nou weet u wetdat de CHV niet alleen veevoeders heeft maar...hebben wij u al eens gezien? ADVERTEREN DOET VERKOPEN Have a real cigarette CAMEL uitnodiging met of zonderfilter 25 voor fl.75 ANALIST Bent u niet tevreden als VERTEGENWOORDIGER in het verzekeringsbedrijf? f. 14,25 f. 1,09 verkrijgbaar bij f de plaatselijke boerenbond of CAV stap eens binnen a. zwanenburg co.n.v. 6 VRIJDAG 2C NOVEMBER 1970 6 U bent een succesvol producent, maar u kunt méér! U kunit leiding gaan geven aan een aan tal in vast dienstverband werkende vertegen woordigers in de inspectie in het rayon De Langstraat. Vraag een onderhoud aan in verband met bo venstaande vacature. Richt uw schrijven aan Advertentiebureau Han Snel N.V., Avenue Concordia 62, Rotterdam onder no. 1642011. Bauknecht vaatwasmachine GS 55 Volautomatisch met 4 wasprogramma's. Cap. 10 normale couverts. Wast en spoelt alles glanzend schoon. Zelfs de meest hardnekkige etensresten worden grondig verwijderd dank zij het toteal-sproeisysteem. Met wateronthar- dingsapparaat f 999,50 veevoeders - voeders voor huisdieren - brandstoffen - meststoffen - landbouwmachines - centrale verwarming - consumptie-aardappelen - bouwmaterialen - kassen- en stallenbouw zaaizaden en pootgoed - bestrijdingsmiddelen Handzaag Met gesloten hecht en holle rug. In verschillende groottes, 18" tot 24". Vlieqt door het hout. Vanaf f J2 50 BG-70-5 iffkeer Jyp perpakje wereldberoemde Camel kwal Hert! vraagt voor Haar bed rijf slaboratorium in het bezit van analistendiploma deel I. Enige ervaring in de bacteriologie en van analyse van afvalwater gewenst. Bij huisvesting ter plaatse wordt medewerking verleend. Goede sociale voorzieningen. Sollicitaties te richten aan het Hoofd afd. Perso neelszaken, Oude Kerkstraat 8, Etten-Leur. Importeur J. Arends en Zonen Panhuisstraat 28-30 Venlo Rolveger Een dagelijks hulpje in de huishouding. Voorzien van houten spiraalborstel. Verschil lende afmetingen. Vanaf Klauwhamer Amerikaans model met stalen steet en rubber handvat. Gemakkelijk mee te wer ken en van hoogwaardige kwaliteit. f. 15,00 Ook met Hickory steel vanat 9,50 Huishoudtrap Verkrijgbaar met 4, 5 of 6 treden van sterk beukehout. Vanaf f.29,90 Gloeilampen Osram. Lange levensduur. Model Silica 40,60.75.100, 150 en 200 Watt. Vanaf Black Decker boormachine Dubbel toerental, onbelast 2400/900 toeren per minuut. Voor 1001 karweitjes; Niet meer weg te denken voor de doe-het-zelver. Vanaf f. 109,- Thermoskan ln de Helios thermos TV- kan blijft de koffie de gehele avond heerlijk warm. In ver chroomde uitvoering met patent schenkdop en ex panderstop. Inhoud 1 liter of 1,5 liter. V.a. 25,75 coMtrwnfabrMmi ETTEN-LEUR POSTBUS 27 aan moderne jonge mensen, om kennis Ie maken me! een beroep vol afwisseling in een fljne omgeving: verpleegster of verpleger in Psychiatrisch Ziekenhuis "Rosenburg", Oude Haagweg 377, Den Haag. Een boeiend beroep Psychisch zieke mensen verplegen is eigenlijk een van de mooiste en dankbaarste dingen die moderne meisjes en jongens in hun leven kunnen doen. Want het is niet alleen het lichamelijk en medisch verzorgen van de patiënten, zoals dat in elk ziekenhuis gebeurt. Je werkt vooral ook op verschillende interessante manieren daadwerkelijk mee aan het herstel van de mensen, die aan je zorg zijn toevertrouwd en meestal echt niet zo "onhandelbaar" zijn als je misschien denkt. Want moderne behandelingswijzen en geneesmiddelen hebben de antieke hekken en tralies allang overbodig gemaakt. De opleiding Je kunt al als leerling-verpleegster of -verpleger worden aangesteld als je 17 bent en het diploma Mavo of gelijkwaardige opleiding hebt. Je krijgt dan een kosteloze opleiding voor het B-diploma, die 3 jaren duurt en waarin je van alles leert, zoals psychiatrische verpleeg kunde. opvoedingsleer, EHBO, handenarbeid, kunstzinnige arbeidstherapie en geestelijke gezondheidszorg. Wie 17 jaar is en 3 jaren voortgezet onderwijs heeft gehad is ook welkom. Je krijgt dan tegelijk met de verplegingscursus een 2-jarige opleiding algemene ontwikkeling. 16-Jarigen Meisjes van 16 jaar kunnen reeds in vooropleiding komen als interne aspirant leerling-verplegende tegen een bruto salaris van f 248.- per maand. Het salaris en de rest Al meteen vanaf het begin van je opleiding ontvang je salaris. Als leerling-verpleegkundige krijg je het le jaar maandelijks f369.- bruto (met vrije kost en inwoning). Dit wordt voor leerlingen 2e iaars f 397.- en 3e jaars f 452.-. De premie AOW/AWW (ca 11 komt steeds voor rekening van het ziekenhuis! Als je gediplomeerd bent, kan je per maand van f 779.- tot 1475.- bruto verdienen, afhankelijk van dienstjaren en rang. Bovendien: de eerste dienstkleding is gratis, je hebt 'n 5-daagse werkweek en 18 dagen vakantie per jaar. Wonen Je komt eerst intern en krijgt dan een gezellige eigen zit/slaapkamer, compleet met voeding en bewassing. Word je later extern, dan wordt je bruto salaris verhoogd met f 147.50 per maand. De omgeving "Rosenburg" ligt middenin een uitgestrekt bospark dichtbij het strand, de prachtige parken "Meer en Bosch" en "Ockenburg" en een kwartiertje met de bus van het centrum van Den Haag. De ontspanning Er is een fraai gelegen tennisbaan, een midgetgolf- baan, een beatkelder, televisie in de conversatiezaal en dagverblijven, een bibliotheek om je hart aan op te halen en een personeelsvereniging, die van alles organiseert. Kom eer9t rustig kijken Alleen of met je ouders - reiskosten worden vergoed. Schrijf even of doe onderstaande bon op de post. Wij sturen dan een schriftelijke uitnodiging om eens rustig bij ons te komen kijken en alles tevragen, wat je nog weten wilt. Ik zal graag eens komen kennismaken met het werk van de verpleegsters en verplegers bij Psychiatrisch Ziekenhuis 'Rosenburg* Naam Adres Woonplaats Geboortedatummeisje/jongen Schoolopleiding In een gesloten envelop, gefrankeerd als brief, sturen aan: PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS "ROSENBURG" Postbus 7019 - Den Haag

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 5