„In München hoop ik er bij te zijn" OPTIMISME BIJ HVV EN RCS BVC heeft kansen tegen Krabbendijke LUDY DE GERINGEL NOG DRIE TEAMS ONGE SLAGEN Steeds meer behoefte aan zelfstandigheid in Zeeuwse duivensport Debuut in nationale ploeg Badminton Zaterdagvoetbal Zaamslag kan rustig toezien „Roll ena vond" in Hoogerheide Esso service gaat steeds verder! P. Koster begraven Voetbal IN HULST: Biljartfinale 5e klas libre 25 VRIJDAG 27 NOVEMBER 1970 25 (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN Ludy de Ge- ringel, prominent speelster van de handbalclub Walcheren, is in het afgelopen weekend een erva ring rijker geworden. De 21-jarige Vlissingse maakte toen haar debuut in het nationale jeugdelftal in wedstrijden tegen de Duitse jeugd. „Ik heb ervaren dat het een eer is om in het na tionale team te mogen spelen". De trip naar West-Duitsland is Ludy de Geringel heel goed beval len, hoewel het wel erg vermoeiend was. „We moesten in Lunenburg en Aerzen spelen en dat is met de bus toch altijd nog zo'n zeven uur reizen van Utrecht af, want dat was het centrale punt vanwaar we vertrok ken. Verder moest ik eerst per trein de afstand tussen Vlissingen en Utrecht afleggen en dat duurt toch altijd nog twee en een half uur. „Maar de stemming was bij ons, mag ik wel zeggen, uitbundig, zowel op de heen- als de terugreis en dat compenseert heel veel. Hoewel, dat moet ik er wel bij zeggen, het lachen mij niet zo goed afging op de terugreis zondagavond. Want in een duel met een Duits meisje is een tand door mijn bovenlip gekomen en dat veroorzaakte nogal pijn als ik mijn mond bewoog. We hebben bei de keren een fijne en faire partij gespeeld. Op de eerste dag in Aer zen verloren wij met 16-6, maar de tweede wedstrijd in Lunenburg ging het bij ons al wat beter, het werd toen maar 8-4 voor Duitsland. In Duitsland zijn ze ons nogal een stukje voor wat de handbalsport be treft. We hoorden dat de Duitse meisjes voor deze twee interlands drie dagen in een trainingskamp hadden gezeten en ook voor die tijd regelmatig met elkaar hadden ge peld als een speelster, die over een hard en krachtig schot beschikt. Be scheiden merkt Ludy op: „Ik werd sterk geschaduwd, maar och of dat nu nodig was geweest weet ik niet. ik vind dat we allemaal goed heb ben gespeeld". Ludy, die als hoek- speelster en als opbouwspeelster fungeerde, scoorde drie doelpunten en speelde, zoals ze zelf zegt, lekker vrij.-uit. „Nee, ik was beslist niet nerveus en persoonlijk gaf mijn spel me wel voldoening, hoewel ik niet zo gauw tevreden ben over mezelf". Ludy de Geringel begon op 11- jarige leeftijd met de beoefening van de handbalsport. In de beginpe riode stond ze een jaar of vier bij de junioren van Walcheren onder de lat. In het „tweede" van Walcheren debuteerde ze als speelster. „Ze hadden daar een goede keeper en konden mij beter op een andere plaats gebruiken". Vorig seizoen maakte Ludy haar entree in het „eerste" van Walche ren. Ze ontwikkelde zich tot een speelster van formaat, naast onder andere Ivorine de Smit, Lia van Eenenaam, Roelfien Segboer, Carma Hemelaar en Marjan de Meurichy, welke laatste al enkele interlands heeft gespeeld. Toen aan het begin van dit jaar het Nederlands Hand- balverbond startte met een centrale jeugdtraining in Utrecht, werd ook Ludy de Geringel daarvoor uitgeno digd. Eén keer in de veertien dagen trekt zij nu naar de Domstad. Ludy heeft maar twee vrije avonden per week op vrijdag en zaterdag, 's Maandags heeft zij een leidingge vend functie bij de adspiranten en pupillen van Walcheren, dinsdags en donderdags traint zij zelf en 's woensdags heeft zij de jeugd van haar vereniging weer onder haar hoede, eenmaal in de veertien da gen. De zaterdagavond reserveert zij voor wat ontspanning, maar toch concentreert zij zich dan ook weer al wat op de komende wedstrijd van zondag. Met haar vereniging Wal cheren, die als enige Zeeuwse club in de hoofdklas speelt, moet Ludy natuurlijk verre reizen maken naar Roermond, Amsterdam, Utrecht, Den Haag en andere plaatsen en dat vindt ze beslist geen pretje. „Maar dat wil niet zeggen dat ik daarover ga zeuren. Dat nemen wij speelsters van Walcheren natuurlijk op de koop toe, want we zijn er trots op dat Zeeland ook in de hoofdklas vertegenwoordigd is. Ik dacht dat wij goede ambassadrices voor onze provincie zijn". Of Ludy ook een tikkeltje trots is nu ze tot de natio nale jeugdselectie behoort is voor Ludy de Geringel: „Ik heb pas een eerste stap gezet op de weg naar de top." (Van onze badmintonmedewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de afdelings-competitie badmin ton zijn nog steeds drie teams onge slagen, Marathon 1, Avanti 2 en •long Ambon 1. Vrijdagavond bestaat de kans dat hierin verandering komt, want dan wordt de wedstrijd Avanti 2 - Marathon 1 gespeeld. De Vlissingers hebben de beste kansen. Tegen Marathon z kon Avanti 2 het tot een nipte 53 overwinning brengen. Hierbij moet aangetekend worden, dat de Middelburgers we gens tijdgebrek 1 partij gewonnen moesten geven. Het viel op dat Huib Ploegaeri en Frits Jongbloets voor het Vlissingse team hun enkelwed strijden ruim wonnen, doch in het dubbelspel kansloos waren tegen De la Fosse en Duden. Zierikzee 1 be haalde met 35 een eervoile uitslag tegen Jong Ambon. Jong Ambon 1 kan zaterdag in de wedstrijd tegen Marathon 2 nog 2 Winstpunten beha len. In de tweede klas proefde Houck 1 voor het eerst het zoet der over winning, door thuis met 62 van Rillandia 3 te winnen. De koplopers Wings 2 en Marathon 3 bleven in de running door respectievelijk met 8 0 van Fifteenth Point 2 en 62 van Astroïden 1 te winnen. Avanti 3 won met 80 van Houck 1. Fif teenth Point 2 behaalde zijn eerste winstpunt en dat nog wel in een uitwedstrijd (tegen Rillandia). (ADVERTENTIE) speeld. En wij hadden elkaar eigen lijk alleen maar gezien tijdens de haar een vraag om niet lang over na centrale training. "Met elkaar een te denken. „Eerlijk gezegd wel, wedstrijd spelen is pas een perfecte maar toch heb ik nog pas een eerste voorbereiding. Dan krijg je team- stap gezet op de weg naar de top en verband. Trainer Jan Alma en An- die is erg zwaar". „Ik ben er dus nog niet, maar ik zal mijn uiterste best doen om ook in het A-elftal te komen. Het forme ren van een nationaal jeugdelftal heeft natuurlijk ook een bedoeling. Voor de Olympische Spelen in 1972 moet de hond zo mogelijk kunnen putten uit jonge krachten als er speelsters, door welke reden dan ook, zouden wegvallen. Ik hoop er dan in München bij te zijn, daar blijf ik naar streven!". nie Tissen, die als begeleidster bij ons was, waren trouwens dezelfde mening toegedaan, maar ja de finan ciële middelen waarover de bond beschikt zijn nu eenmaal beperkt". Ludy de Geringel wa^ wel van me ning dat er op technisch niveau niet zoveel verschil was tussen Neder land en Duitsland. „Maar in de per soonlijke duels hadden de Duitse meisjes wel wat op ons voor, omdat ze bijna allemaal groot en stevig waren". Niettemin kon Ludy eigen lijk als enige van de Nederlandse ploeg wel wedijveren op dit punt met haar Duitse collega's, want ze meet één meter tweeëntachtig. In de Duitse pers was de faam van de Zeeuwse haar al wat vooruit ge sneld, want ze werd daarin bestem- (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN Koploper van de eerste klas van de zaterdagcompeti tie van de KNVB-afdeling Zeeland, Zaamslag, kan zaterdag rustig toe zien of Bevelanders misschien voor de stunt van de dag zal gaan zorgen. De Zeeuwsch-Vlaamse plöeg komt namelijk niet in het veld, terwijl concurrent Wolfaartsdijk op bezoek gaat bij hekkeslniter Bevelanders. Het lijkt vrijwel uitgesloten, dat de thuisclub, die nog geen enkele wedstrijd heeft gewonnen, ook maar enige kans heeft, maar Bevelanders zal zijn huid zo duur mogelijk ver kopen. Daar kan Wolfaartsdijk van verzekerd zijn. Op een misstap van de andere kaper hoeft Zaamslag ook al niet te rekenen. Veere is gastheer van Mevo. Het mag uitgesloten wor den geacht, dat Mevo wel voor een verrassing kan zorgen. Wemeldinge kreeg zaterdag een gevoelige tik van Wolfaartsdijk (2-0) en het zal zich nu willen revancheren. Die kans is alleszins aanwezig, nu 's- Heer Arendskerke naar Wemeldinge komt. Heinkenszand - Waarde is een middenmootduel. De thuisclub moet hier aan het langste eind kunneD trekken, hoewel de uitslag zeker niet ver van een puntenverdeling zal blijven. Voor Middelburg wordt het zo langzamerhand zaak nog wat punten te verzamelen. Arnemuiden 2 is zeker geen gemakkelijke prooi, maar het eigen veld zou hier wel eens van doorslaggevende betekenis kunnen zijn. in het voordeel van de Middelburgers. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN In de derde klas D van het amateurvoetbal gaat de belangstelling steeds meer uit naar de prestaties van het Souburgse RSC dat afgelopen seizoen promo veerde uit de vierde klas en nu met Goes samen aan kop gaat. Voor zondag staat er een zeer belangrijke wedstrijd voor RSC op het program ma. De club uit Walcheren moet dan naar Hulst om daar HVV te bekam pen. Een HVV dat naar eerherstel snakt. Immers, het begin van de competitie is niet al te best voor de Hulstenaren geweest. Op de rang- lijks wordt een schamele plaats in de middenmoot ingenomen, terwijl iedei toci: hoge verwachtingen had van dit elftal dat vorig jaar nog een aardig deuntje meespeelde in de strijd om dé titel. Secretaris A. L. Reyns van HW ziet die terugval als een normaal verschijnsel, dat bij elke club wel (Van onze sportmedewerker) HOOGERHEIDE In café Alca zar te Hoogerheide wordt vanavond, vrijdag, een hometrainers-avond in het kader van het West-Brabant- Rollerklassement georganiseerd. De belangstelling voor deze tweede wedstrijd van het totaalklassement blijkt bijzonder groot, want uit ver schillende delen van het land kwa men telefoontjes van renners, die willen deelnemen. De wedstrijd be gint om half acht. (ADVERTENTIE) HVV-secretaris Reyns: Een ge lijkspel zit er zeker in. eens voorkomt. Reyns: „Het gebeurt bijna bij elke vereniging dat het het eerste jaar goed gaat in een nieuwe klasse, en dat het het tweede jaar moeilijk wordt. Maar ik moet zeg gen dat we in deze competitie wat ongelukkig hebben gespeeld. Voor hetzelfde geld hadden we nu drie of vier punten meer gehad en dan draaien we met de kop mee. We hebben ook tegen-dat we twee spe lers kwijtraakten aan het einde van het vorig seizoen. Ronalds de Badts werd verkocht aan Beveren SK, en Maurice de Burger, onze centrale verdediger stopte met voetballen. Kijk, dat moet je ook maar even opvangen En dat gaat niet een, twee, drie. We moesten wat jonge spelers inzetten, en die hebben ook de tijd nodig om te wennen". Geen paniek dus bij HW, waar men er van overtuigd is dat de tweede helft van de competitie heel wat beter zal verlopen dan de eer ste. Daarom is secretaris Reyns ook redelijk optimistisch voor het tref fen van zondag met RCS. Reyns: „Het wordt geen eenvoudig karwei, daar ben ik zeker van. Ik dacht dat we minstens een gelijk spel uit het vuur moesten slepen. En winst zit er voor ons ook dik in". In het kamp van RCS is men ook optimistisch voor het treffen met HW. Secretaris G. de Rijcke ver wacht dat zijn ploeg met een kleine overwinning naar Souburg zal terug keren. De Rijcke: „We hebben twee jaar geleden voor het laatst tegen HW gespeeld. De Hulstenaren wa ren toen veruit favoriet, maar wij wonnen toch met 20. Beide elftal len zijn in die twee jaar wel sterker geworden, maar ik geloof dat we zondag kunnen winnen". RCS-secretaris De Rijcke weet niet waar het plotselinge succes van zijn eerste elftal aan te danken is. De Rijcke: „In alle wedstrijden die we tot nu toe hebben gespeeld in de derde klas, was RCS duidelijk de betere ploeg. Dat is beslist niet overdreven Ik zou niet weten waar dat aan ligt. De ploeg is bijna de zelfde als die van het afgelopen seizoen in de vierde klas. Al zijn er wel spelers bij die dit jaar beter draaien dan voorheen". Voor RCS is de wedstrijd tegen HW zo belang rijk omdat Goes, dat evenveel pun ten vergaarde als de Souburgse club, zondag een vrij gemakkelijke wed strijd tegemoet gaat tegen Roosen daal. v Aangenomen mag worden dat Goes zondag de volle winst pakt. Nummer drie op de ranglijst Honte- nisse, dat afgelopen weekeinde door Ronny Lambert werd geveld, kan de eventuele misstappen van Goes en RCS profiteren. Zeeland Sport is een tegenstander die niet al te veel problemen mag opleveren. Al was het in Vogelwaarde opvallend dat het tandem Van Waterschoot -. Van Kruyssen op links minder draaide. Vogelwaarde, dat dank zij de winst op Hontenisse aardig zit, brengt zon dag een bezoek aan Meto. Een pun tenverdeling is het minste waar de Zeeuwsch-Vlamingen tevreden mee mogen zijn. Al zal het voor een groot deei afhangen van het wel of niet spelen van spits Ronny Lam bert. In de eerste klas E is Middelburg zondag vrij. Terneuzen krijgt de kans om via Rood Wit St. Wille- brord de tegen RKVVU ingeslagen weg te vervolgen. Nu Peter Dey weer kan worden opgesteld na een afwezigheid van twee maanden we gens een knieblessure, lijken de be tere dagen voor de pupillen van Arie Steehouwer aangebroken. Axel kan de riante derde plaats nog meer reliëf geven. Het onderaan bunge lende NSV mag daartoe geen strui kelblok van betekenis zijn. Vlissin gen haalt zondag de volle buit bin nen tegen RWB. In de vierde klas H waar leider Zierikzee nu al een voorsprong heeft van vier punten op Noormannen staan Corn Boys en Oostburg al weken onderaan. Oost burg kan zich zondag via Clinge enigszins herstellen, maar voor Corn Boys z/t er in Biervliet geen punt in. Steen zal ook met enige schroom op bezoek gaan bij het vooral thuis sterk spelend Zeelandia. Dorus' nieuwste kreatie'n elpee met dertien liedjes, zó Dorus als Dorus maar kan zijn. Echte luisterliedjes. Een leuk kado-idee. Alleen te koop bij Esso-verkooppunten, waar u de Dorus-pop ziet staan. f3,90 (Van onze duivensportmedewerker) ZAAMSLAG Nu in deze tijd van het jaar de rust op de duiven hokken na een lang en zwaar vlieg- seizoen is teruggekeerd en de dui ven na hun dagelijkse rondje vlie gen hun hokken vrijwel niet meer verlaten, komen de activiteiten meer van de duivenhouders zelf. Want het zal de aandachtige lezer de laatste weken niet zijn ontgaan, dat het hier en daar in de duivensport nogal eens rammelde. Zoekt de enige ja ren geleden afgescheiden (wilde) Brabantse Bond weer toenadering tot de Z.N.B. (Zuid Nederlandse Bond), anderszijds is er in de afde ling Zeeland een steeds groeiend verlangen naar volledige zelfstan digheid, getuige onder meer een tij dens de vergadering van kring West-Zeeuwsch-Vlaanderen - Wal cheren ingediend en aangenomen voorstel van de postduivenvereni ging „De Snelvliegers" uit Oostburg. Die via het bestuur van de afdeling Zeeland de N.P.O. (Nederlandse Postduiven Organisatie) verzoeken als zelfstandig lid erkend te worden en bij weigering van deze, geheel op eigen initiatief te handelen. Het moetals vrijwel zeker worden be schouwd, dat dit voorstel, als het binnenkort in de vergadering van de afdeling Zeeland ter tafel komt, met ruime meerderheid zal worden aan genomen. En mogelijk zal de N.P.O. er dan dit keer wel zijn toestem ming aan geven. Toch zijn er in Zeeland verenigin gen, die zich niet los willen maken van de Z.N.B. Met name de duiven- maatschappij „Verwachting" te Axel is er sterk tegen. Er zijn daar tij dens een ledenvergadering stemmen opgegaan om dan maar en-bloc toe te treden tot de Nederlandse Bond van Zaterdagvliegers, omdat „men niet onder de bazen van kring West wilde gaan staan". Verbaasd was men bovendien in Axel, dat nie mand van de vereniging een lid maatschapskaart van de Z.N.B. had ontvangen van 'het secretariaat van de afdeling Zeeland, terwijl de ver eiste contributie daarvoor toch door de vereniging was betaald. Ook het bestuur van de concoursbond Zuid- Beveland schijnt voor zijn vergade- (Van onze correspondent) GOES Onder zeer grote belang stelling is op de r.-k. begraafplaats in Goes de heer P. Koster begraven. Tijdens zijn leven bekleedde hij zeer veel functiès in de Zeeuwse voetballerij. Namens de Zeeuwse voetbalwereld nam afdelingsvoorzit ter I. W. Bakker afscheid van de heer Koster. Hij memoreerde in het kort de voetballoopbaan van de overledene en kenschetste hem als een markant figuur, die alleen maar vrienden had, ondanks zijn dikwijls ondankbare taak in de strafcommis- sie. (Van een onzer voetbalmedewer kers) BREDA In de vierde klas A van het KNVB-zaterdagvoetbal staat voor zaterdag de streekderby Zwaluwse Boys Seolto op het programma. Beide ploegen hebben de punten hard nodig: Zwaluwse Boys om nog een kans óp het kam pioenschap te kunnen maken en Se olto om zich in de vierde klas te kunnen handhaven. De Zevenberge naren nemen een precaire positie in op de ranglijst, en al is de competi tie nog niet ten einde, er zullen punten bij moeten komen om het vege lijf te redden. Op papier lijkt Zwaluwse Boys de beste kansen te hebben, maar de Zevenbergenaren hebben al meer sterkere tegenstan ders verrast. Zij zijn in uitwedstrij den meestal niet erg succesvol. In de vierde klas B gaat Hoek zijn leiderspositie niet prijs geven nu Chrislandia op bezoek komt, al zullen de Heiningers alles in het werk stellen de voorlaatste plaats te verlaten- AZW nog steeds rode lan taarndrager, zit Chrislandia op de hielen. Als het Nieuwland niet on derschat zit er wellicht weer een puntje in. WN is iin opmars, maar het zal bij Nieuwdorp niet zo ge makkelijk gaan als op eigen terrein. In de derde klas Zuid heeft Good Luck een vrije middag en kan af wachten wat de naaste concurrenten doen. Wit Zwart krijgt Rillandia op bezoek, dat de laatste wedstrijden niet meer verloor en dat za] een zware opgave worden voor de Ca- pellenaren- Dinteloord kan in het spoor van de leiders blijven, anders zou Terneuzense Boys voor een ver rassing moeten zorgen. Als Duijve- laar en De Korte een schietkans krijgen moet het al gek gaan wil men het vijandelijk net niet laten trillen. De andere concurrent van Good Luck, Roda Boys, is niet meer zo succesvol de laatste tijd en het zou niet verwonderen als NOAD in Aalst tenminste een puntje weg haalt. BVC verloor de laatste tijd niet meer en als de Oosterhouters met hetzelfde elan in Krabbendijke aan de start komen is succes niet uitgesloten- Met een gelijk aantal punten staat Smerdiek op de gedeel de laatste plaats. Tegen Sleeuwijk houden de Smerdiekenaars de volle winst in Tholen Het wordt in de onderste regionen dringen, daar het verschil in deze klas tussen de lei ders en de staartploegen maar enke le punten bedraagt- Alles is hier nog mogelijk. Verder worden nog ge speeld: in de eerste klas Kozakken Boys tegen De Zwerver, Rijsoord De Meeuwen en Arnemuiden Rijnsburgse Boys- SSC reist naar Urk en ziet wel kans de punten mee te brengen, maar de Capellenaren hebben het niet meer in eigen hand om de eerste klas te bereiken NEO heeft een vrije dag en zal deze waarschijnlijk benutten voor een oe fenwedstrijd tegen Good Luck. ring een voorstel op de agenda ge plaatst te hebben betreffende het dubbelringen van duiven bij provin ciale wedvluchten, hetgeen bij een aantal verenigingsbestuurders op fel verzet stuit, daar men, volgens dezen, dan gaat zitten op de stoelen van het provinciaal bestuur. Op Walche ren ondervond de Middelburgse ver eniging „Zeelandia" de weerstand van zustervereniging „De Post hoorn" uit Vlissingen tijdens de provinciale tentoonstelling vorige week in Oost-Souburg. De reeds ja renlange fusie van de verenigingen in Boschkapelle en Stoppeldijk dreigt uiteen te vallen. Biervliet (kring West) verzocht onlangs om aansluiting bij kring centrum. En dat alles in een tijd, waarin d.e duiven - waar het om gaat rustig bijeenhokken in een verdien de rust na geleverde prestaties! KAMPIOENSCHAPPEN 1970 „Verwachting" te Axel: generaal kampioenschap: 1 C. Koster-Dey 3893 punten, 2 P. J. de Bakker 3673 pnt., 3 J. Gieli 3483 pnt., 4 A. Peersman 3178 pnt., 5 J. den Engels man 3079 pnt. Oude duiven aange duid: 1 P. J. de Bakker 526 pnt., 2 J. Giele 510 pnt., 3 A. Peersman 364 pnt. Jonge duiven aangeduid: 1 J. den Engelsman 622 pnt., 2 M. Klaas- sen 481 pnt., 3 P. den Engelsman 474 pnt. Oude duiven onaangeduid: 1 A. Peersman 1549 pnt., 2 J. Gieli 1075 pnt., 3 P. de Bakker 1039 pnt. Jonge duiven onaangeduid: 1 C. Koster-Dey 2079 pnt., '2 J. den En gelsman 1587 pnt. 3 J. Giele 1249 pnt. Voorjaarsbeker oude duiven ge wonnen door J. Giele 94 punten. Voorjaarsbeker jaarlingduiven ge wonnen door E. Misseghers 124 pun ten. Najaarsbeker, A. Peersman 83 punten. Fondbeker C. Koster-Dey 622 punten. Asduifkampioenschap oude duiven: 1 P. de Bakker 244 punten, 2 A. Peersman 212 pnt., 3 P. de Bakker 196 pnt., 4 E. Misseghers 191 pnt., 5 J. Giele 183 pnt. Asduif kampioenschap jonge duiven: 1 Jos den Engelsman 307 pnt., 2 E. van Ecke 277 pnt., 3 J. den Engelsman 263 pnt., 4 P. de Bakker 249 pnt., 5 A. Babijn (Zaamslag) 240 pnt. DUIVENTENTOONSTELLING De afdeling Zeeland van de Ne derlandse Bond van Zaterdagvlie gers houdt zaterdag 28 november in Arnemuiden de Zeeuwse tentoon stelling. Organiserende vereniging is de postduivenvereniging „Voor waarts". De tentoonstelling wordt gehouden in gebouw „De Arne". Hoewel geen inzendingen zijn van Zeeuwsch-Vlaamse liefhebbers (bang voor de mist) zijn niet min der dan 879 duiven ingeschreven voor deelname. (Van onze biljartmedewerker) HULST Vandaag (vrijdag), za terdag en zondag staat De Bruyns restaurant in Hulst weer in het te ken van de biljartstrijd. Deze maal zullen op genoemde plaats de partij en worden gespeeld voor het kampi oenschap 5e klasse libre van het gewest Brabant-Zeeland. Het lijkt een Brabantse aangelegenheid te gaan worden; want niet minder dan zes Brabanders zullen het tijdens het komende weekend op gaan ne men tegen de enige Zeeuwse verte genwoordiger, namelijk A. van de Kerkvoort uit Zaamslag. De Bra bantse deelnemers zijn: H. van de Vorst, Helmond; B. Hooymeyers, Loon op Zand; F. Mies. Wouwse Plantage; A. van Gestel. Tilburg; A. Rovers, Roosendaal en A. van Lie- verlo, Geffen. Onder de in totaal 8 deelnemers bevindt zich ook nog de Limburger H. Rongen uit Venray. De aanvangsuren: vrijdagavond 19.00 uur, zaterdag en zondag om 13.00 uur. De finalepartij is gepland op zondag rond half vier.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 25