Eerste Kamer akkoord met Havenschap Vlissingen Beleggen of verzekeren? Doe het allebei met het IVM Gulden Plan. KWALITEIT, PBIJSSLAG 09 I? 05 99 89 25, Binnenkort aanbesteding van zeesluizen bij Kallo Herinneringen aan de „Molenberg" Kookboeken van 100 jaar geleden wisten overal raad op Personeelswerving voor tweede kraker in volle gang WETSONTWERP HAVENSCHAP ZEER VLUG IN TWEEDE KAMER' nstuif zeeland ddddtwC daajmlsts) mïïmmzMm VP MMwmm mmwm Drie schepen omhoog SOEPVLEES B. en w. van Goes Anderhalve ton meer nodig voor persleiding Circus Boltini komt naar Zeeland FOSSIELEN VAN MAMMOET, NEUSHOORN EN REUZEHERT IN ROSMALEN Buien UITBREIDING „TERNEUZEN" Vervuiling Schelde Strijd inwoners definitief verloren Industrie Verloren Kritische vragen over toelating Ambonezen tot gevangenis Zuidmolukkers blijven in bewaring VAN MENSEN DINGEN EN DADEN BIJ DOW CHEMICAL Bel of schrijf IVM, Karei Doormanstraat 6-8, Pbstbus 1584, Rotterdam, tel.010-146222 Sportvissers dreven rond op Westerschelde KWALITEIT VERKOPEN ZULKE LAGE PRIJZEN JAC. HERMANS FILIALEN' HAND2ACHT rykgevulde pajgffiSRv KRENTENSLOFotm CH0Q.K0RREIS normale prgs WIT BRUIN O BROOD Vf dat knabbelt imdelig i ZOUTE PINDA'S HUISHOUD. JAM® SMAC LEVERPASTEI RONDVLEL VERMICELLI OB O LUCIFERS jPB| HIPPES^M® PAKKET KUIKEN- POTEN SPINAZIE S0PERMW8 MAGER SCHOUDER- Inschrijvingen in Han delsregister 3 WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1970 3 (Van een onzer verslaggevers) GOES Er is een aanvullend krediet nodig van f 160.000,voor de aanleg van de rioolpersleiding naar de Westerschelde. Op 16 sep tember moet de Goese raad hierover beslissen. Van dit bedrag is een bedrag van f 107.510,nodig om het terrein na de legging weer in de oude staat terug te brengen en de drainagereeksen te herstellen. Er is met de gewestelijke raad voor Zeeland van het landbouw schap (vertegenwoordiger van grond eigenaars en grondgebruikers) een overeenkomst gemaakt, die bij dit werk zal worden gehanteerd. De overeenkomst is gebaseerd op de normen die gelden bij de waterlei dingsmij en de n.v. Nederlandse Gas unie. Van het totaal krediet zal f 35.000,nodig zijn om de aanleg te bekostigen van een koker voor de persleiding onder de provincialeweg 's-Gravenpolder-Vierwegen. Bij de aanleg van de koker deden zich ernstige grondverschuivingen voor, waardoor het werk veel duurder werd dan aanvankelijk was voor zien. Om verdere verschuivingen te voorkomen acht het college het wenselijk dat er damwandschermen gebruikt zullen worden. Een uitvoe riger grondonderzoek is dan noodza kelijk. De kosten daaraan verbon den bedragen f 17.000, (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Circus Boltini brengt een driedaags bezoek aan Zeeuwsch-Vlaanderen. Vrijdag 11 september geeft het circus twee voorstellingen (om 16.15 en 20 uur) op het terrein aan de Rooseveltlaan te Axel. De dag daarop, zaterdag, staat de grote tent aan de Katspolderdijk tegenover de Alvarezlaan in Terneu zen- Hier worden een middagvoor stelling (15 uur) en een avondvoor stelling (20 uur) gegeven. Zondag slaat het circus zijn tenten op op de weide aan de Mariahoeve aan het eind van de Lamgestraat in Oost- bui'g. Ook hier worden een middag en een avondvoorstelling gegeven respectievelijk te beginnen om 15 en 20 uur. De week daarop bezoekt circus Boltini achtereenvolgens Vlissingen op 14 september, Middelburg op 15 september, Zierikzee op 16 septem ber, Oude-Tonge op 17 september en Kapelle op vrijdag 18 september. Zaterdag 19 en zondag 20 september staat het circus in Roosendaal. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven in het bestuur van het Havenschap Vlissingen zgn niet nodig. Minister Bak ker (Verkeer en Waterstaat) zei dit gisteren bjj de behandeling van het wetsontwerp Havenschap Vlissingen in de Eerste Kamer naar aanleiding van opmerkingen van de liberale senator Van der Werff. Het wetsontwerp werd zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Minister Bakker deelde aan de Eerste Kamer mee, dat binnen en kele dagen bovendien het wetsontwerp Havenschap Terneuzen aan de Tweede Kamer zal worden aangeboden. De bewindsman vond directe vertegenwoordiging van het bedrijfs leven in het Havenschap niet nodig, omdat dit een publiekrechtelijk lichaam is. Bovendien voorziet de wet in de instelling van een aparte adviescommissie van de kant van het bedrijfsleven. ROSMALEN (ANP) Bij werk zaamheden aan de rijksweg onder Rosmalen heeft een zandzuiger tus sen Empel en Rosmalen fossiele beenderen opgegraven van een mammoet en een neushoorn. Ook werden delen van een reuzenliert naar boven gebracht. De vondsten die dateren uit het laatste ijstijdperk (80.000 tot 100.000 jaar geleden) zijn afgestaan aan het Noord Brabants Museum in Den Bosch. V ooruitzichten voor donderdag en vrijdag, op gesteld door het KNMI op dins dag om 18.00 uur Opklaringen, ook enkele bui en en ongeveer normale middagtem- peraturen. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor donderdag Aantal uren zon 1 tot 6 Min. temp.: 0 tot 4 graden boven normaal. Max. temp..: van ongeveer normaal tot 3 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 60 procent. Kans op een geheel droog etmaal 30 procent. Voor vrijdag Aantal uren zon: 2 tot 7. Min. temp.: van ongeveer normaal tot 3 graden boven normaal. Max. temp. om streeks normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur80 pro cent. Kans op een geheel droog et maal 50 procent. De heer Lodkefeer (KVP) was van mening dat er teveel tijd tussen de indiening van het wetsontwerp bij de Tweede Kamer en de behandeling in d'e senaat lag. Het ontwerp is van het zittingsjaar 68-69. Bovendien vond deze senator, dat de indiening van het wetsontwerp Havenschap Terneuzen over enkele dagen eigen lijk een zaak is -die achter de feiten aanloopt. Hij zei dit omdat in de memorie van antwoord over het wetsontwerp Havenschap Vlissingen al gewag wordt gemaakt van een eventuele fusie tussen beide havenschappen. Hjj sprak ten aanzien van de bestuurs structuur van deze havenchappen zelfs al over het bestaan van een personele unie. Dezelfde vertegen woordigers van rijk en provincie zul len in beide havenschappen zitting hebben. Ofschoon er sprake was van de be handeling van het Havenschap Vlis singen kon de heer Lockefeer het niet nalaten te pleiten voor toelating van de gemeente Hontenisse in het Havenschap Terneuzen. Hij vond dat deze gemeente er directe belangen bij heeft. Ook Sas Van Gent moet vol gens hem daarin participeren. De heer Lockefeer was voorts van mening, dat Goes, evenals Middel burg, een adviserende stem in het Havenschap Vlissingen dient te heb ben. Op een vraag van de heer Lockefeer over het Reimerswaalplan zei de bewindsman dat daarover spoedig een interimrapport te ver wachten is. De minister kon nu nog geen con crete gegevens verstrekken. De heer Lockefeer vroeg dit, omdat hij van mening was dat het Reimerswaalplan onlosmakelijk verbonden is met het Havenschap Vlissingen en het toe komstige Havenschap Terneuzen. De heer Lockefeer vroeg de minis ter ook te vertellen over welke delen van de Westerschelde nu reeds inte- rimrapporten gereed zijn. Minister Bakker noemde het gebied rond Sas van Gent, het gebied ten oosten van Borsele en het gebied rond Ossenisse. Over het eventueel niet meer par ticiperen in de N.V. Haven Vlissin gen van het rijk, kon minister Bak ker nog niet veel zeggen. De heer Verburg (PvdA) had hier om gevraagd. Volgens de minister is dit een zaak die pas kan worden ge realiseerd als de statuten van deze n.v. gewijzigd zijn. De heer Verburg toomde zich geen voorstander van te rugtrekking van het rijk. Hij wees op het gevaar van monopolieposities die onafhankelijke ondernemers daardoor zouden kunnen krijgen, maar de minister tilde daar niet zo zwaar aan. De bewindsman deelde de mening van jhr. De Geer van Oudegein (CHU) dat het in de toekomst te ver wachten is, dat Middelburg en Bor sele, die nu nog een raadgevende stem in de raad van bestuur hebben, volledig in dit bestuur vertegenwoor digd zullen zijn. Goes zou dan de plaats van Middelburg in kunnen ne- De heer Van der Werff (WD) had voorts nog vragen over een moge lijke ernstiger vervuiling van de Westerschelde. Hij meende, dat lo zingen vanuit West-Brabant en Ant werpen op de Westerscheilde dit ten gevolge zullen hebben. De minister antwoordde hierop, dat er bij de Bel gische regering op is aangedrongen, de industrieën die op de Westerschel de lozen, bepaalde instructies te ge ven. Bovendien worden er in Ant werpen zuiveringsinstallaties ge bouwd -en mogen de fabrieken die langs het Baalhoekkanaal liggen, niet lozen op de Westerschelde. Uit Bra bant zag fle minister geen gevaar ko men. Hij meende, dat de lozing zo ge ring zou zijn, dat de Westerschelde in staat is langs natuurlijke weg het wa ter te zuiveren. (Van een onzer verslaggevers) HULST - KALLO Medio okto ber zal in België de bouw van de nieuwe zeesluizen bij Kallo worden aanbesteed. Het graven van de toe gangsgeulen en het treffen van an dere noodzakelijke voorzieningen zal in een later stadium aan de orde komen. De in Kallo geplande zee sluizen zijn nodig om de vestiging van industrieën en de ontwikkeling van een havencomplex op de linker Schelde-oever mogelijk te maken. Verwacht wordt dat de zeesluizen over vijf jaar klaar zullen zijn. De nieuwe sluis is geprojecteerd in de directe omgeving van het fort St.-Marie en de in aanbouw zijnde thermische centrale van Doel. De sluis krijgt een lengte van driehon derdzestig meter, terwijl de sluis- drempels op bijna dertien meter on der water komen te liggen. Bij hoog water zal er ongeveer zeventien me ter water boven staan. De roldeuren van het complex worden uitgevoerd in metaal en de hoogte ervan wordt ruim drieëntwintig meter. De deu ren worden vijftig meter breed en ieder negen meter dik. Naast de sluis is een afvoerduiker geprojec teerd voor het schoonspoelen van het havenbekken. De in Kallo ge plande sluizen zijn in orde van grootte te vergelijken met de Bou- dewijnsluis. Ze moeten de toegang voor grote zeeschepen tot het linker industriegebied mogelijk maken in afwachting van de bouw van de zogenaamde Baalhoeksluis. Over de vraag wanneer men daarmee denkt te beginnen hebben de Belgen zich nog niet uitgelaten. De toekomstige industrialisatie op de linker Scheldeoever heeft inmid dels zijn stempel al gedrukt op het gebied rond Kallo. Verschillende huizen hebben inmiddels moeten wijken. Op de grote vlakte aan de rand van het pittoreske Vlaamse stadje wordt incidenteel reeds ge werkt aan voorbereidingen. Een groot aantal landbouwbedrijven en particuliere huizen staat nog op de nominatie afgebroken te worden. Maandenlang hebben de inwoners van Kallo en wijde omgeving zich tegen de industrialisatieplannen van de Belgische overheid verzet. Dat uitte zich vooral in het uithangen van zwarte vlaggen aan die perce len. die afgebroken zullen worden. Veel succes hebben de Belgen, blij kens de jongste berichten met be trekking tot de aanbesteding, met die protesten niet gehad. Er is in het zesentwintighonderd inwoners tellende K allo en omge ving' een lange, verbeten en dan nu eindelijk verloren strijd gevoerd. Er bestaat in deze omgeving nog steeds kritiek op de Belgische regering, die zonder inspraak van de plaatselijke overheid, twaalfhonderd hectare aan het landbouwareaal heeft onttrokken voor industriële doeleinden. Aanvankelijk eiste de Belgische overheid op de linker Scheldeoever om en nabij de tienduizend hectare op. Onder druk van de publieke opinie zijn in die plannen in eerste aanleg wijzigingen aangebracht. Het geplande industriegebied in de on middellijke omgeving van Kallo be slaat nog de helft van de totale oppervlakte van de huidige gemeen te Kallo. Eénvierde vain het totale aantal huizen zal de komende jaren moeten verdwijnen en twintig pro cent van de bevolking zal een heen komen moeten zoeken. (Van onze correspondent) HANSWEERT Drie schepen zijn gisteren op de Zeeuwse wateren om hoog gevaren, nl. bij Hansweert, Sta- venisse en Veere. Met assistentie zijn zij ook alle drie weer vlot getrokken. Op de Westerschelde ter hoogte van Hainsweert voer dinsdagmorgen naibij de Biezelingse Ham het 7200 ton metende Indische zeeschip Jalla Vihar omhoog. Het schip was ge deeltelijk geladen onderweg van Ant werpen naar -zee. Om half drie 's mid dags hebben de sleepboten Scaldis, Luciele, Herling, Adri-aois van de Unie van Redding- en Sleepdiensten uit Antwerpen en de Holland van W. Muller uit Terneuzen het schip vlot- getrokken. Het ligt thans op de rede van Vlissingen, waar wordt nagegaan of het schip schade heeft opgelopen en zonder gevaar zijn re-is kan ver volgen. Voorts is op de Oosterschelde het 1273 ton metende Duitse motorschip Stadt Enigers omhoog gevaren. Het schip was onderweg van Antwerpen naar Duisburg. Het schip voer juist om vier uur bij hoog water omhoog. Om tien minuten over zeven hebben de sleepboten En Avant en Betsy van W. Muller u-it Terneuzen en de Anjo van Hoekman uit Wemeldinge het schip op het laatste nippertje in die per water weten te brijgen, aangezien het gevaar voor breken bijzonder groot was. Op het Veerse Meer tenslotte is ter hoogte van het recreatiegebied de Piet het duizend ton metende Neder landse motorschip Sagati III omhoog gevaren. Het schip was geladen. Twee boiten v-an de sleepdienst Muller uiit Terneuzen verleenden in dit geval assistentie. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het Tweede-Ka merlid Goedhart heeft aan minister Polak (Justitie) de volgende vragen gesteld: Is -de rel die een aantal Ambone zen zaterdag 5 september j.l. voor de poort van de strafgevangenis te Sche- venimgen hebben geschopt, met me deweten en met toestemming van de minister ter plaatse behandeld en af gewerkt? Moet uit het optreden van de ma gistratuur bij deze gelegenheid wel licht worden afgeleid, dat het in ons land regel kan gaan worden, dat ben den herrieschoppers zich door middel van wilde demonstraties toegang tot gevangenissen kunnen verschaffen om hun de gelegenheid te geven met eigen ogen vast te stellen, dat hun igevangen genomen kornuiten door de gevangenisautoriteiten op normale wijze behandeld worden? DEN HAAG (ANP) De drieën dertig Zuidmolukkers, die op 31 au gustus in Wassenaar werden gearres teerd, blijven in voorarrest. Dit heeft de Haagse rechtbank dinsdag beslist over eventuele gevangenhouding van de verdachten. De 'verdachten pleegden op 31 au gustus een overval op de villa van de Indonesische ambassadeur in Wasse naar, nadat een politieman was dood geschoten. Zij hield-en de bewoners vain de villa, met uitzondering vain de ambassadeur, die wist te vluchten, als gijzelaars vast, en hielden gewa penderhand elf uur het pand bezet, waarna zij zich overgaven. Na te zijn voorgeleid voor de offi cier van justitie bleven zij in hechte nis. Hun zaak diende dinsdag voor verdere inbewaringstelling 'gelastte. Deze geldt voor een periode van der tig dagen en kan steeds met dezelfde termijn worden verlengd. De bebouwde kom van Zuid- dorpe werd, tot vóór veertig jaar in tweeën gedeeld door een hoge heuvel, die in de volksmond door gaans de „Molenberg" werd ge noemd. Op de Molenberg, de naam zegt het eigenlijk reeds, stond een eeuwenoude houten molen. Vier grote stenen onder steunden het zware houten voet stuk. De molen was de centrale verzamelplaats voor de bevolking van Zuiddorpe. Hier werd het dorpsnieuws uitvoerig besproken. Hier werd ook met belangstelling en vrees geluisterd naar de angst aanjagende voorspellingen van de helderziende hulppostkantoor houder Domien van Vooren, beter bekend als Domien Pïjpe. De jeugd van Zuiddorpe ge bruikte de Molenberg als speel terrein. Voor de liefhebbers van natuurschoon uit de wijde omge ving was de Molen de aangewe zen plaats om, vanaf de dwars balken, het fraaie vergezicht op de uitgestrekte velden en weiden gade te slaan. Alhoewel dit de nodige con sternatie in het dorp verwekte werden de afritten van de Molen berg, ook gebruikt door de groot ste durvers die wilden fietsen leren. Dit was een geweldige ge beurtenis voor de dorpsbewoners, die nu met eigen ogen konden aanschouwen dat de zoon van burgemeester Conraed van Waes gelijk had toen hij vertelde dat hij iemand paard had zien rijden op twee wielen. Paarden speel den ook een rol in de meest bekende voorspellingen die Do mien Pijpe tijdens zijn leven heeft gedaan. Hij voorspelde bij voorbeeld dat er binnen niet al te lange tijd twee wereldoorlogen op elkaar zouden volgen, dat Ne derland in de eerste wereldoorlog gespaard zou blijven en dat de Russen te paard door Zuiddorpe zouden rijden. Weliswaar zijn de Russen niet te paard door Zuid dorpe gereden, maar „de waar zegger van Zuiddorpe" heeft in zoverre gelijk gekregen dat Rus sische militairen in Duitse krijgs gevangenschap voor het eerst in hun leven in Zuiddorpe een sta len ros hebben bestegen, tijdens hun fietslessen. We vertellen u natuurlijk niets nieuws als we beweren, dat er in de afgelopen honderd jaar op het gebied van de kookkunst heel wat veranderd is. Wie de moder ne kookboeken inkijkt loopt het water al bij voorbaat in de mond van de heerlijkheden, die daarin in woord en beeld vermeld wor den. Honderd jaar geleden was dat wel even anders. Toevallig kregen we van een Zeeuws- Vlaamse familie een kookboek van zo'n eeuw oud in handen. En wat lezen we daar onder het hoofdstuk „Het geven van di ners"? Dit: hoofdzakelijk lette men er op de gasten meer door voorkomendheid, gastvrijheid en een aangenaam onderhoud hij e- nige uitgezochte en goed klaarge maakte schotels te onthalen, dan door spijziging met menigvuldige gerechten. Ons dunkt: deze goede raad moet alle dokters, die ons steeds maar voorhouden, dat we tegen woordig te veel en te vet eten. uit het hart zijn gegrepen. Het boekwerk bevatte echter niet alleen recepten voor gastro nomen, maar ook adviezen voor minder plezierige zaken zoals: wat te doen in geval van arseni cumvergiftiging, misbruik van opium (niets nieuws onder de zon) en wat men het beste kan doen met ongelukkige»; „die zich zeiven hebben opgehangen"; hoe men bloedzuigers spoedig kan zetten en een probaat middel te gen doorliggen. En wat te zeggen van de vol gende remedie tegen kiespijn? „Men brenge een klein stukje kamfer in de holle kies of tand, waardoor de pijn terstond be daart. Loszittende tanden zet men weer vast met de volgende medi cijn. Men losse in een donker- roode wijnsoort door koking een weinig aluin op. Met deze oplos sing worden tanden en het tand vlees vlijtig gewasschen, waar door ze spoedig weder vast zul- I011 Nog meer wetenswaardigheden In dat kookboek anno 1870: Een prima schoensmeer make men als volgt. Erg simpel en de ingre diënten zult u vast wel bij de hand hebben. Men vermenge 56 deelen ivoorzwart met 36 delen stroop en 8 deelen olie. Daarna losse men 1 deel witte suiker en 0,5 deel Arabische gom In 8 deelen hier of azijn op. Alles bij eikaar voegen en doe er dan onder gestaag roeren 4 deelen vitriool bij. Gegarandeerd, dat uw schoenen met dit snel en eenvoudig te maken smeersel „glanzen als een spiegel". ,Ta, ja, onze voorouders wisten het wel (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Bij Dow Chemi cal in Terneuzen is de werving van technisch personeel voor de tweede naftakraker in volle gang. De nieu we krakerinstallatie, die dezelfde capaciteit zal hebben als de eerste, zal eind 1971 in bedrijf komen. Voor de bediening van de tweede kraker zijn ongeveer negentig technici no dig. Deze worden grotendeels aamge trokken uit de Randstad. Een klein gedeelte komt uit Limburg. De ar beidsmarkt in Zeeuwsch-Vlaanderen heeft maar een gering aanbod van technisch geschoold personeel dat in de chemische industrie emplooi kan vinden. Een groep waaruit veel technici voor het Terneuzense be drijf voortkomen is nog altijd die van de machinisten van de scheep vaart. Dat zegt de heer H. J. Fijne- (ADVERTENTIE) man, die bij Dow belast is met de introductie van nieuwe personeelsle den. Huisvestingsproblemen voor de nieuwe werkkrachten in Terneuzen en omgeving zijn er nauwelijks. „Tot dusver hebben wij altijd voor een geschikte woning kunnen zor gen. Wij hebben daarbij de grootste medewerking van de gemeente", zegt de heer Fijneman. De nieuwkomers bij Dow Chemi cal worden gedurende drie dagen uitvoerig ingelicht over het bedrijf zowel wat de administratie als de meer technische kanten betreft. Door middel van de fraaie kleuren film „Silhouet van de toekomst" krijgen ze een goede indruk van de omvang en produktiemogelijkheden van het Dow concern, waarvan het Terneuzense bedrijf het grootste buiten Amerika is. Bijzonder veel aandacht krijgen de veiligheids maatregelen (brandbestrijding, EH BO, adembeschermings- en prakti sche blusoefeningen) die op het fa brieksterrein zijn getroffen. (Van onze correspondent) WALSOORDEN Op de Wester schelde ter hoogte van Walsoorden is de Cobie M van de sleepdienst W. Muller uit Terneuzen erin geslaagd een roeiboot met buitenboordmotor met daarin drie verkleumde Neder landse sportvissers veilig de haven van Walsoorden binnen te brengen. De drie vissers hadden wegens mo torstoring reeds enkele uren onop gemerkt op de Schelde rondgedreven en in groot gevaar verkeerd. Na even te zijn bijgekomen in café Zeezicht zijn de onbekend gebleven vissers huiswaarts gekeerd. (ADVERTENTIE) VERKOPEN TEGEN LAGE PRÜZE8 KAN IEDEREEN VOOR KAN ALLEEN IN DIE literflaccn gez'nsffes MA puur natuur met \jee\ spy's- soogram echte op dit éne crtiksl scheelt het ai dubbeltjes per dag GESNEDEN WIJM in de prys-slaej ^^4 350grqmspaK l^soortfdus zonder appel) 8 smaken var..UNOX "uuor PRI0S-SIAG PRIOS /erMHtyKy 2002ramsblik 7esoori5Sgramsbltk. met use] dees ki lobaal Mfcid&k bij onstjM'iHirr m pakken lEEBIgtBIfc. vbttkurij let op het prijsvoordeel i spuitbus.,LAVATO" MAA TOILET \/ERFRBSER ÏÏT normale prys "7^5 waarom is bet zo extra druk bij onze diepuriesloakken A1AHL/T£/T£VPW<JS /f e5L/5A/0SCKORSL4<3O 500gram malse ■450gramspak panklaar pak3Cügram fijne, pak 250gram SOOgram prachtige MIDDELBURG In het handels register van de Kamer van Koop handel en fabrieken voor midden- en noorfl-Zeeland zijn de volgende ondernemingen ingeschreven: 17083: Fabricage van vensterban ken J. Htetbrink, Staterahove 1 - 13, Middelburg. 17804: Cafébedrijf Bon Auberge, Biggekerksestraat 3 Koudekerke. 17802: Centr. verwarmingsbedrijf A. Gerrits, Kromwegesinge! 71, O.- Souburg. 17089: Radio-tv „Cetra" (filiaal), Hermesweg 23 Vlissingen. 17474.: Dranikenimpox't voor de consument J.J. Duimel Uil.), Her- musweg 23 Vlissingen. 17896: Aannemersbedrijf Roland Mozer, Sloestraat 3 Hansweert.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 3