Expediënt hunkemölfer lexis De geur van verse koffie. Uw beste kansen liggen bij een groeiend bedrijf HOECHST-VLISSINGEN N.V. Isereigenlijkwel mooie mode voor grote maten? Nouenof! v. d. Berg 8t Co. MAGAZIJNMEESTER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER 42 t/m54'11.90 ..en over de prijzen hoeft u zich ook niet dik te maken. Je ruikt als je het pak open maakt: dit is verse koffie* En je geniet bij voorbaat. Want verse koffie is geurige koffie. Lekkere koffie. Daarom heb je trouwens Douwe Egberts. Want die is door de grote vraag altijd vers. ...lekkere koffie. BREDA flinke slagersknecht Fa. B. v.d. Erve CAFÉ annex BAR Isoverbel n.v. VRIJDAG 2 OKTOBER 1970 'TO Hoechst betekent chemie. Of het nu gaat om kunststoffen, kleurstoffen geneesmiddelen, kunstvezels of om grondstoffen voor de chemische industrie. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van het Hoechst-concern uit Frankfurt, een onderneming met meer dan 200 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Hoechst bouwt ian de Sloehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenfabriek. De bestaande fabrieken leveren hun produkten al aan tal van afnemers in binnen- en buitenland. Dit gebeurt per auto, per spoor en per schip. Hoechst ontplooit grote activiteiten: het is dan ook een snel groeiend bedrijf. Die groei is afhankelijk van de capaciteiten van alle medewerkers. Een feilloze expeditie van alle produkten is in de keten van het bedrijf een onmisbare schakel. Wegens uitbreiding van onze expeditie-afdeling zoeken wij een De ononderbroken stroom produkten van ons bedrijf eist een stipte regeling van vervoer per auto, wagon of schip. Hiervoor moeten sluitende afspraken worden gemaakt met vervoerders, rederijen en stuwadoors. De benodigde documenten en vrachtpapieren dienen precies goed en op tijd klaar te zijn. Juist omdat vergissingen ernstige gevolgen kunnen hebben, dient de man die wij zoeken over een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel te beschikken Voor een expediënt is souplesse in de omgang met mensen onmisbaar. Hij heeft niet alleen te maken met mensen binnen het bedrijf, maar ook met vervoerders, de spoorwegen, douane ambtenaren en bovendien met firma's in het buitenland. De man die wij zoeken heeft een middelbare schoolopleiding, kan typen en zal vooral het Duits in woord en geschrift beheersen. Ervaring op het gebied van expeditie en douaneformaliteiten is onmisbaar. Hij moet tussen de 20 en 25 jaar oud zijn en de bereidheid bezitten in ploegendienst te werken, waarvoor een afzonderlijke toeslag geldt. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze medewerking. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters EXP vermelden? Adresseer uw brief aan: hoofd Personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Perfekt zittende onderjurk van witte rayon charmeuse. Maten Fond de robe onderjurk in wit, maten 42 t/m 52, 12.95 Beeldschone gewatteerde duster met cashmere dessin, dus heerlijk warm. Bovendien zó gewassen, zó weer droog. In bleu en rose, maten XL en XXL, 49 go Verrukkelijk warm is deze pyjama van keperflanel met bloemdessin in rose, bleu en groen. Maten 42 t/m 16.90 Nachthemd van behaaglijke brushed nylon met fijn bloemetjesdessin. In bleu en rose. Maten 40 t/m 48, -|2 g0 50-52-54, "|4 25 Kom ook al die andere mooie lingerie bekijken in onze speciaalzaak en passen in onze ruime, Hiskrete Daskamers! Paarsmerk 2,02 Roodmerk 2,36 Zilvermerk (vacuum verpakt) 2,42 Fijne Dessert 2,56 OUDE LIESBOSLAAN kapitaal herenhuis Olie-c.v., garage -vrij staand 1100 m3 Vrijkomend 120.000,— (Anno 1896) Nw. Ginnekenstraat 43 Tel. 244?1* - Breda GEVRAAGD Aanmelden: Ploegstraat 50 Breda Te koop aangeboden: Vissersstraat 10 - Breda Telefoon 35520. Direct te aanvaarden. Zonder geld en papieren onnodig te reflecteren. in Etten-Leur is een dochteronder neming van de Compagnie de Saint-Gobain-Pont a Mousson. Isoverbel fabriceert glasvezelpro- dukten, die o.a. verwerkt worden in isolatie- en versterkingsmateriaal bij de woningbouw en industrie. De aktiviteiten van ons bedrijf zijn sterk toegenomen en daarmee dus ook de werkzaamheden in het Magazijn en op de afdeling Expeditie. In verband hiermede zoeken wij op korte termijn een: (4-ploegendienst) bruto jaarsalaris f 15.677,- (2-ploegendienst) Tot de taak van: de magazijnmeester behoort o.a. het opslaan van gereed produkt, het uit zetten van orders en het bijhouden van de administratie. de administratieve medewerker zal voornamelijk worden belast met het gereedmaken van vervoersdokumenten voor transport door geheel Europa. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van ISOVERBEL N.V., Parallelweg 20, ETTEN-LEUR, tel. 01608-3941. X

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 10