de nieuwe snacks van patria meer meubelen PI van der U krijgt méér mogelijkheden met de Grote Winkler Prins 2xperuur Breda-Eindhoven w r Alléén VanderMeer laat u zó relaxen.Met een fantastische collectie Relax-meubels. 925,- 357; ZWITSANAL m Tijdelijk met twee voordelen 't Nieuwe ritme van NS patriotjes het ludieke zoutje TRAGE STOELGANG? CARTERS Chevrolet 1966, Belair automatic ■"33Vlllltnm Bontmantels Kees van de Ven ZITTEN DOET PIJN 16 VRIJDAG 20 NOVEMBER 1970 16 Snelste reistijd: 40 min. 66C PATRIOTJES 2ijn licht, luchtig en pikant. Méér dan 250 bolletjes in een gezellige en houd bare verpakking. Tijdelijk ter introductie slechts cent. Knal en ludiek voor elke tiener-fuif en tijdens een party het succes voor elke gastvrouw. Gewoon lekker om te smikkelen. Feest of geen feest, PATRIOTJES altijd en overal. Als je werkt, mag je best een beetje gespannen zijn. Maar als je thuis komt, wil je relaxen. Totéél relaxen. Daarom heeft VanderMeer een speciale Relax-collectie voor u samengesteld. Meubels die mooi zijn. En natuurlijk progressief. Maar vooral meubels, die helemaal rijmen met ,thuis-moet-het- fijn-zijn'-mensen. Die een bank willen, die zich meteen naatje ,zit-wensen' plooit. En een eethoek die niet minder comfortabel is dan de meest luie bank. Zulke mensen begrijpen, dat ook een wandmeubel een Relax-meubel kan zijn. Omdat ieder vakje, ieder hoekje je ter wille is altijd meer plaats dan je denkt. De Relax-collectie voor relax-mensen. Want relax mensen hebben plezier in alles. En daar hóren toch comfortabele meubels bij? Plezier in een eettafel mooi en praktisch. Tafelblad van harde, witte kunststof! Het onderstel is wit-lacqué, zwart, groen of rood-lacqué. 295,-. En ook de stoelen zijn .Relax' makkelijk rib-cord in donker blauw, paars of zwart. Het hout in lacqué-wit, zwart, rood of groen. I Tafel met 4 stoelen Relax-aanbouw-combinatie. Zóveel combinatie-mogelijk heden met kasten en kastjes, u houdt het niet voor mogelijk. En de variaties in tint en houtsoort zijn ook eindeloos (we hebben een boekje voor u met alle mogelijkheden). Blauwe, rode, groene of witte lijsten, palissander, noten of wengé-fronten, èlles. U ziet hier een element voor boeken (508,-), voor 'n bar (508,-), en een met open slaande deurtjes voor uw tv-toestel. Met prachtige deurtjes en laatjes. Witte fronten, lijsten en knoppen in antraciet. Als u de kast compleet met bar-indeling en tv-plateau wilt hebbent 1.934.-. Anders I //I I- is het totaal Mag er nu ook 'ns een bank zijn waar u de hele avond niet meer uit wil komen? Zo'n een-zits Italia-fauteuil (357,-) kunt u koppelen tot een 2-zits (714,-) of 3-zits (1.071.-). zo lang als u wilt. En nog een hoeker voor de benen (256,-). Motiefwit met een licht- en donkerbruine ruit Losse armrol27,-. Salontafel met mand voor lectuur, enz. (415,-). Combineer zélf. zitelement Meubel Drive-in Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Heerlen: Spoorsingel 2. Breda/Roosendaal Sprundelseweg 45. Rucphen. Meubel Drive-in Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrëcht-Jutphaas. Rotterdam: Groothandels- gebouw.Weena 737. Amsterdam Stadhouderskade 74 (modern). Keizersgracht 590 (klassiek). Den Haaa: Winkelcentrum .Waldeck', einde Laan van Meerdervoort. Meubel Drive-in Enschede: Winkelcentrum .De Klanderij', Boulevard 1945. (U parkeert op 'tdak!) Begin '71 opent VanderMeer nóg een nieuwe Meubel Drive-in Meubel Drive-in Etten-Leur: Winkelcentrum Rijksweg. Wellicht is uw galtoevoer onvol doende - en die is onontbeerlijk voor een goede spijsvertering en het regelmatig functioneren van uw ingewanden- Te weinig gal brengt de werking ervan in de war. U gaat zich loom en onprettig voelen, al of niet gepaard met hoofdpijn. Doe de kuur met zachte CartersPilletjes. Zij wekken de gal op en zorgen voor een goede toevoer ervan in de darmen. U voelt zich dan weer prettig, opgelucht en in een beter humeur. PILLETJES KI. brons metalic, 7.000 km, radiaal banden In uitstekende conditie. Tel. 01130- 1522 b.g.g. 01130-1435. iaau?nia«i!rAVia BREDA TEL. 30097 Uw speciaalzaak Nieuwlandstraat 3. Tilburg Tel 04250-26617 (tussen schouwburg en station) Lopen trouwens ook - als u last hebt van aambeien. Wat een narigheid. Dat is nu voorbij, want ZWITSANAL - nieuwe samenstelling - helpt snel, brengt meteen verlichting. IT hebt direct minder pijn, de jeuk verdwijnt en die nar© zwellingen slinken weg. Wat een enorme opluchting! ZWITSANAL, wetenschappe lijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende stoffen bevrijdt u snel van aambei-ellende. Vanaf f 2,15 uit de laboratoria vau Zwitsal Er is veel wat u wilt weten en moet weten. Met de nieuwe Grote Winkler Prins weef u méér, ontzaglijk veel meer! De grootste Nederlandse encyclopedie: 16.000 bladzijden, 100.000 onderwerpen. De tweede oplage in twintig luxe banden gaat verschijnen. Teken nü in 1vóórintekenprijs:besiissnel, O de 3-delige Kleine Winkler verdien honderd gulden Jk Prins gratis in bruikleen In iedere boekhandel kan men u er alles over vertellen, óók ovpr het aantrekkelijke betaalsysteem. Een uitvoerig model-exemplaar ligt ter inzage.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 16