Opel introduceert 'n buitengewone klasse 4 De nieuwe -«/ Ascona lo er is immers Polycoior kleurshampoo met keratineverzorging, «vast lil kleurt in één thuisbehandeling rqe Hulp in de huishouding voor alle dagen lijd! POLY ...alsof u zo van de kapper komt VROOM DREESMANN sekretaresse voor de bedrijfsleider verteren doet trkopen Asconaló: de individualist De individualist: buitengewone prestaties De individualist: buitengewoon komfort De individualist: buitengewoon om te zien Nu bij uwOpel-dealer: buitengewoon in komfort en prestaties waarom schrikken van dat eerste grijze haartje? Kies voor het bijkleuren van de eerste grijze haartjes of het herstellen van kleurfoutjes, de tint, die overeenstemt met uw eigen haarkleur. Er zijn 20 tinten, ook uw kleur is er dus bij! Per tube fl. 2,95 Haar - Cosmetica IELIJKE (KZAAMHEDEN >R JONGEMANNEN UITZENDING ilt u een Jf meer reken rerken is veel werk 'oor u kunt ïrdienen direct ;ginnen De Ascona 16 is nieuw, zeer nieuw en tegelijk een logische ontwikkeling. Laten we zeggen de som van vele jaren autobouw en autotechniek. Dat klinkt veelbelovend inderdaad en dat is het ook. Met de Ascona 16 verwerft de automobielmarkt (met name die rondom de achtduizend gulden) zich een nieuwe dimensie, een aparte klasse. Niet alleen een prestatie-wagen en niet alleen een veel-personen- wagen, maar al die wagens tegelijk. Met daarbij de geruststellende aantekening, dat deze oprechte individualist stamt uit de grote, gerenommeerde Opel-stal. Twee motoren: 1,6 liter 68 DIN PK of 1,6 liter-S 80 DIN PK met bovenliggende nokkenas en vijfmaal gelagerde krukas, voor toppen van 145 of 155 km/u. Veilige kilometers, dankzij een brede wielbasis en een onafhankelijke ophanging met schroefveren. Voorzieningen, die garant staan voor een optimale binding met de weg en professioneel bochtenwerk. Andere vergelijkingsfeiten: schijf remmen met bekrachtiging vóór, trommelremmen achter. Sportschakeling met korte slag. Tweespakig sportstuur. Vrij uitzicht rondom. Komfort, ruimte, rij-en reis plezier. Ach... Opel heeft ook op dat gebied een naam op te houden. Iets wat de Ascona 16 nog eens duidelijk demonstreert. Voor: twee traploos verstelbare stoelen. Achter: een komfortabele driezitter op volwassen niveau. Gastvrije details: efficiente verwarming gekoppeld aan een tocht vrij ventilatie-systeem. Bagageruimte van maar liefst 560 liter. Ruitewissers met twee snelheden. N ood-knipperlichtinstallatie, Aldus presenteert de Ascona 16 zich naar buiten. Stoer, met een strakke aërodyna mische lijn zonder tierlantijnen en gevaarlijke uitsteeksels. Het karakter van de Ascona 16 is dynamisch en funktioneel en zo is ook zijn uiterlijk. Geen modeverschijnsel, maar eentrendsetter.Voor trendsetters, Ascona 16 Standaard 2-deurs 1600 motor f 7997,- Ascona 16 Semi Luxe 2-deurs 1600 S motor f 8568,- Ascona 16 Semi Luxe 4-deurs 1600 S motor f 9083,- Ascona 16 de Luxe 2-deurs 1600 S motor f 9380,- f Ascona 16 de Luxe 4-deurs 1600 motor f9895,-.* De Semi Luxe en Luxe modellen zijn ook verkrijgbaar met de beproefde Opel volautomatische versnellingsbak. *Inclusiéf BTW en ex General Motors ContinentaL □FEL 7024-456 VRIJDAG 11 DECEMBER 1970 vanaf 18 jaar, voor licht onge schoold werk in dagdienst 42V2 uur. Wilhelminasingel 2, BREDA Geopend di. en vr. van 9.15 tot 12.45 uur wo. van 14.30 tot 18.00 uur. GEVEKE WARMTETECHNIEK N V. (werkmaatschappij van Geveke Groenpol nv) vraagt voor het kantoor ETTEN-LEUR een niet jonger dan 21 jaar en bij voorkeur met administratieve ervaring. Opleiding Mulo en typen. Wij bieden een interessante, zelfstandige baan met een goed aanvangsalaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties aan het adres: Industriedwarsweg 6, Etten- Leur, postbus 104. Telefonische Inlichtingen (01608) 45 21. ZENDBUREAU LIGSINGEL 13 BREDA 01600-49304 Vendomatic* gasfornuis type 7058. Twee grote branders, één normale kookbrander, één sudderbrander en een centrale aansteekbrander. De kranen kunnen vergrendeld worden. Deze frontbrede oven heeft een 8-standentermostaat en een gegarandeerd helder blijvende ovenruit. Bovendien heeft deze Vendomatic een fermo-elektrisch beveiligde oven met ingebouwde grillbrander. Kema goedgekeurde ovenverlichting. 418.- jnmeldingen t.e.m. do. van 80 - 17.30 uur 9.00- 19.00 uur Vendomatic* wasautomaat type 7013. Een all-in wasmachine met ingebouwd volautomatisch Bioprogramma. U hebt de keus uit 10 basisprogramma's die u kunt kombineren naar believen. Een luxueus en duidelijk bedieningspaneel wijst u de weg. Het zwaar uitgevoerde frame is voorzien van een royale patrijspoort. Eén druk op de knop en al het werk wordt u geruisloos uit handen genomen. U hebt er geen omkijken meer naar. 799.- Vendomatic* centrifuge type 7092. Droogt 3 kilogram wasgoed in een mum van tijd. De stabiele 2800-toerenmotor werkt zonder trillen en nagenoeg geruisloos. Trommel en bovenrand van roestvrij staal en het deksel, alleen te openen bij stilstaande trommel, is allang geen overbodige luxe meer in de moderne huishouding. 155.- Eiektrische termo-serveerwagen. Elektrisch verwarmd plateau houdt uw servies en maaltijden aangenaam op temperatuur. Ze zijn ruim van oppervlak (65 x 43 cm) en het geheel is makkelijk te verplaatsen door de vier zwenkwielen. Deze ideale kombinatie van réchaud en servicewagen, uitgevoerd in notehout. geeft extra cachet aan een stijlvolle tafelaankleding. 99.- 'Vendomatic is een merk van Vroom Dreesmann. Garantie voor kwaliteit en voordeel. Vendomatic afwasmachine doet in een keer de vaat van minstens 6 personen. Spoelt, wast. ontsmet, spoelt na en droogt. Dosering van het afwas- middel gaat automatisch. Technische pluspuntenveiligheidsschakelaar in deur, de elektrische verwarming is veilig inge bouwd. afzonderlijk schakelen van voor- en hoofdwas is mogelijk. Bovenblad is van hitte- en krasbestendige kunststof. Af metingen 86 x 60 x 60 cm. past ;n élke keuken. x ajo_

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 16