M.T.S. (U.T.S.)-ers instrumentatietechnicus ervaren instrumentatie- technici/vaklieden vmF show Autobedrijf ROB. HELLEMONS lletziai gel» i Hl» assistent voor de belastingafdeling KIEKENS luchttechniek technisch commercieel medewerker PTT meRGK SH3RP B D0Hiïl6 artsenbezoekers besteller bij PTT VAKBEKWAME BETON- TIMMERLIEDEN METSELAARS IJZERVLECHTERS SANIT AIRINSTALLATEURS VERWARMINGSMONTEURS Afdeling verkoop en showroom: DOORNBOSLAAN 104, BREDA, TEL. 01600-47650 S1MCA 2^ lucht-, stof- en afzuigtechniek POSTKANTOOR BREDA HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF LEERLINB-ZIEKENVERZ0B6STEBS 29 ZATERDAG 7 NOVEMBER 1970 18 Wescon N.V. heeft als werkterrein: het bouwen van installaties voor de chemische en petro chemische industrie het onderhouden van bestaande installaties het leggen van pijpleidingen het bouwen van meet- en regelstations het installeren, inregelen, onderhouden en repareren van instrumentatiesystempn. In Nederland is Wescon met circa 2000 werknemers op een groot aantal bouw plaatsen werkzaam. In het buitenland worden regelmatig grote projecten uit gevoerd, in het algemeen onder verantwoordelijkheid van het hoofdkantoor en onder directe leiding van een grotendeels Nederlandse staf. Daarnaast wordt steun verleend aan projecten, die door onze dochterondernemingen in Australië, het Caraïbische gebied, Iran, Koeweit en Duitsland worden uitgevoerd. In verband met de uitbreiding van onze instrumentatiedienst zoeken wij contact met (WTB en E) die zullen worden opgeleid tot Deze cursus is gericht op het opstellen, ijken, in bedrijf stellen en inregelen van instrumenten alsmede het opsporen en opheffen van storingen in regelkringen, zoals deze voorkomen bij olieraffinaderijen, elektrische centrales en chemische fabrieken m binnen- en buitenland. Gedurende deze cursus welke begin 1971 zal aanvangen wordt volledig salaris betaald. Bovendien zijn er directe plaatsingsmogelijkheden voor die direct op één onzet bouwplaatsen in Nederland en na gebleken geschiktheid ook in het buitenland kunnen worden ingeschakeld. Sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring worden gaarne tegemoet gezien. Adres: Wescon N.V., Afdeling Personeelszaken, JulianaparkJaan 2, Utrecht. Alle advertentie-opdrachten worden uitge voerd overeenkomstig de Regelen van het Advertentiewezen, gedeponeerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbanken en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Bouwonderneming vraagt voor haar werken in Duitsland Tel. 01155-2231 04920-36219 tel. 08800-32007 Afspraak met 'n franse Chrysler Dat nieuwe idee op de weg is er. De Chrysler 160,160 GT en 180. En het is ons, Simca-dealers, een eer en een genoegen u reeds nu het eerste exemplaar, sportief en weldadig luxueus, te kunnen tonen. Openingstijden Vrijdag 6 november, van 16.00 - 22.00 uur Zaterdag 7 november, van 10.00 - 22.00 uur Zondag 8 november, van 12.00 -18.00 uur CHRYSLER vragen voor hun vestiging te Breda: die In staat Is zelfstandig aangiften te maken. Honorering In overeenstemming met de geboden funktie. Van de secundaire arbeidsvoorwaarden noemen wij: Integrale studlek06tenvergoedlng Opname In pensioenfonds Integrale reiskostenvergoeding Spaarregeling Minimaal 20 dagen vakantie per Jaar. Sollicitatie te richten aan: Breda: Willemstraet 6, telefoon 01600 - 3 55 50. Amsterdam, Arnhem, Bol.ward, Breda, Enschede, 'e-Gravenhage, Groningen 'e-Hartoganboaeh, Leeuwarden, Mappet, Botterdam, Utrecht, Zaandam. amsterdam-n. kadoelenweg 360 tel. (020) 276841* een dynamisch vak, waarin zich voortdurend nieuwe toepassingsmogelijkheden voordoen, die bijdragen tot de groei van ons bedrijf. Daardoor, is een vakature ontstaan vpor een in de buitendienst, met name voor de provincies Limburg, Noord Brabant en Zeeland. Deze medewerker zat in zijn activiteiten gesteund worden door een staf van technische specialisten. Zijn taak bestaat uit het voorbereiden van de verkoop van kleine en grote luchttechnische installaties, zowel in standaarduitvoering als ook specifiek afgestemd op de behoefte van de afnemer. Naast een technische opleiding en ervaring van niveau moeten kandidaten beschikken over overtuigingskracht en doorzettingsvermogen om de gestelde doelen te bereiken, als wel over het vermogen zich snel en afdoende inzicht te versohaffen in nieuwe situaties. - Geboden wordt een met de belangrijkheid van de functie overeenkomende salariëring, alsmede uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Kandidaten die ernstige belangstelling hebben voor bovengenoemde functie worden verzocht contact op te nemen 'met de afdeling personeelszaken, of tussen 18.30-19.30 uur: (02993)-3385. U houdt van vast en verantwoordelijk werk in de buitenlucht. Dat hebt u als postbesteller op het postkantoor Breda. U woont buiten Breda. Dan is het mogelijk dat u in uw woonplaats of omgeving kunt werken bij vakantie en ziekte van plaatselijke bestellers. U hebt een rijbewijs. Bij geschiktheid zult u daarvan zoveel mogelijk gebruik kunnen maken. Om in aanmerking te kunnen komen moet u tussen 17 en 30 jaar oud zijn en volledig Lager Onderwijs hebben. j Wij leren u het vak en u krijgt vanaf de eerste I dag het volle salaris Een goed salaris. Op 25-jarige leeftijd f 804,71 bruto per maand. En het wordt nog aangevuld met toeslagen voor onregelmatige diensten. Bovendien betaalt u geen AOW-premie; die is voor onze rekening I Wilt u meer weten over deze functie? Wendt u zich dan mondeling of schriftelijk tot I de directeur van het postkantoor Breda. 70t1029 Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „Crabbehoff" met 174 bedden '""V Meisjes, die een minimum leeftijd hébben van 16 Jaar en 9 maanden, kunnen nu een zinvol beroep kiezen door zich aan te melden voor de binnenkorc aanvangende cursus tot opleiding voor ziekenverzorgster. Hiervoor ko men ook in aanmerking meisjes, die in het bezit zijn van het VVB-diploms. Geboden wordt: een 2-jarige opleiding een netto betoning van f 278,-/298,- p.m. t» toeslag onregelmatige diensten vrije kost, Inwoning en bewassing 0 vergoeding van dienstkleding 0 vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis staat een modern ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex is gelegen in een nieuwe wijk tegenover een uniek winkelcentrum. DORDRECHT 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. Chemisch-Farmaceutische industrie - Postbus 561 - Haarlem Merck Sharp Oohme Nederland N.V. maakt 'deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige genees middelen voor mens en dier. Ofschoon MSD in Haarlem zijn geneesmiddelen tot naar het Midden- Oosten exporteert, vormt de binnenlandse markt een uiterst gewichtig actiegebied. En hier beweegt zich de artsenbezoeker, die ais vertrouwensman van MSD verbaai contact houdt met de medische wereld, apothekers, ziekenhuis- kmctkmarissen: ofwel de beslissers, die kiezen voor voorschrijving van dit geneesmiddel of een ander. voor het rayon Noord-Brabant. Het verkooptoze gesprek met de arts Het werk van de artsenbezoeker verschilt in menig opzicht van gewoon, regelrecht "vertegenwoordigen". Om te beginnen verkoopt een artsenbezoeker niets. Hij informeert alleen - maar scoort nooit het directe succes van een geslaagde verkoop, waarmee een vertegenwoordiger gewoonlijk zijn gesprek afrondt. Nee, het succes komt hier langzamer, maar gaat dieper. Want laten we ons niet vergissen: artsen bezoeken is wel degelijk com mercieel. De artsenbezoeker die zich met zijn gezaghebbende voorlichting over MSD-geneesmiddelen. een gewaardeerd gesprekspartner van artsen, specialisten en apothekers in zijn rayon weet te maken, proeft het succes van omzetverhoging. Bovendien legt hij de eerste contacten voor het kfinisch genees middelenonderzoek. Daarnaast is hij een belangrijke informant voor de marketinggroep omtrent vragen en verlangens van de artsen in zijn rayon. Over de jonge mannen in kwestie - en hun achtergrond Zij zijn zo tussen de 25 en 30 en hebben een middelbare opleiding of een daarmee gelijkstaande paramedische opleiding voltooid (misschien gevolgd door enkele academische jaren). Zij dragen een duidelijke commerciële signatuur. Zij bezitten van natura een innemende wijze van optreden, hebben het in zich om vaardig contact met anderen te maken. Zij zien niet op tegen intensieve gerichte studie, beschikken over doorzettingsvermogen. Zij komen tot volle ontplooiing in een sfeer van zelfstandigheid en vrijheid van werken. (En de ervaren artsenbezoeker die geïnteresseerd meeleest en voor verandering voelt, hoeven we niets meer te vertellen). Wilt u hierover met ons praten? Er is van onze kant natuurlijk veel meer te verklaren over de fascinerende praktijk van de MSD-artsenbezoeker. Over de opleiding die wij nodig achten, de begeleiding, de huip van geavanceerde communicatietechnieken. En: over de congressen, symposia en filmavonden, waaraan onze artsenbezoekers meewerken. Een leerzaam gesprek. Dat de deur kan openen naar een aan zienlijke carrière. U bent welkom voor dat gesprek. AJs u ons een korte brief stuurt (of ter introductie bett: 023 - 31 93 30, toestel 124) maken we graag een afspraak. Merck Sharp Dobme Nederland N.V. Postbus 581, Haarlem.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12