekken voor de exploitatiekos ten van de twintig bejaarden wonin gen, die de vereniging wil gaan bouwen in Westdorpe, en de tien bej aardenwoningen in Philippine, Voor de uit de exploitatie van deze woningen voortvloeiende jaarlijkse posten vragen b. en w. de raad verder het rijk een zo hoog mogelij ke jaarlijkse bijdrage te vragen. Deze woningbouwvereniging heeft ook een geldlening gesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds voor de financiering van de bouw van 150 bej aarden woningen en 56 premiecorporatiewoningen waarvan in Sas van Gent 30 bejaardenwonin gen gebouwd zullen worden, in de gemeente Oostburg 62 bej aarden wo ningen en 6 premiecorporatiewonin gen in de gemeente Terneuzen 28 bej aarden woningen en 18 premiecor poratiewoningen en in de gemeente Hontenisse 30 bejaardenwoningen en 32 premiecorporatiewoningen. Bij deze lening wordt wel als eis ge steld dat een van de bij deze bouw- stroom betrokken gemeenten op dient te treden als borg. Hiervoor heeft de gemeente Hontenisse zich garant gesteld voor de tijdige beta ling van rente en aflossing, echter onder voorwaarde dat de andere hierbij betrokken gemeenten zich garant stellen tegenover de gemeen te Hontenisse, uiteraard naar ver houding van het aantal woningen dat in elke gemeente zal worden gebouwd. De instellingen die de ge zinszorg en het maatschappelijk werk verzorgen in deze gemeente werden vroeger in de verschillende kernen niet op dezelfde wijze ge subsidieerd. Het gemeentebestuur stelt nu voor om de verschillen op te heffen. In totaal zou hiermee een bedrag van f 4742,12 gemoeid zijn. (Van onze correspondent) BRESKENS In het buurtgebouw De Uitkomst in Breskens is voor de veertiende keer een kerstmiddag voor bejaarden gehouden. Het geheel stond onder leiding van mevrouw Poissonsi- ne-Ten Doelder. Er was een uitge breid programma, dat vlot werd af gewerkt. Na de opening kreeg burgemeester A. Schipper het woord. Hij was blij dat zoveel bejaarden bijeen waren om het kerstgebeuren te vieren en hij dankte de FVVH-dames, die zo veel mogelijk de eenzaamheid voor de bejaarden trachten te doorbreken. Namens het gemeentebestuur gaf de burgemeester de verzekering dat dit werk kan rekenen op alle steun. Het kerstevangelie werd voorgele zen door mevrouw Morel, waarna sa menzang volgde met orgelbegeleiding. Er werd ook nog gedeclameerd en het bejaardenkoor o.l.v. mevrouw Bakker zong nog enkele liederen. (Van onze correspondente) SAS VAN GENT Evenals voor gaande jaren organiseert de carna valsvereniging Pyke Zot te Sas van Gent een grote wafelactie. Vanaf 10.00 u. zal men vandaag deze wafels voor de prijs van 3. voor f 1 huis- aan-huis rondbrengen Tevens kan men ze in - café Den Rooien Oed Stationstraat 1, afhalen. (Van onze correspondente) TERNEUZEN Frank Caulil, ei genaar van Porgy and Bess in de Noordstraat 52 te Terneuzen, is er weer in geslaagd enkele zeer goede groepen naar Terneuzen te halen. Vanavond zal in zijn etablissement optreden de Continental Uptight Band. Voor de avond van 26 decem ber heeft Frank Caulil de High Chapperal Steel Band uitgenodigd en zaterdag 2 januari treedt John King Size Russell in Porgy and Bess op. De aanvangstijden zijn steeds om acht uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In verband met de feestdagen vervallen in Terneu zen de vuilophaaldiensten op vrijdag 25 december en vrijdag 1 januari Op woensdag 30 december wordt geen grof huisvuil opgehaald. Ver der heeft de dienst openbare wer ken de bewoners van Terneuken per stencil meegedeeld hoe de per 1 januari a.s. het vuil ophalen per plastic zak zal gaan verlopen. In de stencil staan een aantal tips en de tijdstippen vermeld, waarop de plas- ticzakken- zullen worden opgehaald. (Van onze correspondent) AARDENBURG Met ingang van het kerstweekend beginnen de tandartsen in West-Zeeuwsch-Vlaan- deren een weekendregeling. De re geling houdt in dat men beurtelings op zaterdag, zondag en feestdagen spreekuur zal houden van 12.00- 12.30 uur. Aan deze regeling wordt deelgenomen door de heren A. van Herk (Oostburg), A. Streefkerk (Breskens), A. G. W. van Goor (Oostburg) en N. Janssen (Aarden- burg). Burgemeester en wethouders van Breda brengen ter kennis van belanghebbenden, dat in verband met de Kerstdagen en Nieuw jaarsdag, de markten op 25 en 26 december 1970 en op 1 januari 1971 vervallen. Breda, 17 december 1970. Burgemeester en wethouders voornoemd; Merkx, burgemeester, Van den Dam, secretaris. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De eerste be sprekingen over sanering van de Violetstraat en omgeving en een rehabilitatie- en saneringsplan voor de dorpskom Groede zijn ge voerd. Dit bleek uit een medede ling die door de burgemeester werd gedaan in de vergadering van de raad Oostburg. Uit de me dedeling enbleek ook dat de open bare lagere school in Uzendijke niet voor verbetering vatbaar is. Semi-permanente bouw werd door de inspecteur ontraden. Een aan vraag voor een urgentieverklaring van een nieuwe school ligt bij het ministerie. Bij de woningbouwvereniging West-Zeeuwsch-Vlaanderen bestaan plannen voor de bouw van 60 wo ningwetwoningen in de kernen Breskens, Oostburg en IJzendijke. De openbare lagere scholen in Nieuwvliet, Waterlandkerkje en IJ zendijke hebben minder dan 50 leerlingen. Dit betekent dat ze opge heven zouden moeten worden. In dien door de raad echter instand houding van deze scholen wordt ge- doordraaien. De raad besloot aldus, vorderd, kunnen ze nog drie jaar Verschillende kredietvoorstellen werden door de raad goedgekeurd. Hieronder een extra-krediet voor een t.v.-toestel op de openbare lage re school in Oostburg. De raad be sefte hierbij wel dat een precedent werd geschapen. „Maar", zo zei bur gemeester A. Schipper, „het behoort bij de normale voorzieningen van daag de dag". Het voorstel tot verkoop van het voormalige gemeentehuis in Bres kens aan de AMRO-bank voor f. 425.000,- kreeg de goedkeuring van de raad. De bestemming van het geld (reservering voor gemeen schapshuis) werd aangevochten. „Er (ADVERTENTIE) Beestenmarkt 14 Hulst Telefoon 01140 - 2813 Wij verzorgen en bezorgen uw was keurig netjes zijn toch al twee jeugdgebouwen in Breskens", zo werd gesteld. Wethou der J. J. Vergouwen merkte op dat de inrichting daarvan niet voldeed aan de eisen van het moderne jeugdwerk. „Misschien brengen we mettertijd alles onder in één ge bouw", zo merkte hij op. „Wat ge beurt er met het door de bevolking geschonken glas-in-lood-raam van het voormalige gemeentehuis", wilde mevrouw Niermans (D'66) weten. „Ik vind dat daar een ander gebouw voor gevonden moet worden. Bij voorbeeld de vismijn". De burge meester antwoordde dat men zich moet houden aan de bepalingen in het burgerlijk wetboek, waarbij niets uit een verkocht pand verwij derd mag worden dat b.v. nagelvast daaraan zit. De heer Dekker merkte op dat van tevoren wel bedongen had kunnen worden dat het raam niet was inbegrepen. „Inderdaad", antwoordde de burgemeester. Verdej- stelde de raad in deze vergadering nog een rioolrecht voor grootgebruikers vast. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het overdekte zwembad De Honte in Terneuzen werden zwemwedstrijden gehouden voor de rowans van het gewest Zee land. De voornaamste uitslagen lui den: rugslag 50 meter: 1 Jos van Hove 47.9 R.A. 89 Hulst, 2 T. v. d. Veire 50.2 R.A. 171 Oostburg, 3 E. Dieleman 51.4 R.A. 185 Terneuzen 50 meter schoolslag: 1 Jos van Hove 45.4 Hulst, 2 A. van Aart 45.6 Hulst, 3 R. v. d. Walle 47.7 Hulst. 50 meter vrije slag: 1 Jos van Hove 39.6 Hulst, 2 Fr. Seghers 40.1 Sas van Gent, 3 G. Leenknegt 44.5 Terneu- (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE De onlangs door de gemeente hontenisse ge plaatste kerstbomen schijnen in Kloosterzande geen lang leven be schoren te zijn. Er is reeds enkele malen geconstateerd dat de verlich ting ervan vernield is. Dit is zeker niet zonder gevaar, omdat bij het losdraaien van de lampen of bij losrukken, wat ook al een paar maal gebeurde, aanraking van de stroomdraden zelfs levensge vaarlijk kan zijn. De politie houdt een oogje in het zeil. (Van onze adverteerders) (Van onze correspondent) TERNEUZEN. In de schoor steen bij fotohandel But in de Ter- neuzense Noordstraat ontstond brand. De brandweer was het vuur spoedig meester. Er ontstond enige schade. BLOEMENWINKEL SINT JANSTEEN De behoefte aan een bloemenwinkel in Sint Jan steen bestond reeds lange tijd. Door verbouwing van het pand Wilhelmi- nastraat 39 heeft de familie Van den Branden nu in deze behoefte voor zien en een keurige winke] inge richt. Voor bloemstukken, kransen en dergelijke voor alle gelegenhe den kan men nu in de toekomst in deze bloemenzaak „De Anjer ook in St.-Jarasteén terecht. (Van onze volleybalmedewerker) I 68. HULST In de lieren eerste' klasse van het bedrijfsvolleybal is Ambulo 1 winterkampioen gewor den. CVC 1 kwam tweemaal op het veld en beide keren werd het voor het Clingese team een nederlaag. In de eerste wedstrijd tegen KPJ 1 kwam CVC er vrijwel niet aan te pas en het heeft alleen in de vierde set nog enigszins kunnen standhou den. D setstanden: 153, 155, 15—9, en 13—15. I Spannender was de ontmoeting te gen BOL die gelijk opging.' Nadat CVC de eerste set in. de wacht had gesleept, won BOL de drie' volgende en verzekerde, zich zo van de overwinning. Hier was het vooral de vierde en beslissende set die een spannend verloop kende. De setstanden: 1511, 915, 515 en De wedstrijduitslagen: KPJ 1 - CVC 1 3—1, CVC 1 - BOL 1—3. De rangschikking: 1 Ambulo 19- 7 - 2 - 0 - 16, 2 Clitex 1 10 - 6 - 2 - 2 - 14, 3 PMC 9 - 4 - 4 - 1 - 12—4. BOL 10-3-1-6-7-5 KPJ I 10 - 2 - 3 - 5 - 7, 6 CVC 1 10 - 0 - 2 8—2. Lybeert-Verstraeten speelde niet minder dan drie wedstrijden, waar van de namen uit Kapellebrug er twee wonnen en één verloren. Te gen Scholencombinatie 2 behaalde Lybeert zoals verwacht een gemak kelijke zege met grote cijfers. Ook tegen Ambulo 2 kwam de overwin ning geen moment in gevaar en er was alleen in de derde set enige spanning. Verrassend was de neder laag die zij leden tegen KPJ 2. Het werd tussen beide teams een zeer spannende en gelijk opgaande strijd, waarbij KPJ uiteindelijk toch ver diend wist te zegevieren. De set standen waren: 1416, 1115 en 3—6. Clemavo tegen Cactus 2 gaf een strijd tussen twee volkomen gelijk waardige tegenstanders te zien, die tenslotte nipt maar verdiend door Clemavo werd gewonnen. De set standen: 1511, 615 en 1715. Ook CVC 2 slaagde er in de mannen uit De Klinge een nederlaag toe te brengen, na een vrij gelijk opgaande dienen, na een vrij gelijk opgaande wedstrijd. Dageraad speelde verrassend ge lijk tegen het sterker gewaande Scholencombinatie 1 dat zich in de laatste set een punt zag afgesnoept door de hekkesluiters. Thor had weinig moeite met Scholencombina tie 2 er. won met 40. Een spannen de strijd werd het tussen CVC 2 en GVC, twee teams die van gelijke sterkte waren. Nadat de Clingenaren met 21 in het voordeel stonden, wist GVC in de laatste set nog een gelijk spel al te dwingen. De set standen: 715, 1614. 1510 en 1—4. De uitslagen: Scholencombinatie 2 - Lybeert-Verstraeten 04, Lybeert- Verstraeten - Ambulo 2 30, Ly beert-Verstraeten - KPJ 2 03. Cle mavo - Cactus 2 21, Cactus 2 - CVC 2 04, Dageraad - Scholen combinatie 1 22. Scholencombina tie 2 - Thor 0—4, CVC 2 - GVC 2—2 I. De rangschikking: 1 Lybeert-Ver straeten 13 - 12 - 0 ,- 1 - 24, 2 Cactus 1 11 - 11 - 0 - 0 - 22.3 KPJ 2 11 - 11 - 0 - 0 - 22 4 Ambulo 2 13 - 10 - 1 - 2 - 21, 5 Scholencomb.l 13 - 7 - 0 - 6 - 14, 6 Thor 12-6-2 - 4 - 14, 7 Cactus 2 12 - 5 - 1 - 6. II, 8 Ambulo 3 13 - 5 - 1 - 7 - 11 9 CVC 2 11-5-1-5 - 11, 10 GVC 12 - 4 - 2 - 6 - 10, 11 Clemavo 13 - 3 - 1 - 9 - 7, 12 Clite lx- 1-31- 3 - 1 - 1 9 - 7, 12 Clitox 11 - 1 - 3 - 7 - 5, 13 Scholencomb. 212-1-1 - 10 - 3, 14 WC 12 - 1 - 1 - 9 - 3, 15 Dageraad 11-1-1 -9-3. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg: dokter G. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. 's-Heer Arendskerke, Heinkenszand en Wolphaartsdijk: dokter D. v. Driel te 's Heer Arendskerke tel. 01106-1202. Axel: dokter Boor. tel. 1666, b.g.g. 01157-451. Driewegen, Hoedekenskerke, 's- Heerenhoek en Ovezande: de prak tijk van de huisartsen J. Geldof. A. van Opdorp en S. Wöstman wordt tot maandagochtend 8 uur waarge nomen door dokter J. Kole, Kerk straat 38 te Hoedekenskerke. tel. 01193-262. Borssele c.a. en Nieuwdorp c.a.: de praktijk van dokter Gelderblom wordt waargenomen door dokter Ki- viet te Borssele, tel. 01105-203. Goes: dokter W. Griep, Fr. den Hol landerlaan 29, tel. 6405. Hulst: dokter Eysink, tel. 2060. Cadzand. Retranchement, Sluis en Zuidzande: dokter Beek te Zuidzan- de, tel. 01170-2424. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: dokter H. van der Pas te IJzendijke. tel. 01176-366. Hansweert, Krabbendijke, Kruinin- gen en Rilland-Bath: dokter J. de Beij te Hansweert, tel. 01130-1344. Middelburg: dokter A. Boerwinkel. Noordweg 214, tel. 2460 (zaterdag) en dokter M. Reyerse. Seisweg 29. tel. 3456 (zondag). Sas van Gent e.o.: dokter M. Die rick, Van Puyveldestraat 2, tel. 1255. Terneuzen: dokter K. Hoving. Oran jestraat 25. tel. 2445. VlLssingen: dokter J. Cramer, tel. 3619 (van zaterdag 12 uur tot zon dagmorgen 8 uur) en dokter D. Bom. tel. 2233 (van zondagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur). Kloosterzande: dokter Buwalda. tel. 01148-277 (tot maandagmorgen 8 uur). Breskens en Groede: dokter V. d. Maas te Breskens. tel. 01172-1466. TANDARTSEN Noord- en Zuid-Beveland: tandarts D. Hage, Grote Kade 28 te Goes, tel. 01100-6727 (zaterdag en zondag van 9-10 uur). O.-Z.-Vlaanderen: tandarts J. van de Burgh te Sas van Gent. Praktijk: Canadalaan, tel. 01158-1317; privé: Westkade 120, telef. 01158-1889 (za terdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren: tandarts A. de Koning, Kanaalstraat 91 te O.-Souburg, tel. 01183-1347 (alleen voor spoedgeval len zaterdag van 9-10 en zondag van 11-12 uur). DIERENARTSEN Noord- en Zuid-Beveland: dokter A. Noordenbos te Heinkenszand. tel. 01106-1290. Axel, Hulst en Zaamslag: dienst voor Axel en Zaamslag dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155-1488 en dienst voor Hulst dokter E. de Nijs te Hulst, tel. 01140-3004. W.-Z.-Vlaanderen: dokter J. v. d. Vijver te Oostburg. tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Groot Axel: mevr. V. Mossevelde, Nieuwstraat 52 te Koewacht, tel. 01146-303. Ellewoutsdijk E.O.: zr. V. Rijsingen, tel. 01195-334, heeft dienst voor zr. Hoogenboom. zr. Filius en zr. Fran ca. Hoek, Sluiskil en Philippine: zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Sas van Gent: zr. Van Dorselaer, Beneluxstraat 138, tel. 01158-1916. Terneuzen: zr. M. Vermeylen. Den nenstraat 7. tel. 3829. Hulst en Hontenisse: zr. C. Hillaert. tel. 01140-3054. Oostburg, Cadzand, Sluis en Aarden burg: zr. Lensen te Aardenburg, tel. 01177-1367. Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Schoondijke, Breskens en Groede: zr. Snel te Biervliet, tel. 01152-216. APOTHEKEN Goes: Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg: apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. tel. 2538. Terneuzen: apotheek M. Hamann, Noordstraat 69-71. tel. 2060. Vlissingen: apotheek J. v. d. Sande, Badhuisstraat 22-24. tel. 2066. Morgen, zondag 20 december. Bergen op Zoom 8.22 en 20.49 Hansweert 7.46 en 20.12 Terneuzen 7.14 en 19.41 Vlissingen 6.49 en 19.11 Wemeldinge 8.12 en 20.39. Maandag, 21 december. Bergen op Zoom 9.07 en 21.38 Hansweert 8.32 en 21.02 Terneuzen 8.03 en 20.33 Vlissingen 7.38 en 20.04 Wemeldinge 8.57 en 21.28. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De Tee- set, die hedenavond in Het Witte Huis te Kloosterzande gehouden zou worden, gaat niet door. Organist Hans van Eijk is namelijk ziek ge worden Hij is met een longaandoe ning opgenomen in het Rode Kruis- ziekenhuis in Den Haag.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2