CORRESPONDENT H00GENB0SCH komt een sterke topmode aanbieding., 'n flairstep HOOGENBOSCH salaris-basis neetbondfobfiek Oo/lerhout voor slechts H.C.T. Hovers Constructie N.V. Tilburg KANTOORBEDIENDE (vrl.) FRUIJTIER en Co. I -§# "l? x V Off. Ford dealer AUTOMOBIELBEDRIJF Fa. VAN PUTTEN ZOON N.V. Automobielbedrijf „DIFOGA" DINSDAG 6 OKTOBER 1970 Fabrikante van Grondverzet- en Wegenbouw- machines vraagt een voor haar afdeling Export. Zijn werkzaamheden zullen in hoofdzaak be staan uit het voeren van correspondentie met in het buitenland gevestigde dealers en afne- Degenen die ervaring hebben in de machine branche genieten de voorkeur. Vanzelfsprekend is een goede kennis van de moderne talen vereist. Leeftijd tot 30 jaar. Sollicitatiebrieven te richten aan Afd. Perso neelszaken, Lovensestraat 10, Tilburg. Voor spoedige indiensttreding gevraagd Afwijkende werktijden geen bezwaar. Aanmelden MAKELAARS IN VERZEKERINGEN Van Waesberghestr. 32, Hulst, tel. 01140-3206 Donker eikenbruin finish, feilloze coupe en afwerking, zilveren gesp. Inderdaad de Topmode-schoen voor een modieuze vrouw. Tolbrugstraat 3, Breda Dr. Braberstraat 10, Roosendaal de grote d waterafstotend vistram en gevoerd met warmte- houdend krulbont. Kleuren: rood en aqua; Maten 92-110 49.75 2 Meïsjes-midimantel van lakvistram en met imitbont gevoerd. In de- kleur marron. Maten 152-167 98.- 3Meisjescoat eveneens van modieus vistram en winterwarm met krulbont gevoerd. Kleurenrood en aqua. Maten 116-146. Maat 146 69.75 maat 116 59.75 Axelsestraat 165, Terneuzen, Tel. 01150—2935/3857/3858 Bredaseweg 25, Bergen op Zoom SHOWROOM: Bredasestraat 84 Tel. 01640-5910 We dachten dat u het wel wist. Toch zeggen we het nog maar even: wij maken uw salaris-basis. Knappe koppen hebben een oplossing gevonden voor het feilloos berekenen van uw inkomen. Een oplossing die minder ruimte inneemt dan de grote rijen ordners van de salaris-administratie van zo'n 10 jaar terug. Al die gegevens die voor de berekening van belang zijn, staan zorgvuldig op mag neetband geregistreerd. In de computer zorgen die gegevens in enkele seconden voor de juiste afhandeling van de meest ingewikkelde administratie. Zo'n magneetband is gewoon uw salaris-basis. Wij in Oosterhout maken die magneetbanden. Naaldjes Een belangrijk aspect van de produktie is het maken van de lak. Deze lak wordt vermengd met ontelbare, microscopisch kleine, naaldjes. Zo klein kunnen ze niet zijn of ze hebben stuk voor stuk een magnetische noord- en zuidpool. Perfectie De samenstelling van de lak bepaalt de kwaliteit van de band. Knappe chemici zoeken naar nieuwe, nog betere samenstellingen. Ze vragen zich bij wijze van spreken dagelijks af of het mogelijk is nog meer en veel kleinere naaldjes in de lak te mengen. Daar is vakmanschap voor nodig. Bij ons werken vaklieden die zorgdragen vöor de hoge kwaliteit van de magneetband. Klein Wij zijn een klein bedrijf met alle voordelen van het grotere bedrijf. Tenslotte zijn we een onder neming binnen het Philips-concern. Daarom hebben we de intieme sfeer van het kleinere bedrijf waar het prettig werken is. Dat geldt voor de secretaresse en voor de academicus die in de chemie een interessante wereld heeft gevonden, maar ook voor de produktiemedewerkers die zorg vuldig de magneetband van de laklaag voorzien. Vanzelfsprekend Staat u er wel eens bij stil? Dat wij in Oosterhout die wonderen van technisch vernuft maken? Als u meer zou willen weten over wat we doen, dan zou u natuurlijk onze volgende advertentie kunnen lezen. Maar u kunt ons ook schrijven of gewoon eens langs komen om te praten over de toekomst van Magneetband en die van u. Ons adres: N.V. Magneet bandfabriek „Oosterhout", Molenstraat 37, Oosterhout. Tel. 01620 - 3901. Wie zijn wij In Oosterhout staat de N.V. MAGNEETBANDFABRIEK OOSTERHOUT. Daar maken wij als enige in Nederland de magneet- banden die overal ter wereld worden gebruikt. Uw radio Veronica draait op magneetbanden. De televisie- herhaling van de voetbalmatch staat op magneetband. De vlucht van de ruimteschepen wordt grotendeels met behulp van magneetbanden geregeld. De gegevens voor de computer staan op magneetband. Enhet stemmetje van uw jongste spruit kunt u voor altijd bewaren op magneetband. A r*

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 10