Voor Midi en Maxi LDYZRTEREN DOET VERKOPEN juist nu die lekkere chocola VROOM DREESMANN Aram: Het smokkelschip Brittam'a A DE STEM VAN DINSDAG 6 OKTOBER 1970 A Strak om het hoofd sluitende bonnet van warm angora jersey op effen gebreide band. Made in England en inmiddels al gezien in King's Road. Vele effen kleuren, o.m. lila, turkoöis, beige, rood, zwart. Of in de duo-kleuren oranje/zwart en wit/zwart. 17.95 Uit Parijs komt deze nieuwste „Western van vilt/jersey met jolig vlechtwerk van imitatieleder. Annie get your gun is dus springlevend. Dat getuigen ook de vele nieuwe najaarskleuren waarop u kunt mikken. 19.95 Prachtig langharige turban muts van imitatie „renards" met jersey-verwerking. In totaal nieuwe mêlee-tinten op de basiskleuren o.m. van beige, bruin, zwart en wit. 22.95 Diverse andere modellen in dit mutstype. tot 29.95 Leuk omlijstende klep-helmet van jersey. Is te krijgen in 13 kleuren, w.o. lila. caramel, goud, groen, rood en zwart. 19.95 3-27. Een ogenblik is het doodstil op de smalle donkere gracht. Dan drukt de gondelier onder een stortvloed van verwensingen met zijn lange roeistok de gondel weg van de plek, waar zijn ongelukkige passagier onder water is verdwenen. „Als we er niet vlug zijn, is hij er geweest!" schreeuwt Aram Zonder zich te bedenken springt hij op de brugleuning en duikt omlaag Een ijzige kou sluit zich om hem heen als hij door het donkere water omlaag schiet Boven hem schemert de bodem van de gondel tegen het vage licht van de oppervlakte maar rondom heerst diepe duisternis. Dan ziet hij links van zich een schimmige gestalte bewegen. Met krachtige slagen zwemt hij naar de drenkeling toe, maar dichtbij gekomen ziet hij tot zijn verbazing, dat deze eveneens zwemt!! Vlak bij elkaar, in de beschermende schaduw van het bruggetje, duiken de twee mannen op. Verbluft staart het tweetal elkander aan... „Ik ben niet gewond... alles is in orde", sist de drenkeling dan, „maar je kunt honderd dukaten verdienen, als je nog een keer onderduikt, midden in het kanaal weer opduikt en schreeuwt dat ik op de bodem lig, zo dood als een pier!!" 4-27 „Vooruit, man", sist de vreemdeling, terwijl hij zich met een paar krachtige armbewegingen door het water verder onder de brug doortrekt. „Honderd dukaten, als je iedereen vertelt, dat ik op de bodem van de gracht lig! Duik dan toch!!" Dan zonder verder te aarzelen duikt Aram opnieuw onder om weer boven te komen aan de kant van de gracht, waar enkele traptreden omlaag voeren naar de waterkant. Tussen een troepje nieuwsgierigen staan Agua en Presto hem daar op te wachten. „Het is gebeurd met hem", roept Aram, terwijl hij druipend de trap beklimt, „het schot moet hem dodelijk getroffen hebben...!". De rijkgeklede jonge vrouw, die naast de vreemdeling in de gondel zat, dringt toch door de samenge drongen mensen heen. „Is Emilio dood?", stamelt zij, Arams arm grijpend. „Hij lag roerloos op de bodem", zegt Aram op strakke toon. „Die sluipschutter verstond zijn vak maar al te goed., de schurk is er natuurlijk allang tussenuit geknepen... het enige wat er nog te doen staat, is de officier van de stadswacht te melden wat hier gebeurd is...". „Dat zal moeilijk gaan", zegt de jonge vrouw hees. „Emilio zelf was de officier van de stadswacht..." Te koop 10 speelfilms 8 mm f 85.—. Tel. 070 - 652405. Te koop Talencursussen Frans, Duits, Engels, Spaans en Italiaans, ge heel compleet z.g.a.n. f 25.- per stuk. Tel. 070-652405. Het 50-jarig huwelijksfeest, op donderdag 8 oktober a.s. van L. STOFFELS en N. STOFFELS- v. d. VELDE, le Verbindingstr. 4, Ter- neuzen, kan wegens ziekte NIET DOORGAAN. Veroordeeld tot welverdiende rast" Er leven In ons land 1.842.567 bejaarden. Zo noemt men mensen boven de 65. Ik ben er één van. Velen van ons zijn nog sterk en gezond. We voelen ons nog veel te jong om nu ai te genieten van een „welverdiende rust". Wij zouden graag wat zinnigs doen. Zou dat niet kunnen? Wij vormen misschien wel de werkwilligste groep van de bevolking. Wij hebben velerlei ervaring. En wij hebben jong veel geleerd. Wij kunnen babysitten of administreren. Wij kunnen boeken inpakken of brieven adresseren. Of de telefoon aannemen. Of vertaalwerk doen. Of correctiewerk. Of controlewerk. Het doet er niet zo vreselijk toe. Wij willen werken en onder de mensen zijn. Voor een uurtje of een paér uurtjes. Voor hele dagen of halve. Incidenteel maar ook regelmatig. Wellicht kunt u één van ons gebruiken Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit;. Wij weten dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. Publikatie aangeboden door dit blad,m samenwerking met de Stichting Ideële Reclame

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 4