AlléérAfmderMeer laat u zó relaxen. Met een fantastische collectie Relax-meubels. 925,- 357;- 1.720,- meer meubelen van der „Dat zochten we nou: Los en Makkelijk Als je werkt, mag je best een beetje gespannen zijn. Maar alsje thuis komt, wil je relaxen.Totaal relaxen. Daarom heeft VanderMeer een speciale Relax collectie voor u samengesteld. Meubels die mooi zijn. En natuurlijk progressief. Maar vooral meubels, die helemaal rijmen met ,thuis-moet-het-fijn-zijn'-mensen. Die een bank willen, die zich meteen naar je ,zit-wensen' plooit. En een eethoek die niet minder comfortabel is dan de meest luie bank. Zulke mensen begrijpen, dat ook een wandmeubel een Relax-meubel kan zijn. Omdat ieder vakje, ieder hoekje je ter wille isaltijd meer plaats dan je denkt. De Relax-collectie voor relax-mensen. Want relax-mensen hebben plezier in alles. En daar hóren toch comfortabele meubels bij? Plezier in een eettafelmooi en praktisch. Tafelblad van harde, witte kunststof. Het onderstel is wit-laqué, zwart, groen of rood-lacqué. 295,-. En ook de stoelen zijn Relax': makkelijk rib-cord in donkerblauw, paars of zwart. Het hout in lacqué-wit, zwart, rood of groen. Tafel met 4 stoelen Relax-aanbouw-combinatie. Zóveel i combinatie-mogelijkheden met kasten en kastjes, u houdt het niet voor mogelijk. En de variaties in tint en houtsoort zijn ook gindeloos (we hebben een boekje voor u met alle mogelijkheden). Blauwe, rode, groene of witte lijsten, palissander, noten of wengé-fronten, alles. U ziet hier een element voor boeken (508,-) voor 'n bar (508,-), en een met openslaande deurtjes voor uw tv-toestel. Met prachtige deurtjes en laatjes. Witte fronten, lijsten en knoppen in antraciet. Als u de kast met bar- indeling en tv-plateau wilt hebben 1.934,-. Anders is het totaal Mag er nu ook 'ns een bank zijn waar u de hele avond niet meer uit wil komen? Zo'n een-zits Italia-fauteuil (357,-) kuntu koppelen tot een 2-zits (714,-) of 3-zits (1.071,-), zo lang als u wilt. En nog een hoeker voor de benen (256,-). Motief: wit met een licht- en donkerbruine ruit. Losse armrol27,-. Salontafel met mand voor lectuur, enz. (415.-). Combineer zélf, zitelement: *4 HEaw Meubel Drive-in Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maast'richt afrit vliegveld. Heerlen: Spoorsinget 2. Breda/Roosendaal Sprundelseweg 45, Rucphen. Meubel Drive-in Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utre.cht-Jutphaas. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74 (modern). Keizersgracht 590 (klassiek). Den Haao Winkelcentrum '.Waldeck', einde Laan van Meerdervoort. Meubel Drive-in Enschede: Winkelcentrum .De Klanderij', Boulevard 1945. (U parkeert op't dak Begin '71 opent VanderMeer nóg een nieuwe Meubel Drive-in! Meubel Drive-in Etten-Leur: Winkelcentrum Rijksweg.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 14