Nu zijn fantasiepanties per 2 stuks guldens voordeliger Ik heb een Amro Privérekening vooral mijn inkomsten en uitgaven. Dat is erg gemakkelijk. Giroservice? De Amro Bank is ervoor. NU 2 STUKS NU 2 STUKS /.3U NU 2 STUKS 0.93 NU 2 STUKS 0.311 2,95 en 3,50 Bontmantels Kees van de Ven Orthopedische inrichting SCUYKENS VROOM DREESMANN 4,50 en 4,95 IRA 5.50 en 5,95 O OR Met een Amro Privérekening profiteert u van een hoogst plezierige giroservice. Daarnaast krijgt u ook nog eens 2/4% rente over uw tegoed. Het spreekt vanzelf dat voor u als houder van een Amro Privérekening alie Amro diensten open staan. Ais u nog geen rekening hebt, bedenk dan dat meer en meer bedrijven de salarissen gaan uitbetalen op de moderne manier: giraal. Dat wellicht ook u binnenkort voor de keus staat via welke instelling u uw geld wenst te ontvangen. Verstandig om dan de Amro Bank te kiezen. Leest u maar. Over de giroservice van de Amro Bank plus 2/4% rente. Over de vele diensten van de Amro Bank die tot uw beschikking staan. Over de Amro Bank waar iedereen altijd van harte welkom is. DINSDAG 24 NOVEMBER 1970 Kleur panties normaal per stuk Uw ipecbttUaak Niwwbuidatraat 3. Tilburg T«l M2M-8661? (tinten schouwburg eo «ration) DE BESTE STEUNZOLEN Ook op voorschrift van orthopedische chirurgen specialisten, chirurgen en doktoren (1 iaat ga rantie op breuk met «chrlf te lijft bewijs). Vooral kinderen blijven voortdurend onder controle Indien nodig, ook veranderingen gratis Torenstraat 12 Roosendaal (Ned.) relefoon (01650) 407"; emxagKeaea^a Serie II Normaal per stuk Serie II! Normaal per stuk Serie I Vanzelfsprekend biedt de Amro Bank u als privérekeninghouder dezelfde girovoordelen als elke andere giro-instelling. Voordeel 1de Amro Bank regelt gratis al uw betalingen zoals gas, licht, huur, verzekeringen abonnementen enz. Met één opdracht is dat geregeld. Voordeel 2: de Amro Bank zorgt graag voor uw acceptgirokaarten, u geeft ze eenvoudig aan ons, wij doen de rest. Voordeel 3: via uw Privérekening kunt u iedereen betalen die een bank-, post- of gemeentegirorekening heeft. (En iedereen kan betalen!) Voordeel 4: de Amro Bank bezorgt u thuis een helder overzicht van inkomsten en uitgaven. Extra voordeel: op uw Amro Privérekening krijgt u ook nog eens 2V?% rente. Hebt u een Amro Privérekening, dan hebt u veel vóór op de mensen die zo'n rekening missen. U bent kliënt Van de Amro Bank en dat betekent dat u van alle Amro diensten kunt profiteren. Wilt u sparen? Dat kan! U kunt zelf kiezen hoeveel rente u voor uw spaargeld wenst te ontvangen: van4% tot 8%. Wilt u lenen? Dat kan! Waarvoor u ook geld nodig hebt, de Amro Bank leent het u graag. Wilt u de Groene Betaalchegues? Dat kan als u een Privérekening hebt. U kunt er bijna overal kontant mee betalen zonder één cent op zak. Wilt u verzekeringen afsluiten? Buitenlands geld of chegues kopen voor de vakantie? Het kan allemaal! Wij zeiden u al: bij de Amro Bank staan alle bankdiensten tot uw beschikking. Wat uw inkomen ook is, u bent altijd een gewaardeerde kliënt. De Amro mensen leren u persoonlijk kennen en staan u graag te woord. Zij vinden het gewoon plezierig u te helpen, u met raad en daad terzijde te staan. U bent vrij om op elk gewenst moment geld te halen of te brengen. De Amro Bank is een dienstverlenend instituut. Let wel: dienstverlenend. U hebt nu gelezen waarom het gemakkelijk en voordelig is een Amro Privérekening te hebben. Waarom loopt u niet even langs bij een van de meer dan 650 kantoren van de Amsterdam-Rotterdam Bank? De heer en mevrouw van Galen met hun kinderen Rietje (3) en Petra (5). Fantasiepanties normaal per stuk 2,95 en 3,95 RA

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6