H00GEHB0SCH durft wel. HOOGENBOSCH ILWATITA SECRETARESSE De Amro Bankopent op 17 november a.s. een nieuw, modem en gastvrij kantoor in Roosendaal: Markt 39-41. Geldzaken? De Amro Bank is er voor. tekenkamer RUN-SCHELDE Gratis inspectie op elke OK-inruilwagen van alle 54 General Motors OK-dealers. OHHWMai van oord werkendam WERKEN- ADMINISTRATEUR Wij zijn een internationale organisatie (bakermat Parijs) op kunstzinnig gebied, 1. CHAUFFEURS 2. ORDERKLAARMAKERS 3. BIJRIJDERS Gloednieuw „high fashion" model, diep glanzend crocolak. 'tlseenflairstep in coromandel bruin en ravenzwart Attentie: f 5.- spaarpremie plus prachtkans op droomreis. Adverteren doet Verkopen a. een tekenaar-constructeur electro b. een tekenaar-constructeur wtb. General Motors Ja: in een OK-wagen rijdt u 10.000 kmmet een maximum van3maandenrisicovrij met gegaran deerd gratis vervanging van onderdelen en gratis arbeidsloon. Bovendien: alsuuwwagenindiemaanden een service-beurt laat geven door uw OK-dealer, krijgt u gratis een inspectie en een officieel rap port daarvan. Mankementen die daarmee aan hét licht komen worden gratis verholpen. U weet nu waar u aan toe bent met uw OK-garantie. Trouwens, dat weet u bést. Want u mag elke OK-wagen een volle 2 weken of 1500 km uittes ten. Of laten testen: door deskundigen. Niet goed? Ruilt u 'm in! Maar dat komt niet voor. Een OK-wagen is nu eenmaal OK! VKIJDAG 13 NOVEMBER 1970 Tolbrugstraat 3, Breda - Dr. Braberstraat 10, Roosendaal Op het sekretariaat van de Raad van Bestuur van KWATTA proeft U hoe belangrijk chocolade kan zijn. Tot onze groep zijn de laatste tijd een aantal bedrijven toegetreden. Daardoor hebben onze activiteiten zich nog weer uitgebreid en is er behoefte aan een Alle belangrijke nationale en internationale zaken van de groep, waartoe 12 bedrijven in binnen- en buitenland behoren, worden op dit sekretariaat behandeld. Dit betekent veel afwisseling en veel verantwoordelijkheid. Ervaring, een positieve instelling en een gedegen opleiding zijn daarom nood zakelijk. Wij denken aan een jonge vrouw, die haar steno in moderne talen beheerst en met een grote mate van zelfstandigheid haar drukke taak kan uitvoeren. Vanzelfsprekend stellen wij tegenover onze eisen een goede hono rering. i Wij verzoeken U schriftelijk uw sollicitaties te richten tot de Raad van Bestuur van de N.V. Chocolade- en Cacaofabriek KWATTA, Postbus 290, Breda onder toezending van een pasfoto en voldoende gegevens, die voor een eerste indruk nodig zijn. U bent van harte welkom bij dit nieuwe kantoor. Want evenals de ruim zeshonderdvijftig andere Amro kantoren in ons land, biedt ook dit kantoor u een attente en vooral vertrouwelijke service bij de behartiging van al uw financiële zaken. Als kliëntvan d&Amstérdam-Rotterdam Bank kunt u van alle Amro diensten profiteren. Om er een aantal te noemen: de Amro Bank heeft verschillende spaarmogelijkheden (41/2 t/m 8% rente). De Amro Bank heeft voor u ook de bekende Amro Lening met gemakkelijke aflossingsvoorwaarden. De Amro Bank heeft een Privérekening voor u. Voordelen: 1u krijgt 2V2%rente, 2. u kunt uw regelmatig terugkerende betalingen (zoais huur, abonnementen, contributies e.d.) gratis automatisch laten overboeken, 3. u bent verzekerd van een vlotte giroservice, 4. u krijgt - op uw verzoek - de beschikking over de Groene Betaalcheques. (U kunt er bijna overal mee betalen zonder kontant geld op zak.) En: de Amro Bank.bemiddelt voor u bij alle verzekeringen, geeft advies bij beleggingen, levert u reisdeviezen, helpt u bij internationaal betalingsverkeer en kredieten. En niet te vergeten: de nachtkluis en de safeloketten. Kortom.de Amro Bank kan u steeds van dienst zijn. Waarom zou u daar niet gebruik vap maken? Dit Amro kantoor is maandags t/m vrijdags geopend van 9.00 uur tot 16.00 uur. Bovendien op vrijdagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur. Telefoonnummer: 01650-40555- Wanneer u vóór 15 december 1970 bij dit kantoor een Amro Spaarboekje of Spaarrekening opent met een eerste inleg van minimaal f 10.-, stort de Amro Bank daar een premie van f 5.— bij, èn maakt u kans op een gratis vakantie. Kom snel de folder met waardebon halen. Electron ontwerpt, fabriceert en installeert licht- en krachtin stallaties, hoogspanningsinstallaties, meet- en regelinstallaties, besturingsinstallaties, zowel in relais- als in contactloze scha keltechnieken, schakelborden, meetpanelen etc.. Daarnaast velerlei spe'ciale producten, zoals generatoraanslui tingen, zware railverbindingen speciale schakelaars tot 120 kA voor de chemische industrie etc. Bovendien aanvaardt "Electron" "engineerings"-opdrachten voor alle bovengenoemde installaties en technieken. Kortom, Electron is een bedrijf, dat, hoewel reeds meer dan 50 jaar oud, zijn tijd verstaat en voor jonge en bekwame mensen goede toekomstmogelijkheden biedt. Voor uitbreiding van de worden gevraagd: zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het in grote mate van zelfstandigheid uitwerken van ontwerpschema's voor automa tiseringsinstallaties in relaisschakeltechniek. Vooropleiding MTS, Cof gelijkwaardig niveau verkregen door zelfstudie), met enkele jaren ervaring op bovengenoemd werk terrein is vereist. Min. leeftijd 23 jaar. zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het in grote mate van zelfstandigheid uitwerken van ontwerpsehetsen voor onder steuningsconstructies, loopbordessen, kokerconstructies e.d. Vooropleiding MTS, (of gelijkwaardig niveau verkregen door zelfstudie) is vereist. Min. leeftijd 23 jaar. Belangstellenden worden uitgenodigd, eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding van nummer SD 1219, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken en Sociale Dienst, Postbus 260 te Breda. WU VRAGEN voor spoedige indiensttreding voor werken omgeving Bergen op Zoom- Tholen. Leeftijd liefst beneden 25 jaar. Praktijkdiploma Boekhouden gewenst. Bij gebleken geschiktheid goede vooruit zichten. Sollicitaties worden ingewacht door I sasdijk3<4.pobox 8 tel.01Q35 die geen goederen verkoopt maar opleidingen. Voor onze organisatie zoeken wij contact met enkele representatieve personen ie enige crea tieve inslag hebben. Hun taak zal zijn het adviseren van diegenen die ons om inlichtingen over de opleidingen heb ben verzocht. Middelbare schoolopleiding, overtuigingskracht en verkoopervaring worden absoluut vereist. Leeftijd niet beneden 28 jaar. Het werkterrein is omgeving Roosendaal-Breda. Sollicitaties te richten aan ABC SCHOOL PARIJS N.V. Keizersgracht 261, AMSTERDAM. Wij zijn groothandel in levensmiddelen voor Breda en omstreken en vragen voor direkt met groot rijbewijs en ervaring. vanaf 18 jaar. vanaf 16 jaar. Wij bieden een goed salaris, gunstige werk tijden en goede sociale voorzieningen. U heeft interesse Bel dan 01600-24466 toestel 23. Nota bene: u koopt een OK-wagen in Utrecht. U gaat op vakantie naar Drente. Daar krijgt u pech. Dan verleent elke OK- dealer in de buurt u deze OK-service gratis volgens uw OK-garantie boekje. U zoekt een wagen? Ga dan gauw eens praten met een OK-dealer. U vindt er vast één in uw buurt. Kijk maar op de lijst. OK? Ennam Friesestraatweg 20 Aduard Kleyssen Bornsestraat 207-209 Almelo Van Haarst Bornsestraat 50 Almelo VanZijll VelperpleinIO Arnhem Wander Vaart 31 Assen LeendertVriens Markendaalseweg74 Breda Juurlink Sal!andsestraat57 Coevorden Fa. M.Wouda Bzn., Koornmarkt A175 Dokkum Siton De Knobben 25 Drachten Visser De Ketting 1 Dronten City Motors Stationsweg 124A Ede Jacques van der Meulen Kanaaldijk Zuid 7g Eindhoven Gorter Kamp wal 50 Emmeloord Frans Roeloffzen Boddenkampsingel 2-10 Enschede Jetten Spoorstraat 122" Gennep Louisse Goes Westwal 25 Goes N.V.Aut.bedr.van Mill Schelluinsevilet 105-107 Gorlnchem Da Jong Fiuwelensingel59a Gouda Riva Oude Haagweg 547 'sGravenhage Fennema Stationsweg 86 Grouw Kimman Baan 5 Haarlem Canton Reiss Honigmanstraat 63-65 Heerlen DenHartog Moriaanseweg West 62 Hellevoetsluis Hendriks Europaweg150 Helmond Bleeker Deldenerstraat4 Hengelo Lathouwers Pettelaarseweg 160 's Hertogenbosch Blom Zijlsingel 36 Leiden Service Lochem Tramstraat25 Lochem Tweelo Industrieweg 3 Meppel Van den Bosch en Jansen Sint-Annastraat 190-196 Nijmegen Olde Monnikhof VosdeWae!straat20 Oldenzaal Opel Dealer „Centrum" St. Anthoniusstraat 55 Oosterhout Aut. Mij. „Roosendaal" Von Beethovenlaan 6 Roosendaal Cartigny Rijksweg Noord 33 Sittard Göttgens Haspelsestraat 20 Sittard Mulders Prinses Beatrixlaan 2 Tiel Lepelaers Tivolistraat 98 Tilburg Liewes Hoofdstraat 38 Tolbert Hönders Nachtegaalstraat 49 Utrecht Boelens Adriaan Tripweg Veendam Veenendaals Aut. Bedr. Industrielaan 12 Veenendaal' Lathouwers N.C.B. Laan 119 Veghel Gebra Kaldenkerkerweg 97 Venlo Centrum Zeeland Coosje Buskenstraat127 Vlïssinge* Waveem Marijkestraat 1 Waalwijk Ton Dorpstraat 12 Waardenburg Kirpestein Prof. Ritsema Bosweg 1 Wageningen Nedam Ringbaan Oost 20 Weert Cremers Terpstraat 29 Wieringerwerf i Wieling Beersterweg 18-20 Winschoten Zeister Aut. Mij. Oude Arnhemseweg 201 Zeist v. d. Burg Zn. Stationsstraat 95 Zoetermeer Service Zutphen Groennftrkt14 Zutphen Smit en Co Ceintuurbaan 3 Zwolle

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 25