Spalt PTT H00GENB0SCH heeft fh'ne kado's voor iedereen Allebei, zegt de PTT en vertelt u hoe. Het lokale tarief verdwijnt, het basistarief verschijnt. Wat is üw basisgebied? Wat wèl omhoog gaat. Tijdtarlef. Vrijetijdtarief. Wanneer gaat het in? Bedorven maag en diarree CARTERS In Etten-Leur prachthuizen vanaf maar f51.620.- 04250-3.64.30 Nationaal Grondbezit ME H00GENB0SCH Bontmantels Kees van de Ven Lagere Technische School „DON BOSCO" Godsdienst Maatschappijleer ENTOSORBINE Bekendmaking Adverteren loet Verkopen v. d. Berg 8t Co. CHINCHILLA KWEKER GILZE-RUEN v. d. Berg Co. STUCADOORS GEVRAAGD VERSTÖFPIjSG? Gulfdealer RIJNVOS heeft handige hulpjes bijwïntermisère. f Gulf Serv. Station Rijnvos DINSDAG 1 DECEMBER 1970 6 in#i.x I llw speciaalzaak Nienwlandstraai 3. Tilburg Tel 04250-36617 (tussen «chouwburs en station) Kosteloos Op 26 november 1970 is door ondergetekende uitge bracht een exploit ten ver zoeke van Anna Pitronella Kromhof, wonende te Bre da, voor deze zaak aldaar woonplaats kiezende, aan de Baronielaan 133, ten kantore van Mr. M. E. H. Vorfeld, advocaat en pro cureur, bij welk exploit aan: Johannes Martmus Vergouwen, voorheen wo nende te Breda, thans zon der bekende woon- of ver blijfplaats binnen of buiten het Koninkrijk, is bete kend de grosse van een be schikking van de E.A. Heer President van de Arrondis sementsrechtbank te Breda d.d. 4-11-1970, met bevel aan de inhoud daarvan te voldoen zijnde bij mijn ex ploit genoemde J. M. Ver gouwen gedagvaard om op dinsdag 9 februari 1971, des voormiddags om tien uur, niet in persoon doch verte genwoordigd door een pro cureur te verschijnen ter openbare civiele te rechtzitting van de Arron dissementsrechtbank te Breda, alsdan gehouden wordende in het daarvoor bestemde lokaal van het Gerechtsgebouw, aan de Kloosterlaan nr. 46 te Bre da. De vordering strekt tot echtscheiding, subsidiair tot scheiding van tafel en bed, met nevenvorderingen. M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Boschstraat nr. 26 te Breda. Kosteloos Op 26 november 1970 is door ondergetekende uitge bracht een exploit tien ver zoeke van Maria Antonia Reijven, wonende te Ber gen op Zoom, te dezer zake onder meer woonplaats kie zende te Bergen op Zoom, aan de Stationsstraat nr. 29, ten kantore van de ad vocaat en procureur Mr. P, W. H. M. Haans, bij welk exploit le. is betekend aan Dawdi Ghassan, thans zon der bekende woon- of ver blijfplaats in het Konink rijk en zonder bekende woonplaats elders, de gros se van het proces-verbaal van de verzoeningscompa- ritie, gehouden voor de E. A. Heer President der Ar rondissementsrechtbank te Breda d.d. 11-11-1970, en bij welk exploit 2e. voornoem de Dawdi Ghassan is ge dagvaard om op dinsdag 9 februari 1971. des voormid dags om tien uur. niet in persoon, doch vertegen woordigd door een procu reur, te verschijnen ter openbare civiele terecht zitting van de Arrondisse mentsrechtbank' te Breda, zitting houdende in het Pa leis van Justitie, aan de Kloosterlaan nr. 46 aldaar. De vordering strekt tot echtscheiding met neven vorderingen. M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Boschstraat nr. 26 te Breda. Don Boscolaan 2 - Etten-Leur vraagt een leraar 12 lessen 7 lessen De voorkeur gaat uit naar een R.K. priester, daai de leraarsfunctie, in overleg met het bisdom Breda, te combineren is met een benoeming als rector aan het Internaat van de Broeders van Liefde te Etten-Leur, Sollicitaties binnen veertien dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan de directeur van de school. Wat verkeerds gedronken of gegeten, kou op maag en in gewanden... plotselingloopt u leeg", u voelt zicli wee en onpasselijk: een nare maag- en darmstoornis. ENTOSORBINE - witte aan gename tabletten - bevat 6 snelwerkende middelen die de maag tot rust brengen en de ingewanden zuiverende diarree stopt. ENTOSORBINE lielpt direct, u is zó weer in orde en doet weer normaal aan alles mee. f2.55 zuivert maag en ingewanden De Directeur der rijksbe lastingen te Breda maakt bekend dat de hieronder genoemde goederen in be slag zijn genomen op grond van door onbekende perso nen begane strafbare feiten betreffende de wettelijke bepalingen inzake de dou ane en accijnzen te Baai-le-Nassau, op 24 juni 1970, 1250 stuks siga retten, te weten 1000 stuks merk Caballero en 250 stuks merk Gladstone. BAARLE-NASSAU Mooi gelegen bungalow olie-c.v., garage. 2000 m2 bostuin f 97.500,— (Anno 1 896) Nw. Ginnekenstraat 43 Tel. 24421' - Breda VOOR ALLES WAT UW FARM NODIG HEEFT. Besteladres: POSTBUS 92 BERGEN OP ZOOM TE HUUR BEDRIJFSRUIMTE 640 m2. met c.v. Huurprijs n.o.t.k. (Anno 1 896) Nw. Ginnekenstraat 43 Tel. 24421' - Breda Op 26 november 1970 is door ondergetekende uitge bracht een exploit ten ver zoeke van Hermanus Becht, wonende, te Bergen op Zoom, bij welk exploit aan Margaret Helen Basset, zonder bekende woon- en verblijfplaats in- of buiten bet. Koninkrijk, is betekend de grosse van een vonnis bij verstek gewezen en uit gesproken door de Arron dissementsrechtbank te Breda, in de zaak van vnd. Becht als eiser tegen vnd. Basset als gedaagde, bij welk vonnis onder meer is uitgesproken de echtschei ding van partijen, op 17 augustus 1966 te Londen (Engeland) gehuwd. M. II. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Bosehstraat nr. 26, Breda. voor grote woningbouw in Rijen. Berkel-Enschot - Oisterwijk. Stueadoorsbedrijf GEBRS. VUGTS 's-Hertogenbosch Inl. Rijckevorsel v. Kessel- laan 76. 's-Hertogenbosch, tel. 04100-44896 - Verdi- laan 1, Berkel-Enschot, tel. 04251 - 2220. Kosteloos De curator in het faillisse ment van J. A. A. Benner, Colijnstraat 236 te Dor drecht, deelt bij deze mede, dat genoemd faillissement op 25 november 1970 is op geheven wegens gebrek aan baten. Mr. J. A. M. Verwaijen, Boomstraat 31, Dordrecht Curator. Wellicht is uw gaitoevoer onvol doende - en die is onontbeerlijk voor een goede spijsvertering en het regelmatig functioneren van uw ingewanden. Te weinig gal brengt de werking ervan in de war. U gaat zich loom en onprettig voelen en wordt daar door humeurig. Doe de kuur met zachte Carters Pilletjes. Zij wekken de gai op en zorgen voor een goede toevoer ervan in de darmen. U voelt zich dan weer prettig, opgelucht en in een beter humeur. PILLETJES Wordt telefoneren nu duurder of goedkoper? xsv :a:i ..-c.t,-' •- "iflflï'Jvi SS» Wij Nederlanders gaan steeds verder van ons werk wonen. Dat is geen bezwaar, want wij maken makkelijk gebruik van auto, trein of bus voor het overbruggen van korte afstanden. Wij hebben meer contacten, relaties buiten onze woonplaats en daardoor veranderen ook onze behoeften op het gebied van de communicatie. De PTT sluit zich hierbij aan. Vandaar dat het lokale telefoontarief wordt vervangen door een basistarief. Het basistarief bedraagt 10 ct. per gesprek, ongeacht de tijdsduur. Het geldt in een basisgebied dat veel groter is dan de lokale tariefzone. Weliswaar wordt een gesprek nu 3 duurder, maar u kunt daarvoor véél vérder telefoneren. Tegen het basistarief kunt u bijvoorbeeld vanuit Amsterdam bellen met Haarlem, Weesp, Zandvoort. Vanuit Den Haag met Leiden, Delft, Zoetermeer. Vanuit Maastricht met Sittard, Heerlen, Kerkrade, Gulpen, Vaals. Dat zijn gesprekken die volgens het oude tarief tot 14 ct. per minuut kosten. Nu wordt de uniforme prijs êén dubbeltje. tOct. vooreen gesprek van onbeperkte duur. Als telefoonabonnee ontvangt u binnenkort bij uw nota een kaartje waarop het gebied staat aangegeven dat n vanuit uw woonplaats voor een dubbeltje kunt bestrijken. De abonnementsprijs gaat omhoog. Deze stijgt van f 15,- tot f 16,- per maand (in kleine sectoren van f 13,50 tot f 14,50 per maand). Telefoneren met abonnees buiten uw basisgebied wordt in bijna alle gevallen goedkoper. Er komt namelijk één tijdtarief van 10 ct. per 33 sec. voor het hele land. Meestal betekent dit een niet onaanzien lijke tariefverlaging. Alleen als u nét over de grens van uw basisgebied belt, zult u iets duurder uit zijn dan vroeger. Maar er is meer Tetefoneren voor de helft van de prijs. Ook dat kan! Al lang was telefoneren 's avonds en in het weekend goedkoper. Het wordt mi nóg goedkoper. Buiten uw basisgebied kunt u vanaf 6 uur 's avonds tot 8 uur 's morgens en ook op zaterdag en zondag telefoneren voor de helft van het tijdtarief. Dat komt neer op 30 CL voor een gesprek van 3 minuten. De PTT hoopt hiermede een betere spreiding van het telefoon verkeer te bereiken. Vraag li dus iedere keer af: kan ik misschien beter gebruik maken van het vrijetijdtarief Het scheelt h de helft De verhoging van het abonnement op 1 januari 1971 De invoering van de nieuwe gesprektarieven vindt gespreid plaats in de eerste twee maanden van 1971. Elke abonnee ontvangt hierover, tegelijkertijd met de eerstvolgende telefoonnota, bericht. 70-16 Ruim en comfortabel Vlakbij de snelweg Rotterdam-Breda Er staat een modelwoning Compleet ingericht door V D Daar kunt u vrij rondkijken Elke middag, ook zondag van z tot 5 uur. Plus op vrijdagavond, van 7 tot 9 uur. Voor een verhelderend gesprek met uitvoerige dokumentatie, kunt u zich altijd wenden tot ons Inlichtingenkantoor. Bel voor een afspraak: Na kantoortijd 04Z50 - z.18.32,/ z.n.^S Ringbaan Oost 108Tilburg. Var> Guit uiteraard, een serie praktische produkten die wintermisère draaglijk maken Gulf De-lcer voor het snel ijsvrij maken van ruiten en portierslot; Gulf Ruitensproeièr Anti-Vries voor een blijvend goed uitzicht op de weg. Gulf Vochtverdrijver lost slartmoeilijktieden voot.u op. En dat afschuwelijke roëstgevaar bestrijdt u afdoende met Gulf Chroombeschermer. Gulf Kruipolie en Door-Ease zorgen voor de nodige souplesse. En vraag eens [f naar Gulf Tri-Ad, het wondermiddel 1XUI U |T voor een vermoeide auto. Zelfs het koppigste wintertje blijft u de baas met Gulf-specialiteiten. |\jeem een voorsprong met Gulf. MARKT 136, ETTEN-LEUR voor papa lekker warme kameelhaar pantoffels in moderne grijze ruit Tolbrugstiaat 3 Breda Dr. Braberstraat 10, Roosendaal

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6