Belangrijk nieuws voor iedereen die van plan is een huis te kopen De Westland-Utrecht Hypotheekbank introduceerde een nieuwe superieure vorm van woningkrediet met ingebouwde risicodekking en maandtermijnen DE NO-RISK HYPOTHEEK INFORMATIE Drie interessante pluspunten: Of bel op: u 1. Ingebouwde risicodekking 2, Maandtermijnen Bijna iedereen, die een huis koopt, sluit daartoe een hypo thecaire lening. Maar slechts een enkeling staat stil bij de vraag: "Wat gebeurt er met dat huis als ik overlijd? Is mijn vrouw dan nog in staat om rente en aflossing te betalen?" De Westland-Utrecht Hypo theek-bank heeft deze kwestie thans geregeld - óók voor hen die er niet aan denken. De nieuwe No-Eiskhypotheekheeft een ingebouwde risicodekking. Ubetaalt alleen deriormale rente en aflossing, maar zou u over lijden vóór de hypotheek is af gelost, dan wordt aan uw na bestaanden het hele resterende bedrag van de lening automa tisch kwijtgescholden. De enige beperking: voor het af sluiten van een No-Kisk hypo theek moet u jonger zijn dan 55 jaar. Maar de dekking loopt in alle gevallen tot u 65 bent. Ik wil graag meer weten over de No-Risk hypotheek. Zend mij vrijblijvend de brochure "Eigen huis - Koop het nu met de No-Risk hypotheek" Naam. Adres. Woonplaats. In ongefrankeerde enveloppe opzenden naar: Westland-Utrecht Hypotheekbank NV, Antwoordnummer 777, 's-Gravenhage Onder vermelding: "No-Risk hypotheek" Het is gebruikelijk dat rente er, aflossing van een hypothecaire lening per jaar of half jaar be taald worden. Dat is lastig, want u- moet eraan denken om flinke bedragen te reserveren Dat de bedragen steeds verande ren maakt de zaak bovendien onnodig ingewikkeld. Veel pret tiger en overzichtelijker is de betaling van een vast bedrag per maand. Dat maakt vergelijking met huren ook veel gemakke lijker. Wij rekenen precies voor u uit hoeveel u aan rente en aflossing per maand moet be talen. En dat bedrag blijft ge garandeerd 10 jaar lang gelijk. Een rustig idee als u bedenkt dat er de afgelopen 10 jaar niet minder dan 7 huurverhogingen zijn geweest! ST Amsterdam: 020-23 05 (j Arnhem: 085-45 20 41 Breda: 01600-4 39 50 Dordrecht: 01850-3 53 32 Geldermalsen03455-12 52 's-Gravenhage: 070-18 45 35 Groningen: 050-3 98 90 Hengelo (O)05400-180 64 's-Hertogenbosch: 04100-3 96 0i Maastricht: 04400-149 46 Rotterdam: 010-36 33 88 Utrecht030-2 93 56 3. Belastingvoordeel Iedereen weet tegenwoordig wel dat de rente over geleende be dragen voor de belasting van het inkomen mag worden af getrokken. Het aantrekkelijke van de No-Risk hypotheek is, dat in het vaste maandbedrag het rente-gedeelte de eerste jaren relatief hoog is. Zo kunt u juist in het begin extra veel aftrekken. Dat is vooral voor jonge mensen voordelig. Tophypotheek Wie een huis wil kopen kan dan wel een hypothecaire lening krijgen, maar zal doorgaans zelf toch ook over contanten moe ten beschikken. Dit zgn. "eigen geld" moet over het algemeen ruim 1/4 bedragen van de taxa tiewaarde van het huis. Toch al gauw een heel bedrag, dus. En voor veel mensen een onover komelijk probleem. Bij nieuwbouw is er vaak de mogelijkheid van een hypotheek met gemeentegarantie die gaat tot 90% van de stichtingskosten van het huis. Als deze regeling in uw geval niet op gaat, dan kan de Westland-Utrecht Hypo theekbank u waarschijnlijk wel een "tophypotheek" verschaf fen. Die gaat tot 90% van de taxatiewaarde van een huis. Wij zullen u daarover gaarne inlichten. Bel of schrijf om nog meer informatie In een advertentie moeten wij noodzakelijkerwijs beknopt zijn. Daarom hebben wij een brochure samengesteld met o.a. een aan tal rekenvoorbeelden waarin u uw eigen situatie wellicht vrij duidelijk herkennen kunt. U kunt deze brochure bestellen met nevenstaande coupon. Bo vendien bent u welkom bij elk der onderstaande kantoren voor een vrijblijvend informatief ge sprek dat helemaal is afgestemd op uw persoonlijke situatie. Westland/Utrecht

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 10