co Spalt playtex Cross-Your-Heart Stretch Beha 17,95 MMkemöffei'fexis Zanussi is een wereldmerk. Wat hebt u daaraan 9.- 10.- De Zeven Zekerheden van Zanussi wasautomaten. In Etten-Leur prachthuizen yanaf maar f51.620.- 04250-3.64.30 Nationaal Grondbezit N.V Oli 9.- 16.- VROOIM DREESMANN 5, DEPOTHOUDERS werkt binnen 10 minuten U heeft ineens een beter figuur! Een nieuwe Playtex Cross-Your-Heart stretch beha (model 165)betoverend mooi, elegante cups, steunt en separeert perfekt. Met de wereldberoemde Playtex pasvorm. Probeert u hem eens bij ons. Vanaf (De Cross-Your-Heart stretch beha is nu ook verkrijgbaar in D cup.) O Schonere O» was 4 Vooralle weefsels Lange levensduur 6 Internationale *7 Service reputatie en garantie reputatie van f789,-tot f 1.039,-. DINSDAG 24 NOVEMBER 1970 Ruïm en comfortabel Vlakbij de snelweg Rotterdam-Breda Er staat een modelwoning Compleet ingericht door V D Daar kunt u vrij rondkijken Elke middag, ook zondag van 2, tot 5 uur. Plus op vrijdagavond, van 7 tot 9 uur. Voor een verhelderend gesprek met uitvoerige dokumentatie, kunt u zich altijd wenden tot ons Inlichtingenkantoor. Bel voor een afspraak: Na kantoortijd 04250 - 2.18.32 2.11.98 Ringbaan Oost 108Tilburg. Voor K. Brugstraa 10 - naar •4 3rabontple/n 1- Bredo II Wij zoeken die met een te investeren bedrag van 6.000, ruim 1200,per maand verdienen door ca. 8 uur per week onze gerenommeerde produkten af te leveren aan verkoopsters ter plaatse. Haast U, nog slechts enkele goede rayons be- schibaar Voor uitvoerige inlichtingen s.v.p. schrijven met opgave van telef. nr. onder nr. SG 6011 D (bureau blad). Extra voordeel, geldig vanaf woensdag en zo lang devoorraad strekt. Overgooier. Leuk model van vistram met originele gesp garnering. In oudro- se - bleu - wit - rood - bruin - marine. Maat 92-140. Maat 140 14.- Maat 92 Jongens pantalon. Met of zonder brede riem. Goede kwaliteit polyester/ wol en uitlopende pijp. In jacquard of diagonaat dessin. Maat 116-167. Maat 167 24.- Maat 116 Pullover. Voor meisjes die er graag modern uitzien. Met vetersluiting en lange mouw. 100% acryl. In de tinten rood - geel - bruin - paars - oudrose en wit. Mt 104-164. Maat 164 13.- Maat 104 Jacquard pullover. Vlot model voor sportieve jongens. Vol jacquard en randdessins in alle mogelijke kleuren. Maat 116-176. Maat 176 15.- Maat 116 helpt ook bij, rheumatische- en periodieke pijnen Daar hebt u een bovenstebeste wasautomaat aan. Eenmaal ingeschakeld werkt de Zanussi een heel wasprogramma af, van voorwassen tot en met centrifugeren. Hij houdt daarbij rekening met al uw wensen. Het enige wat u te doen hebt is met één enkele knop, één van de tien tot zestien wasprogramma's instellen. Het speciaal uitsehuifbare zeepbakje (Zanussi-patent) zit aan de voorzijde. De frontdeur is voorzien van een slot, zodat kinderen deze niet kunnen openen. Gebeurt dat toch, dan slaat de machine direct af. Zit er geen water in de kuip dan gaat de verwarming niet aan. Als een van de weinige merken is elke Zanussi bovendien voorzien van een door de waterleidingbedrijven verplichte ontluchter. Zanussi wasautomaten hebben een speciaal geconstrueerde roest vrij stalen wastrommel met liefst 2040 gaatjes, waardoor het wasresul- taat verhoogd wordt. Een sterke pomp voert het sop zo snel af dat zeepreste'n zich niet aan het wasgoed kunnen hechten. Resultaat: helder schone was. Een Zanussi heeft aparte wasprogramma's voor alle soorten weefsels - ook de teerste. En een pro gramma voor babywas! Zanussi wasautomaten zijn zeer geschikt voor alle biologische voorwas- en totaalwasmiddelen. tfi; tkaiiiia&t iait ri jr.n ,vrr'. Alles wat met water in aanraking komt is absoluut roestvrij. De kuip is zwaar geëmailleerd. De mantel is van sterk plaat staal. De lak is zelfs bestand tegen langdurige onderdom peling in zout oplossingen. Bovendien: uw Zanussi werkt praktisch geruisloos. Zanussi is een der grootste fabrieken van wasautomaten, centrifuges, afwas- automaten, diepvriezer» en koelkasten in Europa. De controle op de produkten is zeer streng. Dat moet ook wel als, in meer dan honderd landen een geweldige reputatie moet worden hooggehouden. Alleen de beste dealers in elke plaats verkopen Zanussi. Op hen luwt u zonder meer rekenen. Daarnaast heeft Zanussi vele eigen service-stations, overal in Nederland. Mocht er ooit eens iets haperen, dan bent u altijd van prompte service direct aan huis verzekerd. Ziehier de Zanussi DL4 super-automaat. Inhoud: 5 kg droge was. De twaalf wasprogramma's (waaronder een programma voor de babywas) zijn met één enkele knop instelbaar. Vierdelig uitschuifbaar zeepbakje aan de voorzijde: voor biologisch voorwasmiddel wasmiddel hoofdwas apprêteermiddel zachtmaker. Frontfilter met aftapslang. Verwarming: 2700 Watt. Afin.: hoog 85 cm, breed 60 cm, diep 49 cm. De prijs van de Zanussi DL4 is f 899,- (incl. 12% BTW). ZANUSSI 5 - - i - 7 S* VERKOOPMAATSCHAPPIJ ZANUSSIHANDELSWEG - POSTBUS 120- ALPHEN A/D RI-JN- TELEFOON 01720 6444 «2 LIJNEN c-f

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 8