■kies uwl Sportster en |i dzMcmk ■prijzen! marathon THEO MIDDELRAMP OP TWEEDE PLAATS Begin 71 Benelux zeehaven- overleg Strijd om Zeeuwse zwem titels Benoemingen bij Hulster Ambacht Adverteren doet verkopen Op hoogste niveau VOORSTELLEN IN RAAD OOSTBURG Gewonde en zware schade bij ongeval in Krabbendijke Bestemmingeplan Lamswaarde komt in de raad Directeur van centrum voor maatschappelijke dienstverlening Muzikale show sluit Goese braderie af Goes Retranchement Walsoorden IJzendijke Druk programma voor Zanglust te Rilland Beroepingen t J. v. Sabben jr. ribfluwelen jacks en broeken compleet 65,- 't BEVAHUES Veel vlotter uw rijbewijs halen Z Garage Verbrugge Wie wordt de Sportman of Sportvrouw van 1970? Prijzenlawine inde Mars Prijzen Marathon Sterrenfeest voor de Hoofdprijswinnaars en de 3 Sportsterren. Zo doet u mee Van 14 september tot 16 november is de M van Mars goud waard. Bon voor Mars Prijzen Marathon 4 MAANDAG 14 SEPTEMBER 1970 4 (Van onze wielermedewerker) TERNEUZEN De Zeeuwse ren en toerclub Theo Middelkamp heeft tijdens het nationale clubkampioen schap in Oostelijk Flevoland een fraai succes geboekt. De nieuwelin- genploeg van Middelkamp bestaande uit Tonny Huijzen, Jan Raas, .Ad Vasseur en Toon Deusing veroverde een tweede plaats achter het team van Olympia uit Amsterdam dat over de 43 kilometer een tijd liet afdrukken van 1 uur, 2 minuten en 39 seconden. De tijd van Middelkamp was 1 uur, 3 min., en 9 seconden. De amateurpioeg van Middelkamp be staande uit Kees Priem Kees Bal, Wim Evertse en Toine van de Bun der moest genoegen nemen met de 21ste plaats. Na 20 kilometer verlo ren de Zeeuwen Wim Evertse, die plat reed, wat natuurlijk een ge duchte verzwakking betekende. Ook bij de amateurs bleek het team van Olympia uit Amsterdam de sterkste- Het viertal Tino Tabak, Ben Jan boers, Frans van der Ruit en Evert Vos legden de afstand van 81 kilo meter af in 1 uur en 45 minuten. (Vau een onzer verslaggevers ANTWERPEN Begin 1971 zul len de desbetreffende ministers in de Benelux eindelijk gaan overleg gen over een harmonische ontwikke-1 ling van en een actieve samenwer king tussen de zeehavens. Staatssecretaris H. Keyzer van Verkeer en Waterstaat, die ditl nieuws gisteren tijdens een haven en industriedag in Antwerpen be- j kend maakte, zei, dat het voortdu-i rend noodzakelijker wordt om in groter verband de mogelijkheden en de begrenzingen van de zeehavens vast te stellen. Dit probleem zou ook met Frankrijk en Duitsland bespro ken moeten worden- Staatssecretaris Keyzer dacht hierbij vooral aan de gevolgen voor het leefmilieu. „Het ijdstip nadert snel of is misschien zelfs reeds aangebroken dat, wat scheepsbouwtechnisch nog heel goed mogelijk is, op grond van het nood zakelijk evenwicht tussen mens, dier en plant niet meer aanvaard baar is", aldus de bewindsman. (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN Zaterdagmiddag wordt in het zwembad te Vlissingen het zomerzvvemseizoen besloten. Er zal dan bekend worden welke zwemvereniging „kampioen van Zeeland" zal worden. Het Souburgse SZV heeft de beste kansen, gezien de puntenvoorsprong die de Soubur gers in de voorgaande wedstrijden hebben opgebouwd. De strijd om de tweede plaats zal veel spannender zijn doordat De Zeehond uit Vlissin gen een kleine puntenvoorsprong heeft op De Schelde uit Terneuzen. Het programma bestaat uit 12 zwemnummers waaronder de 100 en 400 meter vrije slag heren. Op beide nummers is Sjaak van der Hooft favoriet. Het is zijn laatste kans om het Zeeuws record op deze afstand in handen te krijgen. Ook van Mar tha Wolff SZV wordt op de 400 meter vrije slag dames een goede prestatie verwacht. Anita Bracke van De Zeehond krijgt haar laatste kans om revanche te nemen op Mar lies Vercruijsse Braakman, die haar op de lange baanwedstrijden te Sas van Gent en Vlissingen steeds de baas was. Het zal daarom bijzonder spannend worden op de 200 meter schoolslag dames. Diverse jeugd- nummers en estafettes staan even eens op het programma zodat er een levendige wedstrijd verwacht kan worden. (Van onze correspondent) OOSTBURG De raad van de gemeente Oostburg komt op 17 sep tember om half acht bijeen ter af doening van een agenda van 28 pun ten. De agenda vermeldt onder an dere een voorstel om een schoolraad in de gemeente Oostburg in te stel len voor het openbaar lager ofwel het basisonderwijs. De vergoeding per lokaal en per kleuter voor de r k. kleuterschool te Hoofdplaat zal moeten worden vast gesteld. Voor het geven van vakon derwijs aan de christelijke school voor basisonderwijs te Groede zal het bedrag moeten worden vastge steld op f. 1656,13. De heer W. Pieters te Oostburg heeft gevraagd aflossing en rente te garanderen van een geldlening die hij voor eigen woning wil aangaan. Aan de heer J. Leenhouts te Hoofdplaat zal als klokkenist van de Ned. hevr. kerk te Hoofdplaat met ingang van een januari 1971 eervol ontslag worden verleend. Door de gemeente Oost burg zal met ingang van een april 1970 met terugwerkende kracht de nog overgebleven sehoonhoudster van de onderscheidene gemeentege bouwen moeten worden overgeno men. Eveneens zullen alle gemeente werklieden van de vorige gemeen ten die bij de gemeente Oostburg ingedeeld zijn, in vaste dienst moe ten worden overgenomen. Dit geldt ook voor het personeel van het ge meentelijk vismijnbedrijf. Voorts zal moeten worden besloten om aan de gemeenschappelijke technische dienst te berichten dat de heren van Overbeeke, Kokken en Meyaard per een april 1970 in vaste dienst wor den overgenomen en aan de heer J. Kaan met ingang van een oktober 1970 eervol ontslag wordt verleend. Aan de geneesheren in dienst van de verschillende gemeenten zal per een april 1971 ontslag worden ver leend. Dit geldt ook voor de keu ringsveeartsen, dit in verband met het in werking treden van de ge meenschappelijke regeling Vlees keuringsdienst Zeeuwsch-Vlaande- ren Op verzoek van mejuffrouw M. de Waal te Kloosterzande zal eervol ontslag worden verleend als hand- werkonderwijzeres aan de openbare lagere school te IJzendijke. Men zal ook moeten komen tot vaststelling van een verordening op de heffing van opcenten op de hoofdsom van de personele belasting. Ook zal een verordening op de heffing van op centen van de hoofdsom der grond belasting moeten worden vastge steld. De huur van de nieuwe vis- boxen koelcellen en oude visboxxen van het gemeentelijk vismijnbedrijf te Breskens zullen moeten worden vastgesteld. (Van onze correspondent) KRABBENDIJKE Op de Gent- mandijk te Krabbendijke is de 66- jarige fietser J. O. uit Krabbendijke aangereden door een personenauto, bestuurd door M. v. H. uit Waarde. De fietser, die plotseling de weg overstak, werd door de auto gegre pen en moest met vrij ernstige ver wondingen naar het Bergzichtzie- kenhuis te Goes worden gebracht- De bestuurder van de auto, die alles deed. om een aanrijding te voorkomen, vloog met zijn voertuig tegen een boom. De auto werd ge heel vernield, de bestuurder liep lichte verwondingen aan het gelaat op. (Van een onzer verslaggevers) LAMSWAARDE De gemeente Hontenisse heeft voor het bestem mingsplan Lamswaarde na het exact bekend worden van de kosten, die samenhangen met de grondwerving, een exploitatie-opzet gemaakt. Het concept zal op de raadsvergadering van 16 september behandeld wor den. In het plan is voor de grondwer ving rekening gehouden met een bedrag van ruim 78.000 gulden. Voor openbare werken waarvan reeds een gedeelte is aanbesteed, wordt een bedrag van 161.000 gulden geraamd. In het bestemmingsplan is 4039 vierkante meter bouwterrein gere serveerd voor eensgezinswoningen in gesloten bebouwing, 7421 vier kante meter grond voor de bouw van vrijstaande eensgezinswoningen en 204 vierkante meter voor de bouw van garageboxen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Met ingang van 15 september aanstaande is de voorma lige gemeentesecretaris van St.-Jan steen, F. E Franken, benoemd tot directeur van de stichting „Centrum voor Maatschappelijke dienstverle ning in het land van Hulst". Het centrum is tot stand gekomen na een fusie van de katholieke gezins zorg Hontenisse-Vogelwaarde, het r.- k. Interparochieel Centrum voor Maatschappelijk Werk Vogelwaarde, het Katholiek Maatschappelijk Werk Hontenisse. De stichting is een A-instelling en wordt door het ministerie van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk werk gesubsidieerd. In totaal zijn binnen dit kader negen maatschap pelijk werkers en werksters, waar van vijf bij het algemeen maat schappelijk werk, twee bij de ge zinszorg, een bij het open bejaar- denwerk en een staffunctionaris. Het nieuwe centrum is met ingang van I september in nieuwe samen stelling officieel gaan functioneren en medio september zal de heer Francken in functie treden. De heer Francken is 50 jaar oud en woon achtig in St. Jansteen. Hij is ge huwd en heeft vier kinderen. Sinds juli 1938 is hij werkzaam geweest in de gemeenteadministratie en was van 1 augustus 1951 tot de gemeen telijke herindeling secretaris van de gemeente St. Jansteen. Van 1 april 1970 tot 17 april was de heer Franc ken tijdelijk secretaris van de nieu we gemeente Hulst, aangewezen door Gedeputeerde Staten van Zee land. Vanaf 17 spril stond hij op wachtgeld. De heer Francken is on der meer lid van het algemeen- en dagelijks bestuur, tevens penning meester, van de provinciale bond „Het Zeeuwsche Wit-Gele Kruis" en lid van het algemeen bestuur van de Zeeuwsche Revalidatiestichting. DEN HAAG (ANP) Bij K.B zijn benoemd: in de provincie Zee land: met ingang van 1 januari 1971: Tot dijkgraaf van het waterschap Hulster Ambacht, W. P. J. Staal te Stoppelijk (gemeente Hontenisse), uiterlijk tot het einde van het zit tingsjaar waarin hij 70 jaar zal zijn geworden; tot gezworene van het wa terschap Hulster Ambacht, B. de Bruijcker te Ossenisse (gemeente Hontenisse). T.J.D. Bauwens te Terhole (gemeente hontenisse), A. E. C. van Esbroeck te Hengstdijk (gemeente Hontenisse), T, A. Mangnus te Stoppeldijk (gemeen te Hulst), E. T. M. van Wesemael te Nieuw-Namen, A. J. M. Rottier te St.-Jansteen (gemeente Hulst), H. T. D. M. Vercauteren te Nieuw-Namen, K. J. A. Baron Collot d'Escury te Kloosterzande .gemeente Hontenisse) E. G. J. v. Vael te St.-Jansteen (ge meente Hulst), de laatste uiterlijk tot het einde van het zittingsjaar waarin hij 70 jaar zal zijn geworden. (Van onze correspondent» GOES Volgende week donder dag, vrijdag en zaterdag organiseert de Goese Middenstandscentrale een groots opgezette braderie in de bin nenstad. Deze braderie sluit aan op de opening van de Delta-promenade en is min of meer een vervanger voor de fruitweek, welke in vorige jaren aan het fruitcorso voorafging, Gedurende deze drie dagen zullen de deelnemers hun waren nog eens extra onder de aandacht van het publiek brengen door middel van fraai opgemaakte stands voor hun winkelpanden. Momenteel is men in alle belangrijke straten druk bezig om deze te voorzien van fraaie ver sieringen en feestverlichtingen en probeert men elkaar te overtreffen in originaliteit. Het bestuur van de GMC heeft gemeend deze braderie aan het ein de nog een extra feestelijk tintje te moeten meegeven en droeg daarom aan het dit jaar 40 jaar bestaande Goese Tamboer- en TromDetterkorps op een grote muzikale showavond te organiseren. Aan deze showavond wordt meegewerkt door de Tam boer- en TromDetterkorpsen Juliana uit 's-GravendeeL Wilhelmus uit Sliedrecht en Excelsior zelf. Boven dien wordt het geheel opgeluisterd door het optreden van het Groot Vlissings Majorettenpeloton. In een twee uren durend programma zullen de ongeveer honderd en vijftig me dewerkenden het publiek een groot se muzikale show voorschotelen, die de Zeeuwse Taptoes uit het verle den in de schaduw zullen stellen. Vooral het showelement zal sterk naar voren worden gebracht en de naam en faam van de deelnemers staan er borg voor dat het een groots en muzikaal spektakel zal worden. Om 8 uur precies opent Juliana de rij, daarna gevolgd door Wilhelmus en Excelsior, dat zal optreden samen met het majorettenpeloton uit Vlis singen. Om vijf minuten over half tien begint de grote finale waaraan alle deelnemende korpsen meewer ken, maar daarin ieder een eigen aandeel zullen leveren. Ongeval Op de hoek Bergweg - Kamperfoeliestraat verleende een op de Bergweg rijdende bestelwagen bestuurd door M. V. geen voorrang aan een bestelwagen van J. M„ die uit de Kamperfoeliestraat kwam. Er deden zich bij de botsing geen per soonlijke ongelukken voor. Beide wagens liepen behoorlijk schade op. Voorrang Een bestelwagen be stuurd door. K. J. verleende op de hoek Wilgenstraat - Beukenstraat geen voorrang aan de bestuurder van een personenauto, de heer M. K. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. De auto's moesten worden weggesleept. Bloemententoonstelling De bloemententoonstelling, de 25-ste, gehouden door de schooljeugd van Retranchement, is een succes gewor den. Er waren veel bezoekers, o.a. beide wethouders en enkele raadsle den. Er waren mooie planten te bewonderen. De kwaliteit van de destijds uitgereikte stekjes viel enigszins tegen. Daarentegen zat er in de afdeling snijbloemen heel mooi materiaal. De kwaliteit van de fantasiestukjes gaat nog merkbaar vooruit. Het batig saldo van de ex positie wordt toegevoegd aan de kas voor schoolreizen. Frogramma bruiloft Het pro gramma van de feestelijkheden bij de 60-jarige bruiloft van het echt paar J. J. Kints-Neve. van zondag ziet er als volgt uit: 13.15 uur ver welkoming bruidspaar met overhan diging cadeau. Traktatie kinderen van nul tot zes jaar. 14.00 uur grote wielerxoers op gewone fietsen. Zo wel voor mannen ais voor vrouwen, longens en meisjes. Er zijn veel prijzen hieraan verbonden. Opgave tot 14.00 uur aan de jurywagen- 15.00 uur grote gaaibolling bij A. Menheere. Er zijn exira prijzen. De gaaibolling zal duren tot 17.30 uur. 19.00 uur serenade koninklijke har monie „Sint Cecilia". 20.00 uur groot feesthal m.m.v. van het orkest J. M. Leys- Alle programma-onaerdelen zoals: verwelkoming, muziex en dansen worden afgewikkeld in de loods van loonwerkersbedrijf G. P. M. Vervaet. die voor dit evenement speciaal is omgebouwd. Schieting De 78 schutters die deelnamen aan de schieting op de liggende wip in het „Hofzicht" ver deelden de prijzen als volgt: Hoog vogel R. van Acker Waarschoot, Zij vogels P. Oosting Axel en G. Jansen Biervliet. Grootste aantal vogels G. de Baardemaecker en R. van Acker beiden Waarschoot met 6 stuks. EHBO-actie In de week van 13-19 sept. zal de EHBO-afdeling een huis-aan-huis- pleisteractie hou den. (Van onze correspondent) RILLAND-BATH In het dorps huis Luctor et Emergo hield de vogel- houdersvereniging Zanglust haar eer ste ledenvergadering na de vakantie periode. Voorzitter J. Moerland zei, dat weer een drukke periode tegemoet gezien kan worden in verband met de komende tentoonstelling. Hij leg de er vooral de nadruk op, dat ie der lid op de komende tentoonstel ling tevens inzender zou moeten worden. Verder werd tijdens deze vergade ring gesproken over de bijdrage voor het districtsfonds. De vergadering be sliste in haar geheel hieraan niet mee te doen. Tevens werd de amateur keuring enkele maanden uitgesteld. Verder werd nog aandacht besteed aan de ringformulieren en de jaarlijk se grote verloting. Ook werd besloten dat leden met meer dan drie maanden contrih,utie- achterstand na eerst een aanmaning verstuurd te hebben geroyeerd zullen worden. De opkomst voor deze interessante vergadering was zeer goed. Ned. Herv. Kerk. Naar Gel- drop-TivoIi D- Bouwman te Garijp. Gereformeerde gemeenten in Ne derland. Bedankt voor Barneveld F. Mallan te Gouda, vroeger te Bruinisse. Geref. gem. in Ned. Bedankt voor Terneuzen J. de Groot te Rijssen. Ned. Herv. kerk Bedankt voor Zwartebroek-Ter Schuur A. Baars te Papendrecht - voor Dokkum A. v.d. Bovenkamp te Alkmaar. Gereformeerde kerken- Praeparatoir geëxamineerd, maar door studie nog niet beroepbaar kand. L.A.J Wolthuis, Claude Mo- netstraat 113, Zaandam. Geslaagd voor het doctoraal examen in de theologie aan de V.U., M. de Vries te Badhoevedorp. Ber. te Kampen D. v.d. Meulen te Wassenaar. Gereformeerde kerken vrijge maakt. Beroepen te Hattem S. Cnossen te Vollenhove-Cadoelen te Daarler- veen, A.C- Haitsma te Zaamslag. Gereformeerde gemeenten. Beroepen te Leerdam H. Ligten- berg te Genemuiden. Op 17 sept.'a.s. hopen onze ouders en grootouders, de heer en mevrouw L. DE BAKKER en M. D'HONT - DE BAKKER hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenhejd tot feliciteren in café-rest. „Vijverhof" te Terneuzen van 19,00 - 20.00 uur. Terneuzen, Leliestraat 24. Voorzien van het H. Sacrament der zieken over leed heden onoverwacht te Huybergen, onze me debroeder BROEDER MARIUS Comelis Janssens Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hij bereikte de leeftijd van 71 jaar, en was 40 jaar geprofest. Gedurende 31 jaar was hij leraar aaan de pedagogische academie St.-Franciscus te Breda. Mede namens de familie: Broeder Reginald Poelstra, alge meen overste van de Broeders van Huybergen. Bergen op Zoom, 13 september 1970. Hoogstraat 23. De eucharistieviering van de uitvaart zal plaats hebben in de kapel van St.-Marie te Huybergen op woensdag 16 september 15 uur. Daarna volgt de begrafenis op het kloosterkerkhof. rvoneel gevraagd Wilt u thuis geld vei dienen? Dat kan op onze supersnelle DB automatische breimachine lessen gratis aan huis. inlich tingen I. Verwey, Jan v Sco. relstraat 43b. Utrecht. Te) 030—512005 ot 02159—'5840 Veehandel Rob Picavet, Hulst, vraagt chauffeur. Hoog loon!. Klimopgrossierderij Fassaert, Abdaalseweg 43, Hulst vraagt: A. 'n Kantoorkracht (vrl.) voor algemeen administratiewerk B. Jongeman van ca. 16-18 jaar, als assistent van maga zijnchef en-of chauffeurs. In onze reparatieafdeling heb ben wij nog plaats voor: 10 jongens en-of meisjes. Bij ge schiktheid garanderen wij een loon, hoger dan waar ook. F.M. Verwilligen, zakkenhan- del. St.-Jansteen. Tel. 01140- Prettig werk in een modern atelier vindt elk meisje van 16 jaar of ouder tn de elektroni sche montage-afdeling van Aviolanda N.V te Woens- drecht Komt u eens praten of vraag telefonische inlichtingen 01646-450 's avonds 01641-182 of 01640-626'» Welk meisje wil graag serieus werk verrichten? Kom tijdens de werkuren eens tn onze mo derne elektronische montage afdeling kijken en u zult en thousiast zijn over het soort werk dat hier uitsluitend dooT meisjes wordt vervaardigd Aviolanda NV Woensrirecht Geen massa, of lopende band werk maa licht en schoon werk wordt geboden aan mels- ies van 16 jaar of ouder in de elektronische montage-afdeling bij Aviolanda N.V. te Woens- drecht O kunt dagelijks op ons kantoor tnllchtingen ver krijgen maar ook telefonisch 01646-450 's avonds 01641-182 of 01640-6264 Te koop aanqeboder 4 clubs en kloostertafel, licht eikehout barmeubelkast, bankstel, kinderwagen, kinder' fiets, Zoutestraat 52. Hulst. Dames let op! Winst voor U! De grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland geeft als attractie de maand septem ber 20 oct. zomerprijzenkor- ting. Nu kopen en in de win ter bètalen Duizenden korte en lange bontmantels-bonthoe- den Bont kopen is een zaak van vertrouwen, 'n 3-jarig ga rantiebewijs is dat vertrouwen waard Meer waarborg voor bont Desg. zeer soepele kre dietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam, tele- r n 010—mm. Als U van buiten de stad komt, krijgt U bij koop reisgeld terug. Te koop aangeboden: Een i.z.- g.a n. staat verkerende Ideal Standard c.v.-kachel, oliege- stookt met warmwatervoorzie ning. Kompleet met mengklep en thermostaten. Netto capaci teit 26.000 kcal-h. De ketel heeft ca. 1 jaar gebrand en is eventueel in bedrijf te zien. Prijs nader overeen te komen. Voor inlichtingen: 01680-4253. Desso fcapijttegels korte tijg gelegen op showroom f 2.75 p. stuk 50 x 50. Dagelijks van 9- 13 en 20-23. Aanwas 39, Ossen- drecht. 's Zaterdags gehele dag geopend. Hougkoeling. Extra-aanbieding stalen inventaris voor Z.B.Za- ken, magazijnen e.d. Door ruimtegebrek 50 ct. korting !!p Wouwseweg 19, Halsteren. 01641-254. Te koop uit -inventaris koel huis, diverse transportbanden, sorteermachines, leesbanden, zakkenheffer, drilgoot met trekker, planken, balken, gis ten. Zakken enz. Te bevragen C. M de Graaf, Wilhelmina- straat 9, Steenbergen, tel. ^1670-3320. Huwelijken Alleenstaand weduwnaar met veelzijdige interesse, zoekt kennismaking met dame, algemeen ontwikkeld, goed milieu. Brieven onder no. SK 5396 C. £»«>»o's Motoren Wegens inruil te koop Peugeot 204 beige 1969; Peugeot 204 groen 1969; Peugeot 204 break 1966; Peugeot 404 1967; Volks wagen kever 1500 1969; Opel Kadett 1964: Fiat 1800 1966 Autobedrijf Van Kaam, Ant werpsestraatweg 373, Bergen op Zoom, tel. 01640-34775 b.g.g. 33543. Garage De Berk, Eindhoven, biedt aan plm. 100 automobie len tegen de laagste prijzen 100 procent garantie financie ring mogelijk met aanbetaling van f 200,-. Mercedes 190D '65 f 3250,-. Austin Seven '66 f 1900,-. Triumph 12-50 '68 -f 2950,-. Opels 10 stuks (Kadett Combi Coupé) '65-'68 v.a. f 1650,-. Taunus 20M, 17M, 12M, T5M Stationcar f 2950,-. Fiat 850 Coupé *67 f 3250,-. Fiat 125- 124-850-600 '67 f 1950,-. BMW 2000', 1600. 1800 '66, '67 f 3750,-. VW 1600 TL '67 f 2850,-. VW 1300 '66 f 2000,-. NSU 1000 '67 f 2250,-. Simca 1501-1000 '67 f 2950,-. Karmann Ghia '66 f 2500,-. Peugeot 404 204, ook diesel '66-'67 f 2950,-. Renault R 16 R 10 '67 f 2900,-. Citroen Ami Break '67 f 1950.-. Daf 33 '68 f 2250,- Glas 1304 '66 f 1750,-. En nog vele andere. Garage De Berk, Willemstraat 97A (ingang poort t.o. Gagel straat) Eindhoven. Tel. 040- 23706. Geopend van 9 tot 21 uur. Za., zo. tot 18 uur. Geld tekort? Belcrumgarage, Breda, financiert vlot. Auto kopen en auto inruilen? Belcrumgarage Breda. Bezoek onze permanente au toshow Belcrumgarage Breda. Eigen assurantie- en financie ringskantoor. Belcrumgarage. Alle merken en typen steeds in voorraad. Belcrumgarage, Breda. Ford Capri 1500 XL met sportwradio etc., 24.000 km, nw.pr. f 10.000 Opel Rekord 1900 L '68 Mercedes 220 D type '69 55000 km gelopen, als nieuw Simca 1301 '67 mooie auto Simca 1301 '68 stationcar Simca 1000 GLS met radio '66 Simca 1000 GLS '66 Simca 1000 GL '69 Daf 33 '66 Honda N 360 '68 30.000 km gelopen Fiat 124 '67 Fiat 124 '67 met radio Fiat 850 Coupé '68 (rood) Fiat 850 Coupé '68 (Blauw) Fiat 850 Vignale (speciaalmo- del) '69, 19.000 km gelopen VW type 411 '69 als nieuw VW Karmann Ghia '66 met schuifdak en radio Vauxhall Viva '68 wit, met vi- nyldak, weinig gelopen Vauxhall Viva '68 bruin, met vinyldak, weinig gelopen Ford 12 M Coupé '67 Ford Cortina 1300 L '67 (groen) Ford Cortina 1300 L '68 (groen) Ford Corsair type '66 Fiat 850 '66-'67-'68 Verder diverse merken inruil auto's te veel, om op te noe men. Al onze auto's met de bekende Gijzen's garantie. Van voor tot achter nazien, wat vernieuwd en vervangen moet worden, enfin... u weet het wel! Wat wij aan na-service geven, is bij anderen garantie Automobielbedrijf Gijzen, Aca demiesingel 34, t.o. KMA, in gang Spoorstraat, kijk naar uit hangbord. Dagelijks geopend van 9 tot 8 uur. Zondags 1-5 nm. Tel. 39870, privé 43593 - 45158. Belcrumgarage vraagt steeds aanrijdingvrije auto^s vanaf 1966 te koop. Min. KanSlraat 16-20. Breda. Tel. 01600-39900 In- en verkoop van betrouw bare, gebruikte auto's. Bel crumgarage, Min Kanstraat 16-20, Breda, tel. 01600-39900 Geopend van 8 uur v.m tot uur n.m., zondags van 1 tot 5 uur. Garantie op onderdelen en ar beidsloon. Belcrumgarage, Bre da. De grootste voorraad, de aller grootste service. Belcrumgara ge, Breda. Voor een betrouwbare ge bruikte auto, naar een be trouwbaar adres. Belcrumgara ge, Breda. Voor al uw reparatie, plaat- en spuitwerk of servicebeur ten. Belcrumgarage, Breda. Saris sterke, veilige aanhang wagens voor auto's. Ook leve ring en montage van trekhaak kan door ons verzorgd worden Christiaan Liebau, Burg. Freij- terslaan 45, Roosendaal, tel. 01650-34919-33656. Ook zater dags en zondags geopend Saris bagagewagentjes in 2 modellen uit voorraad le verbaar. Onbelemmerd uit zicht. Burg. Freijterslaan 45. Roosendaal Christiaan Liebau Tel. 01650-34919-33656. Ook za terdags en zondags geopend. Van particulier aangeboden Simca 1000 1970. Röntgenstraal 3, Bergen op Zoom. 's Avonds na 6 uur. Vakantie Te koop salonwagen lang 13 meter breed 2.70 meter. Prijs 1 3750,- Caravanbedrijf Slaakweg Slaakweg Heinkenszand 01106- 1659. Huisdieren Te koop Chow-chow's, zwarte-, grijze- en witte dwergpoedel- tjes. Foxterriers, gouspaniels, boxertjes, Duitse herders en div. huishondjes. Alles met 3 maanden garantie. Fahren- heitstr. 19, Roosendaal (bij H. Hartkerk). Huizen Vooraan Haagdijk 29, winkel- woonhuisje, leeg te aanv. f 36.500,-. V. d. Berg en Co., makelaars i.o.g. Nwe. Ginne- kenstraat 43, Breda. Tel. 01600- 24421. Diversen Schulden. Belangrijk!!! Schul- deniegehngen. In betalings moeilijkheden verkerende par ticulieren. ambtenaren en za- kendrijvenden die ter voorko ming van faillissement (inboe del of goed eren verkoop, loon beslag enz. enz.) tot een rege- lin va» hun schulden willen komen, worden erop gewezen dat dooi de meeste banken, en zij die zich belasten met de inning van schuldposten, naast de bekende instellingen, alleen de schuldenregelingsarbeld van het LAM wordt erkend. Gege vens worden in neutrale cou vert verzonden Op advies van sociale instellingen enz. enz. genele regeling op Pro-Deo basis mogelijk. Landelijk Ad viesbureau v. d. Middenstand (s'inds 1960) Bussum, Koningin Emmalaan 18. tel. 02159-16903. Behandeling van aanvragen kosteloos Te koop grote sortering- sta caravans keuze uit 40 stuks. Vanaf f 1250,- Caravanbedrijf Heinkenszand 01106-1650. Zelfbouwers, polyester boten voor huur van mallen en aan schaf materiaal. Uw adres: H A. Nova Vita Wildertstraat 4 Oud-Gastel, (bij Kuivezand De Reu tourcaravans spor tief, stevig, sierlijk, luxueus en een betaalbare prijs. Financie ring mogelijk. Christiaan Lie bau, Burg. Freijterslaan 45 Roosendaal, tel. 01650-34919- 33656. Ook zaterdags en zon dags geopend. Mobiele houten bungalows van f 7995,-. Adria tourcaravans ty pe 1970, 34-persoons vanaf f 2968,-. Holiday sta-caravans met 2 slaapkamers reeds vanaf f 7280,-. Minster tourcaravan vanaf f 3975,-. Belmont sta caravans, de nieuwste typen 1970 v.a. f 6595,-. Knuppe's Au tomobiel- en Caravanbedrijf, Baarleseweg 34a-b, Chaam (N.-Br.) Tel. 01619-284. HEI JUISTE ADRES Frans den Hollanderlaan 7 GOES Telefoon 6671 en 5269 VOLOP VOORRADIG 't is een reisje waard naar LANGE VORSTSTRAAT 64 GOES Wij lessen in DAF 55 TERNEUZEN OOSTBURG Mars organiseert dit jaar de verkiezing van de Sportman of Sportvrouw van 1970. En ieder een kan meedoen. Hoe? Vul de naam van uw favoriete Sportster in op de bon. Be schrijf in max. 15 woorden zo origineel mogelijk waarom hij/zij uw keuze is. Plak vervolgens een grote M uit de Marswikkel op en klaar bent u. Negen weken lang (om precieste zijn van 14 september tot 16 november) regent het prijzen. Iedere maandag beoordeelt i jury de inzendingen van de afgelopen week op originaliteit van de omschrijving en kent de prijzen toe. Zo zijn er iedere week, één hoofdprijs - een wintersport vakantie voor twee - en verder nog 180 geldprij zen: 10 geldprijzen van 100,- 20 geldprijzen v?n 50,- 150 geldprijzen van 10,-. In totaal maar liefst ruim 40.000,- aan prijzen! De drie Sportsterren die tijdens de Mars Prijzen Marathon de meeste stemmen krijgen, worden ge huldigd tijdens 't grandioze Sportsterrenfeest. Zij ontvangen dan ook hün prijs. Bovendien krijgen de 9 Hoofdprijswinnaars die avond de kans persoon- A lijk kennis te maken met hun favorieteSportster'70. Bm—aM—mm Knip de grote M van de Mars wikkel uit en plak hem op de bon. •schrijf de naam van uw favoriete sportster op .beschrijf in max. 15 woorden zo origineel mogelijk waarom hij/zij uw keuze is «vul uw naam en adres in «stuur de bon in gesloten envelop gefrankeerd met 25 cent aan: Mars Prijzen Marathon, Postbus 61, Veghel (N.B.) «iedere maandag om 9 uur sluit de inzendtermijn van de voorgaande week u mag zo vaak inzenden als u wilt. Mijn favoriete Sportster '70 is omdat naam: Plak hier de grote „M" van de Marswikkel (max. 15 woorden) In dichtgeplakte j envelop, gefrankeerd i met25cent,opsturen aan Mars Prijzen Marathon, j Postbus 61, i Veghel (N.B.) Geldig van 14 septem- I i ber tot 16 no- vember. h

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 4