Kitlzni Ie Haai i flipse a. controleleider b. assistent accountant FINATABANKÏIV. Voor een verkoper heeft Olivetti een carrière in de apparatuur van de toekomst Olivetti T 6 P AFDELINGSCHEF iinj JEUGDLEIDER administratief-commerciële medewerker albert heijn ago bedrijfs- verpleger St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg produktie personeel PECHINEY NEDERLAND N.V. contactavonden INSPECTEUR LEVENSVERZEKERING met ervaring PECHINEY NEDERLAND N.V. verpleegkundigen De Stichting Woonwagenwerk Breda ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1970 DE OLVEH VAN 1879 vraagt voor Brabant een Het zal zijn taak zijn om in samenwerking met assurantiekantoren, bankinstellingen, makelaars en andere vrije tussenpersonen levensverzekeringen te adviseren en af te sluiten. Door middel van gerichte studie en training met moderne instruc tiemiddelen in een speciaal hiervoor ingericht opleidingscentrum en in de praktijk, zal men worden voorbereid op de vervulling van deze functie. De voorwaarden waaraan voldaan moet worden, luiden: - leeftijd 25 tot 35 jaar - Middelbare schoolopleiding (Gymnasium, HBS of gelijk waardige opleiding) - Commercieel inzicht en het vermogen om contacten te leggen - Representatief voorkomen Geboden wordt: - Een zeer zelfstandige functie, waarbij initiatief en vindingrijk heid zeer goed tot hun recht komen. - Een goed vast salaris met een gunstige provisieregeling. - Goede sociale voorzieningen (w.o. een premievrije pensioen voorziening, etc.) - Gebruik van auto en volledise onkostenvergoeding VERZEKERINGEN ALGEMEENE FRIESCHE GR0OT-N00RDH0LLANDSCHE OLVEH Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het AGO-Buitendienst- Secretariaat, Herengracht 180-182 te Amsterdam. Inlichtingen worden verstrekt door de heer Ch.L.M. de Valk, Directeur van het Bijkantoor te Eindhoven, Stratumsedük 57, telefoon 040-14572. vragen voor hun vestiging te Breda Geboden wordt een werkkring in de controle- en adviespraktijk. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de geboden functie. Geboden worden afwisselende werkzaamheden op het terrein van de administratieve controle en organisatie. Ruime ontplooiingsmogelijkheden aanwezig. Sollicitaties te richten aan: Breda: Willemstraat 6, telefoon 01600 - 35550. Amsterdam, Arnhem, Bolaward, Breda, Entcheda, 's-Gravenhagt, Groningen, 's-Hartogenboach, Leeuwarden, Meppel, Rotterdam, Utrecht, Zaandam. zoekt voor haar kantoor te Breda een De 'Finata' Bank N.V. houdt zich bezig met het ver strekken van kredieten aan bedrijven en partikulieren. Het is een snel groeiend bedrijf, waarin een ambitieuze jongeman een interessante werkkring zal vinden. De aan te stellen medewerker krijgt een 1 jaar durende praktijkopleiding, die afgewisseld wordt door interne cursussen. Daarnaast wordt van hem verwacht, dat hij zich door studie verder zal bekwamen. Na beëindiging van de opleiding volgt een definitieve plaatsing in een commercieel-administratieve funktie. Wanneer u voldoet aan de volgende eisen: - leeftijd: 21 - 26 jaar - Mulo-opleiding - commerciële aanleg kunt u uw sollicitatie richten aan de direkteur van ge noemd kantoor, 'Finata' Bank N.V., Wilhelminastraat27, c Breda. Telefoon 01600 - 48757. Olivetti levert data-trans missie apparatuur voor vrijwel alle bedrijfssectoren. Elektronische en mechani sche boekhoud- er systeemmachines, rand apparatuur, elektrische schrijfmachines en alles daartussenin. Om welk apparaat het ook gaat, Olivetti heeft 't. Béter door dacht. Talloze bedrijven over de hele wereld schrijven, calculeren, administreren en programmeren met Olivetti. Oók in Nederland, waar Olivetti met haar 15 kantoren tot de grootste op dit gebied kan worden gerekend. Dat is bepaald niet voor iedereen weggelegd. Daar zijn mensen van niveau voor nodig. Dynamische jongemannen, met een middel bare opleiding, en een representatief optreden en verkoopervaring. Vooral, snelle denkers met een goede uitdrukkings vaardigheid. Dat zijn onze primaire eisen. Eenmaal in dienst getreden, wordt hieraan nog vier weke i?iterne opleiding toegevoegd. Want, wie een goede Olivetti-representant wil zijn, moet eerst bekend raken met de modernste verkooptechnieken en - vooral - met de apparatuur die hij gaat verkopen. Pas dan start zijn werkelijke carrière. Voorlopig met de verkoop van kantoor machines, zoals boekingsmachines, elektrische schrijfmachines, elektronische rekenmachines en reprografie-epparatuur. Blijkt dan, dat wij met een saiesman-van- niveau te maken hebben, volgen aansluitende opleidingen en promoties elkaar in snel tempo op. Totdat hij uiteindelijk met de verkoop van informatieverwerkende en computerapparatuur wordt belast, of doorgroeit naar een organisatorische functie binnen het bedrijf. Het hangt voor het grootste deel van de man zelf af. Evenals de snelheid waarmee zijn inkomen méégroeit. interesse in toekomst-apparatuur? In een carrière zonder beperkingen? In gratis opleidingen en alle kansen? Bel of schrijf naar Olivetti, afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 86, Den Haag. (070) 18 52 70. Olivetti heeft plaatsingsmogelijkheden op haar kantoren te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Arnhem, Breda, Deventer, Tilburg, Utrecht en Maastricht. GROEP PECHINEY zoskt voor haar Aluminiumfaforiek aan de Sloehaven te Vlissingen-Oost: Leeftijd30-40 jaar. Niveau: min. diploma A-verpleger. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten - in bezit van diploma instructeur EHBO - met enkele jaren ervaring bij een industriële onderneming. Salariëring van deze funktie is afhankelijk van er varing en kennis der kandidaat. 'Discretie verzekerd. Met de hand geschreven sollicitaties, voorzien van pasfoto en onder vermelding van referentienummer A 4, worden ingewacht bij onze afdeling Personeels zaken. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49, Vlissingen. Op de AFDELING PULMONOLOGIE (een ge- kombineerde verpleeg- en behandelafdeling) zoeken wij ter uitbreiding van het reeds bestaande team. Aan hen die: in het bezit zijn van het diploma ziekenverple ging A, de bereidheid hebben om in teamverband met patiënt, collega en specialist te werken, belangstelling hebben voor de in-service- training van de leerling-verpleegkundigen, kunnen wij bieden een interessante en veelzijdige taak; salaris en rang overeenkomstig opleiding en ervaring. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot mej. J. C. M. Johannesma, tel. (04250) 38333, toestel 373. Sollicitaties te richten aan het hoofd Afdeling Personeelzaken, Jan van Beverwijckstraat 2A. GROEP PECHINEY zoekt voor haar Aluminiumfabriek aan de Sloehaven te Vlissingen- Oost: voor de diverse afdelingen. In dagdienst en twee ploegendienst, te zijner tijd is plaatsing in volcontinudienst mogelijk. Leeftijd20-45 jaar. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten die reeds enige jaren ervaring bij een industriële onderneming hebben opgedaan, maar ook ongeschoolden komen in aanmerking. i Wij bieden aantrekkelijke kansen aan hen die bij een nieuw bedrijf een goede carrière willen opbouwen. Nadere informatie over de mogelijkheden bij ons bedrijf worden u gaarne verstrekt op onze contactavonden U bent van harte welkom in Goesop donderdagavond 27 augustus, tussen 7 en 8 uur 's avonds in hotel-restaurant "de Korenbeurs", Grote Markt 17. Vlissingenop vrijdagavond 28 augustus, tussen 7 en 8 uur 's avonds in hotel-pension Piccard, Badhuisstraat 116. Indien U belangstelling hebt voor bovengenoemde funktie, dan zien wij gaarne Uw sollicitatie tegemoet onder no. F4, afdeling Perso neelszaken. U kunt zich eveneens dagelijks van 9-12 uur en 14-16 uur persoonlijk aanmelden op ons hoofdkantoor aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. Péchiney Nederland N.V., Postbus 49. Vlissingen. r j Voor onze SuperMart, Doornboslaan 61 te Breda (Hoge Vught) vragen wij een HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN Leeftijd tot 30 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het geven van adviezen aan onze klanten, het ver zorgen van de artikelopstellingen en het bijhouden van de administratie. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze regionale personeelschef de heer J. de Groot, Hertenhoek 4 te Prinsenbeek (tel. 01607-28 47). roept kandidaten op voor de functie van Punctie: (mnl.) Eisen: Deze functionaris zal het jeugdwerk moeten verrichten op het regionaal woonwagencentrum Breda. Zijn taak bestaat uit het organiseren en begeleiden van het jeugdwerk in samenwerking met de culturele- en de maatschappelijke werker. Diploma Kopse Hof, Jelburg of Middéloo. Geboden wordt een boeiende functie met grote ver antwoordelijkheid; werkbegeleiding: rechtspositie L.S.C.C.; salaris maximaal 1.433 per maand voor gediplomeerden; tegemoetkoming in de kosten van vervoer. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het secretariaat van de stichting woonwagenwerk Breda, Wilderen 131 te Breda.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 17