Convoyeurs ondervinden veel kritiek VERBRAEKE 'DIJ! NESPORT MIJN HOBBY' STANDARD NU NAASTE BELAGER ANDERLECHT Nieuwe zwemclub in Vlissingen na fuseren met SYZ Kampioenschappen Zeeuwse duiven Bergholt; in vorm Grote zege St.-Laurens Geroddeld Belangrijkst CHRISTA SLINGER BEREIKTE FINALE ofwel: hoe Mercedes u alle komfort geeft plus nog alle diesel voordelen Oefenterrein voor Kapelse sportclubs STANDEN Mercedes-Benz diesels omwille van comfortabele zuinigheid N.V. GARAGE 'T WESTEN, Oostburg, Breedestraat 23, tel 01170--22 55 DINSDAG 24 NOVEMBER 1970 (Van onze sportmedewerker) HULST De 62-jarige Piet Verbraeke uit het Zeeuwsch-Vlaamse Hulst, begeleidt reeds acht jaar de duiven van de Zeeuwse duiven- liefhebbers tijdens de vluchten op o.a. de Franse plaatsen Beaumetz, Dourdanne, Chateauroux, Clermont, Orleans en Tours. Dit jaar werd hij zelfs als hoofdconvoyeur aanges J voor de provincie Zeeland. Dat houdt in dat zijn verantwoorde,,jKheid nog groter is geworden. Het komt meer dan eens voor dat hij de verantwoordelijkheid heeft te dragen over zo'n 12i000 duiven. Minder nog dan voorheen verlaat hij dan ook de duiven. Eenmaal in de desbetreffende losplaats aan gekomen trekt Verbraeke zich terug. Hij vormt dan ook een schril con trast met enkele van zijn collega's, die zich het lot van de duiven niet zo aantrekken. Ondanks het feit, dat Piet Verbraeke graag een pilsje lust, wordt hij in de losplaats serieus. Hij gaat geen bed opzoeken in een ho tel, maar verkiest de harde werke lijkheid. En dat betekent in dit ge val.... slapen tussen de harde rieten manden, temidden van het tumult der duiven. Piet Verbraeke heeft daar zijn verklaring voor. Verbrae ke: „Een goede convoyeur heeft lief de voor zijn duiven. Als ik het alleen maar voor de centen zou doen, dan zou ik liever thuis blij ven. Ik zou het bijvoorbeeld niet over mijn hart kunnen verkrijgen om ook maar een duif de dood in te sturen, zoals sommige van mijn Bel gische collega's, bij wie het er al leen maar om gaat om snel te lossen en weer vlug thuis te zijn. Van de eventuele weersomstandigheden trekken ze zich niets aan". Zelf is Piet Verbraeke van zijn jeugdjaren af duivenmelker ge weest. Sinds hij acht jaar geleden als convoyeur ging fungeren, nadat hij daarvoor was aangezocht door de voorzitter van de ZNB, van de afde ling Zeeland, de Hulsterse dieren arts Wim Colsen, heeft hij zijn duiven van de hand gedaan èn be staat zijn enige liefhebberij in „het begeleiden van duiven". Verbaeke: „Ik vond het voor de fair-play veel beter om mijn duiven van de hand te doen. Er wordt immers al vlug genoeg geroddeld door de duivenmelkers als ze slecht pakken. Veronderstel dat ik een paar keer goede uitslagen zou boe ken. Ze zouden vlug geneigd zijn om te zeggen: er is geen aardigheid aan, want die vervoert zijn duiven zelf. En daar pas ik voor....". Het is van de meeste duivenmelkers be kend, dat ze uren aan hun sport besteden. En toch... het overgrote deel van hen is slecht op de hoogte met de taak van de convoyeur. Voor de Zeeuwse duiven begint het avontuur meestal op vrijdaga vond. Rond half zeven komen de chauffeurs van de firma Oosterbaan uit Oostburg Piet Verbraeke in zijn woonplaats ophalen. Eerst worden de duiven van de drie Hulsterse duivenverenigingen ingeladen, waar na vrijwel alle plaatsen in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, waar zich duivensociëteiten bevinden, aan de beurt komen. Daarna gaat het rich ting Breskens, waar intussen de dui ven van West-Zeeuwsch-Vlaanderen, De Bevelanden en Walcheren klaar staan. In Breskens worden de dui ven voorzien van drinken, want dat is veruit het voornaamste voor een duif. Indien het zeer lange vluchten betreft, bijvoorbeeld Orleans, Tours en Chateauroux, dan krijgen ze ook nog eten. Via de grenspost Sluis rijdt het duivenconvooi België bin nen om te Menen de Belgisch-Fran se grens te overschrijden. Aan deze grenspost worden de douaneformali teiten nauwkeurig bekeken, waarna naar de desbetreffende losplaats wordt gereden. Zo bereikt men meestal Beaumetz om 21 uur, Cler mont om 22 uur, Dourdanne om 23 uur en Orleans om 24 uur. Eenmaal in de losplaats aangekomen is het eerste werk van Verbraeke: duiven van drinken voorzien. Pas daarna kan Verbraeke gaan slapen. Het lossen van de duiven is het belangrijkste. Mochten de duiven eventueel niet gelost kunnen wor den, dan beschikt de convoyeur al tijd nog over eten voor een tweetal dagen. Het hoofdvoedsel bestaat uit mais. Het lossen van de duiven ge beurt meestal om half zeven of half acht in de morgen, dit al naargelang de afstand die de duiven voor de boeg hebben. Hei eerste wat de convoyeur doet is zich op de hoogte stellen van de weersomstandigheid over de gehele vlieglijn. Verbraeke: „Als ik denk dat de vlieglijn gunstig is, los ik mijn dui ven op de aangevraagde uren. Is het weer op de vlieglijn minder goed of slecht, dan zit er niets anders op dan enkele uren te wachten. Ik heb ook al eens de duiven mee terug naar Hulst gebracht, want als het aan mij ligt stuur ik geen enkele duif de dood in. Daarvoor heb ik teveel liefde voor mijn hobby". De lossing zelf neemt nog geen minuut in beslag.... Clermont vindt hoofd convoyeur Piet Verbraeke de mooi ste vlucht. Omdat deze Franse plaats over de fraaiste losplaats be schikt en ook omdat er het grootste aantal duiven van Frankrijk wordt gelost, hetgeen betekent, dat er soms meer dan 130.000 de lucht in gaan. „In Clermont ziet men soms de zon niet meer van het enorme aantal duiven", zegt Verbraeke. En wat bij de Hulsterse hoofdconvoyeur ook zwaar weegt is het feit, dat in Clermont een speciale regeling voor Zeeland is ontworpen. Daar hoeven de duiven met geen enkel ander convooi mee. Verbraeke heeft ook de veel be sproken „Orleans-affaire" van dit jaar van zeer nabij meegemaakt, toen immers vijf minuten voor het aangeduide lossingsuur twee man den duiven ontsnapten. Verbraeke, die zoals reeds vermeld bij zijn duiven slaapt, was natuurlijk direct present. Hij bedacht zich geen mo ment en liet ook de Zeeuwse duiven direct los. Later is hij in Breda voor de heren van de NPO moeten ver schijnen. Verbraeke vindt de kritiek die sommige duivenliefhebbers aan liet adres van de convoyeur hebben pijnlijk. Verbraeke: „Sommige dui venliefhebbers beweren wel eens dat de convoyeurs in het café zitten. Persoonlijk vind ik zo'n uitlating zeer pijnlijk, omdat ik zelf nauw bij de zaak betrokken ben en wei beter weet. Wat mij betreft mogen ze gerust eens meer controle op ons uitoefenen". „In die acht jaren, dat ik met de duiven optrek, heb ik slechts één keer controle gehad. Dat is nu in middels al enkele jaren geleden. Als controleurs fungeerden toen Tinus Kramers, Ernst Herwegh, Piet An- theunis en diens vrouw, allen uit Hulst. Dit jaar heb ik voor het eerst een rapport van iedere vlucht bij voorzitter Colsen moeten indienen. Zelf vind ik zoiets een goede voor uitgang. Het kan reeds tijdens de eerst volgende districtsvergadering zijn nut hebben". Ondanks alle kri tiek, die een convoyeur soms dient te aanhoren, wil hij dit fascinerende werk nog vele jaren blijven doen. „Want", zegt de Hulster hoofdcon voyeur, „ik heb zoveel liefhebberij voor de duiven". Hoofdconvoyeur Piet Verbraeke: „Kritiek van sommige liefhebbers kan zeer pijnlijk zijn." (Van onze sportmedewerker) BRUSSEL In de Belgische voetbalcompetitie was zondag de wedstrijd tussen Standard Luik en FC Brugge, een strijd tussen de nummers twee en drie van de rang lijst de belangrijkste gebeurtenis. Standard kende met Brugge deze keer geen pardon. Ondanks een. doorlopend offensief van de thuis club, slaagde Brugge er toch in tot aan de rust zijn doel schoon te houden. Ja, Brugge was zelfs dicht bij een doelpunt, toen Rensenbrink kort na elkaar twee gevaarlijke uit vallen deed. Brugge, dat de indruk gaf met 1 punt meer dan tevreden te zijn, diende reeds enkele minuten na rust zijn verdedigende taktiek te laten varen. Moelaert haalde name lijk de doorgebroken Semmeling in (Van onze duivesportmedewer- ker). ZAAMSLAG De diverse kam pioenschappen van de duivenvereni- ging .Nieuw Leven" te Koewacht zijn: oude duiven, twee eerstgete- kenden: 1. P. van Goethem, 2. Gebrs. Elegeert, 3. W. Verbiest, 4. A. de Kind, 5 J. Verschuren. Jaar lingduiven, twee eerstafgegeven dui ven: 1. L. Seghers, 2. R. Martens, 3. A. de Kind, 4. P. van Goethem, 5. T. Gijsel. Jonge duiven: twee eerst afgegeven duiven: 1. J. de Block, 2. R. van Hijfte, 3. C. Suy, 4. A. IJsebaert, 5. V. de Block. Koningsschap oude duiven, J. Verschuren (koning) Eerste minis ter, W. Elegeert, Tweede minister M. van Hooije - Martens. Konings schap Jaarlingduiven, mejuffrouw Elza Rogiest koning. Eerste minister, T. Gijsel. Tweede minister M. van Hooije - Martens. Koningsschap jon ge duiven. Joh. de Block, koning. Eerste minister, A. de Boek. Tweede minister,R. Martens. Uitslag Gene raal Kampioenschap: 1. Albert de Kind 55 punten. 2. P. v. Goethem, 51, 3. Joh. de Block 51, 4. R. Mar- (Van onze tafeltennismedewerker) AXEL In Culemborg werden de halve finales gespeeld voor het kampioenschap jeugdachtkampen voor tafeltennis. Twee Zeeuwse meisjes, Christa Slinger (MZ) en Betsy Jakobsen (Big Smash), waren hierin doorgedrongen en met succes wisten zij zich ook ditmaal weer te plaatsen, waardoor zij over drie we ken aantreden voor de finale om het kampioenschap van Nederland, dat in Utrecht wordt gehouden. Bij de meisjes junioren trof Betsy Jakobsen ditmaal in haar groep de sterke Sonja Hetzel, waarvan zij dan ook verloor. Toch kwam zij nog vier maal tot winst, hetgeen vol doende was voor plaatsing. Bij de meisjes pupillen slaagde de jeugdige Christa Slinger erin vijf maal tot winst te komen, hetgeen de tweede plaats opleverde. De afdelingstrai ning van coach Kleinepier blijkt hierdoor reeds nu zijn vruchten te gaan afwerpen. tens 49. 5 Gebrs. Elegeert 37. Klas sement van de meeste prijzen: 1. C. Suy, 2. Gebrs. Elegeert, 3. P. van Goethem, 4. R. Martens, 5. A. de Kind. De vereniging telt ongeveer 100 leden en is een der grootste in Zeeland. Kampioenschappen 1970 van de duivenvereniging „Recht voor Al len" te Sluis. Oude duiven vitesse. 1 J. van Ommen, 2 M. van de Bus- sche, 3. G. de Meijer, 4. O. de Meijer, 5. J. Wage. Midfond oude duiven. 1. J. v. Ommen, 2. P. de Smit, 3. A. de Smit, 4. J. Fokke, 5. J. Wage, Vitesse jonge duiven. 1. J. v. d. Wege, 2 Baert,, 3 O. Martijn, 4. E. Baert, 5. J. van Om men. Midfond jonge duiven. 1. O. Marteijn, 2 M. Baert, 3 D. Visser, 4 C. v. d. Walle, 5 en 6 J. Dezutter en A. Verheije. P.V. „De Getrouwe Duif" te Cad- zand. Oude duiven Vitesse aange duid: 1. A. Duininck en zoon 1266 punten, 2. Iz. Porrey 1014, 3. W. Goossen 954, 4. A. Vasseur en zoon 942, 5. G. Schrier 925. Oude duiven Vitesse onaangeduid: 1. A. Duininck en zoon 2607 punten, 2. A. de Putter en zoon 2241, 3. J. Visser 1760, 4. A. Vasseur en zoon 1642, 5. G. Schrier 1605, Jonge duiven Vitesse aan geduid: 1 I. Porrey 1022, 2 W. Goos sen 952, 3 A. Duiminck en zoon 938, 4. J. van de Plasse 827, 5. A. Vas seur en zoon 809, Vitesse jonge dui ven onaangeduid: 1 A. Duininck en zoon 2393, A. de Putter en zoon 2138, 3. W. Goossen 1748, 4. J. van de Plasse 1673, 5. A. Vasseur en zoon 1582. Fond Oude duiven: 1. M, van Hee 850, 2. A. Duininck en zoon 736, 3. A. de Putter en zoon 616, 4. A. Mabelis 318, 5. J. Kools 273. Fond jonge duiven: 1. A. Duininck en zoon 744. 2. A. de Putter en zoon 623, 3. I. B. de Grootte 445, 5. G. Schrier 435. Navluchtkampioen schap: 1. P. Goossen 494, 2. I. Por rey 452, 3. A. de Putter en zoon, 434, 4. A. Duininck en zoon 357, 5. W. Goossen 337. Generaal kampi oenschap: 1. A. Duininck en zoon 8942, 2. A, de Putter en zoon 7442, 3. I. Porrey 5893, 4. W. Goossen 5758, 5. A. Vasseur en zoon 5653. Duifkampioen Vitesse oude duiyen 1 G. Schrier (Ringnummer 578713) 420, 2. I. Porrey (Rgnr 1473302) 385, 3 A. Duininck en zoon (Rgnr 2102742) 382, Duifkampioen Fond oude duiven. 1. M. van Hee (Rgnr 472796) 258, 2 M. van Hee (Rgnr. 1426504) 184. Duifkampioenschap vitesse jonge duiven: 1. A. Vasseur en zoon (Ringnummer 2171237) 368, 2. W. Goossen (Ringnummer 501908) 338, 3. A. de Groote (Ring nummer 502762) 249 punten. de strafschopzone onderuit. De toe gekende strafschop werd door de Duitser Kostedde in een doelpunt omgezet. Kostedde zou even later uit een pass van Depireux de stand zelfs op 20 brengen. Nadat van Moer in de zeventigste minuut Brugge de genadeklap toediende, zorgde Tacac er met nog acht minu ten voor de boeg voor, dat Stan dard nog een vierde doelpunt maak te. De wedstrijd Union tegen Ander- lecht, eindigde in een 12 overwin ning voor Anderlecht. Pas in de tweede helft, toen Teugels Ander lecht wakker had gemaakt door het scoren van een Union-doelpunt, de monstreerde Anderlecht zijn grote klasse. Van Himst maakte in de zestigste minuut gelijk. Inmiddels had Leen Barth tweemaal in de voeten van een Union-speler moeten duiken om doelpunten te voorko men. Tien minuten voor het einde scoorde de Zweed Nordahl de win nende goal. Gantoise verloor in eigen huis met 02 van Beveren Waas. Door deze nederlaag is Gantoise de rode lan taarndrager geworden. Het was in valler Maes die met twee doelpun ten Gantoise de das omdeed. De Gentenaars mochten van geluk spre ken dat de nederlaag niet hoger opliep, toen een schot van halfspeler van de Sompel de paal op zijn weg vond. Waregem, dat in eigen huis ge dacht had gemakkelijk van Diest te kunnen winnen, kwam bedrogen uit. Het was wel doorlopend in het of fensief maar het eerste doelpunt was toch voor Diest. In de veertigste minuut trof Van Dingenen de roos. Kinsabil maakte in de vijfenvijftig ste minuut de stand gelijk. De Antwerpse derby tussen Beer schot en FC Antwerp had 25.000 voetballiefhebbers naar het Kiel ge lokt. Het werd een goede wedstrijd, waarbij de doelpunten schaars wa ren, ook al kregen Boenders en Em merich enkele behoorlijke scorings kansen. Pas tien minuten voor het eindsignaal viel de enige en beslis sende goal. Het doelpunt ontstond uit een strafschop, die door Emme rich werd ingeschoten. De strafschop werd toegekend omdat Emmerich door Geens was gevloerd in het strafschopgebied. Sporting Charleroi heeft voor ei gen publiek opnieuw teleurgesteld in het duel met het Brusselse Ra cing White. Pummy Bergholtz had het leeuwedeel in de zege van Ra cing White. Als een paling ging hij door de achterhoede van Cnarieroi en in vele kopduels lbeek hij on stuitbaar. Het werd een royale 13 overwinning voor Racing White. Crossmg en Lierse speelden een fel le spannende wedstrijd, waarin bei de clubs open en oftensief speelden zodat voortdurend aan beide zijden gevaar ontstond. Dat het bij één doelpunt van Lierse van De IN ul in de tweeëntwmtigste minuut bleef, was toe te schrijven aan het feit dat beide teams een uitstekende dbel- verdediger hadden. Verder stonden paal en lat aan beide zijden enkele doelpunten in de weg. Crossing had een gelijkspel wel verdiend. St.-Truiden liet zich op eigen veld een puntje ontfutselen door FC Luik. Zowel bij de thuisclub als bij de bezoekers bleek de doelman in goede vorm. De 00 eindstand wordt daarmee grotendeels ver klaard. Eddy Koens miste twee kan sen voor St.-Truiden. Na elf wedstrijden is de stand: 1. Anderlecht 19 punten, 2. Standard Luik 16, 3. FC Brugge 15, 4 en 5 en 6 Antwerp, Beerschot en Waregem, 12, 7 en 8 Racing White en St.- Truiden 11, 9, 10 en 11 Lierse, Crossing en Beveren, 10 pnt., 12 Union 9, 13 en 14 FC Luik en Diest 8, 15. Sporting Charleroi 7, 16. Gan toise 6. Programma voor komend week end: zaterdag: Racing White - Uni on, Zondag Anderlecht - Standard Luik, FC Brugge - Beerschot, Beve ren Waas - Crossing, Antwerp - Waregem, Diest - Charleroi .Lierse - St.-Truiden, FC Luik - Gantoise. (Van onze correspondent). KAPELLE In Kapelle is het half-verharde oefenveld van het nieuwe sportveldencomplex officieel in gebruik genomen. Dat gebeurde door de wethouder van sportzaken, A. P. Schouwenaar met de ontste king van de verlichting van het oefenveld. Het is het eerste onder deel van de grote vernieuwing en uitbreiding van de sportaccommoda tie in Kapelle, die wordt gereali seerd aan de Vroonlandseweg. (Van onze zwemmedewerker) SOUBURG Tijdens de buiten gewone algemene jaarvergaderingen van de Souburgse Zwemsport Vere niging en de zwem en poloclub de Zeehond bleek hoe hecht de band tussen de leden van beide clubs was gegroeid. Zonder enige weerstand werden beide clubs opgeheven, waarna gezamenlijk een nieuwe zwemsportvereniging werd opge richt. En dit ging allemaal in een wel zeer vriendschappelijke sfeer zodat het nieuwe bestuur zich wat dat betreft geen zorgen voor de toekomst hoeft te maken. Bovendien waren deze vergaderingen op voor treffelijke wijze voorbereid door een commissie van drie man, de heren Seijnstra, Marcusse en De Jonge. De heren hadden aan letterlijk alles gedacht. Voor het uitkiezen van een naam voor de nieuwe vere niging waren alle leden ingescha keld. Iedereen die een geschikte naam kon bedenken kon deze instu ren. Het mocht echter geen naam zijn van een bestaande zwemclub. Ondanks deze beperking kwamen 4) geldige inzendingen binnen. Uit dit aantal moest de fusie-voorberei dingscommissie een vijftal namen kiezen. Toen deze in stemming wa ren gebracht bleek dat geen der voorgedragen namen een absolute meerderheid had behaald. Er moest dus een herstemming plaatsvinden. Toen behaalde de naam „De Storm vogel" wel die meerderheid zodat dit de naam voor de nieuwe zwem club in Vlissingen wordt. Tevoren had de heer Seijnstra die deze vergadering leidde een duik in het verleden van beide ver enigingen gedaan. Uit de gegevens die de archieven aangaven bleek dat de bloeiperiode van de Zeehond da teerde van vlak voor en vlak na de oorlog terwijl S.Z.V. juist na 1962 m opmars kwam. Hij meende ook dat de leden van beide clubs de laatste jaren zo nauw hadden samenge werkt dat een fusie onvermijdelijk werd. De heer A. J. de Koene was door de besturen van beide verenigingen voorgedragen als nieuwe voorzitter. Dat de heer De Koene beslist geen „vreemde in de Zeeuwse zwem- wereld is, blijkt uit het feit dat hij jaren geleden optrad als voorzitter van S.Z.V. Bovendien bekleedde hij in die tijd de functie van secre taris-penningmeester van de Kring Zeeland van de K.N.Z.B. Ook heeft hij destijds het diploma-zwemmen in Zeeland ais diploma-consul - geregeld. Hij toonde zich dan ook zeer verheugd dat hij na jarenlange (Van onze dammedewerker) TERNEUZEN In de hoofdklas competitie dammen hebben de tien tallen uit St.-Laurens en Vlissingen een ruime zege geboekt op respec tievelijk DOS en Lammerenburg. De meest opvallende uitslag (16- 4) is wel van het thuisspelende St.- Laurens tegen het sterk geachte DOS uit Bergen op Zoom. Met geen enkele verliespartij, slechts vier remises, blijkt wel hoe sterk op het ogenblik St.-Laurens speelt. Met overtuigende cijfers, 15-5, wonnen ook de Vlissingers op het bezoeken de Lammerenburg. Deze zege is geen moment in gevaar geweest. Met de regelmaat van de klok werd deze stand opgebouwd en ook hier werd er geen enkele overwinning toegestaan aan Lammerenburg. Sou burg kon het ook niet bolwerken tegen Middelburg (6-14), zodat deze club met DOS de enige is zonder een enkel wedstrijdpunt en onder aan de ranglijst staat. afwezigheid weer was teruggekomen in de specifieke zwemsport-sfeer. In verband met het diplomazwemmen een oude „liefde" van hem toonde hij zich zeer teleurgesteld over de beslissing dat er in het zwembad te Vlissingen geen exa mens meer mogen worden afgeno men omdat het bad te klein ia Hij vroeg zich af of dit niet voorzien had kunnen worden. De heer De Koene hoopte dat met de komst van de nieuwe vereniging een nieuw tijdperk in zwemmend Vlissingen was ingeluid. In het nieuwe bestuur zal de heer A. Saimpon als secretaris optreden, de heer G. Bracke als penningmeester, de heer A. Meerman als tweede- secretaris, de heer J. Schipper als algemeen commissaris en de heer W. Buijs als commissaris sportzaken. KNVB- ZATERDAG V OETBAL DERDE KLAS ZUID Good Luck 11-15 Rillandia 11-9 Dinteloord 10-13 Terneuz B 11-9 NOAD'32 11-13 Sleeuwijik 9-8 Wit Zwart 9-12 Smerdiëk 11-7 RodaBoys 11-12 BVC'54 11-7 Krabbend 11-11 VIERDE KLAS A Nivo Siparta 11-16 Heukelum 12-11 GDC 12-16 Rust Roest 10-10 PTT Breda 11-15 Brakel 11- 9 Zwal Boys 12-14 Beatrix'62 11- 9 Altena 11-11 Tricht 11- 9 Veen 12-11 Seolto 12 9 Wilhelm'26 12-11 VIERDE KLAS B Hoek 11-17 Nieuwdorp 10-10 Yerseke 12-16 VCK 11-10 WHS 13-14 Kapelle 10- 8 Wissenkerk 12-12 Nieuwlamd 11- 8 WN 12-12 Chrislandia 10- 6 Kloetinge 10-10 AZW 8- 5 VOLLEYBAL EREDIVISIE DAMES Bekkerveld 4-8 DOS 4-2 Vredestein 3-6 Karanoi 4-2 DVC 4-6 Rapid 4-2 Octopus 4-6 Vallboval 4-2 AMVJ 4-6 SFC 4-2 Haag'68 3-4 Boemerang 4-0 EREDIVISIE HEREN Em. Blokkeer 5-10 HML 5-4 Delta Lloyd 4- 8 Libanon 5-4 Valuas 5- 8 Tornado 4-2 EW 4- 6 HVS 4-2 SFC 4- 4 DTS 4-0 Orawi 4- 4 Cito 4-0 HOOFDKLASSE ZUID - DAMES Orawi 9-16 Set Up 9-8 Theresia 8-14 Ekspalvo 7-6 Valuas 8-14 VCT 9-6 Bekkerveld 2 8-10 Energo 7-4 Roermond 7- 8 Hevok 7-0 Swift 8- 8 PSV 7-0 HOOFDKLASSE ZUID - HEREN Odulphus 8-14 Hajraa 8-8 Tupos 8-12 Petrus P 8-8 Bermi 8-10 Bekkerveld 8-8 Were Di 9-10 Moiler VC 9-4 Hevok 8- 8 Orawi 2 8-0 Rapid 8- 8 OVERGANGSKLASSE 7 DAMES MOC 7-14 Dynamo 7-8 Sarto 7-12 Lyceum 8-4 Set Up 2 7-10 EWC 7-2 B^rmi 8-10 Karanoi 2 8-2 LVC 8-10 OVOCO 8-2 Marathon 7-8 HEREN Willem II 9-18 Nuvoc 8-6 PSV 9-16 Karanoi 9-6 Dynamo 8-14 OVOCO 9-6 Sarto 9-14 Quos Ego 9-4 Atak 9-10 Flamingos 9-2 Odulphus 2 9-10 VC Breda 2 9-0 OVERGANGSKLASSE 8 HEREN Tornado 2 8-16 Flits 9-8 Lyceum 8-12 VC Breda 8-6 LVC 8-12 Sarto 2 8-4 Matador 8-12 EGVC 9-4 Juliana 9-12 Delta 2 9-4 Olympus 8- 8 AMVJ 2 8-2 (ADVERTENTIE) Diesel GT Wat u beslist eens moet doen is dit: proefrijden in een Mercedes 200 D of 220 D. En dan verrast con stateren hoe verbluffend soepel die unieke Mercetjes dieselmotor draait, hoe weinig brandstof daar voor nodig is, hoe enorm comfor tabel zo'n diesel wel is. Daar hebt u een auto aan,waarmee u zonder noemenswaardige onkosten 5 jaar aaneen 40.000 km per jaar rijdt... en iedere kilometer zo'n 3,5 ct op brandstof bespaart. Zóveel diesel zuinigheid, gekoppeld aan pure Mercedes-Benz allure, dat mag u gerust Diesel „Grand Tourisme" noemen... Wanneer komt u?

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 13