le operators operators administratieve medewerkers balie-employée ervaren chef kok ASSISTENTEN-ACCOUNTANT Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. St. Elizabeth Ziekenhuis Tilburg Voor ons kantoor in Putte Toekomst waar groei in zit HOECHST-VLISSINGEN N.V. kok GROEPSLEIDER ziekenverzorgsters ziekenverzorgers Ooit aan verple ging gedacht? Nog geen relatie geschenken besteld DELTA-SUCCES 1 1 Li Volksabdij „O.L. Vrouw ter Duinen" R.K. Internaat voor jongens Reparaties kunstgebitten SI (mnl. en vrl.) T4 ZATERDAG 19 DECEMBER 1970 wot cjggjgvolgend jaar? Gewoon, helemaal op nieuw beginnen, maar er niet op achteruit gaan 1 Een pittige baan. Afwisse lenden boeiend teamwork, dat veel voldoening geeft omdat je hebt te maken met mensen die niet meekunnen in de maatschap pij. In de psychiatrische verpleging ligt de nadruk op begeleiding van de patient en op rapportering over de patient aan artsen en specia listen op velerlei terrein. Vaak al na enkele maanden kan de patient geresocialiseerd terugkeren in de normale woon- en werkomgeving. Viel het tegen? Bleek die leuke baan, waar je zo vol entöesiasme aan begon. grote sleur van negen tot vijf begon je direkt al met een gevoel van jk-moet- toch-iets-beginnen «aft»* V - v>~* vv m - Stage lopen in twee centra. De twee psychiatrische ziekenhuizen St. Bavo en Sancta Maria liggen naast elkaar in Noordwijkerhout. Wat lag meer voor de hand dan de opleiding te kombineren. Daardoor is de z.g. B- opleiding plezieriger en veelzijdiger geworden: onze leerling-verpleegkun digen-momenteel ruim 100 jongens en 100 meisjes - maken kennis met de ver schillende werksituaties in de verpleging van mannelijke en vrouwelijke patiënten. De volgende kursus start begin maart 1971 Voorwaarden enz.: Opleiding MULO/MAVO, MMS, HBS/HAVO of gelijkwaardig, diploma Ziekenverpleging A en/of Z. Leeftijd 17 jaar; 16-jarigen worden adspirant. Aanvangssalaris f 553.07 (ekskl. nieuwe loonronde '71) voor 1e jaars-leerlingen; 6% vakantietoeslag; toeslag psychiatrisch ziekenhuis st. bavo noordwijkerhout voor onregelmatige diensten, variërend van 20- 45%. 5-daagse werkweek van 42% uur; 19 werk dagen vakantie; 2 x per maand vergoeding reis kosten naar huis.Goede verbindingen met alle de len van het land. Volop natuurschoon van bollen velden, duinen en strand in de direkte omgeving. De grote steden Haarlem, Leiden, Den Haag en Amsterdam zijn lekker dichtbij. Goede huisvesting; ook extern wonen is soms mogelijk. Voor twee dubbeltjes weet je alles. Schrijf een briefkaart met naam, adres, leeftijd, opleiding en eventuele werkkring. Adresseer: Hoofd opleidingen Sancta Maria St. Bavo, postbus 2, Noordwijkerhout. Je krijgt dan spoedig alle inlichtingen en een formulier voor vrijblijvende sollicitatie. Voor telefonische informaties02523 - 30 41 of 31 41 afd. personeelszaken. psychiatrisch centrum "sancta maria" noordwijkerhout Wij kunnen nog snel leveren Showroom: Voorstad 18, Goes, Tel. 01100-5797 Wij vragen voor zo spoedig mo gelijk een voor de centrale keuken, die na een inwerkperiode in staat moet zijn zelfstandig te werken. Aan een energieke kracht van circa 22 jaar kan een prettige werkkring worden geboden. Ervaring in horeca- of instellings keuken is gewenst, doch niet ver eist. Zij die interesse hebben voor deze funktie, kun nen zich wenden tot het hoofd Civiele Dienst, Leuvenaarstraat 91, Breda, (tel 01600-23800). VERPLEEG- EN VERZORGINGSHUIS BREDA V. Vroom Dreesmann Bergen op Zoom vraagt voor spoedige indienst treding een die geheel zelfstandig de taken van chefkok ter hand neemt. Hij zal op een prettige manier onder supervisie van de Chef-Horeca lei dinggeven aan een team van mede werkers. Gezien de omvang en de goede ima ge van de lunchroom stellen wij hoge eisen aan vakmanschap en leiding gevende kapaciteiten. De vereiste vakdiploma's en eenbre- de werkervaring zijn voor een goede vervulling van deze taak noodzake lijk. j De honorering en overige arbeids voorwaarden zijn in overeenstem ming met hetbelang dat wij aan deze funktie toekennen. De geschikte kandidaat is 's avonds en zondags vrij. Voorinformatie of sollicitatie kunt U zich wenden tot de Personeelcheffin, mejuffrouw M. Clarijs, Stationsstraat 1 te Bergen op Zoom. VROOM DREESMANN 3 l J ««■MftWiWA*! 742 te Ossendrecht (N.-Br.) vraagt een voor jongens van 13 a 14 jaar. Voorwaarden Ongehuwd. Behoorlijke algemene ontwik keling. Enige ervaring in jeugdwerk of in de omgang met jeugdigen strekt tot aanbeveling. Volledige dagtaak, salarisregeling volgens afspraak. Sollicitaties met inlichtingen omtrent geno ten opleiding, ervaring -en referenties, te richten aan het bestuur van de Volksabdij „O. L. Vrouw ter Duinen" te Ossendrécht (N.Br.) HET VERIFICATIEBUREAU der VERENIGING van NEDERLANDSE GEMEENTEN gevestigd te 's-GRAVENHAGE, Paleisstraat 5 vraagt in verband met de voortdurende uitbreiding van zijn werkzaam heden enkele beginnende of aankomende voor standplaats BREDA of naaste omgeving, en tevens voor meerdere standplaatsen voor zijn ruim 30 districts kantoren in Nederland. Wij bieden: een afwisselende werkkring een goede honorering, aangepast aan bekwaamheden en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder uitstekende studie kostenregeling, pensioenvoorziening overeenkomstig die voor ambtenaren, geen inhouding van A.O.W.-premie voor flinke krachten goede ontplooi ingsmogelijkheden Ons Bureau oefent als groot accountantskantoor onder leiding van registeraccountants een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit op het terrein van de provinciale en de gemeentelijke overheid en van instellingen en bedrijven, waarin deze overheden zijn ge ïnteresseerd. Eigenhandig geschreven brieven te richten aan de districtsaccoun tant J. H. L. H. Bourdrez, Kon. Julianastraat 11, Rijsbergen (N.B.). Vereisten: Goede algemene ontwikkeling Studerende voor of in het bezit van Praktijkdiploma Boekhouden, S.P.D. of voorbereidende vakken van het N.I.v.R.A.-accountantsdiploma Leeftijd tot 25 jaar Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst groeit dan ook. Dat betekent: goede kansen voor ieder die er werkt. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van het Hoechst-concern uit Frankfurt. Een bedrijf met meer dan 200 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Aan de Sloehaven in Vlissingen wordt nu aan een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek gebouwd. Daarvoor zoeken wij momenteel: en In diverse afdelingen. Voor de vervulling van deze vacatures denken wij bij voorkeur aan medewerkers, met een opleiding richting procesindustrie, opleidingsniveau PBNA E200 of Bedieningsvakman B (VAPRO). Ook zij die een technische opleiding hebben genoten, eventueel aangevuld met een diploma Scheepswerktuig- kundige VD, A of A BM, kunnen solliciteren. Leeftijd: tot 40 jaar. De medewerkers voor de Trevira-grondstoffenfabriek ontvangen de gelegenheid aan een opleiding bij ons zusterbedrijf te Gersthofen in Beieren deel te nemen. Bij het verkrijgen van een passende woongelegenheid verlenen wij onze volle medewerking. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, een goede pensioen verzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief willen ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto Wilt u in de linker bovenhoek van uw brief de letters "Pr.O." vermelden? Het adres is. Hoofd Personeelsdienst, Hoechst- Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlis&ngen. OOK GOUDEN TANDEN Sneller beter en goedkoper Drogisterij WETER1NGS Markt 24, (ïeertrnidenbert Voor verschillende verpleegafdelingen vragen wij Ook voor hebben wij in ons ziekenhuis op enkele specialis tische afdelingen een zinvolle taak. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot het hoofd afdeling Personeelzaken, Jan van Beverwijckstraat^a, (tel. 04250-38333, toestel 282) Het kantoor van de Nederlandse Credietbank in Putte is aan uitbreiding toe. Om het groeiend aantal kliënten aan onze balie op een plezierige en persoonlijke manier te bedienen, hebben wij de medewerking nodig van een kapabele Een leuke baan. Wij werken op ons kantoor met een vrij klein team aan een grote verschei denheid van bankzaken. Het aandeel van onze nieuwe mede werkster daarin: kassierswerk, telefoon, lichte administratie en uiteraard kontakt met kliënten. Na een begeleide inwerkperiode krijgt zij ook te maken met ef- fektenaangelegenheden. Wij zoeken voor dit representa tieve en afwisselende werk een jonge vrouw in de leeftijd van twintig tot dertig, met - om de gedachte te bepalen - een ULO- opleiding en een zekere kan toorervaring. Wie belangstelling heeft voor deze funktie, alsmede voor de goede sociale voorwaarden, wordt geadvi seerd even een briefje te schrijven of te bellen naar de direktie van de Nederlandse Credietbank in Putte, Antwerpsestraat 22. Telefoon: 01645 - 467. Hoechst betekent chemie. Het aandeel van de chemie in het dagelijks leven wordt steeds groter. Hoechst is een sterk groeiend bedrijf, dat nu aan de Sioehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek bouwt. Op korte termijn willen wij enkele afdelingen versterken met: Afhankelijk van opleiding, ervaring en ambities is plaatsing mogelijk in een van de afdelingen: bedrijfsadministratie commerciële administratie hoofdboekhouding magazijnadministratie. Onze voorkeur gaat uit naar hen die tenminste een MULO/MAVO-opleiding hebben genoten. Het bezit van het praktijkdiploma boekhouden strekt tot aanbeveling, evenals vaardigheid in het typen. Leeftijd: tot ca. 25 jaar. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, dertiende maand salaris, gunstige bedrijfsspaarregeling, aantrekkelijke studiekosten vergoeding, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto en vermelding van de afdeling waar u belangstelling voor hebt. Adresseer uw brief aan: Hoofd Personeelsdienst Hoechst-Vlissingen N.V., postbus 65 te Vlissingen. 1

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 18