Sint Shop albert: heijn daBUITEIIKHnSJES stlaurens ziekenhuis breda VERS VLEES ANDRé v. LOON JAMIN Hf Surprise popjes F. C. MADRID Een winkel vol ideeën Smikkel camera an uit het rijke Banket assortiment IS 5.90 APPLAUS AANBIEDING 16.25 17.50 8.50 f3.95 een adminisfr. ASSISTENTE CASH en CARRY nu ook in V2 kilo's Zowel RUNDS als VARKENS Cash en Carry vlees De Verenigde Naties in chocola Bij Jamin is keus uit zegge en schrijve 286 vijf- december-lekkernijen. Ze zijn er in talloze maten, kleuren en smaken. Voor schoenmaten 10 tot 50. Meer dan we u hier kunnen laten zien.Genoeg om meer dan één heerlijk avondje mee te vullen. 'n extra zakcentje om te versnoepen DE SLIJTERIJ VAN DE SINT wègeet telefoon SURPRISEPAKETTEN VOOR DE KLEINTJES Het alfabet in chocola Chocolade melkmeisje Uitgeslapen wekkertje auto's zonder parkeerprobleem Chocolade standbeeld van de Sint zelf Uit de Grote Marsepeinhoek i-? DONDERDAG 26 NOVEMBER 1970 Pindastel in glanzend lakplastic in de vorm van een grappige, grote boi met schroefsiuiting en zes schaaltjes en lepel, In diverse felle kleuren. geldig tjm maandag 30 november mm Deze wollen plaid gedraagt zich overal voorbeeldig: in de auto, op de camping in de kinder-, tiener- of logeerkamer. In verschillende ruitdessins en kleuren. Royale maat, 150 x 180 cm ^9.75 I 16.75 Breda: Winkelcentrum Hoge Vucht, Roosendaal: Nieuwe Markt, Bergen op Zoom: Parade (in de laatste Supermart alleen textiel en drogisterij-artikelen) Roestvrij stalen pedaalemmer met plastic binnen- emmer waar heel wat in kan (14 liter) Nooit meer last van een beslagen achterruit in de auto met deze electrisch verwarmde anticondens- ruit (28 x 80 cm). Compleet met aansluitkabels en montageschema. Alleen voor 12 volt. Opberg(hobby)kastje met negen doorzichtige laatjes en enkele tussenschotjes om ze onder te verdelen. Verchroomde mistlamp. Plat model. Verstralen wit glas, breedstraler: geel of wit glas. Compleet met gloeilamp, bevestigings- steun, schakelaar, aan- sluitkabel en montage schema. Met Europa-keur! In geschenkdoos 19.75 5 'r,v' r A.;!*-* vanuwd.a. drogist-vooreen aantrekkelijke prijs - geldig tot en met 12 december a.s. DECORATIEVE POT geklemd opaline glas| van f4.95 voor kan als watten, voorraad en sierpot gebruikt worden v. d. Goorbergh, .Winkelcentrum Etten-Leur' 12, Kerkwerve 11, Etten-Leur. L. Eist, Haagse Markt 17, Breda. Andries, Stationsstraat 45, Rijen. „De Trekpleister", Epelenberg 10, Breda. Arendstraat 18, Oosterhout. Henk Titulaer, Westkade 77, Sas van Gent, „De Burcht", M. D. v. d. Goorbergh, Breda - IJpelaar. Bueters, Marktstraat 5, Made. Van Leeuwen, Pastoor Pottersplein 17, Breda „Plancius", L. E. van Loo, Planciuspiein 33, Breda. D. van Olderen, Ginnekenweg 129, Breda. Buysrogge, Cioosterstraat 135, Kloosterzande. DROGISTERIJ PARFUMERIE Op het klinisch-chemisch laborato rium van ons ziekenhuis kan wor den geplaatst Een Mulo, of daarmee gelijk te stel len diploma, is 'vereist. Na Uw schriftelijke sollicitatie, te richten aan 1 Dr. J. H. R. van Ginkel, ontvangt U een uitnodi ging voor een persoonlijk onderhoud. st laurens ziekenhuis ulvenhoutselaan 19-21 breda POOLSEWEG 94 - TELEFOON: 37 9 78 BREDA Daar staan -ze dan eindelijk. Broederlijk naast el kaar. En nu maar hopen dat die goedlachse vrede lievendheid niet wegsmelt. 5 stuks -,89. ExclusieE" voor Jamin bracht de Sint uit Span je deze chocolade kleu- rencamera mee. Het toestel heeft een zéér :fi eenvoudige bediening, m 1,09. Iemand die om geld ver legen zit, kan bij Jamin terecht. Geen spaargeld, maar om meteen te ver teren. Enniet in de automaat gooien, hè! Portemonnee met choc, munteri -,30, goudbui deltje met choc, mun ten -,42. De; twee"kopstukken" van'het 5 decemberfeest in een cellofaan zakje, boordevol met gepofte zoete rijst. Een zalige kinderlekkernij. 2 stuks -,75. Wat is nu een pakjes avond zonder borreltje? Ook daar heeft de Sint voor gezorgd.- De sterk ste dranken zijn verte genwoordigd in chocola. Vanaf -,45. Nog geen telefoon? Koop er dan nu een bij Jamin. Je kunt er kos teloos mee bellen en kostelijk van eten, 1,69. De Sint let goed op de kleintjes. Bij Jamin vindt u leuke surprisépakketten voor allerlei doeleinden. Zakken met veelkleurig snoepgoed voor echte smulpapen. En pakketten met. handige dingetjes voor de leergierigen. Miniatuur agenda. Notitie blokje met potlood. Vlakgum. Enz. van -,69 tot 1,99. Van de grote knotsen' van bijna 200 gram tot „de kleine lettertjes" van 45 gram. De Sint koopt er jaarlijks mil joenen van. En altijd bij Jamin. 190 gram 1,75, 95 gram -,90, 45 gram -,45. Enig voor in de schoen is dit fleurige melk meisje. Zij en haar col lega's zorgen voor de romige melk, waarmee de echte Jamin choco lade wordt bereid, -,32 en -,99. De glorie-tijd van het circus herleeft. In ge vulde chocolade. Ver schillende glansrijke nummers van weleer zijn aartwezig. Gevulde choc. figuren 3 stuks -,49. Mensen die zich altijd verslapen, kunnen dit wekkertje gerust op het nachtkastje zetten. Het tikt niet en loopt ge ruisloos af -,32. Dit gevoelige hart van melkchocolade is bij- zonde'r snel gebroken. Wees er daarom voor zichtig mee. -,69 en 1,19. Het bisschoppelijke elf tal van Sinterklaas telt vele onbekende, maar desóndanks zeer goed spelende voetballers. Bij Jamin staan de goalget- ter van F.C.- Madrid en enkele attributen uit le gendarische wedstrij den. Netje met voetbal len 1,09, voetballer-,79, voetbal -,69, voetbal schoen -,32. Voor vaders die graag een sigaartje lusten en toch gezond willen blijven, heeft de Sint een fraaie sor tering rokertjes. Van superbolknaks tot sierlijke sintnoritas. Sigaretten zijn er ook volop. Sigaren: van 3 stuks voor -,48 tot reuze sigaren van 1,69, choc, sigaretten set a 3 pakjes -,99. In ieder geval in choco lade en suikerwerk. Oli fanten van „beboterde" chocolade -,89, grappi ge pinguins -,59, exoti sche visjes -,45, suiker beesten -,52. Gevulde muizen die ook nog een staartje hebben (4 stuks -,48). Aanhanke lijke bastaardhondjes, wel van ras-zuivere cho colade. Van -,24 tot 1,29. Kortom genoeg om thuis een dierentuin te beginnen. Sint's aandeel in de oplossing van het zeer nijpen de parkeerprobleem zijn de praktische auto's met een chocolade carrosserie. Is er nergens een par- keermeter vrij, dan wordt een deel van het wagen park eenvoudig opgepeuzeld. Vanaf -,32. Jamin is beroemd om z'n banket. En is daar erg trots op. Waakt dan ook over goede kwaliteit en vers heid. Zorgt altijd voor een goedge vuld banketprogramma. Bij werke lijk elke gelegenheid. Kijk maar eens naar dat complete Sinterklaas assortiment. Maar wacht er niet te lang mee. Want „vandaag-com- pleet" kan morgen „uitverkocht" zijn. Roomboterstaaf 1,99 Boterletter van Banket 2,75 ITaai-taai vrijers klein: drie stuks -,82 groot: twee stuks -,99 Speculaaspoppen vanaf 2 voor -,85 tot 1,19 per stuk Taai-taai harten -,75 Boteramandel-speculaas 250 gram 1,29 Elet wordt nu wel eens tijd om die goedgeefse Sinterklaas op een hoog voetstuk te plaatsen. In opdracht van Jamin heeft een kunstzinni ge Zwarte Piet een prachtig portret van zijn werkgever gebeeld houwd. Uit pure choco lade natuurlijk. Plechti ge onthulling op 5" de cember. Van -,65 tot 2,99. In elke Jamin-winkel treft u een speciale marse peinhoek aan. Daar ziet u het volledige marsepein Sinterklaasassortiment uitgestald. In variaties die nergens hun weerga vinden. Kom er eens kijken. U vindt er marsepein aardappeltjes, winterpenen, peertjes, sterappeltjes, ja zelfs complete fruitscha len. Van -,62 tot 2,95.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 14