buitendienstmedewerkers K> (8 r Onverbeterlijk. Toch hebben we hei wéér gedaan! Expediënt operatieverpleegkundige een verpleegkundige rayonkontroleur bezorgdienst Uw beste kansen liggen bij een groeiend bedrijf HOECHST-VLISSINGEN N.V. elisabeth ziekenhuis sluiskil vertegenwoordigers ASSISTENTE on het zustershuis Smarius Bakkerijen n.w. - Tilburg VAN OVERVELD Smarius Bakkerijen n.w. - Tilburg VAN OVERVELD 0 u ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1970 Het Centraal Bureau voor de Statistiek vraagt bij de hoofdafdeling Handelsstatistieken Taak:bezoeken van handelsonder nemingen ter ver krijging en verifië ring van gegevens, die aan de admini straties van deze bedrijven moeten worden ontleend. Vereist: diploma MULO, tenminste Praktijkdiploma boekhouden en administratieve ervaring. Leeftijd vanaf 25 jaar. Standplaatsen: Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht, Midden-Brabant. Salaris afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 1202,- per maand. Promotiemogelijk heid aanwezig. Schriftelijke solli citaties onder vacaturenummer 0-5913/0057 [in linkerbovenhoek van brief en enve loppe] zenden aan de Rijks Psycho logische Dienst, Prins Mauritslaanl, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie-uitkering en 2,78°/o nacalculatie. De Sticihting Rosenburg vraagt een inwonende die tot taak heeft het hoofd van het zustershuis te assisteren Inas-diploma of ervaring op dit gebied strekt tot aanbeve ling. Leeftijd 25-40 jaar. Bruto salaris f 716,40 - f 858,86 per maand, exclusief onre gelmatigheidstoeslag en 2,78% nacalculatie trend 1970. De premie AOW/AWW komt voor rekening van het ziekenhuis. Aftrek voor kost, inwoning en bewassing f 111,- per maand. Bij afwezigheid op vrije en vakantiedagen wordt een ver goeding van f 2,50 per dag verstrekt. Vijfdaagse werkweek. Vakantiegeld 6%. Pensioenregeling nagenoeg gelijk aan die voor het overheidspersoneel. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan de geneesheer-directeur. J rosenburg ■_Psychiatr. Ziekenhuis I «Oude Haagweg 377, i 's-GRAVENHAGE_= ,Op de operatiekamers van ons ziekenhuis is plaats voor een Bij voorkeur opgeleid voor de algemene chirurgie. Tevens kan worden geplaatst die de O.K.-opleiding wil gaan volgen. Schr if te! i jke sollicitaties te richten aan de adjunct-directrice van het ELISABETH ZIEKENHUIS NIEUWE KFRKSTRAAT 17 SLUISKIL 't Heeft iets te maken met de Volkswagen-filosofie. De Kever op 5 essentiële punten verbeterd, terwijl ieder ander een nieuwe auto zou bedenken. Maar wij weten hoeveel u van Kevers houdt. Anders had u er geen dikke 14 miljoen gekocht^ samengebouwd volgens het Mc Pherson-systeem. Dat geeft breder spoor én meer ruimte in het voor onder. Dubbel goed. versing van de lucht uit het interieur. Constant, dus zonder tocht. De ver warming en ventilatie is nu effec tiever. Bovendien nu elektrisch ver warmde achterruit standaard! Eerste nieuwe puntvan de nieuwe Kever 1302: 120 liter kofferruimte meer. De kofferruimte is dieper, hoger, langer. U kunt het aan het 1302-model zién. Iets hoger van voren, iets langer, stoerder. Derde nieuwe punt van de 1302: achterwielvering volgens het Por- sche-systeem. Dubbele homokineti- sche koppelingen, langsgeleiders. Dat wil zeggen: de wielen verande ren bij het inveren niet van stand. Gunstig. En 't vijfde punt. Da's de motor. Méér pk's, loopt fijner, trèkt fijner. Maar dat kunnen we niet in een plaatje laten zien. Dat moet u uit vinden bij een proefrit. U komt toch De Keverserie: VW 1200 f 5387,20, VW 1300 6260,80, VW 1302 (zie hierboven) 6574,40, VW 1302-S (de super-uitvoering, 'n hardloper met 1,6 liter-motor) 6893,60. Tweede nieuwe punt van de 1302: stevige veerpoten vóór, waarin veer, schokdemper en fusee zijn Vierde nieuwe punt van de 1302: achter de zijruiten ziet u twee roos ters, die zorgen voor perfecte ver- heeft op honderden punten in groot midden-Brabant kleine lanceerbasisjes van waaruit Smariusbrood wordt verkocht. Dat zouden er nóg meer kunnen zijn. Deze Smariusweder- verkopers moeten hun voordeel doen met het feit dat de fabriek meer bakt dan uitsluitend brood. Ziehier het doel waarom wij graag in contact zouden komen met twee energieke Hoofdzakelijk onderhouden zij de relatie met resultaten zijn van mening dat deze aanbieding de vaste adressen, bevorderen de service, hen "op het lijf geschreven is. Laat in hun lossen de voorkomende problemen op. Sa- brief ook tot uitdrukking komen waarop zij die mengevat: uitdieping van de bestaande ver- verwachting baseren. Vechters in de goede koop, de kwesties van alledag soepel regalen zin van het woord, kunnen verzekerd zijn van en nieuwe bronnen aanboren. Welke aanpak- aantrekkelijke condities, kers (25-40 jaar) met aantoonbare verkoop- Brieven in handschrift (op envelop aangeven BROODAFDELING en a.u.b. foto bijvoegen) worden verwacht en vertrouwelijk behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU eindhoven postbus 40 heeft vele mensen op pad in de huis-aan-huis bezorging van o.a. brood. Voor het bezorg- ressort in het gebied Tilburg en omgeving is op korte termijn behoefte aan een wakkere Deze veelzijdige positie houdt de versmelting in van organiseren, kontrole en servicever groting. Van de kontroleur wordt onder meer verwacht, dat hij op bekwame en zelfstandige wijze de groep van ca. 20 verkopers-bezorgers bijstaat, instrueert, kontroleert, met inbe grip van taakverdeling hun bestellingen op juistheid kontroleert en routes indeelt de verkoop in het algemeen bevordert, met toepassing van alle moderne methoden die gelden in het contact tussen leverancier en partikulier Die bijzonder veelzijdige taak verricht hij on der supervisie en waar nocfig met de mede werking van de algemeen verkoopleider. Doorzicht, besluitvaardigheid, takt, omschake lingstempo en vooral organisatievermogen zijn op deze post punten van belang. DiS kwalitei ten hopen wij aan te treffen ir gegadigden tot hooguit 45 jaar. Brieven in handschrift (a.u.b. foto bijvoegen en op envelop aangeven RAYONKONTRO LEUR) worden verwacht en zowel snel als ver trouwelijk afgehandeld doo, het PERSONEELSKEUZEBUREAU eindhoven postbus 40 Hoechst betekent chemie. Of het nu gaat om kunststoffen, kleurstoffen, geneesmiddelen, kunstvezels of om grondstoffen voor de chemische Industrie. Hoechst-Vlissingen N.V. is een dochteronderneming van het Hoechst-concern uit Frankfurt, een onderneming met meer dan 200 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Hoechst bouwt aan de Sloehaven te Vlissingen een derde fosforfabriek en een Trevira-grondstoffenlabriek. De bestaande fabrieken leveren hun produkten al aan tal van afnemers in binnen- en buitenland. Dit gebeurt per auto, per spoor en per schip. Hoechst ontplooit grote activiteiten: het is dan ook een snel groeiend bedrijf. Die groei is afhankelijk van de capaciteiten van alie medewerkers. Een feilloze expeditie van alle produkten is in de keten van het bedrijf een onmisbare schakel. Wegens uitbreiding van onze expeditie-afdeling zoeken wij een De ononderbroken stroom produkten van ons bedrijf eist een stipte regeling van vervoer per auto, wagpn of schip. Hiervoor moeten sluitende afspraken worden gemaakt met vervoerders, rederijen en stuwadoors. De benodigde documenten en vrachtpapieren dienen precies goed en op tijd klaar te zijn. Juist omdat vergissingen ernstigergevolgen kunnen hebben, dient de man die wij zoeken over een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel te beschikken Voor een expediënt is'souplesse in de omgang met mensen onmisbaar. Hij heeft niet alleen te maken met mensen binnen het bedrijf, maar ook met vervoerders, de spoorwegen, douane ambtenaren en bovendien met firma's in het buitenland. De man die wij zoeken heeft een middelbare schoolopleiding, kan typen en zal vooral het Duits in woord en geschrift beheersen. Ervaring op het gebied van expeditie en douaneformaliteiten is onmisbaar. Hij moet tussen de 20 en 25 jaar oud zijn en de bereidheid bezitten in ploegendienst te werken, waarvoor een afzonderlijke toeslag geldt. Bij Hoechst profiteert u van gunstige arbeidsvoorwaarden: 6,4% vakantietoeslag, een dertiende maand salaris, een gunstige bedrijfsspaarregeling, goede pensioenverzekering en vrij vervoer naar en van het bedrijf. Bij het vinden van een passende woongelegenheid verlenen wij onze medewerking. Graag zouden wij van u een brief ontvangen met gegevens over levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief de letters EXP vermelden? Adresseer uw brief aan: hoofd Personeelsdienst, Hoechst-Vlissingen N.V., Postbus 65 te Vlissingen. Alle prijzen af Amersfoort en inclusief BTV.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 14