ZEKERHEID en VAST WERK 4 machinezetters 1 teletypist 6 handzetters (wisseldienst of dagdienst) Vakman, niet-vakman, Meisjes voor dagdienst Een baan waar,, muziek" in zit... ndfobriek Oo/terhout Een carrière in de administratie van Philips technische dienst BIJ MACHINEZETTERIJ HANDZETTERIJ Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen envlakbij u in de buurt PHILIPS De N.V. Uitgeversmaatschappij De Stem is een snelgroeiend bedrijf, dat naast het dagblad ook een aantal weekbladen in rotatiedruk maakt, MACHINEZETTERIJ EN HANDZETTERIJ VRAGEN UITBREIDING Daarom vragen wij voor de (wisseldienst) (wisseldienst) Sollicitaties kunnen schriftelijk of telefonisch (01600-22341 - toestel 113) gericht worden aan de afdeling personeelszaken van De Stem, Reigerstraat 16, Breda. ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1970 DAQBUAD VOOfl ZUiÜWüai NMiMiUiND of medewerkers die als zodanig opgeleid willen worden. Uurloon volgens C.A.O. met het in dagbladbedrijven gebruikelijke (hoge) bomilo. Gunstige gepremieerde spaarregeling. Winstdelingsregeling. We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk Is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- al* in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Hotel-Café-Rest. Adret: van - tets Klundert De Beurs Voorstraat 24 18.45-19.15 u. Zevenbergen Den Ouden Kerkstraat 2 19.30-20.00 u. Willemstad 't Wapen ven Benedenkade 12 18.45-19.15 u. Willemstad - Dinteloord Vlamings Westvoorstrast 24 19.30-20.00 u. Fijnaart De Beurs Kadedijk 4 18.45-19.15 u. Oudenbosch 't Centrum Markt 56 19.30-20.00 u. Steenbergen De Kruispoort Kruispoort 34 18.30-19.00 u. Hoogerheide William Raadhuisstraat 139 18.45-19.15 u. N.-Vossemeer De Eendracht Hoogte 2 19.15-19.45 u. Bergen op Zoon- Hollandse Tuin Huijbergsestraat 14 19.30-20.00 u. Zundert Ossekop Molenstraat 63 18.30-19.00 u. Wernhout De Valk Wernhoutseweg 135 19.15-19.45 u. Achtmaal Schuttershof Achtmaalseweg 196 20.00-20.30 u. Onze afdeling Personeelzaken Ons adres: Personeelzaken, te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920' N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Wc rijn bijna geneigd dit ook letterlp te nemen, omdat in ons bedrijf allerlei soorten geluidsbanden worden geproduceerd. Zowel de band toot de bandrecorder thuis, als toot de meest ingewikkelde en technisch uitgebalanceerde studio-opname en afspeel apparatuur. Dat betekent wel, dat er hoge kwaliteit van ons wordt verwacht. Het werk vraagt dan ook juist iets meer dan een gemiddelde instelling van onze medewerkers in de ontwikkeüngslaKoratoria ea produktie-afdelingen. In verband met de uitbreiding van de produktie hebben wij plaats voor produktie medewerkers in wisselende dienst met enige bedrijfservaring, gevoel voor accuratesse en verantwoorde lijkheid. Wy bieden hun een interessante en boeiende werkkring in de lakfabriek, de snij-afdeiing of de coating- afdeling. Werk voor mannen die iets méér willen en de verantwoording aandurven. Vandaar ook „de baan waar muziek in rit". Iets voor u? Kom dan eens vrijblijvend met ons praten over het werk, het salaris en de extra's die we ais dochten onderneming van Philips ook nog kunnen bieden. In een persoonlijk gesprek kunnen we n alles toch beter en gemakkelijker uitleggen. Loop gerust binnen bij Personeelzaken, op werkdagen van 830-17.00 uur, of bei of schrijf een briefje om een afspraak te maken voor een tijd die u het beste uitkomt Ons adres: Molenstraat 37, Oosterhout, tel. (01620) 3901. Om te beginnen is HBS (of MULO PDB/MBA) voldoende. Philips Nederland is een grote* handelsonderneming die de opdracht heeft de verkoop van de Philips-produkten te verzorgen. Organisatie Voor een steeds groeiend aandeel in de gebruiksgoederenmarkt ie een organisatie, belast met nazorg en service, een dwingende vereiste. De nazorg wordt verricht door de Technische Dienst, die haar filialen m een dicht net over Nederland verspreid heeft liggen. De administraties ten behoeve van deze filialen zijn ingedeeld in een aantel administratieve regio's. Binnen elke regio bevinden zich per filiaal één of meer administratieve medewerkers en medewerksters, die onder leiding van een regio-administrateur werkzaam zijn. Voor een optimale slagvaardigheid is een grote mate van mobiliteit binnen de administratieve regio noodzakelijk. Onderlinge uitwisseling en ondersteuning komen veelvuldig voor. Carrière Wij bieden o de mogelijkheid, bewust aan uw carrière te bouwen en een goede maatschappelijke positie te verwerven in een combinatie van weiken en studeren. Wij vragen de bereidheid om verder te studeren voor praktijkdiploma boekhouden, M.BA, S.P.D. of een daarmee gelijk te stellen opleidings niveau. li kunt geplaatst worden in verschillende functies, waarbij bewuste carrièreplanning en -begeleiding uitgangspunten zijn. Functies binnen de Administratie Technische Dienst zijn: Ie assistent fMaal administrateur regio-odmintetrateur mobiel tdmMtfrateur De Administratie Technische Dienst is een onderdeel van de Hoofdafdeling Financiön en Administratie, gevestigd in Eindhoven, die werkt ten dienste van de commerciële organisatie die Philips Nederland ie. De Hoofdafdeling Financiën en Administratie, die modem geconstrueerd is, bedient zich van de nieuwste hulpmiddelen en inzichten. Een uitgebreid geavanceerd computersysteem staat haar ten dienste. Budgettering, kostenbewaking, calculatie, marketing- en informatie systemen die onmisbaar voor beleidsbeslissingen zijn, worden op een progressieve wijze toegepast Mogelijkheden In deze administratie zijn nu, en ook In de toekomst vele goed gehonoreerde functies te vervullen. De functies als artfkel- admlnistrateur, administratief organisator, kredietchef, vragen een grote mate van zelfstandigheid, initiatief en inventiviteit Er is ons veel aan gelegen deze functies door eigen mensen - via promotie - te laten innemen. U kunt in de omgeving van uw woonplaats beginnen en zo bouwen aan uw toekomst Ni een uitgebreide organisatie, die vele mogelijkheden te bieden heeft informatie Om speciaal over uw mogelijkheden te praten, zijn wij maandagavond 31 augustus a.s. van 7 tot 9 uur aanwezig in one filiaal In Etten-Leur, "Winkelcentrum Etten-Leur" 25, Etten-Leur (tel. 01608 - 3666). Komt u gerust eens langs of belt u eens Ons correspondentie-adres Is Philips Personeelzaken, Willemstraat 20, Eindhoven, onder vermelding van nummer 70203. N.T. MRpe' goeftempenfabrteken. Eindhoven.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 19