SccasionshOjf Het pleziervan zekerheid... de zekerheid van een lires geen gewone ames automobielbedrijf zwijndrecht I A. Geschoolde vakmensen Personeel voor opleiding N.V. MACHINEFABRIEK "BREDA VOORHEEN BACKER EN RUEB inruil en financiering mogelijk Let u op de prijs als u een kleuren-televisie koopt? Natuurlijk. Maar bovenal wilt u een erg goed apparaat. En daarbij niet meer betalen dan nodig is, Voor een fraaie, gedistingeerde vorm. Een haarscherp beeld. Briljante kleuren. IJzersterke levensduur. En échte service en garantie. Dan moet u een Erres nemen. Om de kwaliteit. Natuurlijk. Maar ook vanwege al dat andere. De grote, moderne organisatie. De vijftig jaar ervaring. En de naam. Die trouwens ook op Hi-Fi installaties staat. En op grammofoons, bandrecorders Maar zou u die kopen als uw televisie u niet bevalt? Daarom waakt Erres over haar reputatie. En daarom vindt u Erres bij geselecteerde vakdealers. Die u kunnen adviseren bij uw keuze. En die service geven. Geruggesteund door 21 servicediensten over het hele land. Niet dat u er vaak een beroep op hoeft te doen. Maar 't is gewoon ple zierig te weten dat ook die zekerheid bestaat. Erres. Het plezier van zekerheid SPEELHUISLAAN 173, BREDA heet» in de apparaten- en in de machinebouw plaatsingsmogelijk heden voor plaatconstructie werkers lassers elektrisch en/ot autogeen en/ot argonarc draaiers frezers bankwerkers pijp- fitters plaatwerkers monteurs. vrijdagavond25september van 18.00-22.00 uur, zaterdag 26 september van 9.00 - 20.00 uur e, zondag 27september van 10.00-17.00 uur. Tijdens deze show geven wij een korting van Doot verruiming van onze opleidingsmogelijkheden kun nen wij thans ook personeel aantrekken, dat geschoold wil worden tot bovengenoemde funkties. In aanmerking komt iedereen, die reeds enige ervaring in een van de genoemde funkties heeft, maar ook zij, die thans een ander beroep uitoefenen en belangstelling voor metaalbewerken hebben. Indien U belangstelling heeft voor een van deze funkties kunt U dagelijks van 9.00- 17.00 uur alsmede iedere za terdagmorgen van 9.00 12-00 uur, terecht op onze afde ling Personeelszaken, Speelhuislaan 173, Breda, ingang bij de fabrieksportier. op alle wagens Deze zijn voorzien van een ANWB keuringsrapport en worden met AMES/Volkswagengarantie verkocht. Wij halen en brengen u thuis zonder enige verplichting. a/dRijksweg Dordt - Rotterdam Tel. 01850 - 26755 Het ongewone aan deze pullover is de kombinatie. Er hoort n.l. een van franje voorziene spencer bij. Kleuren: aubergine, oranje, ecru en lila. Maten: 48-50. Pullover: Spencer: Het ongewone aan deze pullover is de rolcol met veter sluiting in kontrast De kleuren zijn rood, zwart, paars, wit en cognac. De maten46-48-50. Het ongewone aan deze pullover is de ritssluiting en de garnering met koperen ringetjes. Kleurenrood, marine of bruin. Maten48-50-52. Keus genoeg bij Erres. Voorbeetd?-Oeze RS 9617/32. Een prachtig uitgevoerd toestel "fpdlissander kast op verchroomde voet met Iji.zwenkwiettjes}, waarmee u zowel Nederlandse ais Duitse zenders kunt ontvangen, tn scherpe, - briljante kleuren en in zwart/wit. Met behulp van druktoatsen stemt u af op zenders, terwijl een ij «elektronische'kanaalkiezer de ontvangst daarbij i automatisch optimaal maakt. Het hele apparaat 1 is bijzonder eenvoudig en snel te bedienen, dank zijneen overzichtelijk toetsenpaneel aan de i zijkant. Ook de geluidsweergave is excellent, ïi-,oruJer-andere door de voortreffelijke versterker iifen tweeglasheidere luidsprekers. "-i Bovendien kunt u er een bandrecorder op aan- Öjpiféh (of een extra speakerj, - i?'%00g 88. breed 68 en diep 53 ctrt. SI HS:96 '2 I 2.475,—. ■♦wwaiirü Ir

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 17