dit is een addressograph verkoper SMS I Cl P Schalkweide T Cl P pijpfitters pijplassers machinebankwerkers dit is een multilith/bruning verkoper hoofd van de huishouding technisch inkoper hoofd afdeling expeditie A ddressograph-Multigraph A HULPMONTEURS Bronswerk N.V. CONSTRUCTEUR SCHEEPSBOUW UJESCOIM Addressograph-Multigraph PECHINEY NEDERLAND N.V. Bontmantels Kees van Ven de PECHINEY NEDERLAND N.V. N.V. Verzekeringsbank Hollandsche Lloyd a. INSPEKTEURS b. ADJUNKT-INSPEKTEURS ZATERDAG 21 NOVEMBER 1970 Hij adviseert bedrijven en instellingen. Soms hoe „hygiënisch" te adresseren. Soms hoe een kostenbesparend systeem in te voeren. Maar ook hoe de informatie-stroom automatisch naar de computer te voeren: zonder ponsconcepten, zonder verponsing. etc., maar met behulp van plastic dataceilen, recorders, OCR-lezers of directe key-punching. Hij werkt een adviesrapport met kalkulaties uit en praat op basis hiervan met zijn kliënt verder om tot een verantwoorde installatie te komen.. Kortom, hij geldt in zijn gebied als een expert op het terrein van informatie-vervoer. Wanneer u meent op basis van ervaring, technische kennis of zonder meer op basis van een goede opleiding naar een goede positie als specialist-verkoper te kunnen solliciteren, dan bent u van harte welkom op dinsdag, 24 november a.s. op ons districtskantoor ie Eindhoven, Botenlaan 42, des avonds tussen 7 en 10 uur. Onze heer Ter Borg zal u gaarne inlichten over mogelijkheden in Zuid-Nederland, salaris, opleiding, auto en andere onderwerpen die u mochten interesseren. Gelijktijdig kunt u in onze showroom Addressograph apparatuur in bedrijf zien. Uiteraard kunt u ook schriftelijk solliciteren of een telefonische afspraak maken voor een onderhoud op een ander tijdstip. BOTENLAAN 42, EINDHOVEN. TELEFOON 040 - 64328 GROEP PECH1NEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Niveau H.T.S. Leeftijd25-35 jaar. De door ons gezochte kandidaat dient - een ervaring te hebben van enkele jaren als inkoper bij een industriële onder neming - een goede kennis te hebben van de Nederlandse markt voor werktuigen en materialen voor industriëel gebruik Een redelijke kennis van de Franse taal is vereist. Deze funktie ressorteert rechtstreeks onder de Chef afdeling Inkoop en Magazijn. De kandidaat zal in staat moeten zijn te zijner tijd deze funktionaris op te volgen. Met de hand geschreven sollicitaties, voor zien van een pasfoto en onder vermelding van referentienummer E 20, worden gaarne ingewacht bij onze afdeling Personeels zaken. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. Modern wooncomfort vereist ook beheersing van het interieur klimaat in onze huizen en kantoren. Op dit gebied is de Afdeling Verwarming Airconditioning van Bronswerk één van de belangrijkste bedrijven. De projecten lopen vanaf woonhuizen en scholen, ziekenhuizen en kantoorflats tot installaties als die van de luchthaven Schiphol. Voor projecten welke worden behandeld door ons kantoor BREDA, vragen wij Bij de steeds groeiende produktiegroep van een groot en gere nommeerd technisch bedrijf krijgen zij alle gelegenheid zich praktisch en theoretisch verder in hun vak te bekwamen; van de kant van het bedrijf wordt hierbij daadwerkelijke steun verleend. Sollicitaties te richten aan Ginnekenweg 310, Breda; voor telefonische inlichtingen 01600 - 48 55 0. Uw speciaalzaak Nieuwlandstraat 3. Tilburg Tel (14250-28617 (tussen «chouwburs en station) is een zeer modern bejaardencentrum in Haarlem, dat half februari 1971 zijn 300 bewoners begint op te nemen. Gevraagd wordt een welke vrouwelijke staf functionaris wordt belast met de leiding over de linnen kamer, alle magazijnen en de organisatie van de huis- houddienst. Zij zal voor haar personeel het dienstrooster moeten op stellen, dit personeel instrueren en controleren Van deze functionaris wordt verlangd: meerjarige inrichtingservaring: overwicht en tact t.o.v. personeel; organisatie-vermogen. Geboden wordt: Uitstekend salaris en verdere voorwaarden volgens het Rechtspositiereglement van de Contactcommissie. Indiensttreding januari/ februari 1971. Uitvoerige sollicitatiebrieven aan de alg. econ. directeur, p/a directiekeet nieuwbouw, FI. v. Adrichemlaan, Haarlem-Schalkwijk- N.V. Scheepsbouwwerf en Machinefabriek "De Klop" te Siiedrecht - gespecialiseerd in de bouw van baggermaterieel - wenst in contact te komen met enkele enthousiaste jonge mensen van 25 a 35 jaar, die als constructeur op de tekenkamer scheepsbouw een zelfstandige en interessante taak willen gaan verrichten. "De Klop" maakt deel uit van een groot concern, en er bestaan voor capabele mensen van uts-niveau goede toekomstmogelijkheden. Zij kunnen een goed salaris verdienen, er zijn uit stekende secundaire arbeidsvoorwaarden, het bedrijf vergoedt eventuele reiskosten en kan behulpzaam zijn bij het verkrijgen van woonruimte. Bent u geïnteresseerd en voldoet U aan de gestelde voorwaarden, wilt U dan Uw geschreven brief-met foto richten aan Bedrijfs- en Beroepskeuze-Psychologisch Bureau H. Kuhlemeier, Singel 226. Dordrecht, 01850-41400. I.H.C.HOLLAND is de industriële groep van Gusto-Schiedam, Smit-Kinderdijk- Kinderdijk, Smit Bolnes-Zierikzee, De Klop-Sliedrecht, Verschure-Amsterdam en D.M.N.-Noordwijkerhout. I.H.C.HOLLAND bouwt sleepboten en veerboten, materieel voor ertswinning, staalkonstrukties, dieselmotoren, baggerwerktuigen en booreilanden, drijvende kranen, graanelevatoren. Een dynamische industrie die bouwt aan een j^J ÉpI I I I grote toekomst. la Vrf» 11 ULLA^I ll ËmJ GROEP PECHINEY zoekt voor haar aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost Leeftijd35-45 jaar. Opleiding en ervaringEerste stuurman G.H.V. of H.T.S. met ruime ervaring in ver gelijkbare funktie in de industrie. Enige kennis van de Engelse en Franse taal strekt tot aanbeveling. Huisvestingsmogelijkheden zijn op korte termijn aanwezig. Met de hand geschreven sollicitaties, voor zien van een pasfoto en onder vermelding van referentienummer E 11, worden inge wacht bij onze afdeling Personeelszaken. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. (alle schadeverzekeringen) AMSTERDAM In verband met de gestadige groei van onze maatschappij, willen wij ons inspektiekorps uitbreiden met: voor West-Brabant en de provincie Zeeland. Sollicitaties te richten aan onze hoofdinspecteur, P. van Geel. Leypark- weg 123 te Tilburg, (tel. (04250) 21471), met vermelding van leeftijd, opleiding, enz., die vertrouwelijk zullen worden behandeld. Voor onze bouwplaatsen in het Botlek - gebied vragen wij ervaren en Ook bestaat de mogelijkheid voor bankwerkers, loodgieters, c.v.-monteurs e.d. in ons scholingscentrum te Rozenburg te worden opgeleid tot pijpfitter. Tevens kunnen daar lassers met enige ervaring worden opgeleid tol pijplasser. Wilt U nadere inlichtingen? Onderstaande medewerkers zijn graag bereid u te informeren: bel op of wip eens aan! Doorgaans zijn zij 's avonds vanaf 7.00 uur aanwezig. J. de Meijër, v.d. Elsenplein 9, Wagenberg. P. Bevelander, Deventerstraat 2b, Heiningen. A .C. M. van Dijk, Polderstraat 22, Sprundel. H. H. v.d. Kuyp, Venusstraat 13, Dongen. J. Hoeve, Poolsestraat 16, Hooge-Zwaluwe. P. C. Verbraak, Jac. v. Ruysdaelstraat 34c, Roosendaal. Jac. Aanraad, Irenestraat 9, Oud-Gastel (N.Br.) J. M. Smit, St. Antoinedijk 17, Oud-Gastel (N.Br.) W. P. v.d. Kieboom, Landonk 60, Raamsdonksveer. A. de Ronde, St. Antoniusstraat 76, Oosterhout. F. J. Rieger, Raadhuisstraat 59, Rucphen, tel. 01654-384. C. Dudok, Pastoor-Lombartsstraat 25, Moerdijk. A. J. Kanters, Huygensstraat 19, Terheijden. A. Q. van Est, Pr. Bernhardstraat 15, Fijnaart. L. Jaspers, Malbodestraat 7, Etten. J. A. de Bruyn, Linnaeuslaan 50, Oudenbosch. Uiteraard kunt u ook kontakt op nemeri met de afdeling personeelzaken, Julianaparklaan te Utrecht. Telefoon 030 - 44 38 77. Hij is vakman op het gebied van grafische en reprogratische technieken en hij is een door zffn relaties gewaardeerde adviseur-verkoper. Zijn vakmanschap en kennis ontleent hij enerzijds aan een grondige iechnisch-commerciële opleiding in ons bedrijf, anderzijds aan zijn ervaring verkregen bij vele vooraanstaande bedrijven en instellingen. Hij adviseert overheid en bedrijfsleven op velerlei gebied zoals fotokopiëren met behulp van de nieuwste technieken, het vervaardigen van drukwerk in eigen beheer kostenbesparende administratieve systemen, computer-output-vermenigvuldiging en'vele andere onderwerpen. Hij heeft een goed inkomen boven het gemiddelde. Wanneer u meent op basis van ervaring, technische kennis of zonder meer op basis van een goede opleiding naar een goede positie als specialist-verkoper te kunnen solliciteren dan bent u van harte welkom op dinsdag, 24 november a.s. op ons districtskantoor te Eindhoven Botenlaan 42, des avonds tussen 7 en 10 uur. Onze heer Ter Borg zal u gaarne inlichten over mogelijkheden in Zuid-Nederland, salaris, opleiding, auto en andere onderwerpen die u mochten interesseren. Gelijktijdig kunt u in onze showroom Multilith/Bruning apparatuur in bedrijf zien. Uiteraard kunt u ook schriftelijk solliciteren of een telefonische afspraak maken voor een onderhoud op een ander tijdstip. BOTENLAAN 42, EINDHOVEN, TELEFOON 040 - 64328

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 22