FAMILIE VAN SLOBBE NAAR AUSTRALIË Rode Kruiskolonne nam afscheid van mevrouw L. Lipjes Ode aan Zeeland Open fractie-beraad PPR Zeeland trok weinig belangstelling Een Pontiac is een gelukkig bezit. Geslaagde taptoe in Koewacht MOSSELRIT Activiteiten Veilig Verkeer Zaamslag Bejaardendag in Vogelwaarde Snelheidscontrole in Terhole en Kuitaart Schietingen in Kloosterzande Collecte in Philippine voor Henri Dunant II Te Kloosterzande Pontiac tijd juiste tijd Examens Wat en waar VANDAAG Medische diensten MORGEN Tentoonstellingen Hoogwater ZATERDAG 10 OKTOBER 1970 (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS In eerste in stantie zou vrijdagmiddag om twaalf uur de tweemaster Ceto- nia, met aan boord de familie Van Slobbe en Max Hendrikse, afkomstig uit IJzendijke, de ha ven van Breskens verlaten om koers te zetten naar de Australi sche stad Gladstone. Door allerlei omstandigheden, kleine gebeurte nissen van het laatste moment, vertrok de Cetonia pas om kwart over twee, nagezwaaid door vele vrienden en familieleden van het zeilende gezelschap. Begin dit jaar kwamen de heer en mevrouw Van Slobbe en hun 19- (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE De rijks politie van de groep Hontendsse heeft deze week verscheidene malen 'n sneuheidseontrole gehouden in Ter hole en Kuitaart. De controle werd verricht met behulp van de voor Nederland nieuwe en ultra-moderne PEK-elektronic meter. De snelheid wordt bij deze apparatuur gemeten met een elektronisch oog, waardoor de bekende „draden" over de weg overbodig geworden zijn. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Zaterdag 10 okto ber (vandaag) organiseert de Zeeuwsch-Vlaamse Automobielclub „Zevac" haar zesde „mosSelrit.' De rit bestaat voor de A-klasse uit een oriëntatierit van 60 kilometer en een kaartleesrit over 20 kilometer. Voor de B-klasse een oriëntatierit over 60 kilometer. Start en finish zijn aan de Sportlaan te Zaamslag. De prijs uitreiking vintd 's avonds plaats in het verenigingsgebouw. „De Rank" eveneens te Zaamslag. De Zeeuw Jack Vréke heeft een lied gemaakt waarin hij zijn ge boorteprovincie als volgt bezingt. Het lied is op een melodie van J. de Boer door het City Theater Or kest in Amsterdam op muziek ge zet. Zeeland, o Zeeland Waar de Noordzee loeiend neer stort op het strand, Waar de boterbloemen bloeien op het land. Waar de meeuwen krijsen in het stormgedruis. Daar is 't oude Zeeland, daar voel ik me thuis. In den vreemde staard' ik met een stil verdriet, Naar de vage verten in het ijl verschiet. 'k Heb in andere landen, waar het lot mij dreef, Geen geluk gevonden, want mijn heimwee bleef. Heimwee naar mijn klein en mistig vaderland, Waar de Noordzee loeiend neerstort op het strand, Waar de meeuwen krijsen in het stormgedruis. Waar de Zeeuwen wonen, daar is mijn thuis. Zeeland, o Zeeland, naar jou verlang ik weer, Je Schelde en je Walcheren vergeet ik nimmer meer. 'k Blijf altijd van je houden en beukt de zee je land, Dan bid ik voor de dijken, o Zeeland, houdt toch stand. (Van een onzer verslaggevers) TERNEÜZEN De afdeling Ter- neuzen van het Nederlandse Rode Kruis heeft gisteravond in de bene denzaal van hotel Rotterdam, af- scheidgenomen van mevrouw L. Lip jes-De Wolf, die gedurende 34 jaar in de kolonne Sluiskil heeft gewerkt, waarvan 20 jaar als leidster van het Sluiskilse detachement. Namens het hoofdbestuur reikte burgemeester J. C. Aschoff van Ter- neuzen mevrouw Lipjes de bronzen medaille van verdienste uit. Dit ge beurde uiteraard eerst nadat hij in een korte toespraak de talrijke acti viteiten van mevrouw Lipjes had ge memoreerd. Vooral tijdens en na de oorlogsjaren, in 1944—1945, toen er te Sluiskil en Terneuzen noodzieken huizen moesten worden ingericht, heeft mevrouw Lipjes dag en nacht gewerkt. Dokter Van Haelst uit Sluiskil sprak eveneens zeer waarderende woorden aan haar adres, evenals de heer P. Hamelink, die haar namens Sluiskil een geschenk overhandigde. Ook Ter- neuzen schonk haar een fraai stoffe lijk aandenken. Het voormalige hoofd B.B., de heer Rottier, herinnerde aan de jaren van uitstekende samenwerking. Tijdens deze bijeenkomst ontving de oud-administrateur van de bloed transfusiedienst, de heer W. v. d. Wege van het hoofdbestuur de me daille voor twintig jaar trouwe dienst en de huidige kolonneleidster van Terneuzen, mevrouw Faas-Pladdet, werd door burgemeester Aschoff on derscheiden met de medaille voor tien jaar trouwe dienst. Burgemeester Aschoff zei verheugd te zijn te kunnen mededelen dat Ter neuzen ook dit jaar procentueel het hoogste bedrag voor het Rode Kruis had ingezameld en daarmee weer Middelburg, Vlissingen en Goes ach ter zich liet. Dit betekent dat Terneu zen voor de tweede maal de wissel beker mocht ontvangen. Burgemees ter Aschoff overhandigde deze aan het bestuurslid, mevrouw M. Th. J. Bassie-Botter, die met haar mede werkster een bedrag van ƒ7.306,87 bijeen gecollecteerd had. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Vandaag (zaterdag) zal om 15.00 uur een schieting worden gehouden ten bate van Herwonnen Levenskracht bij E. Morcus. te Groenendijk. Voor deze schieting wordt grote belangstelling verwacht. Zondag is er een schieting in de Noordstraat bij Menheere De ze sehieting begint om 15.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) PHILIPPINE Woensdagavond 14 oktober wordt in Philippine ge collecteerd ten bate van de actie „Schip Ahoy". Een muziekkorps zal de inzameling luister bijzetten. Zo als bekend wordt de actie Schip Ahoy gevoerd om de bouw van een tweede Rode Kruis-schip J. Hturi Dunant mogelijk te maken. jarige dochter Marijke na een avon tuurlijke reis om de wereld in Ne derland aan. Het schip kreeg een opknapbeurt en verder werd meege daan aan een zeezeilwedstrijd, waarna langzamerhand plannen voor de terugreis werden gemaakt. Om de werkverdeling aan boord iets gemakkelijker te maken, is Max Hendrikse, geboren in IJzendijke en de laatste jaren woonachtig in Pen- drecht, meegenomen. Het vertrek ging vrijdag niet op rolletjes. Door het vrij lange wach ten zette de eb behoorlijk door en er moesten nog heel wat helpende handen aan te pas komen voor de Cetonia los was getrokken en aan de lange reis kon beginnen. De heer Van Slobbe weet niet hoe lang het gaat duren. Het kunnen zeven maanden worden, maar met het grootste gemak twee jaar. De bedoeling is via het Panamakanaal en Stille Oceaan naar Australië terug te keren. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG De afdeling Zaamslag gratis hun verlichting te Veilig Verkeer, houdt zaterdag 10 oktober (vandaag) een verlichtings actie en stelt daarbij autobezitters in de gelegenheid in een garage te Zaamslag gratis hin verlichting te laten controleren, tussen 10 uur en 13 uur. Verder ligt het in de bedoe ling twee voorlichtingsavonden te geven voor bromfiets- en tractorbe stuurders. Opgave hiervoor bij de heer C. Risseeuw, Plein 25, Zaam slag. De afdelingen Zaamslag en Ter neuzen organiseren op zaterdag 17 oktober aanstaande een oriëntatierit voor personenauto's, die verreden wordt in de gemeente Groot-Terneu- zen. Start Stoofstraat te Zaamslag, finish Zuidersportpark Terneuzen. Voorinschrijving: Zuidlandstraat la, Terneuzen en Plein 25, Zaamslag of op de dag dat de rit verreden wordt in het jeugdgebouw „De Rank te Zaamslag. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE In een open fractieberaad heeft de PPR Zeeland in „Hotel Van Leuven" in Kloosterzande de agenda voor de statenvergadering besproken. Er werden wel enkele kritische bemerkingen gemaakt door de aanwezigen. Tot een geanimeerd gesprek van gehalte kwam het evenwel niet. Op het open fractieberaad waren onder andere de heren F. van Wa terschoot en J. van de Voorde aan wezig. Ze gaven toelichting op die punten van de statenagenda, waarbij daaraan behoefte bestond. De be langstelling voor deze politieke ver gadering was overigens erg gering. Kritische geluiden vielen er bij de aanwezigen te bespeuren met be trekking tot het verzoek aan de provincie voor een aanvullende bij drage voor het vliegveld „Midden- Zeeland". De exploitatie blijkt in de praktijk ongunstiger te liggen dan was voorzien. Er is een tekort van vijfenzeventigduizend gulden, waar van veertig procent door de provin cie en zestig procent door verschil lende gemeenten op Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland betaald zal moeten worden. Tijdens het open fractieberaad is ook uitvoerig gesproken over de taak van staten leden en nut en wenselijkheid voor openbare commissievergaderingen. Nagenoeg alle aanwezigen bleken voorstander van openbare commis sievergaderingen. Gesteld werd ook, dat veel statenleden, die in de open baarheid nauwelijks opmerkingen maken, in commissievergaderingen wel waardevolle bijdragen aan de discussie leverden. Dit werd aange voerd als een van de argumenten, waarom men voor openbare commis sievergaderingen was. In het kader van industriële ontwikkelingen in Zeeland en alle zaken, die daarmee nauw samenhangen, werd in de ver gadering onder meer nog gepleit voor een meteorologisch onderzoek in Zeeland naar de invloed van in dustriële verontreiniging op de lucht, gesteldheid. Voordat overgegaan werd tot voor-behandeling van de statenagen da werd uitvoerig gesproken over het industrialisatiebeleid in Zeeland. Daarbij werd vooropgesteld, dat in dustrialisatie met het oog op de werkverschaffing gestimuleerd moest worden, maar dat het toelaten van industrieën voor het verkrijgen van fabrieken zonder meer afkeu ring verdiende. In het kader van de strijd voor de milieuhygiëne werd vanuit de vergadering gesteld, dat het belangrijk was, dat de verschil lende partijen elkaar op dit gebied zouden vinden. „We moeten onder hand ophouden met het ontdekken van tegenstellingen en we moeten meer gaan zoeken naar overeenkom sten binnen bepaalde groeperingen", aldus de mening van verschillende bezoekers. Over het begrip democra tie werd tijdens een andere discus sie weer opgemerkt: „De democratie veronderstelt gezag, maar ook een voortdurende controle van het ge zag". Met het oog daarop werd de gezags-kritiek niet afgekeurd. Later op de vergadering werd onder meer nog gesproken over het havenschap Vlissingen. Er werd vanuit de ver gadering op aangedrongen deze zaak ook aanhangig te maken bij de lan delijke PPR. Bsesloten werd tot slot nog behandeling van het ontwerp „reglement PPR-Zeeland" uit te stellen tot een volgende vergadering. Een Pontiac maakt u blij omdat het zo'n mooi horloge is. Een Pontiac maakt u tevreden omdat het zo'n goed horloge is. Hydraulica, waterdicht en condensproef; in chroom, staal of doublé v.a. f 109. Met lang collier. Zeer charmant. Doublé v.a. f 125.- Wordt het geen tijd dat u eens bij een Pontfac-dealer gaat kijken naar de nieuwe collectie? (Van onze correspondent) KOEWACHT De taptoe, gehou den in Koewacht, is een groot suc ces geworden. Een groot aantal be langstellenden heeft op het Kerk plein van het dorp de verrichtingen gevolgd van de verschillende mu ziekgezelschappen. Aanvankelijk zou het muziekfestijn afgelopen za terdag gehouden zijn. In verband met het slechte weer werd het toen uitgesteld. Aan de taptoe werkten mee: de drumband Thalia uit Axel, de fanfa re Hosanna, de drumband Axel es de fanfare EMM uit Koewacht. De verenigingen van Axel Werden op gehaald door EMM aan het eind van de Nieuwstraat. Daar verspreidde de stoet zich in verschillende straten van het dorp, van waaruit men naar het goed verlichte Kerkplein in het centrum trok. De muziekgezelschap pen werden er opgewacht door het gemeentebestuur en honderden be langstellenden. Het was ere-voorzit- ter G. Dierick van EMM uit Koe wacht, die een welkomstwoord sprak. De algehele leiding van de taptoe was in handen van de heer Th. Klein uit Axel, die via de luid sprekers een toelichting gaf op het geen er te zien was. Het muzikale gebeuren werd afgesloten met een finale, waarin alle muziekgezel schappen gezamenlijk het Wilhel mus ten gehore brachten. GOES Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de L.T.S. aan de Bergweg in Goes zijn door de Stich ting Vakopleiding in de Metaalnij verheid diploma's uitgereikt aan Zeeuwse cursisten: A.E. de Looff, Zierikzee (gezel draaien); J. Pad mos, Bruinisse (gezel bankwerken); C.L.T, Adam, Heikant (Z.), W.A.M. de Rijck, St. Jansteen, M. de Valk Nieuwerkerk (Z.), A. G. Verhelst, Terneuzen, L. Verstraaten ,Hoek, (allen adspirant constructiewerken lassen); M. Boonman, Borssele SM; W.B.A, van Delft, Terhole SM; C.J. Gouw, Kloetinge LM; L. J. Guil- jam Hoek (Zeeland) LM; J. N. Huis- sen Baarland TM; S. A. Nijsten, 's- Heerenhoek LM; M.A. Otte, Krui- ningen LM; J.W. de Rijke, 's-Heer Arendskerke SM; J.A. Schouwenaar, Wemeldinge LM; P, Schram, Zuid- dorpe (Z.) SM; J.A.C. Verdonk, Nieuwdorp SM. (SM: service mon teur, LM: adspirant monteur land bouwwerktuigen, TM: adspirant monteur landbouwtrekkers). IJZENDIJKE De heer F. O. de Smit uit IJzendijke is op het exa men van de Nederlandse Gemeente voor Gemeentebelangen geslaagd voor deel 1 van het examen Ge meente-administratie II. Films GOES Grand, 20 uuir: Meisjes Iotennaiai('k)lt 18 j HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Sweet Charity 14 j. MIDDELBURG Schouwburg, 20 uur: Jeugd en Muziek Filmliga: „Poirciile" (Zwijraestai) van Pier Paolo Pasoliind. City, 20 uur: Playtime ah OOSTBURG Ledel, 20 uur: Butch Cassddy arad the Sundance kid 18 j. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Ik geef me een andere man 18 j. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Airport 14 j. ANTWERPEN Rex: Rendes-vous hotei van Sanikt Paula. Kinderen n.t. Odeon: La Horse, lrimdeiren n.t Astrid: De lummels van de eerste r(j. Savoy:-Een man paaird genoemd kinderen njt Ambassades: Candy. Kinderen n.t. Capitole: Commando van de dood. Astra: De zeven huurlingen. Vendome: Thérèse en Isaibelle. Kinderen n,t. Studio Century: Ma nuit chez Maud. Rubens: Woodstock. Metro: Sartana. Kinderen n.t. Pathe: Duivel doet al. Quellin: Paniek in het wasmuseum. Toneel - Muziek - Dans ROTTERDAM De Doelen: Kleine zaal) 13.30 u. Rijnmond Kamerensemble oXv. Jan van der Waart. 15 uur: Cabaret „Neerüands hoop in bange dagen" met Bram Ver meulen en Freek de Jonge. 20.15 uur: Concert De Doelen (Grote zaal) 16 uur. Orgelconcert door Arte Keijzer. 20.15 uur: Promenadeconcert door het Rott. Phil harmonisch Orkest O.I.V. Jean Fouinmet. Solisten: Robert Szidon (pdano) en Willem Nijhoit (verteller). Rott. Schouwburg, 14 uur: „De Speurhond" door het Nieuw Rott Toneel. Piccolo-theater, 20.15 uur: „Gottegot" door het Nieuw Rott. Toneel. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Op woensdag 22 oktober aanstaande wordt in Vo gelwaarde een bejaardendag gehou den voor leden van de bejaarden bonden van het voormalige Stoppel dijk en Boschkapelle. De dag begint 's morgens om 10.00 uur met een eucharistieviering. Pater Damman uit Stoppeldijk zal verder een inleiding en bespreking houden over de huidige problemen in de kerk, waarna gelegenheid is tot discussie. Ter afwisseling zal daarna gelegenheid zijn tot het leg gen van een kaartje, het maken van een babbeltje en het beluisteren van muziek, 's Middags wordt een kof fietafel aangeboden. Het is voor de derde keer dat een dergelijke be jaardendag in Vogelwaarde op touw wordt gezet. Vorig jaar gaven hon derd ouden vam dagen acte de pré- sence. Dit jaar wordt een nog grote re belangstelling verwacht. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dok ter N. Rijk, Oude Kerkstraat te Aardenburg, tel, 01177-466. Axel Dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-451. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huisartsen J. Gel dof, A. van Opdorp en S. Wöstman wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Kole, Kerkstraat 38 te Hoedekenskerke, tel. 01193-262. Borssele c.a. en Nieuwdorp c.a. De praktijk van dokter Gelderblom wordt waargenomen door doktor Ki- viet, te Borssele, tel. 01105-203. Goes Dokter W. Griep, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 6405. Hulst Dokter V. Lierop, tel, 2969 's Heer Arendskerke, Heinkens- zand en Wolphaartsdijk Dokter A. Vos te Wolphaartsdijk, tel. 01198- 231. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beck te Zuid- zande, tel. 01170-2424. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij ke Dokter Chr. Kalkman te Bier vliet, tel. 01152-345. Hansweert, Krabbendijke, Krui- ningen en Rilland-Bath Dokter J. Kamps te Rilland-Bath, tel. 01135- 343. Middelburg Dokter J. Pel, Rou- aansekaai 11, tel. 2585 (zaterdag) en dokter mw. J. Pel-Mellink. idem (zondag). Sas van Gent e.o. Dokter M. Dierick, Van Puyveldestraat 2. tel. 1255. Terneuzen Dokter J. v. d. Griek, Scheldekade 27, tel. 2020. Vlissingen Dokter J. Cramer, tel. 3619 (van zaterdag 12 uur tot zondagmorgen 8 uur) en dokter D. Bom, tel. 2233 (van zondagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur). Kloosterzande Dokter Buwalda, tel. 01148-277 (tot maandagmorgen 8 uur). Breskens en Groede Dokter V. Endt te Breskend, tel. 01172-1566. WIJKVERPLEGING EUewoutsdijk Zr. Filius, tel. 01196-200, heeft dienst voor zr. Franca, zr. Van Rijsingen en zr. Hoogenboom. Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Hoekert, Julianastraat 16 te Sas van Gent, tel. 01158-1987, b.g.g. 01157-435. Terneuzen Zr. Van Dongen, Diepenbrockstraat 39, tel. 5308. Hulst en Hontenisse Zr. Marti na te St. Jansteen, tel. 01140-3223. Oostburg, Cadzand, Sluis en Aar denburg Zr. Lensen te Aarden burg, tel. 01177-1367. Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Schoondijke, Breskens en Groede Zr. De Cousmaecker te IJzendijke, tel. 01176-367. APOTHEKEN Goes Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg Apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen Apotheek M. Ha- mann, Noordstraat 69-71, tel. 2060. Vlissingen Apotheek J. Tan- Meyer, Scheldestraat 26, tel. 2025. TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen Tandarts A. v. d. Lee, Walstraat 2 te Axel, tel. 01155-1686. (zat. van 10-10.30 en van 18-18.30 uur, zóndag van 12- 12.30 uur). Noord- en Zuid-Beveland Tan darts J. ten Haaf, Beatrixlaan 38 te Goes, tel. 01100-5716 (zaterdag en zondag van 9-10 uur). Walcheren Tandarts A. Oort, Tabagolaan 6 te Vlissingen, tel. 01184-4390 (Alleen voor spoedgeval len zaterdag van 9-10 uur en zondag van 11-12 U.). DIERENARTSEN. Axel en Zaamslag Dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366. Hulst en Nieuw-Namen Dokter E. de Nijs, Wilhelminalaan 11 te Hulst, tel. 01140-3004. Noord- en Znld-Beveland Dok ter M. Gakeer te Ovezande, tel. 01195-283. West-Z.-VIaanderen Dokter H. v. d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176-388. Hofplein-theater, 20.15 uur: „Vrouwen? Geen probleem!" door het Nieuw Rott. Toneel. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20 uur,: Romeo en Julia. Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „7de Gebod: Steei wat minder" van Dario Fo. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „Don Carta'". Schietingen AXEL E. Tieleman, 14 uur. HULST P. Leeraert-Nijs, 15 uur. KLOOSTERZANDE De Groene Molen, 15 uur. Diversen AXEL 'sLands Welvaren, 20 uur: Dansen, •s HEERENHOEK Jeugdhoeve en Kerkplein, Middag en avond: Pancy-fair. RAPENBURG J. Vernimmeren, 20 uur: Prijskaarting. IJZENDIJKE Café de Lozanne, 20 uur: Joirgerensociëteit. Films GOES Grand, 15 uur: De terugkeer van de zeven 14 j. 20 uur: Meisjes Intenniaa(k)t 18j. HULST Bioscoopgebouw, 14.30 uur: Harem Holliday 14 j. 21 uur: Sweet Charity 14 j. MIDDELBURG City, 14.30 uur: 1000 Tomahawks tegen Winnetou aX 20 uur: Playtime a-1. OOSTBURG Ledel, 16.30 uur: Amgelaque, Mar kiezin der engelen 18 j. 14 en 20 uur: Buitch Cassidy and the sundance kid. TERNEUZEN Luxor, 15 uur: De piraat van die zeven zeeën 14 j. 20 uur: Ik geef me een andere man 18 j. VLISSINGEN Alhambra, 15 uur: Zes zwarte ruiters 14 j. 20 uur: Airport 14 j. ANTWERPEN Aks onder vandaag. Toneel - Muziek - Dans ROTTERDAM Hofplein-theater, 20.15 uur: Vrouwen? Geen probleem!" door het Nieuw Rott. Toneel. Rott. Schouwburg, 20.15 uur: „De speurhond" door het Nieuw Rott. Toaieel. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 15 uur: Romeo en Julia. Kon Ned. Schouwburg, 15 en 20 u: „7e Gebod: steel wat minder", van Dario Fo. GENT Kon. Opera, 14.30 uur: „Het Hol lands wijfje". 20 uur: Romeo et Juliette. Kon. Ned. Schouwburg, 15 en 20 u: „Don CanLos". Schietingen HULST R. de Vilder: 15 uur KAPELLEBRUG C. de Kind, 15 uur. LAMSWAARDE H. Claessens, 14.30 uur. NOORDSTRAAT A. Menheere, 15 uur. TERNEUZEN Wildschieting, 13.30 uiur. SAS VAN GENT De Rooien Oedt, 15 uur. St. JANSTEEN Café Sport, 14 uur. ZANDBERG Wed. Leeraert, 14.30 uur. Diversen ^-HEERENHOEK Jeugdhoeve, Middag en avond: Famcy-fair. KLOOSTERZANDE Hotel van Leuven: Bal. IJZENDIJKE Café de Lozanne, 20 uur: Jongerensociëteit. Opg. voor deze rubriek tel. 01180 7438 of Postbus 116 in Middelburg. HULST Boekhandel van Geyt: Expositie „Hei kind in de kunst" (t.m. 29 otot.) Werkd. 912 en 1318 uur. Zo'n. gesloten. WESTDORPE Galerie Troutzaerte: Expositie van grafiek van Pim Olivier en Ferry Bunder (t.m. 11 okt.) Di. t.m. zat. van 920 uur. Zon. van 1418 uur. Ma. gesloten. ZIERIKZEE Gemeentemuseum: Expositie scheepsmodellen, aardewerk, por selein (t.m. 30 okt.). Ma. t.m. zat. 1012 en 13.30—16.30 uur Morgen, zondag li oktober. Bergen op Zoom 12 42 uur; Hansweert 11.44 uur; Made-Drimmelen 2.55 en 15 20 uur- Terneuzen 11.13 en 23 59 uur; Vlissingen 10.47 en 23.28 uur; Wemeldinge 12.32* uur. Maandag 12 oktober. Bergen op Zoom 1.18 en 13.46 uur; Hansweert 0.29 en 12.55 uur; Made-Drimmelen 4.10 en 16.20 uur- Terneuzen 12.22 uur; Vlissingen 11.55 uur: Wemeldinge 1.08 en 13.36 uur.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2