Op Nescafés nieuwe etiket staat een rijkdom aan koffiebonen. Terecht. PRODUKTIEMEDEWERKERS Dagdienst Twee ploegendienst Dessa zonnebloem-margarine. Tij del ijle 2 kuipjes voor f 1,14. Echte Nescafé is pure bonenkof fie. Het etiket moet dat duidelij klaten zien, want dan kan tenminste niemand N zich meer vergissen. Groen komen de koffie bonen in Nederland aan. De beste soorten Robusta, Mild en Brazil. Vóórdat er iets anders mee gebeurt, worden ze nog eens op kwaliteit gecontroleerd. Dan worden ze tot de mé lange gemengd, die Nes- café's eigen mélangeurs uiterst kieskeurig hebben samengesteld. Die mélange wordt ge brand. Heel behoedzaam, zodat de bonen groot, glan zend en knapperig worden. Dan worden de bonen gemalen.Houdtuvankoffie, dan weet u precies hoe dat gebeuren moetvoorzichtig, zodat geen hitte optreedt die het aroma verloren doet gaan. Daarna komt het be langrijkste: er wordt koffie gezet. Water filtert door het gulle maalsel. Er wordt veel minder water en veel meer Echte Nescafe- korrel voor korrel puur koffiegenot koffie gebruikt dan u. zou doen, zodat er een zeer krachtig en zeer donker bruin extract ontstaat. Viaconcentratieworden daarvan koffiekorrels ge vormd, stuk voor stuk krach tiger dan de beste koffie bonen. Zonder toevoeging van andere ingrediënten, die alle moeite om een zo goed mogelijk produkt te verkrijgen, teniet zouden doen. Het resultaat kent u. Nescafé in grote korrels, waarvan u er maar weinig nodig hebt om snel de aller fijnste koffie te zetten. Begrijpt u nu, waarom we Nescafé eennieuwetiket hebben gegeven met alle maal" koffiebonen erop? Ze illustreren de waarheid. Echte Nescafé doet in niets onder voor de beste bonen- koffie. Integendeel. BRUYNZEEL N. V. BERGEN OP ZOOM biedt diverse mogelijkheden aan 7.15 - 16.50 uur (ook als u 50 jaar of ouder bent) de ene week 5.00 's morgens tot 14.30 's middags; de andere week 14.30 uur 's middags tot 24.00 uur 's avonds. Ons adres Bruynzeel N.V., afd. Sociale Zaken, Wattweg 17, telefoon 01640-37910 t.a.v. de heer J. v. d. Berg toestel 318, Bergen op Zoom 20 ct. voordeel DONDERDAG 17 SEPTEMBER 1970 Twee van de vele, vele jaslange tricot vesten van Voss. 't Maxi-lange uni-vest kost f. 79,75 en 't midi vest met capuchon f. 89,75. (Voss heeft oyerigens al lange.spencers van f. 59,75 en f. 69,75) Kennismakingskorting. 20 sa 50 gram W°gram Profiteer van de kennismakingskorting en haal een pot in huis. Maak dan 's koffie van die grote, donker bruine korrels. Proef, geniet. We mogen 'n boonworden als 't geen échte koffie is die uw verhemelte streelt.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6