Het plezienian zekerheid... de zekerheid van een Erres wor69ct. ERRES Algemene Bank Nederland interne accountantsdienst hoofdcontroleur stereo,heeft iemand uitgevonden, die plotseling merkte, dat hi j 2 oren had. Hoeveel oren heeft u? Bankorganisatie Bankcontrole Kredietverlening Automatisering. Praktijkdiploma Boekhouden, MBA, SPD, NIvRA. Let u op de prijs als u een kleuren-televisie koopt? Natuurlijk. Maar bovenal wilt u een erg goed apparaat. En daarbij niet meer betalen dan nodig is. Vooreen fraaie, gedistingeerde vorm. Een haarscherp beeld. Briljante kleuren. IJzersterke levensduur. En échte service en garantie. Dan moet u een Erres nemen. Om de kwaliteit. Natuurlijk. Maar ook vanwege al dat andere. De grote, moderne organisatie. De vijftig jaar ervaring. En de naam. Die tro.uwens ook op Hi-Fi installaties staat. En op grammofoons, bandrecorders Maar zou u die kopen als uw televisie u niet bevalt? Daarom waakt Erres over haar reputatie. En daarom vindt u Erres bij geselecteerde vakdealers. Die u kunnen adviseren bij uw keuze. En die service geven. Geruggesteund door 21 servicediensten over het hele land. Niet dat u er vaak een beroep op hoeft te doen. Maar 't is gewoon ple zierig te weten dat ook die zekerheid bestaat. Pril hoog geconcentreerd. Minder nodig, dus voordelig. Holland-lmpexn.v. PERFEKTIE Normale flacon tijdelijk van 1.- Erres. Het plezier van zekerheid. VRIJDAG 27 NOVEMBER 1970 Opleiding tot hoofdcontroleur De Algemene Bank Nederland heeft voor bezit ters van het MEAO-, HBS- of HAVO-diploma tot 22 jaar een zeer aantrekkelijke .car rière uitgestippeld bij haar INTERNE ACCOUNTANTS DIENST. Deze carrière kan starten in de volgende standplaatsen /gebieden Assen, driehoek Apeldoorn- Deventer-Arnhem, Utrecht, Breda, Randstad Holland. Na een aanstelling als aankomend controleur, in welke functie zij controle ervaring opdoen, zullen zij zowel intern als extern een verdere vakopleiding moe ten volgen. De interne opleiding omvat, naast de Bankcursus, cursussen op het gebied van: De externe opleiding bestaat uit een studie voor één of meer van de vol gende diploma's Naarmate kennis en er varing groeien, wordt pro motie gemaakt. Bij gebleken geschiktheid en voldoende vakkennis (SPD-niveau) zal reeds na 8 jaar een be noeming tot kunnen plaatsvinden. In een persoonlijk ge sprek zullen wij gaarne de carrièremogelijkheden concretiseren, waarbij ge gevens worden verstrekt omtrent de inhoud van de te doorlopen functies, de daarbij behorende salariëring en verdere condities. U kunt daarvoor schrij ven of bellen naar de heer J.G.T.Bout, Personeelzakeii/ Hoofdkantoor, Vijzelstraat 20, Amsterdam, telefoon 020- 229570. Voor veel goedkopere KEUKENS TEGELS SANITAIR enz. (Vandtegels 6,- p. m2 iVastafel met zuil ,n div kleuren 99,- 'racht keuken 170 x 50 net r.v.s. blad 1 315, Uengkraan 34,05 enz. enz. enz. enz. Alles incl. B.T.W. Geopend dagelijks ^an 8.00 tot 12.15 en van 13 30 tot 18.00 uur ANTILOPE ZIBELINE CASSANDRA Parfums 8.90 - 67.— Lotions 9,50 - 35,— Parfums de Toilette 13,50 - 35.25 Crème Parfum 8,50 - ƒ14,50 Talcum ƒ4,75 Savon 3,75 Stelt U zich voor, dat U bij het luisteren geen dimensies kunt onderscheiden. Het resultaat zou onaangenaam zijn, een wirwar van klanken en geluiden. Iets dergelijks deed zich voor bij mono geluidsinstallaties, waar men over het „sleutelgat effect" sprak. Gelukkig realiseerde iemand zich, dat hij twee oren had en stereo was geboren. Wat nu wil stereo zeggen? Kort gezegd „ruimtelijk horen". En daarvoor hebt U beide oren nodig. Alleen stereo schept de mogelijkheid alle dimen sies te horen. mp.iHand*lsond Dan Haag, Tcl.070-54133: De kwaliteit van de installatie is van het aller grootste belang. Slechts met een goede hifi-stereo-' installatie bereikt men een maximum aan door zichtigheid en volheid van het klankbeeld. Wij van PE zijn specialisten voor hifi en stereo. Bijna 60 jaar houden wij ons bezig met het pro bleem der geluidsweergave. Wij hebben onze ap paraten steeds aangepast aan de laatste stand van de geluidstechniek, ja zelfs nieuwe impulsen ge- j geven. Daardoor staan al onze apparaten op zó'n hoog technisch niveau, dat zij de scherpste kritiek kunnen doorstaan. Wij kunnen U in deze adver tentie natuurlijk onmogelijk alle technische details van hifi en stereo uitleggen. Daarvoor hebben wij j een prospectus ontworpen. Op aanvraag verkrijg- j baar bij PE dealers of op onderstaand adres. Utrechtseweg 340-De Bilt tel. 030-761141. Keus genoeg bij Erres. Voorbeeld? Deze RS 9617/02. Een prachtig uitgevoerd toestel (paltssander kast op verchroomde voet met zwenkwïeltjes), waarmee u zowel Nederlandse als Duitse zenders kunt ontvangen. In scherpe, briljante Meuren en in zwart/wit. Met behulp van druktoetsen stemt u af op 6 zenders, terwijl een elektronische kanaalkiezer de ontvangst daarbij automatisch optimaal maakt. Het hele apparaat is bijzonder eenvoudig en snel te bedienen, dank zijn een overzichtelijk toetsenpaneel aan de zijkant. Ook de geluidsweergave is excellent, onder andere door de voortreffelijke versterker en twee glasheldere luidsprekers. Sp Bovendien kunt u er een bandrecorder op aan- ïp;: sluiten (of een extra speaker). i, Hoog 88, breed 68 en diep 53 cm, 1 RS 9617/02 f 2.475,—.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12