WITTE KRUIS MOUSSELINE EN WEEFJERSEY El tik IK helpt snel en spaart de maag a TEKENAAR In Oosterhout aan mooi plantsoen komen achtentwintig riante eengezinshuizen vanaf f.54.750.- 04250-3.64.30 Nationaal Grondbezit N.V macro Plastic DIRECTIE-SECRETARESSE griep? hoofdpijn? verkouden? poeders,tabletten,cachets VROOM DREESMANN 5e internationale kunststoffen- en rubberbeurs Utrecht m DRUgasar werkt tegen de buitenmuur Wolwarm - modieus - top kleuren en gemaakt voor maxi en midi japonnen. In alle mode tinten. Prettig te verwer ken en kreukherstellend. 90 cm./ breed. Nu p/mtr: VROOM DREESMANN Wordt hulp-vertegenwoordiger Nederlandse Staal Unie STAMPERSGAT AHREND N.V. ervaren kantoor- machinemonteurs Voordat het weer bar en boos wordt een winterbeurt bii Gulfdealer Gulf Serv. Station Rijnvos Stoer en sterk. Van soepel suède. Lekker aan de voet. nauw om de enkel. Met een buigzame, ijzersterke anti-slipzool van geribbeld rubber. Met dikke doorgestikte kapnaden. Een vlotte schoen voor weer en wind ensuède is in Verkrijgbaar in de maten 40-45 39.95 36-39 37.95 Kemper Beton N.V. is een onderneming met twee produktie-bedrijven, namelijk te Rotter dam en Tilburg en met circa 300 medewerkers. Het produktie-programma omvat in hoofdzaak PROJEKTTON-bouwelementen voor de utili teitsbouw. In het op 14 december a.s. in gebruik te nemen nieuwe hoofdkantoor te TILBURG wordt ook het Ontwerp- en Kalkulatieburo ondergebracht. Op deze afdeling is de funktie vakant van Hij zal in team-verband-betrokken worden bij de offerte-voorbereiding van ons interessant produktie-programma. Opleiding: Bij voorkeur M.T.S. Bouwkunde of Weg- en Waterbouw. Leeftijd: Tot omstreeks 22 jaar. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens kunnen worden gericht aan KEMPER BETON N.V. Oostdijk 27 Rotterdam-3027 Voordelige trein/toegangsbiljetten op 170 stations verkrijgbaar. Dagelijks geopend van 9.30-17.30 uur. S3 oktober tfm 5 november 1370 Machines en apparatuur grondstoffen - halffabrikaten technische eindprodukten Lekker stoken zonder schoorsteen! Uw slaapkamer, uw keuken, de kinderkamer... ze hebben toch een buitenmuur? Dan vragen zij om DRUgasar gasverwarming. Door een. opening in de muur wordt de DRUgasar verbonden met de buitenlucht. Dat is alles, om altijd warme winters te hebben. De DRUgasar gaat als een vrek om met gas, is handig regelbaar en absoluut veilig... wat wilt u nog meer? O ja.~ er is keus uit meer dan zestig typen! Prijzen vanaf f 299,- '.V1 ''"nSifsw Ir-".!1' ;,!iiHil1 V* T V_ N Vraag ongefrankeerd de gratis brochure aan bij Koninklijke Fabrieken DiepenbrockSc Reigers N.V., Antwoordnummer 17, Ulft. Verdien met eigen auto tot f 12,p. u. Bij verdienste. Dit is een serieus aanbod. Geen colportage. Vele vakante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Schrijf brief met adres, leeftijd en beroep. Snel antwoord. Brieven onder no. SG 24936 E bur. v. d. blad. Grote woonkamer. Drie slaapkamers plus slaap/hobbykamer plus zolder. Tuin voor en achter. Betegeld terras. Ruim balkon. Enkele garages beschikbaar. Luxe afwerking, met o.a. CV door hele huis, drie wastafels. Betegelde badkamer met ingebouwd ligbad. Betegelde keuken met roestvrijstalen aanrecht twee spoelbakken. Gelegen aan plantsoenen, vlakbij de Europaweg. Dus: mooie ligging, en direkte verbindingen met Breda, Tilburg, Rotterdam en Utrecht. En Oosterhout zelf, op de grens van de Vrachelsche Heide en de bossen, is zoals u weet een van de mooiste gemeenten van Nederland. De koopsom varieert van 54.750.- tot 58.500.- incl. B.T.W. en vrij op naam. Rijksbijdrage wordt verstrekt. Oplevering, hypotheek, rentevoet? Voor een verhelderend gesprek met uitvoerige dokumentatie, kunt u zich altijd wenden tot ons Inlichtingenkantoor. Bel voor een afspraak: Na kantoortijd 042,50 - 2.18.32/ 2.11.98 Ringbaan Oost 108,Tilburg. TEL. 01651 - 653. Wij vragen een die a) de directiecorrespondentie kan verzor gen (steno niet vereist) b) een goede kennis heeft van Frans en Duits in woord en geschrift c) beschaafde omgangsvormen heeft d) minstens 22 jaar oud is. Deze functie biedt een grote mate van zelfstan digheid met interessant, afwisselend werk. Salaris en bijkomstige voorzieningen zijn in overeenstemming met capaciteiten en ervaring. Sollicitaties gaarne schriftelijk aan de directie. vraagt voor de technische dienst te Rotterdam en Tilburg Gespecialiseerde opleidingen, o .a. op het gebied van Olympia kantoormachines, Roto stencil- en offsetmachines, Tosha-Fax stencilvervaardigers en Photorapid fotokopieer-apparaten, worden door eigen instrukteurs verzorgd. Het bezit van een rijbewijs B.E. strekt tot aan beveling. Wij bieden U een prettige werkkring in een mo dern en dynamisch bedrijf. Goede toekomstmogelijkheden. Vaste onkostenvergoeding. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan Ahrend N.V., Hoofd Centrale Technische en Montage Dienst, Westblaak 65 te Rotterdam. Telefoon 010- 14 44 11. Hij gaat de vijanden van uw auto effektief te lijf met beschermende Gulf-produkten Antifreeze and Summer Coolant in het koelsysteem (5-voudige bescherming); Gulfpride Formula G Racing Motor Oil, vanwege de uitnemende anti-slijtage eigenschappen onder alle rij-omstandigheden. En voordat o weg rijdt een tank vol Gulf Super No-Nox, voor een pittige start en een hoge top. Neem een V voorsprong met Gulf. MARKT 126. ETTENLEUR

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 8