Marionetten waarmee gespeeld wordt ROBUR OP DE BRES VOOR ARBITERS HONTENISSE WON DOOR EEN GEWELDIGE INZET WIK op dreef in turnwedstrijden Krappe zege van Goes-reserves op Kapelle - formatie TENTOONSTELLING VAN DUIVEN Zes vragen van Goese vereniging 0lim#ndié ofwel: hoe Mercedes dieselzuinigheid met heel veel klasse combineert In het centrum Wisselbeker voor Artemis Van Haperen was klasse apart SUPERIEUR Mercedes-Benz diesels LAJ omwille van comfortabele zuinigheid N.V. GARAGE 'T WESTEN, Oostburg. Breedestraat 23, tel. 01170--22 55 DINSDAG 3 NOVEMBER 1970 (Van onze sportredactie) GOES. De Goese voetbalvereniging Robur heeft er nu al voor gezorgd dat het zaterdag tijdens de jaarvergadering van de afdeling Zeeland van de KNVB even zal spannen. In een brief aan het bestuur van de afdeling heeft de club zes vragen voor de rondvraag gesteld, die betrekking hebben op de situatie rond de scheidsrechters in het algemeen en rond de arbiters in Zeeland in het bijzonder. Het zijn de volgende vragen. men dat meestal niet te weten en als via de dag-, week- en clubbla den kritiek geleverd wordt op aller lei zaken rond de scheidsrechter en zijn omgeving dan voelen allerlei belangrijke en minder belangrijke functionarissen zich soms genood zaakt hun stem daarover te laten horen. 1. Bestaat er aan de hand van de huidige bondsreglementen ook maar enige kans, dat de afzonderlij ke scheidsrechtersverenigingen wor den toegelaten als lid van een afde ling van de KNVB: 2. Indien dit niet het geval is. bent u dan van mening dat de mogelijkheid hiertoe wel moet wor den geschapen?; 3. Indien u vraag twee ontken nend beantwoord wat is daarvan de reden? 4. Indien u vraag twee bevesti gend beantwoord bent u dan bereid om in het komende jaar hierover in samenspraak met de besturen van de scheidsrechtersverenigingen, üe COVS en de scheidsrechterscommis- sie van onze afdeling een rapport op te stellen met een ontwerpvoorstel er in en dat ter discussie a an te bieden aan de scheidsrechtersvereni gingen en de stemgerechtigde leden van de KNVB, afdeling Zeeland?; 5. Indien u vraag een en twee ontkennend hebt beantwoord en het dus niet mogelijk is om de scheids rechtersverenigingen in het kader van de huidige reglementen als vol waardig lid toe te laten, bent u dan wel bereid hen te allen tijde op de afdelingsvergaderingen kans te ge ven om het woord te voeren via de afdelingsvertegenwoordigers van de afzonderlijke scheidsrechtersvereni gingen en niet alleen via de man van de COVS?; 6. Is het mogelijk om te bepa len, dat het gebruik van het „diplo ma" of „pasje' of „identiteitsbe wijs" alleen is toegestaan wanneer men „in functie" is als scheidsrech ter, neutrale grensrechter of rappor teur en dat men als ze alleen maar als toeschouwer komen bij de kassa gerechtigd is van hen betaling van het plaatsbewijs te vragen? Het bestuur van Robur licht deze vragen toe met: Een figuur die mo menteel in onze voetbalwereld in het centrum van de belangstelling staat, is de scheidsrechter. In allerlei vormen wordt er over hem en zijn omgeving gesproken en geschreven. In De Stem werd enige maanden geleden aandacht besteed aan een artikel in ons clubblad waarin we niet alleen kritiek leverden op en kele situaties rond de scheidsrech ters, maar waarin we ook wezen op enkele discriminaties tegenover hen. Van de kant van de bond stelt men dikwijls, dat de arbiter bij de wedstrijden haar vertegenwoordiger is en men wenst hem als zodanig behandeld te zien. Men vraagt de verenigingen hem de kritiek via mondelinge commentaren en artike len in clubbladen te sparen; bij strafzaken is in het merendeel der te behandelen zaken het rapport, dat hij instuurt van doorslaggevende aard; met zijn „pasje" mag hij iede re wedstrijd gratis bijwonen, terwijl iedere club de centen toch zo hard nodig heeft, wanneer een arbiter berispt of geschorst wordt, komt Aan de andere kant worden de arbiters echter als onmondige kleine jongens behandeld. Op geen enkele bonds- of afdelingsvergadering kun nen ze via de woordvoerders van de scheidsrechtersvereniging het woord voeren of de voorzitter moet dan daarvoor speciaal toestemming ver lenen en dan is het nog meestal maar de COVS-vertegenwoordiger die hij het woord verleent. Met de scheidsrechtei's wordt in hat benoemingsbeleid soms vreemd omgesprongen. Veel hangt af van het feit of zij wel of niet hun mening ronduit durven te zeggen. Het lijkt wel eens of men hen als marionetten ziet, waarmee gespeeld kan worden. Wij als bestuur van Robur vragen ons af of de scheids rechters nu wel zo gelukkig zijn met deze situatie. Zij zijn een on misbaar deel van onze voetbalsa menleving, maar laten we hen dan ook als zodanig beschouwen. Laten we ze dan ook dezelfde plaats ge ven als de andere leden van de KNVB en haar afdelingen. Tot zover de brief van het bestuur van Robur aan het bestuur van de afdeling Zeeland van de KNVB. Met voorzitter Kok en zijn medebe stuursleden zijn ook wij zeer be nieuwd naar het antwoord tijdens de rondvraag in Middelburg. (Van onze sportredactie) AXEL. Piet Verpoorte, doelman van het Gentse Gantoise, is gistermiddag in Axel in het huwelijk getreden met Jeanette Rieteco. Tijdens de receptie was er van de zijde van de Zeeuwsch- Vlaamse en Belgische voetbalwereld veel be langstelling. Het paar blijft in Axel wonen, waar Piet Verpoorte een slagerij heeft. (Van onze sportmedewerker) HONTENISSE - KLOOSTERZAN- DE Vier minuten voor tijd kon de Hontenisse-aanhang zich niet meer beheersen. Iedereen stormde het veld op om linksbuiten Piet van Waterschoot te complimenteren. Zelfs scheidsrechter M. van Ham uit het Brabantse Fijnaart die de lei ding de gehele wedstrijd goed in de hand had gehouden, stond er even beduusd van te kijken hoe hij bijna onder de voet werd gelopen. Maar de spanning voor het Hontenisscle- gioen was te groot geweest tijdens (Van onze turnmedewerker) VLISSINGEN Zo'n 260 meisjes en jongens, verdeeld over 41 wed- strijdgroepen van 17 verenigingen hebben deelgenomen aan de door de Zeeuws Brabantse Turnkring uitge schreven en door de gymnastiekver eniging Astrow uit Souburg in de sporthal te Vlissingen georganiseer de kringverenigingswedstrijden voor meisjes en jongens geboren voor 1958. Speciaal bij de meisjes was een behoorlijk aantal wedstrijdgroe- pen dat de lang niet gemakkelijke voorgeschreven oefenstof uitstekend beheerste. De grote uitblinker was hier de groep van W.I.K uit St. Annaland, die in de finale een voorsprong van niet minder dan 7,8 punt behaalde op de naaste concurrente Deltasport uit Zierikzee. Bijzonder spannend was de strijd om de tweede en derde plaats tus sen Deltasport uit Zierikzee en VTV uit Vlissingen, Met slechts 0,3 punt voorsprong op VTV, de winnaar van het vorig jaar, wist Deltasport op de tweede plaats beslag te leggen. Mede door de zware oefenstof, voor al aan de rek, bleef het aantal jongensgroepen tot 7 bepeirkt. Uit sluitend van VTV uit Vlissingen kan worden gezegd dat het deze oefen stof Volledig onder de knie had. Deze groep behaalde een puntenaan- tal van 209,7.Op grote afstand volg de een drietal jongensgroepen van gelijke sterkte: WIK uit St.-Anna land 181,05 p., Prins Hendrik uit Breda 179,6 p. en MTV'69 uit Mid delburg 178,2 p. De voornaamste uitslagen waren: Meisjesgroepen. eerste prijzen: MTV '69 Middelburg, Volharding Goes, WIK st.-Annaland, U.D.I. Ber gen op Zoom, VTV Vlissingen, MTV '69 2 Middelburg, Olympia Kapelle, Deltasport, Zierikzee, WIK 2, St.- Annaland, WWV St.-Maartensdijk, WIK 4, St.-Annaland, VTV 2, Vlis singen, WIK St.-Annaland 3. Tweede prijzen: Prins Hendrik Breda, Kwiek Bruinisse, Prins Hen drik Breda 4, WWV St.-Maartens dijk, UiDI Bergen op Zoom en Spi- do Oud Vossemeer. Derde prijzen: SVS Serooskerke, Tuni Nieuwdorp, Prins Hendrik Breda, MTV '69, Middelburg, Prins Hendrik 6, Breda, Volharding Goes, Atlas Heinkenszand, Prins Hendrik Breda 5, SV Duiveland Oosterland. Meisjesfinale, deelnemende vere nigingen de twee hoogst geklasseer- den per wedstrijdbaan: 1. WIK, St.- Annaland 212,35, 2. Deltasport Zie rikzee 204,55, 3. VTV Vlissingen 204,15, 4. MTV '69, Middelburg, 194,25, 5. Volharding Goes 191,7 en 6. Olympia Kapelle 187,45. Jongensgroepen: eerste prijs: VTV Vlissingen, Tweede prijs: WIK, St.- Annaland 181,05, Derde prijzen: MTV Middelburg, 178,2, SV Duive land, Oosterland 170,65, Volharding Goes 173,15, en Prins Hendrik Bre da 179,6 punten. deze wedstrijd. Immers, vriend en vijand was het er over eens, dat de 20 voorsprong, die Hontenisse bij de rust op het scorebord had ge schopt zwaar tegen de verhouding in was. Toen Goes spoedig in de tweede helft gelijk maakte en twaalf minu ten voor tijd zelfs met 23 kwam voor te staan, gaf zelfs de meest fanatieke Hontenisse-supporter wei nig meer voor de kansen van zijn club. Dat tijdens de resterende twaalf minuten eerst Vercruyssen gelijk zou maken en daarna links buiten Van Waterschoot met nog vier minuten vooor de boeg na een snelle rush koploper Goes op onver wachte wijze de volle winst uit handen zou nemen, mocht dan ook als de sensatie van de wedstrijd worden betiteld. Toch was trainer Piet Lindenberg van Goes na afloop vrij nuchter in zijn commentaar. Lindenberg: „Wanneer de tegenpartij vier nor male doelpunten maakt en wij maar drie, dan kan dat niet anders zijn dan dat die overwinning verdiend is. Natuurlijk, toen wij met 23 kwamen voor te staan had onze achterhoede de zaak dicht moeten houden. Immers, bij het derde doel punt dat Hontenisse maakte, stonden drie man van Goes toe te kijken zodat de Hontenissespeler ongehin derd kon inkoppen. Verder is het jammer dat wij tijdens het eerste kwartier niet gelukkiger waren, want in die periode hadden wij minstens een doelpunt verdiend". Lindenberg prees vooral het goede spel van Hontenise tijdens de twee de helft en was vol lof over linksbui ten Van Waterschoot. De Goese aanvoerder A. Debbaut vond dat de gelukkigste gewonnen had en dat zijn ploeg het eerste half uur de wedstrijd in zijn voordeel had kunnen beslissen als vrouwe Fortuna de Goesenaren iéts gunsti ger gezind was geweest. Het feit dat zijn ploeg in een uitwedstrijd een 20 achterstand op een bepaald mo ment in een 2—3 voorsprong had weten om te buigen noemde hij een pluspunt. Er was ook nog de gerust stelling dat er in deze competitie nog niets verloren was. Voorzitter De Kok van Goes had een gelijkspel een juistere weergave van het vertoonde spel gevonden. Gezien het feit, dat zijn ploeg gedu rende het eerste half uur superieur was. Hij betreurde de vele dek- kingsfouten van zijn mannen en was verder van mening dat het voor een lager geklasseerde ploeg altijd leuk was om de koploper te verslaan. Trainer R. Bouchoute van Honte nisse vond dat zijn ploeg verdiend had gewonnen, hetgeen hij baseer de op het feit dat Hontenisse na met 20 te hebben voorgestaan de ne derlaag nabij was en daarna toch nog voldoende kracht had om terug te kunnen komen. Voorzitter Cor Schelfhout van Hontenisse vond het formidabele inzet van beide teams, een fantastische wedstrijd met een Hontenisse had goede steun van net publiek. Hij vond ook dat trainer Bouchoute een pluim verdiende voor de wijze waarop hij de spelers had weten voor te bereiden op dit duel. Hontenisse-aanvoerder Henny Pauwels prees scheidsrechter Van Ham voor diens goede leiding. Pau wels verder: „Zo'n spectaculair wedstrijd heb ik in heel mijn voet balloopbaan nog niet meegemaakt. Ik vond Goes een zeer goede en sportieve ploeg. Ik vind dat we er aardig in geslaagd zijn om de felle Goese aanvalsspitsen in bedwang te houden. Dat we na de opgelopen achterstand getoond hebben te kun nen voetballen heeft mij opnieuw vertrouwen geschonken om weer mee te kunnen dingen naar het kam pioenschap". Scheidsrechter Van Ham uit Fij naart vond dat Goes wel een gelijk spel had verdiend. De wedstrijd vond hij over het algemeen geno men sportief met voor de rust ge makkelijker om te leiden dan na d' rust, hetgeen hij toeschreef aan de geweldige inzet van beide ploegen in de tweede helft. (Van onze dammedewerker) GOES Na de hoofdklas kwa men de damtientallen in de eerste klas in het strijdperk. Direct al een verrassende uitslag van 9II tussen het gedegradeerde Kapelle en de reserves van Goes, althans voor zo ver over reserves kan worden ge sproken. Beziet men namelijk de opstelling van Goes H dan blijkt bijvoorbeeld dat al vier spelers ook j.I. zaterdag in het eerste tiental speelden in de nationale hoofdklas. Niettemin een streep door de reke ning van Kapelle, welke club getipt tvas als kandidaat voor de titel om zodoende weer in de hoofdklas terug te keren. Enfin in deze klas een dubbele ronde zodat Kapelle de gelegenheid krijgt zich te revancheren. Zierikzee zegevierde ook met 't kleinst moge lijke verschil 119 over het tweede tiental van St.-Laurens. Een goed debuut van de reserves uit St.-Lau rens om met dergelijke cijfers uit Zierikzee terug te keren. Tenslotte een grote overwinning van Som- melsdijk 164 op het bezoekende Tholen, zodat de Tholenaren nun verre reis niet beloond zagen. De uitslagen luiden: Kapelle - Goes II 911. 1 Chr. Korstanje - C. de Klerk 11, 2 J. de Visser - W. Krijger 2—0, 3 J. v.d. Moere - O. Scherp 20, 4 L. Adriaanse - K. Schoester 0—2, 5 A. Zegers - C.W. v. Damme 02, 6 K.J. de Koeyer - D.J. v. Daalen 1— 1, 7 J.J. Ganseman - A. Mijnsbergen 11, 8 J. Zegers - G. Gorsse 02. 9 J.C. v. Liere - M. Poulisse 02, 10 H. v.d. Vrie - L. Dekker 20. Zierikzee - St.-Laurents II 119. 1 J. Huigens - J. Geldof 20. 2 M. de Wild - P. v. Keulen 20. 3 J. Folmer - P. Sinke 1—1, 4 F. Rogge band-K. Vermazen 11. 5 W.C. Boot - W. de Kroo 0—2. 6 J.A. Verton - P. Lampert 20, 7 C.L. Boot - J. Janse 1—1, 8 J. de Jonge - J. Verstraate 20, 9 J. Flikweert - P. Harthoorn 02, 10 J.L. Straayer - W. Jobse 02. Sommelsdijk - Tholen 164.1 C. Polder - P.C. v.d. Velde 1—1, 2 W. v.d. Boogert - W. v. Osch 11, 3 B. Vis - C. Droogers 20, 4 F. Noord- ijk - S. Schot 1—1, 5 K. Vis - M. Schot 20, 6 I. Koese - W.A. Boog- der 20, 10 J. Lodder - D. Verburg 20, 8 B. Roetman - S. de Korte 20, 9 L. Bruggeman - C. v. Splun- der 20, 10 J. Lodder - D. Verbrug 1—1. (Van onze sportmedewerker) 's HEER-HENDRIKSKINDEREN Zaterdag werden in het Heer Hendrikhuis de jaarlijkse schutters wedstrijden van het negende district van de Koninklijke Nederlandse Schuttersassociatie gehouden. De or ganisatie had de Technische Com missie van genoemd district in sa menwerking met de vereniging Ar temis uit Goes-KIoetinge. Er werd geschoten met een klein kaliber ge weer 0 22. Allen de verenigingen De Fles en De Kom uit Vlissingen en St-Anna- land waren op dit schuttersfestijn absent. De vijf beste schutters van elke vereniging werden ingezet voor de strijd om de wisselbeker, die voor de tweede maal werd gewon nen door Artemis. De districtsvoor zitter N. van der Waa uit Kloetinge reikte na afloop met een toepasse lijk woord de prijzen uit die beston den uit wild, gevogelte en gebak. De uitslag bij de verenigingswed strijd luidt: 1. Artemis (Goes-Kloe- tinge) 450, 2. Middelburg 432, 3 's- Heer-Hendrikskinderen 431, 4. Poortvliet 428, 5. Wolphaartsdijk 421, 6 Tholen 410, 7. Scherpenisse 407, 8. Westkapelle 389. Het individuele klassement ziet er als volgt uit: 1. N. v.d. Waa (Kloe tinge) 48-42, 2. J. Zweedijk ('s Heer-Hendrikskinderen) 47-11, 3. G. v.d. Knaap ('s Heer-Hendrikskinde ren) 4645 4. D. Uil jr. (Poort vliet) 4644; 5.' J. Kloosterman ('s Heer-Hendrikskinderen) 46-43, 6. C. Fierloos (Goes) 46-42, 7. H. de Dreu (Kloetinge) 45-45, 8. J. van Wel (Wolphaartsdijk) 45-44, 9. C.J. van Rossen (Goes) 45-44, 10. C. Over- beeke (Tholen) 45-43, 1.. C. Hoef- kens (Middelburg) 45-42, 12. C, Bruinzeel (Scherpenisse) 45-40, 13 A. Visser (Kloetinge) 45-37, 14. N. Fierloos (Goes) 44-44, 35, P. Sinke (Goes) 44-44, 16. J. Rouw ('s Heer- Hendrikskinderen) 44-43, 17. M. Rouw ('s Heer-Hendrikskinderen) 44-42, 18. J. Praat (Tholen) 44-42, 19 P. van Putten :Middelburg) 44- 40, 20 A. Baker (Goes) 43-41. (Van onze atletiekmedewerker) BAARLE-NASSAU Op een bij zonder zwaar parkoers in de bossen van de Bredaseweg te Baarle-Nas- sau organiseerde de plaatselijke KPJ-afdeling voor de veertiende achtereenvolgende keer een cross. Op de geaccidenteerde omloop toon de Effense Riny van Haperen weer eens zijn klasse. Hij wees bij de jongens senioren zijn naaste bela gers duidelijk terug. Bij afwezigheid van Jacques van Aert, die met een blessure sukkelt, waren dat Jan van Beek en Cees Taks. De uitslagen: Meisjes junioren: 1. Elly Wouters (Waspik), 2. Els Adri- aansen (Riijsbergen), 3. Agnes Taks (Terheijden), 4. Rika Vermeeren (Rijsbergen), 5. Wilma Pheninckx (Oosterhout), 6. Lia Olieslagers (Chaam), 7. Liza Herrijgers (Rijs bergen). Meisjes senioren: 1. Adri van Eekelen (Etten-Leur), 2. Ely Pheninckx (Oosterhout), 3. Ria Ver daasdonk (Terheijden), 4. Thea Meeuwissen (Baarle-Nassau), 5 Nel ly Janssen (Oosterhout), 6. Jacqueli ne Huyben (Oosterhout). Jongens junioren: 1. Bert Tielen (Etten- Leur), 2. Toon Havermans (Den Hout), 3. Jan van Ham (Zondert), 4. Louis Frijters (Rijsbergen), 5. Peter Zagers (Zundert;, 6. Ad Klaassen (Rijen), 7. Ad Braspenning (Zun dert), 8 Janus Peeters )Zundert), 9. Cees Smeekens (Ulvenhout), 10 Bert van Exel (Ulvenhout). Jongens senioren: 1. Riny van Haperen (Ef fen), 2. Jan van Beek (Effen), 3. Cees Taks (Terheijden), 4. Ad Be rende (Rijsbergen), 5. Jan Klaassen (Oosteind), 6. Ad Olieslagers (Baar le-Nassau), 7. Jos de Wit (Oost- eind), 8. Jan van de Aa (Rijen), 9. Jos de Beer (Zundert), 10. Dré Her rijgers (Rijsbergen). Open klasse: 1. Minus Brosens (Chaam), 2. Jan Olieslagers (Chaam), 3. Jan Roeien (Baarle-Nassau), 4. Rinus van Kou lil (Sprundel), 5. Jan Keyzers (Ul venhout), 6. Ben Dietvors (Zeven bergen), 7. Alfons Bruurs (Baarle- Nassau), 8. Sjaan 'Vrins (Zevenber gen). (ADVERTENTIE) (Van onze duivensporimedewerker ZAAMSLAG Op 19, 20 en 21 november wordt in Hotel „Het Zwaantje" te Oost-Souburg een Pro vinciale Zeeuwse Duivententoousiel- ling gehouden. De organisatie hier van berust bij de postduivenvereni ging „Zeelandia" te Middelburg, die kosten noch moeite heeft gesp» .0 om deze tentoonstelling te doen sla gen. De inschrijving staat open voor alle in Zeeland wonende leden van de Zuid Nederlandse Bond van Postduivenhouders en voor de leden van de afdeling Zeeland van de Algemene Nederlandse Bond van Zaterdagvliegers. De inschrijving sluit op 5 november of zoveel eerder als het gestelde aantal van 550 dui ven is bereikt. Inlichtingen hieromtrent 01180- 6309. Erkende keurmeesters zullen de duiven keuren en deze keuring vindt plaats in 8 klassen: oude dof fers, geboren in 1968 of eerder, oude duivinnen geboren in 1968 of eerder, 3-jarige doffers 1969, 4-jarige dui vinnen 1969, 5 jonge doffers 1970, 6 jonge duivinnen 1970, 7 late jonge doffers 1970, 8 late jonge duivinnen 1970. De eigenaar van de mooiste duif op deze tentoonstelling kan rekenen op een beker „iets kleiner dan de Europa-cup". Verder heeft het Mid delburgse bestuur de hand kunnen leggen op een voor Zeeland onge kende en unieke collectie bonnen voor een duif van liefhebbers die naam gemaakt hebben in de duiven sport. Uit Beigië van: Verhiest en zoon, Ruien, Gebroeders Vermeire, Kortrijk, Valere van de Bussche, Oostende. De Meurichi Astene, Ju- lien Dhont, Wareghem. Uit Duits land van Willy Möller uit Fritzlar. Uit eigen land onder andere J. Wille Zuidzande, dit jaar winnaar interna tionaal duivinnen vanuit Pau, P. Goossen, Westdorpe en L. van Wal lenburg, Souburg wonnen in 1S70 beiden een Provinciale vlucht. H. Calon, Schoondijke, kandidaat voor de eerste prijs in Zesdaagse. G. Dusarduyn te Groede, ook al een kandidaat voor een prijs in het Provinciaal Kampioenschap. Ko Ni- pius, Middelharnis, insiders zeggen dat hij dit seizoen de beste Neder landse speler was. Jos Jilese, Box tel, R. Verstraeten, Oostburg, M. Buuron, Bergen op Zoom, A. Hagers, Berkel, M. Krauth, Meerssen, Eyer- kamp, Zutphen, B. van Es, Dirks- land, J. Wolff, Wezep, M. Smeets, Reuver, Dr. Linssen, Helmond, M. van Hout, Oirschot, M. de Smet, Eede, H. Stern, Lochem gebrs. Korff, Oost-Souburg, C. Sprenkels, Aalsmeer, C. Vermast, Yerseke en tal van anderen. Vermeldenswaard is ook dat zijne koninklijke hoog heid prins Bernhard een bon in de vorm van een duif voor deze ten toonstelling beschikbaar heeft ge steld. Al de schenkers van bonnen zullen in het op de tentoonstelling verkrijgbare programmaboekje uit gebreid onder de loep genomen wor den. Programma: donderdag 19 november 19 uur tot 22 uur, inmanden van de deelnemende duiven. Zaterdag 21 november 13 uur, zaal open voor de deelnemers en bezoekers 16 uur prijsuitreiking, 19.30 uur verkoop van de bonnen en duiven, 21.50 uur sluiting. Diesel GT Komt u maar bij ons binnen. Gaat u er even rustig bij zitten. Dan cijferen we het allemaal voor u uit. Hoeveel brandstofkosten zo'n Mercedes 200 D of 220 D u wel bespaart. En dat Mercedes dieselzuinigheid aan lange- afstand rijders (30.000 of40.000 per jaar) een all-in kilometerprijs geeft, die niet hoger is dan die van een 10.000 gulden benzine auto. Zóveel dieselzuinig heid gekoppeld aan pure Mercedes-Benz allure (pro beer maar eens hoe dat rijdt, zit, stuurt, wendt en keert), dat mag u gerust Diesel "Grand Tourisme" noemen... Wanneer komt u?

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 9