HBG Bont: Het kan voor f269,- maar ook voor f85,- Peek&Cloppenburg G3 .V. NUTRICIA Zoetermeer Bij de mode vannü een schoen van gisteren? Kom nou! HOLLANDSCHE BETON MAATSCHAPPIJ N.V. ENTHOUSIASTE VERTEGENWOORDIGER EEN JONGEMAN f Deze week werkvoorbereiders MA Gevraagd Schriek's Koekfabriek VROUWELIJKE KANTOORBEDIENDE Firma C. van Dijk en Zn. VRIJDAG 9 OKTOBER 1970 WERKMAATSCHAPPU VAN DE HOLLANDSCHE BETON GROEP N.V De Hollandsche Beton Maatschappij N.V. voert werken uit op het gebied van utiliteits bouw en weg- en waterbouw in Nederland en omringende landen Voor de in combinatie te bouwen ziekenhuizen in Oosterhout en Den Haag zoeken wij Vereist: MTS-opleiding, FABO-cursus werkvoorbereiding/ tariefkalkulatie, eventueel ervaring als werkvoorbereider. Ook zij die nog geen opleiding en ervaring hebben als werkvoorbereider kunnen sollicite ren met het oog op een bedrijfsopleiding voor deze funktie. Verdere groei naar de uitvoeringskant is moge lijk. Bovendien kent ons bedrijf ook verdere ontwikkelingsmogelijkheden. Sollicitaties voor Oosterhout onder nr. 3-71 en voor Den Haag onder nr. 7-11 te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Hollandsche Beton Maat schappij N.V., Generaal Spoor/aan 489 te Rijswijk Z.H. n producent van baby-en kleutervoeding, dieetproducten, koffiemelk en Chocomel vraagt ter versterking van haar verkoop apparaat een XaUTRXCIZL die haar gerenommeerde produkten met sukses zal kunnen verkopen bij grossiers en detaillisten in het rayon West-Brabant. Hiervoor vragen wij: Ervaring in de verkoop van merkartikelen in de levensmiddelensector. Vooropleiding op Mulo-niveau. Leeftijd tussen 22 en 28 jaar. Woonachtig in het rayon. De juiste man bieden wij: Een zelfstandige funktie in een dynamische verkooporganisatie. Een goede salariëring. Prima sociale voorzieningen. Onkostenvergoeding. Gebruik van auto. Sollicitaties te richten aan N.V. Nutricia afd. Personeelszaken - Postbus 1 - Zoetermeer. van plm. 17 jaar voor diiverse werk zaamheden. Bekendheid met vorkheftrucks strekt tot aanbeveling. zich voor 100% wil inzetten wacht een uitstekende beloning. Aanmelden aan de loods no. 10 op veiling Breda Heilaarstraat 265. Kloosterstraat 8 - Oosterhout - Tel. 01620 - 3737 vraagt met spoed 20 jaar. Enige kennis van boekhouden en vreemde talen strekt tot aanbeveling. Zij, die in staat is zelfstandig te werken, geniet de voorkeur. Sollicitaties mondeling of schrifte lijk aan bovenstaand adres. Zaterdag 10 oktober koopt uit Tilburg afgeruide mannen kanaries en betaalt voor lichte kleu ren 8.00 per stuk, kopen ook bastaardputtermannen en parkieten. Vogels brengen van 10.30- 11.30 bij Fa. Huygens, Ant werpsestraat 22, Bergen op Zoom en van 12.00 - 13.00 u. bij fa. Schouten, Blauw- straat 45 te Steenbergen. Ook kopen wij van 12.00 - 13.00 uur fa. J. Wagema- kers, Kalsdonksestraat 146, Roosendaal en van 13.30 14.30 uur bij fa. van der Car, Dorpstraat 18, Oud- Gastel en van 15.00 - 16.00 uur bij Vogelhandel De Bisschopsmolen te Etten. Vistram Zo'n jas blijft altijd mooi: daar komt geen wind, regen of sneeuw doorheen. En de complete teddyvoering zorgt voor een behagelijkheid die zich niets aantrekt van de thermometer. 129,— Mannelijk, ruig en modieus tegelijk Een echte mannenpels. Zo'n coat doet u verlangen naar koudere dagen. 269,- Bontmuts Sherpa coat van canvas cotton met krulteddy voering. Afgekeken van de mannen die in een gierende sneeuwstorm de top van de Himalaya weten te vinden. Niets is versiering, alles is functioneel. Toch mooi, zo mooi als een jeep kan zijn ten opzichte van een opgepoetst luxe autootje, gg U bent geheel in Russische stijl met deze mode bontmuts, 29,75 Midi-jas van imitatiebont Maar dat woord imitatie kunt u ook vergeten. Borg heeft dit bont zo natuurlijk en volmaakt gemaakt dat 't pelsjagers met het water in hun mond naar het geweer doet grijpen ƒ269,-, Moderne colpullover, in zuiver Shetland, hoge col, 10 kleurei Houtje-touwtje monty coat Gelukkig, de monty coat komt er weer in. Eigenlijk onbegrijpelijk dat het „Houtje-touwtje" model zo'n lange tijd werd vergeten. Natuurlijk zit er een capuchon aan. En omdat het geen 1950 is maar 1970, dan maar meteen een modern materiaal: echt, koudedicht Borg. 79,75 Met vetersluiting en kozakmouw. Fijne kleuren, o.a. paars. 29,75 Alles mag bij de jongste mode. Op één ding naonder je nieuwe maxi- en midi- kleren kun je beslist niet meer dezelfde schoenen dragen die je dit voorjaar bij je mini aanhad. Gewoon onmogelijk. Gelukkig brengt Vroom Dreesmann een flinke kollektie nieuwe modellen. Helemaal aangepast aan het veranderde modesilhouet. Hoog oplopende croco- piton sandalet met een grote chroomgesp die helemaal mode is. Door de hak lopen een heleboel horizontale streepjes. Maten 3J-7 29.95 De vetersluiting is ook voor schoenen helemaal terug, getuige dit elegante model van glanzend leer. De kleur is mokka en de maten zijn 3J-7J 36.95 In al zijn eenvoud een model met allure, deze pump van zwart piton met 'n 6 cm hoge hak en voorop een sierlijke strik. Mateii 3i-7J 27.95 Vlotte loafer van zwart lakleer met 3 zilver kleurige knoopjes. Zilver trouwens ook aan de hak, in een brede streep rondom. Maten 36-41 29.95

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 8