De Fujkaseqpe (universele filmprojektor) JONGENSBROEKTRUIRAK^ vendfloor hollenkamp FF Tot 15 november 8.90 Daarna weer 18.50 Boek van de Maand. VROOM DREESMANN VROOM DREESMANN en veie andere aardige en eigenaardige observaties in het boek„Leven in de dierentuin". ELECTRO Stoere broek. Spijkerbroekmodel van poolvast tinneroy. 4 Moderne kleuren. Maten 104 t/m 167 Maat 104/110*: Vlot"battle-dress"-pak van tinneroy. Met "bont"-voering en "bont"-kraag. Zwart, lindegroen, tabak. Maten 110 t/m 172. Maat 110*: £2 COMFORT Badkamer verwarming compleet 31,43 Fijne coltrui met lakriem. Sterk draion met linnen. 5 Lekkere kleuren. Maten 116 t/m 176. Maat 116*: Eindstraat/hoek Houtmarkt 1 - Breda Uitgevoerd op kunstdruk. Fraai gebonden. Met 131 foto's, waarvan 15 in kleur en 116 zwart/wit. Vlug kijken bij uw boekhandelaar. Hoe dolfijnen hun trainers jennen. Hoe een walrus verliefd wordt op z'n verzorger. Hoe kolibries veranderen in levensgevaarlijke jachtvliegers. Hoe een chimpansee-moeder mond-op-mond beademing gebruikt. U leest 't in „Leven in de dierentuin". 164 pagina's met sterke staaltjes en ontroerende anecdotes uit de dierenwereld. Genoteerd door een knappe verteller als Vitus B. Dröscher. Partnerruil bij pinguïns Nieuwe Ginnekenstraat 31 Breda, ingang v. Goorstraat, telefoon 31970. vanaf Ook voor reparaties van stofzuigers, wasmachines en wikkelen van motoren. 4 meter breed Vendof loor* nylon tapijt kost 98.- per meter. Dat scheelt. Dat is een prijs om over na te denken. Zeker als u bedenkt dat dit nylon tapijt buitengewoon slijtvast is, en moeilijk vuil aanneemt. De pool is gehecht op een dubbele jute rug. De tinten zijn 't nieuwste van 't nieuwste: een geraffineerde mengeling van 4 schakeringen van één basiskleur. De basiskleuren waaruit u kiezen kunt zijnberken, cognac, aubergine en bronsgroen. is een merk van Vroom Dreesmann. Dat betekent optimale kwaliteit, attente service en degelijke garantie. De Fujicascope M25 is aen universele projektor. Wat zeggen wil dat u er zowel single 8 als dubbel 8 en super 8 mee kunt vertonen. Films die u er direkt feilloos inlegt, zonder kans op kreuken of breken. Tot op de opwikkelspoel gaat dat immers automatisch. Het Fujicon 1.3/19 mm objektief garandeert u een haarscherp beeld. Dat ook in halfdonkere kamers goed doortekend is dank zij de krachtige (en veilige I) 8V/50 watt lamp. Inclusief de bescherm- hoes, lamp en spoel voor 120 meter film betaalt u voor deze unieke projektor bij Vroom 'Dreesmann niet meer dan m- (catalogusprijs 325.-) |1

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 15