Is een prijskaartje met vier cijfers garantie voor topklasse? VROOM DREESMANN I Helaas lang niet altijd. Maar voor veel mensen, mensen zoals u, is het de enige maatstaf die ze kunnen aanleggen. En die samen met veel goed vertrouwen de basis van een belangrijke beslissing vormt. Bij Vroom Dreesmann komt u niet veel prijskaartjes met vier cijfers tegen. Omdat Vroom Dreesmann nogal veel meubelen verkoopt. Het betekent dat u werkelijk voor iets heel biezonders staat, als u bij Vroom Dreesmann wél een prijskaartje met vier cijfers ontdekt. Om dat te onderstrepen, hebben we een komplete woongroep uit onze kollektie gelicht. U vindt hem op deze pagina, u kunt hem ook in levende lijve komen bekijken. Zo kritisch als u maar kunt. Want het is het prettigste als u zélf tot de konklusie komt: een prijskaartje met 4 cijfers is bij Vroom Dreesmann garantie voor topklasse. En een met drie vaak niet minder. Wandkombinatie van donker wengé met een strak wit laqué front. Natuurlijk zit er een tv-vak in en een bar. En een secretaire. Kompleet, driedelig kost deze kombinatie1945.- Hij is dan 320 cm breed. De drie delen zijn echter ook per stuk verkrijgbaar Een passend tv-tableau kost 95.- De leefhoek bestaat uit een driezitsbank (1075.-), een tweezits- bank (795.-) en een.losse fauteuil (525.-). De stoffering is van breedgeribd blijvend gitzwart katoencord. Uiteraard zijn alle zit- en rugkussens los. Ook verkrijgbaar in andere kleuren. De wit laqué salontafel heeft een doorsnede van J 120 cm. Gulle rotan mand in verschillende kleuren en een krasvast 6 mm dik glazen dekblad. 350.- Het praktische mimisetje staat op chroomstalen pootjes en heeft een heel speciale vorm. Het middelste tafeltje herbergt een rotan mandje (rood, bruin of oranje). De twee andere hebben een rookglazen blad. 125.- De barwagen is van kunststof. Oranje met grijs. Het dienblad is afneembaar en natuurlijk loopt het totaal op zwenkwielen die met drempels geen moeite hebben. 67.50 Wengé eetkamerstoel met sterke wollen bekleding in oranje of beige 135.- De tafel heeft een praktisch schuifblad en is 80x120 groot. 339.- De dientafel is rood of zwart gebeitst, is van grenehout en kan ook in naturel geleverd worden. Loopt op soepele zwenkwielen en heeft twee laden. 139.-

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12