juist nu die lekkere chocola ADVERTEREN DOET VERKOPEN Aram en de Gouden Cobra „ANJO-BAR" WEL DE BRAS VJE'.i l'.^E U proeft wel waarom! U heeft gelijk dat U die lekkere chocola van Verkade wilt U weet wat lekker is. Daarom neemt U elke keer weer repen en blokken van Verkade. Mensen van deze tijd ontvangen hun salaris op de moderne manier: op een „privé-rekening" bij de Raiffeisenbank. Gemakkelijk, want u betaalt dan ook al uw rekeningen giraal via de bank. Dat bespaart u heel wat tijd en moeite. Al uw betalingsopdrachten worden stipt uitgevoerd en uw periodieke betalingen kunt u - als u i dat wenst - zelfs geheel en al aan de zorgen van de Raiffeisenbank overlaten. Wij houden u bovendien precies op de hoogte van het verloop van uw rekening, waardoor u een betere controle heeft op uw uitgaven. Deze dienstverlening is kosteloos en u krijgt bovendien 2l/i rente op uw „privé-rekening". Sparen kunt u ook - automatisch als u dat wilt - met een vast bedrag per maand. Praktisch, zo'n bank die alles tot in de puntjes verzorgt. Dat is service van de Raiffeisenbank: voor moderne mensen! 1700VESTIGINGEN TERNEUZEN Publikatie aangeboden door ditblad,ln samenwerking met de Stichting Ideële Reclame 4 DINSDAG 22 SEPTEMBER 1970 4 ■•••••au 8525 Opnieuw staat Aram oog in oog met de man die hem destijds in de arena van Ithaca door een valse list heeft overwonnen en die, zelf overwonnen door Ambre, deze smaad wilde wreken door haar lafhartig te ontvoerenMaar het is niet meer de hooghartige zelfbewuste worstel kampioen van vroeger, die nu voor hem staat,Aram", zegt Ares met schoTBe stem.je hebt je aartsvijand gered van een afschuwelijke dood in Dahouddins slangenkuil Hij slikt even en wist zich het zweet van het voorhoofd. „In die vreselijke ogenblikken is er iets in mij veranderd Hier, hier is mijn hand Ares steekt zijn geopende hand uitnodigend uit. „Zo eenvoudig gaat dat niet vrind", zegt Aram met een afwerend gebaar. „Er moet heel wat gebeuren, eer ik aan zo'n plotselinge bekering geloof!!" „Aram, Aramü" klinkt opeens de stem van Kleine Kim achter hem. „De sSÉÜfP Te koop 100 grammofoon platen, 78 toeren 45, Tel. 070—652405. heelmeester vraagt of je bij Ambre wilt komen!!" Zonder Ares nog een blik waardig te keuren snelt Aram naar de tent waar Ambre ligt. Als hij binnenkomt slaakt hij een kreet van blijdschap. Ambre, ofschoon nog bleek, zit recht op de rustbank en kijkt hem lachend aan. 86—25. „Hoe voel je je?" vraagt Aram opgelucht. „Een stuk beter," lacht Ambre, „nog een dag te kooi en ik ben weer zo fit als een hoen! Maar waar zijn we hier eigenlijk?" „In het tentenkamp van de vader van Kleine Kim. Zijn manschappen hebben het zoutmoeras omsingeld. Dahouddin zit als een rat in de val en nu maar wachten tot de rat van honger naar buiten komt „Dat doen we dan," zegt Ambre grimmig. „Er zitten daar in dat hol nog twee ratten, waar ik me speciaal voor interesseer Ares en Abdullah! Er valt even een stilte. „Wat zou je doen ais bijvoorbeeld Ares je levend in handen viel?" vraagt Aram. „Kielhalen!" zegt Ambre fel. „Als een gedroogde stokvis ophijsen aan de grote mast!" Haar kleine handen ballen zich van drift. „Je bent hier niet op zee," merkt Aram droogjes op. „Welnu, ik zou hem doden met het eerste het beste wapen, dat ik voor het grijpen had!" bijt ze terug. Op dat moment wordt het tentzeil wild terzijde gerukt. In de opening staat AresGa je gang, zeekoningin," zegt hij schor. Woensdag 23 t/m zaterdag 26 september het alombekende quintet Veroordeeld tot „welverdiend? Er leven !n ons land 1.842.567 bejaarden. Zo noemt men mensen boven de 65. Ik ben er één van. Velen van ons zijn nog sterk en gezond. We voelen ons nog veel te jong om nu ai te genieten van een „welverdiende rust'i Wij zouden graag wat zinnigs doen. Zou dat niet kunnen? Wij vormen misschien wel de werkwilligste groep van de bevolking. Wij hebben velerlei ervaring. En wij hebben jong veel geleerd. Wij kunnen babysitten of administreren. Wij kunnen boeken inpakken of brieven adresseren. Of de telefoon aannemen. Of vertaalwerk doen. Of correctiewerk. Of controlewerk. Eet doet er niet zo vreselijk toe. Wij willen werken en onder de mensen zijn. Voor een uurtje of een paar uurtjes. Voor hele dagen of halve. Incidenteel «e maar ook regelmatig. Wellicht kunt u één van ons gebruilten. Plaats dan een annonce in de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat advertereuj heeft het in zijn bezit). Wij weten dan dat het om oudere werkkrachten gaat." 1.342.567 Nederlanders zjjn bejaard. Niet verjaard.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 4